Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще про совєтскій пломбір (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ты некрасиво перескочил, объясню почему.
Здоровье каждого индивидуума по своему уникально и жизнь у каждого одна и относятся к ней более трепетно, чем к пломбиру. И если я начну хвалить медицину, как она была прекрасна в каком-то моем случае, конкретно Polischuk будет пофиг, потому что это не про его личный случай.

на 17 странице влазить в разговор это сильно самонадеянно
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

на 17 странице влазить в разговор это сильно самонадеянно
Сидя в штатах , влазить в наши реалии не менее самонадеянно.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Сидя в штатах , влазить в наши реалии не менее самонадеянно.

я в Киеве бываю чаще чем ты на сумской в кафе
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

я всего лишь хочу , чтобы ты , шуша и ваша группа глорихоликов пошла в ту ветку и расказала ТС какая сейчас замечательная медицина и врачи и какое гавно было в совке.
но ты же струсишь

A.I., свої хотєлки можеш розказати тільки своїй дружині і нетерпляче дригати ніжкою.

Як і про те, яка класна медицина була за часів СРСР і яка погана зараз.

А по суті - не була за часів СРСР медицина кращою, ніж зараз. І міф про безоплатне лікування - то тільки міф. Я вже якось писала, у бабуні була виразка шлунка, і скільки коштувало нам її лікування. Авжеж, можна було прийти на безплатну консультацію до дільничого лікаря. Який не лікував. А можна було прийти на консультацію до фахового спеціаліста - але за гроші і по великому блату. Блат - це було наше всьо в СРСР!  Одна консультація спеціаліста - 10 рублів. Консультація професора - 50 рублів. І мої батьки  платили. А зарплата ІТРівця в середньому була 180-200 рублів. І бабуніна пенсія - 50. Якраз на одну консультацію.

Але ж треба було ще дістати ліки. Тому що їх не було. Або були, но в Москві. Чи в Ригі. Чи взагалі тільки за кордоном. Або на чорному ринку, за дві-три ціни. І ми теж платили, діставали, переплачували. Бо коли у бабуні почалося прободєніє виразки і кров йшла з горла, то викладеш останнє. До честі лікарів - вони витягли бабуню. Без тих ліків, які тепер є у кожній аптєкє, але  тоді їх неможливо було дістати, якщо не було виходу на людину, яка їздила за кордон саме у той час, коли було нам потрібно. А це було з області фантастики. Бо ж - залізний занавіс і ніхто за кордон просто так не шастав.

Як і неможливо було пролікуватися у Феофанії - бо там лікували тільки обраних.

І ми заносили  лікарям такого ж " барашка в бамашкє", як і зараз, щоб віддячити за врятування бабуні.

Чи розказати тобі про вічний квест, як дістати ту саму срану гречку, якої завались зараз у кожному магазині, а тоді її видавали тільки на пайки обраним? Бо бабуня могла без болю їсти тільки гречневу кашу-розмазню і та каша потрібна була постійно...

Чи, може, розказати тобі, чому у мене немає старшого брата? Якого моя матуся дві доби намагалася народити "по-сухому", бо акушерка з першої зміни проколола околоплідний пухир, і не сказала про те наступній зміні і дитина задихнулася, так і не народившися, ще у череві. А потім матусі сказали - ну, прастітє, ми вже насварили акушерку - вона у нас молоденька та неопитна,  і навіть розібрали цей випадок на ранковій лєтучкє.

Як і тоді, так і зараз були лікарі дуже фахові, а були й поганенькі - то що  ти намагаєшся почути від мене?

Так, зараз Супрун зі Степановим ще й добили рештки того непоганого, що залишалося від системи Семашко.

Перед Новим роком від ковіду помер дядько мого чоловіка. У тій самій легендарній страшній ковідній лікарні на Кондратюка, яка відома бездушним відношенням до хворих та їх рідні.

Але мою вже стареньку тьотю, яка лежала там же з ковідом два тижні, ті ж "бездушні" лікарі буквально витягли з того світу. За що ми їм дуже вдячні.

Ще я безмежно вдячна лікарям  військового шпиталю на Госпітальній, де тепер за розумні гроші можна пролікуватися і навіть зробити операцію звичайним людям, які не мають відношення до військових, і куди ми постійно звертаємося, якщо що...

Що ще ти бажаєш почути, дурбецало?

Останнє редагування: 17 травня 2021 13:46:39 від шуша
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

A.I., свої хотєлки можеш розказати тільки своїй дружині і нетерпляче дригати ніжкою.

Як і про те, яка класна медицина була за часів СРСР і яка погана зараз.

А по суті - не була за часів СРСР медицина кращою, ніж зараз. І міф про безоплатне лікування - то тільки міф. Я вже якось писала, у бабуні була виразка шлунка, і скільки коштівало нам її лікування. Авжеж, можна було прийти на безплатну консультацію до дільничого лікаря. Який не лікував. А можна було прийти на консультацію до фахового спеціаліста - але за гроші і по великому блату. Блат - це було наше всьо в СРСР!  Одна консультація спеціаліста - 10 рублів. Консультація професора - 50 рублів. І мої батьки  платили. А зарплата ІТРівця в середньому була 180-200 рублів. І бабуніна пенсія - 50. Якраз на одну консультацію.

Але ж треба було ще дістати ліки. Тому що їх не було. Або були, но в Москві. Чи в Ригі. Чи взагалі тільки за кордоном. Або на чорному ринку, за дві-три ціни. І ми теж платили, діставали, переплачували. Бо коли у бабуні почалося прободєніє виразки і кров йшла з горла, то викладеш останнє. До честі лікарів - вони витягли бабуню. Без тих ліків, які тепер є у кожній аптєкє, але  тоді їх неможливо було дістати, якщо не було виходу на людину, яка їздила за кордон.

Як і неможливо було пролікуватися у Феофанії - бо там лікували тільки обраних.

І ми заносили  лікарям такого ж " барашка в бамашкє", як і зараз, щоб віддячити за врятування бабуні.

Чи розказати тобі про вічний квест, як дістати ту саму срану гречку, якої завались зараз у кожному магазині, а тоді її видавали тільки на пайки обраним? Бо бабуня могла без болю їсти тільки гречневу кашу-розмазню і та каша потрібна була постійно...

Чи, може, розказати тобі, чому у мене немає старшого брата? Якого моя матуся дві доби намагалася народити "по-сухому", бо акушерка з першої зміни проколола околоплідний пухир, і не сказала про те наступній зміні і дитина задихнулася, так і не народившися, ще у череві. А потім їй сказали - ну, прастітє, ми вже насварили акушерку - вона у нас молоденька та неопитна,  і навіть розібрали цей випадок на ранковій лєтучкє.

Як і тоді, так і зараз були лікарі дуже фахові, а були й поганенькі - то що  ти намагаєшся почути від мене?

Так, зараз Супрун зі Степановим ще й добили рештки того непоганого, що залишалося від системи Семашко.

Перед Новим роком від ковіду помер дядько мого чоловіка. У тій самій легендарній страшній ковідній лікарні на Кондратюка, яка відома бездушним відношенням до хворих та їх рідні.

Але мою вже стареньку тьотю, яка лежала там же з ковідом два тижні, ті ж "бездушні" лікарі буквально витягли з того світу. За що ми їм дуже вдячні.

Ще я безмежно вдячна лікарям  військового шпиталю на Госпітальній, де тепер за розумні гроші можна пролікуватися і навіть зробити операцію звичайним людям, які не мають відношення до військових, і куди ми постійно звертаємося, якщо що...

Що ще ти бажаєш почути, дурбецало?
Сильно й правильно. Підпишуся під кожним словом.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

A.I., свої хотєлки можеш розказати тільки своїй дружині і нетерпляче дригати ніжкою.

Як і про те, яка класна медицина була за часів СРСР і яка погана зараз.

А по суті - не була за часів СРСР медицина кращою, ніж зараз. І міф про безоплатне лікування - то тільки міф. Я вже якось писала, у бабуні була виразка шлунка, і скільки коштівало нам її лікування. Авжеж, можна було прийти на безплатну консультацію до дільничого лікаря. Який не лікував. А можна було прийти на консультацію до фахового спеціаліста - але за гроші і по великому блату. Блат - це було наше всьо в СРСР!  Одна консультація спеціаліста - 10 рублів. Консультація професора - 50 рублів. І мої батьки  платили. А зарплата ІТРівця в середньому була 180-200 рублів. І бабуніна пенсія - 50. Якраз на одну консультацію.

Але ж треба було ще дістати ліки. Тому що їх не було. Або були, но в Москві. Чи в Ригі. Чи взагалі тільки за кордоном. Або на чорному ринку, за дві-три ціни. І ми теж платили, діставали, переплачували. Бо коли у бабуні почалося прободєніє виразки і кров йшла з горла, то викладеш останнє. До честі лікарів - вони витягли бабуню. Без тих ліків, які тепер є у кожній аптєкє, але  тоді їх неможливо було дістати, якщо не було виходу на людину, яка їздила за кордон.

Як і неможливо було пролікуватися у Феофанії - бо там лікували тільки обраних.

І ми заносили  лікарям такого ж " барашка в бамашкє", як і зараз, щоб віддячити за врятування бабуні.

Чи розказати тобі про вічний квест, як дістати ту саму срану гречку, якої завались зараз у кожному магазині, а тоді її видавали тільки на пайки обраним? Бо бабуня могла без болю їсти тільки гречневу кашу-розмазню і та каша потрібна була постійно...

Чи, може, розказати тобі, чому у мене немає старшого брата? Якого моя матуся дві доби намагалася народити "по-сухому", бо акушерка з першої зміни проколола околоплідний пухир, і не сказала про те наступній зміні і дитина задихнулася, так і не народившися, ще у череві. А потім матусі сказали - ну, прастітє, ми вже насварили акушерку - вона у нас молоденька та неопитна,  і навіть розібрали цей випадок на ранковій лєтучкє.

Як і тоді, так і зараз були лікарі дуже фахові, а були й поганенькі - то що  ти намагаєшся почути від мене?

Так, зараз Супрун зі Степановим ще й добили рештки того непоганого, що залишалося від системи Семашко.

Перед Новим роком від ковіду помер дядько мого чоловіка. У тій самій легендарній страшній ковідній лікарні на Кондратюка, яка відома бездушним відношенням до хворих та їх рідні.

Але мою вже стареньку тьотю, яка лежала там же з ковідом два тижні, ті ж "бездушні" лікарі буквально витягли з того світу. За що ми їм дуже вдячні.

Ще я безмежно вдячна лікарям  військового шпиталю на Госпітальній, де тепер за розумні гроші можна пролікуватися і навіть зробити операцію звичайним людям, які не мають відношення до військових, і куди ми постійно звертаємося, якщо що...

Що ще ти бажаєш почути, дурбецало?

сцикушка , ты не здесь это пиши.
Ты в ту ветку иди и там нахваливай нынешних врачей и всякие добробуты с медикомами.

но ты же сцикуха , шо с тобой разговаривать, обосралась, обтекай. сцикло

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

я в Киеве бываю чаще чем ты на сумской в кафе
Ну и я эту тему читаю с самого начала. И ?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

сцикушка , ты не здесь это пиши.
Ты в ту ветку иди и там нахваливай нынешних врачей и всякие добробуты с медикомами.

но ты же сцикуха , шо с тобой разговаривать, обосралась, обтекай. сцикло

Тобі, засранцю, цікаво читати про поневіряння Поліщука, і ти ще й намагаєшся підбурити інших щось писати у тій гілці?

Людина там просить допомоги - а тобі смішно та весело, бо ж тобі головне - епічна битва медицини СРСР та сучасної медицини?

Погань ти.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

сцикушка , ты не здесь это пиши.
Ты в ту ветку иди и там нахваливай нынешних врачей и всякие добробуты с медикомами.

но ты же сцикуха , шо с тобой разговаривать, обосралась, обтекай. сцикло
лягти у совку в лікарню було рівнозначно катастрофі. Що тобі ще розказати про совок?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

лягти у совку в лікарню було рівнозначно катастрофі. Що тобі ще розказати про совок?

Дякую, Косташу.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Тобі, засранцю, цікаво читати про поневіряння Поліщука, і ти ще й намагаєшся підбурити інших щось писати у тій гілці?

Людина там просить допомоги - а тобі смішно та весело, бо ж тобі головне - епічна битва медицини СРСР та сучасної медицини?

Погань ти.

Ты брехливая сучка, ты брехала все 17 страниц получается. 17 страниц ты нахваливала как всё заипись в Украине, а как человек попросил совета , так ты сразу язык в задницу засунула.
В реале ты ничего не можешь посоветовать, потому шо сама знаешь какое дерьмо эти борисы с медикомами.

брехливая сучка ты, вот ты хто
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

не люблю аэлита, но таки прав чувак, гавно , а не люди.
двуличные , брехливые . Только шо пишет как всё заипись в Украине, а совок гавно,  и тут же язык в сраку засовывает в другой ветке.

Шо вы за люди?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ты брехливая сучка, ты брехала все 17 страниц получается. 17 страниц ты нахваливала как всё заипись в Украине, а как человек попросил совета , так ты сразу язык в задницу засунула.
В реале ты ничего не можешь посоветовать, потому шо сама знаешь какое дерьмо эти борисы с медикомами.

брехливая сучка ты, вот ты хто

ще ніжками посучі, істєрічка! :K  Ти диви, який нєрвний став поцінювач совка!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

ще ніжками посучі, істєрічка! :K  Ти диви, який нєрвний став поцінювач совка!

ты пустое место отныне, брехливое никчемное создание
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

не люблю аэлита, но таки прав чувак, гавно , а не люди.
двуличные , брехливые . Только шо пишет как всё заипись в Украине, а совок гавно,  и тут же язык в сраку засовывает в другой ветке.

Шо вы за люди?

Погань, в мене немає  знайомих лікарів, які зараз потрібні Поліщуку  і я не можу дати йому дієвої поради, яку він потребує. Йому не потрібні зараз розповіді, що у кого і як було - там вже дві сторінки таких набили.

Але ти, срань господня, намагаєшся науськати людей, щоб вони у тій гілці писали про свій позитивний чи негативний досвід, який Поліщуку зараз до жопи. Але вигідний тобі - бо ж ти, гидота, весь поринув у срач, де жилося краще, в СРСР чи зараз,

І тобі, в принципі, фіолетово на поневіряння людини, бо тобі, гидоті, головне доказати свою лінію.

Покидьок.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Погань, в мене немає  знайомих лікарів, які зараз потрібні Поліщуку  і я не можу дати йому дієвої поради, яку він потребує. Йому не потрібні зараз розповіді, що у кого і як було.

Але ти, срань господня, намагаєшся науськати людей, щоб вони у тій гілці писали про свій позитивний чи негативний досвід, який Поліщуку зараз до жопи. Але вигідний тобі - бо ж ти, гидота, весь поринув у срач, де жилося краще, в СРСР чи зараз,

І тобі, в принципі, фіолетово на поневіряння людини, бо тобі, гидоті, головне доказати свою лінію.

Покидьок.

сучка брехливая, в ветке около десятка людей уже вели разговор на тему поднятую Полищуком. Расказывали о своём экпириенсе.
ты еще раз подтвердила шо ты брехло двуличное.

все могут убедится
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100448.40
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

сучка брехливая, в ветке около десятка людей уже вели разговор на тему поднятую Полищуком. Расказывали о своём экпириенсе.
ты еще раз подтвердила шо ты брехло двуличное.

все могут убедится
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100448.40

Погань, на фіга йому чужий експірієнс? Особливо цинічно було там писати, що хтось таки вмер. Це дійсно може подбадьорити людину.

Але ж тобі, гніді, на це насрать, ти ж своє лінію намагаєшся вести.

Добре, що тепер не можна потерти пости - нехай люди почитають, яке в тебе нутро - заради своєї вигоди ще й горе іншої людини намагаєшся використати.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Погань, на фіга йому чужий експірієнс? Особливо цинічно було там писати, що хтось таки вмер. Це дійсно може подбадьорити людину.

Але ж тобі, гніді, на це насрать, ти ж своє лінію намагаєшся вести.

Добре, що тепер не можна потерти пости - нехай люди почитають, яке в тебе нутро - заради своєї вигоди ще й горе іншої людини намагаєшся використати.

опять пистишь сучка, полищука в ветке давно нет.
Люди ведут просто разговор на тему, а сцикуха боишься зайти со своими хвалебными песнями
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Погань, в мене немає  знайомих лікарів, які зараз потрібні Поліщуку  і я не можу дати йому дієвої поради, яку він потребує. Йому не потрібні зараз розповіді, що у кого і як було - там вже дві сторінки таких набили.

Але ти, срань господня, намагаєшся науськати людей, щоб вони у тій гілці писали про свій позитивний чи негативний досвід, який Поліщуку зараз до жопи. Але вигідний тобі - бо ж ти, гидота, весь поринув у срач, де жилося краще, в СРСР чи зараз,

І тобі, в принципі, фіолетово на поневіряння людини, бо тобі, гидоті, головне доказати свою лінію.

Покидьок.
====================
І це пише не совкиня типу! :lol:
Знайомих,мля лікарів... :facepalm1:
Тобто ти довіряєш тільки знайомим,прикормленим",ну,"по блату"лікарям, і в Україні не вийде ПРОСТО ПРИЙТИ В ЛІКАРНЮ, щоб тебе вилікувати?
І що сі стало,га?
Виявилось, що не все "Можна купити"(ц)??? :weep:
І освіту теж в Україні не можна купити,то доводицця розказуючи про " звитяжні досягнення" України, посилати своїх
діточок вчитися закордон??? 8-:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Погань, в мене немає  знайомих лікарів, які зараз потрібні Поліщуку  і я не можу дати йому дієвої поради, яку він потребує. Йому не потрібні зараз розповіді, що у кого і як було - там вже дві сторінки таких набили.

Але ти, срань господня, намагаєшся науськати людей, щоб вони у тій гілці писали про свій позитивний чи негативний досвід, який Поліщуку зараз до жопи. Але вигідний тобі - бо ж ти, гидота, весь поринув у срач, де жилося краще, в СРСР чи зараз,

І тобі, в принципі, фіолетово на поневіряння людини, бо тобі, гидоті, головне доказати свою лінію.

Покидьок.
--------------------
Самокритично так! (tu)
Хоч визнала, і то добре.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

====================
І це пише не совкиня типу! :lol:
Знайомих,мля лікарів... :facepalm1:
Тобто ти довіряєш тільки знайомим,прикормленим",ну,"по блату"лікарям, і в Україні не вийде ПРОСТО ПРИЙТИ В ЛІКАРНЮ, щоб тебе вилікувати?
І що сі стало,га?
Виявилось, що не все "Можна купити"(ц)??? :weep:
І освіту теж в Україні не можна купити,то доводицця розказуючи про " звитяжні досягнення" України, посилати своїх
діточок вчитися закордон??? 8-:

Ідіот.

Ще раз - в мене немає досвіду лікування у тих лікарів, які потрібні Поліщуку.  Це і називається - немає знайомих лікарів, яких я могла би порекомендувати Поліщуку

Тож відправляйся істерити к A.I.

Ви достойні один одного.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

====================
І це пише не совкиня типу! :lol:
Знайомих,мля лікарів... :facepalm1:
Тобто ти довіряєш тільки знайомим,прикормленим",ну,"по блату"лікарям, і в Україні не вийде ПРОСТО ПРИЙТИ В ЛІКАРНЮ, щоб тебе вилікувати?
І що сі стало,га?
Виявилось, що не все "Можна купити"(ц)??? :weep:
І освіту теж в Україні не можна купити,то доводицця розказуючи про " звитяжні досягнення" України, посилати своїх
діточок вчитися закордон??? 8-:

ну ты сам видишь какое это брехливое двуличное создание .
17 страниц она расказывала про сферического коня в вакууме как заипись в Украине при капитализме , а только открылась ветка с реальной ситуацией сразу язык в сраку.

Чуствуешь этот стиль, эта комса совковая, агрессивная сука. Нормальный человек так не ведёт себя.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

І освіту теж в Україні не можна купити,то доводицця розказуючи про " звитяжні досягнення" України, посилати своїх
діточок вчитися закордон???

І це пише людина, яка сама у 2007 році здриснула в Канаду, але тепер  від обурення рве  на німецький хрест дупу, що українці, бач,  посилають своїх дітей вчитися за кордон. :weep:

Не лусни від ненавісті, ковбаснику!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

О, почалося ниття на публіку та розчісування вавок - а мене за що? :laugh:

І ці спроби вичавити сльози з читачів - ось бачите, зробили мене винуватим, а я вже стільки років живу в Канаді і не маю ніякого відношення до України. Можу, канєшна,  кілька дуже потрібних "порад" дати, як треба правильно жити в країні, з якої я вже фуй знає скільки років здриснув, ну ще на совок помилуватися, як кльово там було, але ж злиє люди мене тут кпиняють і зубоскалять.  :K

 Пожалійте Блокха, люди добрі! Сидить людина в Канадійщині, дрочить на совок та ненавидить сучасну  Україну - ну що вам, жалько, чи що?
=====================
Моя ти мася! :gigi:
Це ж треба бути такою безпросвітною.....
шуша, ану знайди хоч одну мою "пораду"як тобі жити, прицюцькувата. :fool:
Радити щось можна людям,які прислухаюцця до порад інших, а не повністю не обучаємим та зарозумілим людям.
Їм поради до дупи.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

І це пише людина, яка сама у 2007 році здриснула в Канаду, але тепер  від обурення рве  на німецький хрест дупу, що українці, бач,  посилають своїх дітей вчитися за кордон. :weep:

Не лусни від ненавісті, ковбаснику!
===================
Мбугага! (tu)
Вас, ідіотів фуй зрозумієш- мільйони людей тікають  щоб нормально жити та працювати, ви плескаєте в долоні- о, це світова практика, я от свою кровиночку посилаю закордон, щоб вивчилося, але при цьому тобі щось не подобаєцця в тому, що я давно "здриснув". :facepalm1:

І ще додам.
Я поїхав і  надав вам повну можливість побудувати нормальну країну. Не заважав вам "порадами"не розповідав,який пломбір  був смачний, бо від цього у вас руки опускаюцця будувати заможну Україну,як виявилося. :lol:
Так ви замість цього побудували бантустан де не працюють закони,правлять срані зажерливі олігархи і ще й я винуватим залишився! :facepalm:
Не побудував,бачте вам хороше життя. :gigi:


Останнє редагування: 17 травня 2021 14:45:50 від Blokh
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

ну ты сам видишь какое это брехливое двуличное создание .
17 страниц она расказывала про сферического коня в вакууме как заипись в Украине при капитализме , а только открылась ветка с реальной ситуацией сразу язык в сраку.

Чуствуешь этот стиль, эта комса совковая, агрессивная сука. Нормальный человек так не ведёт себя.
=====================
Тут ще мишка теж непогано якось виступила, типу, ой,мені все в Україні подобаєцця, я,правда,каже намагаюся ніяк не перетинатися з політиками,владою правоохоронцями- і тоді життя прекрасне прямо.
І це вони на повному серйозі пишуть.
Тобто все вони прекрасно розуміють, але комісарське нутро бере верх.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

=====================
Моя ти мася! :gigi:
Це ж треба бути такою безпросвітною.....
шуша, ану знайди хоч одну мою "пораду"як тобі жити, прицюцькувата. :fool:
Радити щось можна людям,які прислухаюцця до порад інших, а не повністю не обучаємим та зарозумілим людям.
Їм поради до дупи.

Все простіше, Блокх.

Поради сприймаються від розумних та досвідчених людей, а не від таких ковбасників, як ти.

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

ти знаєш, як в ЄС контролюється якість товарів?
очень строго контролирует, но не дает рецептуру котлет, нарушение которой преследуется по закону.

Разницу понимаешь?

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Все простіше, Блокх.

Поради сприймаються від розумних та досвідчених людей, а не від таких ковбасників, як ти.
---
Ти уже їх знайшла?? :lol:
Мої поради,як тобі чи ще кому жити,що робити? :-)o
ПиСи Якщо чесно,то поклонників культу особи,до яких ти належиш ні розумними ні досвідченими назвати не можна!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

До речі уселі ніякого пломбіру не було взагалі.  Тільки зараз люди можуть піти й купити що забажають ..
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Такожтне було ніяких овочів не в сезон... Помідори в зиму цн нонсенс
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

До речі уселі ніякого пломбіру не було взагалі.  Тільки зараз люди можуть піти й купити що забажають ..
А як його туди було довезти в твердому стані? Хоча... Зимою можна б, всьо же.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

===================
Мбугага! (tu)
Вас, ідіотів фуй зрозумієш- мільйони людей тікають  щоб нормально жити та працювати, ви плескаєте в долоні- о, це світова практика, я от свою кровиночку посилаю закордон, щоб вивчилося, але при цьому тобі щось не подобаєцця в тому, що я давно "здриснув". :facepalm1:

І ще додам.
Я поїхав і  надав вам повну можливість побудувати нормальну країну. Не заважав вам "порадами"не розповідав,який пломбір  був смачний, бо від цього у вас руки опускаюцця будувати заможну Україну,як виявилося. :lol:
Так ви замість цього побудували бантустан де не працюють закони,правлять срані зажерливі олігархи і ще й я винуватим залишився! :facepalm:
Не побудував,бачте вам хороше життя. :gigi:

Дебл якби з ссср люди мали змогу вільно вихаати....
Невже до тебе не доходить що свобода пересування це також плюс
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Такожтне було ніяких овочів не в сезон... Помідори в зиму цн нонсенс
не було
тільки в місті
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Дебл якби з ссср люди мали змогу вільно вихаати....
Невже до тебе не доходить що свобода пересування це також плюс
то теж правда
як тільки відкрили кордони то з україни сєблось 10 млн
сєблось би і більше якби мали можливість десь прилаштуватись за бугром
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Помідори в зиму цн нонсенс

Ну, и ничё не изменилось. Купи отой помидор зимой - как есть нонсенс. Сплошной пластик. Помидор - он солнце любит и жару, а зимой то всё таке, нонсенсное. Как и клубника, например. Помню, в конце 80-ых прямо с завистью слушали рассказ Жванецкого про Америку:
- А клубнику у вас когда начинают продавать?
- С шести утра.
Вот есть она теперь, шестиутрення-зимняя. Но фигушки, нужна майская. А июньская - ваще песня. Ну и июльская, как-же без неё.
 А зимой помидоры из бочки хорошо идут, да под пюрешечку с котлетой, да.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

A.I., свої хотєлки можеш розказати тільки своїй дружині і нетерпляче дригати ніжкою.

Як і про те, яка класна медицина була за часів СРСР і яка погана зараз.

А по суті - не була за часів СРСР медицина кращою, ніж зараз. І міф про безоплатне лікування - то тільки міф. Я вже якось писала, у бабуні була виразка шлунка, і скільки коштувало нам її лікування. Авжеж, можна було прийти на безплатну консультацію до дільничого лікаря. Який не лікував. А можна було прийти на консультацію до фахового спеціаліста - але за гроші і по великому блату. Блат - це було наше всьо в СРСР!  Одна консультація спеціаліста - 10 рублів. Консультація професора - 50 рублів. І мої батьки  платили. А зарплата ІТРівця в середньому була 180-200 рублів. І бабуніна пенсія - 50. Якраз на одну консультацію.

Але ж треба було ще дістати ліки. Тому що їх не було. Або були, но в Москві. Чи в Ригі. Чи взагалі тільки за кордоном. Або на чорному ринку, за дві-три ціни. І ми теж платили, діставали, переплачували. Бо коли у бабуні почалося прободєніє виразки і кров йшла з горла, то викладеш останнє. До честі лікарів - вони витягли бабуню. Без тих ліків, які тепер є у кожній аптєкє, але  тоді їх неможливо було дістати, якщо не було виходу на людину, яка їздила за кордон саме у той час, коли було нам потрібно. А це було з області фантастики. Бо ж - залізний занавіс і ніхто за кордон просто так не шастав.

Як і неможливо було пролікуватися у Феофанії - бо там лікували тільки обраних.

І ми заносили  лікарям такого ж " барашка в бамашкє", як і зараз, щоб віддячити за врятування бабуні.

Чи розказати тобі про вічний квест, як дістати ту саму срану гречку, якої завались зараз у кожному магазині, а тоді її видавали тільки на пайки обраним? Бо бабуня могла без болю їсти тільки гречневу кашу-розмазню і та каша потрібна була постійно...

Чи, може, розказати тобі, чому у мене немає старшого брата? Якого моя матуся дві доби намагалася народити "по-сухому", бо акушерка з першої зміни проколола околоплідний пухир, і не сказала про те наступній зміні і дитина задихнулася, так і не народившися, ще у череві. А потім матусі сказали - ну, прастітє, ми вже насварили акушерку - вона у нас молоденька та неопитна,  і навіть розібрали цей випадок на ранковій лєтучкє.

Як і тоді, так і зараз були лікарі дуже фахові, а були й поганенькі - то що  ти намагаєшся почути від мене?

Так, зараз Супрун зі Степановим ще й добили рештки того непоганого, що залишалося від системи Семашко.

Перед Новим роком від ковіду помер дядько мого чоловіка. У тій самій легендарній страшній ковідній лікарні на Кондратюка, яка відома бездушним відношенням до хворих та їх рідні.

Але мою вже стареньку тьотю, яка лежала там же з ковідом два тижні, ті ж "бездушні" лікарі буквально витягли з того світу. За що ми їм дуже вдячні.

Ще я безмежно вдячна лікарям  військового шпиталю на Госпітальній, де тепер за розумні гроші можна пролікуватися і навіть зробити операцію звичайним людям, які не мають відношення до військових, і куди ми постійно звертаємося, якщо що...

Що ще ти бажаєш почути, дурбецало?

Раньше медицина была плохая, а теперь никакой, даже за большие деньги. Медицина превратилась в машину выкачки бабла с очень сомнительным результатом.
Количество всевозможных селебрити, сыгравших в ящик за последние 20 лет тому подтверждение.

Останнє редагування: 17 травня 2021 17:23:11 від б_а_р_с
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія