Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще про совєтскій пломбір (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А там складна технологія була? Для заморозки наскільки розумію вживали совковий холодильник? Бо в мене молочка своя і достатньо, може б спробував замутити...
Купи нормальную итальянскую мороженницу. Тысяч 5-8 стоит наверное. Зато ням ням
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

З конини не роблять вареної ковбаси. З конини робили московську вищого сорту сировялену.

Я не писав,  що вона була варена  :)
Така,  тугенька й діаметром менше вареної,  але й більше московської сировяленої
В ціні не помиляюсь.
Одним з пояснень такої якості може бути те,  що криворізький м'ясокомбінат в ті роки, як виявилось,  був серед трійки лідерів відповідних підприємств.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А фуйогозна, є й еспорт й імпорт.
Тросниковий цукор часто-густо дешевший, аніж їпатись з тим буряком.
До речі я ще  малим в селі гриз по-приколу ті цукрові буряки, вони реально були солодкі )))
В селе такие буряки запекали в печи. Маме моей в детстве нравилось. Мне не зашло. Запечённые очень сладкие и сочные.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Это ГОСТ.
Фуй там:

Однако с 1966 года мороженое стало выпускаться не по государственному стандарту, а по межреспубликанским техническим условиям, а с 1980 – по отраслевому стандарту. В 70-х годах предприятиям практически перестал выделяться стабилизатор агар-агар и агароид, и это не лучшим образом сказалось на консистенции и товарном виде продукта.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Сейчас мороженное делается из этого

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

До речі вже ж була епічна гілка навіть цього року:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1093858.msg25022931#msg25022931
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

До речі вже ж була епічна гілка навіть цього року:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1093858.msg25022931#msg25022931
Это тема не про пломбир

Если тема про борщ - тема про самоопределение украинцев

То тема пломбира - дроч за СССР
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
PAL

Но в данном вопросе есть одна штука, которая более фундаментальна, чем просто вкус пломбира в детстве.
Это ГОСТ.
при маааленьком условии
Этот ГОСТ должен существовать

А его не было, вот в чем хохма. Были ТУ, был ОСТ
Разумеется, реь идет о "развитом социализьме"

Вот где "любители пломбира" попадают в ловушку, сами не понимая этого
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

при маааленьком условии
Этот ГОСТ должен существовать
А его не было, вот в чем хохма. Были ТУ, был ОСТ
Разумеется, реь идет о "развитом социализьме"

Вот где "любители пломбира" попадают в ловушку, сами не понимая этого
на харчі були і гости...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Я не писав,  що вона була варена  :)
Така,  тугенька й діаметром менше вареної,  але й більше московської сировяленої
В ціні не помиляюсь.
Одним з пояснень такої якості може бути те,  що криворізький м'ясокомбінат в ті роки, як виявилось,  був серед трійки лідерів відповідних підприємств.

За 26 копійок була Одеська. За 29 - Краківська.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

В селе такие буряки запекали в печи. Маме моей в детстве нравилось. Мне не зашло. Запечённые очень сладкие и сочные.

З таких буряків самогон гнали. :)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

З таких буряків самогон гнали. :)
:bueee: це жесть. ще мілясовка.
цукрові/кормові буряки мої бабуні тільки свиням і курам-качкам терли.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

===================
Було в життя в Україні нормальним то совкодрочєри не відкривали  б таких гілок.
А так- Ой. гляньте яке жахіття творилося в совку!
А от зараз....Ееее.. Ми можемо купити...
Ще потішило, як троє альтернативнообдаро ваних знайшли причину, чому ж лижі не їдуть.
В цьому, як виявилося, винуватий я, який живе вже фуй зна скільки років НЕ В УКРАЇНІ,
але своїми "порадами"(ц) на форумі  весь час збиває з путі істинного шуш,рамблерів та інших
будівників олігархату та свавілля(безпределу) в Україні.  :lol:  (tu)
Якось навіть відчув себе особиною жіночої статі, тобто невісткою, а не бабусею замість дідуся, як дехто подумав  :D
З тої відомої української приказки . :super:

О, почалося ниття на публіку та розчісування вавок - а мене за що? :laugh:

І ці спроби вичавити сльози з читачів - ось бачите, зробили мене винуватим, а я вже стільки років живу в Канаді і не маю ніякого відношення до України. Можу, канєшна,  кілька дуже потрібних "порад" дати, як треба правильно жити в країні, з якої я вже фуй знає скільки років здриснув, ну ще на совок помилуватися, як кльово там було, але ж злиє люди мене тут кпиняють і зубоскалять.  :K

 Пожалійте Блокха, люди добрі! Сидить людина в Канадійщині, дрочить на совок та ненавидить сучасну  Україну - ну що вам, жалько, чи що?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

О, почалося ниття на публіку та розчісування вавок - а мене за що? :laugh:

І ці спроби вичавити сльози з читачів - ось бачите, зробили мене винуватим, а я вже стільки років живу в Канаді і не маю ніякого відношення до України. Можу, канєшна,  кілька дуже потрібних "порад" дати, як треба правильно жити в країні, з якої я вже фуй знає скільки років здриснув, ну ще на совок помилуватися, як кльово там було, але ж злиє люди мене тут кпиняють і зубоскалять.  :K

 Пожалійте Блокха, люди добрі! Сидить людина в Канадійщині, дрочить на совок та ненавидить сучасну  Україну - ну що вам, жалько, чи що?

ты шушечка не с пломбиром воюй.
зайди в ветку Полищука и раскажи там какие гавно были врачи в совке и какая замечательная медицина сейчас.
ждёмс! почему то думаю ты  сдрейфишь в ту ветку заходить

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100448.0
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Сейчас мороженное делается из этого

Показати зображення...
Производители молока, в основном, не выдержали конкуренции с такими эрзац продуктами.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

наверно Донбасс был реально привелегированным регионом, если там и Грюндиги стояли в комиссионках, и колбаса лежала в магазинах, а мне ещё говорили, что по заграницам можно было запросто путешествовать, типа, купил путёвку и поехал.
итак, вернёмся с терриконов на грешную землю.
когда работал на заводе, жил один, покупал после работы еду в маленьком магазинчике рядом с общагой. было изобилие печенья разных видов и сортов, и рыбные консервы в ассортименте. больше ничего съедобного в продаже не было. на всю жизнь тогда наелся печенья и рыбных консервов.
когда появилась семья, зарплаты инженера едва хватало на еду. детей одевали и обували совместными усилиями бабушки и дедушки, а мы сами годами носили какие-то обноски! я недавно смотрел фотки, и удивлялся - мы, советские инженеры, были настоящими оборванцами! сейчас бомжи одеты намного лучше!
за продуктами приходилось ездить после работы далеко на электричке в столицу. ехали обычно компанией таких же, занимали сразу несколько очередей в разные отделы. набивали огромные сумки, даже хлеб везли из столицы, это был еженедельный моцион. качество продуктов было разное, тут как повезёт. когда очередь дышала в затылок, долго выбирать не приходилось, брали что давали, а то и этого не досталось бы.
вчера читал эту тему и ухохатывался :)
такое изобилие какое есть сейчас в самом простом супермаркете рядом с домом - тогда и присниться не могло! если сравнивать с совком, мы сейчас живём в таком счастливом будущем, о каком даже не мечтали!
какое блин такое всё было тогда натуральное, вы о чём, люди? колбаса по 2.20 наполовину из туалетной бумаги, распадалась под ножом! сосиски "останкинские" - на вкус как из останков! мороженое, когда капало на одежду, пятен не оставляло! хлеб был плохо пропечённый, а наутро был уже чёрствый! пиво - кислятина!
наверно и сейчас есть некачественные продукты, но сейчас есть выбор, никто не заставляет их покупать. а тогда выбора не было, по принципу "бери что дают, а то и этого не будет".
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ви, кияни, подуріли. Окрім вашого кієва гдє всьо било і бил вкусний хлєп були інші міста, де хліб був м'яко кажучи хєровий і  було свято коли привозили хліб з Києва.
Не в Києві, а в райцентрі. Для всіх хлібозаводів рецептура була однакова. Можливо, десь і були недолугі виробники.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

ты шушечка не с пломбиром воюй.
зайди в ветку Полищука и раскажи там какие гавно были врачи в совке и какая замечательная медицина сейчас.
ждёмс! почему то думаю ты  сдрейфишь в ту ветку заходить

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100448.0
хочеш сказати, що в сесері любий робочий чи селянин міг зателефонувати в Феофанію чи кремлівську бальніцу і його чи його родину би туда поклали на лікування? :weep:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

хочеш сказати, що в сесері любий робочий чи селянин міг зателефонувати в Феофанію чи кремлівську бальніцу і його чи його родину би туда поклали на лікування? :weep:

я всего лишь хочу , чтобы ты , шуша и ваша группа глорихоликов пошла в ту ветку и расказала ТС какая сейчас замечательная медицина и врачи и какое гавно было в совке.
но ты же струсишь
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

я всего лишь хочу , чтобы ты , шуша и ваша группа глорихоликов пошла в ту ветку и расказала ТС какая сейчас замечательная медицина и врачи и какое гавно было в совке.
но ты же струсишь
навіщо? багато фупчиків з подробицями описували тут свої ситуації і як їх лікували.

a я тобі тут розкажу. в совку вгробили немало моїх родичів, і мене майже, поки не натрапили на старого-престарого лікаря. хоча це був банальний випадок(а ми і в інституті в києві були і лежала в їхній лікарні). зараз це банальний випадок і всі лікарі про це знають. в інтернеті по пошуку все описано на багатьох ресурсах.

серед моїх знайомих вже немало пройшли через лікарні з ковідом. державні в м. Хмельницький: інфекційна, мвс, військовий госпіталь і міська. витягнули всіх. троє були в важкому стані.

і двоє в приватній лікувалися на денному стаціонарі. все ок.

Останнє редагування: 17 травня 2021 12:29:52 від myshka naruzhka
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

навіщо? багато фупчиків з подробицями описували тут свої ситуації і як їх лікували.

a я тобі тут розкажу. в совку вгробили немало моїх родичів, і мене майже, поки не натрапили на старого-престарого лікаря. хоча це був банальний випадок(а ми і в інституті в києві були і лежала в їхній лікарні). зараз це банальний випадок і всі лікарі про це знають. в інтернеті по пошуку все описано на багатьох ресурсах.

серед моїх знайомих вже немало пройшли через лікарні з ковідом. державні в м. Хмельницький: інфекційна, мвс, військовий госпіталь і міська. витягнули всіх. троє були в важкому стані.

так шо ты тут это расказываешь, иди в ту ветку и там раскажи какие супер врачи сейчас , не то шо в совке .
не трусь
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

наверно Донбасс был реально привелегированным регионом
саме так
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

наверно Донбасс был реально привелегированным регионом, если там и Грюндиги стояли в комиссионках, и колбаса лежала в магазинах, а мне ещё говорили, что по заграницам можно было запросто путешествовать, типа, купил путёвку и поехал.

Прикинь?  :acute:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

так шо ты тут это расказываешь, иди в ту ветку и там раскажи какие супер врачи сейчас , не то шо в совке .
не трусь
якщо ти дебіл, і не розуієш, що такі теми не для політсрачів, то тобі вже ніякі лікарі не допоможуть.

а ти візьми і сходи на цей сайт і подивись total deaths по країнам.
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Говорят, что раньше были врачи, а сейчас рвачи. Слышал в государственной зубной поликлинике как доктора злились на коллегу за то что она рассказала их главному сколько денег смогла собрать за день и теперь он им повысит сумму которую нужно сдать в день. В роддоме тоже доктор мне рассказывала, что им нужно сдавать деньги поэтому так недёшево.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

якщо ти дебіл, і не розуієш, що такі теми не для політсрачів, то тобі вже ніякі лікарі не допоможуть.

а ти візьми і сходи на цей сайт і подивись total deaths по країнам.
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

 вот оно как !  как дело до реальности дошло , так ты язык в сраку и засунула.
поэтому сидить тётя тихо, и нэ пыздыте 
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Всю гілку про совєцкій пломбір не читав,  але якщо на 16-й сторінці зайшла мова про ПК,  то не зайвим буде згадати й ковбасу по 2.60
Я,  десятирічний,  стояв за нею в черзі по свої 200 грамів- матір давала копійок на приблизно стільки грам.
Звісно,  ковбаса по 2.60 щезла так само,  як і ковбаса по 2.20, але пам'ятаючи її я в матері запитав: а що то за ковбаса була по 2.60?
А вона й каже: кінська ковбаса,  з конини...
От і цікаво: чи хоч один сучасний комп'ютерник їв справжню ковбасу з конини?   :laugh:

По 2.60 була варена ковбаса "Деснянська"
2.20 - "Стєпная"
2.10 - гидотна "Чайная"
2.80 - Любительська

Ковбаса з конини, копчена, в'ялена не могла бути дешвшою за варену

Скільки коштували Молочна та Докторская не пам'ятаю бо це була рідкісна екзотика

Останнє редагування: 17 травня 2021 12:45:38 від H.Kropp
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Мабуть, то была телячья колбаса, была и такая.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

вот оно как !  как дело до реальности дошло , так ты язык в сраку и засунула.
поэтому сидить тётя тихо, и нэ пыздыте
господи, йди вже на "прівєт", нещастя. там твої брати по ганглію біснуються.

p.s. в тій темі вже аелiт встиг висратися :facepalm1:

Останнє редагування: 17 травня 2021 12:50:11 від myshka naruzhka
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

так шо ты тут это расказываешь, иди в ту ветку и там раскажи какие супер врачи сейчас , не то шо в совке .
не трусь
Какая связь между пломбиром и врачами?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

господи, йди вже на "прівєт", нещастя. там твої брати по ганглію біснуються.

p.s. в тій темі вже аелiт встиг висратися :facepalm1:

обосралась , обтекай
тебя за язык никто не тянул
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

обосралась , обтекай
тебя за язык никто не тянул
діду, ти чого там в штатах такий агресивний, і за совком тужиш-ридаєш? чого тут скачеш? що тобі на "нацистсько-бандерівському" форумі треба? є з купа твоїх.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Какая связь между пломбиром и врачами?

долго пояснять, просто некоторые сильно пистливые, а как дело доходить до реальных случаев, не теоритического трёпа, сразу языки в задницу засовывают
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

діду, ти чого там в штатах такий агресивний, і за совком тужиш-ридаєш? чого тут скачеш? що тобі на "нацистсько-бандерівському" форумі треба? є з купа твоїх.

понимаешь, если бы ты была нормальным человеком, ты бы сказала , да признаю намолола чуши про совок. Врачи тогда были лучше, человечнее, может боялись, может совесть еще была, неважно.
А сейчас  при всей яркой упаковке много рвачей , а не врачей, а есть откровеные подонки без совести.

Это если бы ты была нормальным человеком.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

долго пояснять, просто некоторые сильно пистливые, а как дело доходить до реальных случаев, не теоритического трёпа, сразу языки в задницу засовывают
скільки у штатах померло від ковіда?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Врачи тогда были лучше, человечнее, может боялись, может совесть еще была, неважно.
:lol:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

чому саме при свині люди збідінли

Як же ви закохали своїми мантрами
Для тих у кого пам'ять відбило

Прочитайте нарешті про "борг Януковича", чому і навіщо його брали в 2013 р та скільки ще мали взяти в 2014 р

Приплюсуйте ще війну і більше не киздіть
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Приплюсуйте ще
про МВФ забув :lol:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

:lol:
ага, теж доставило. але з ким там говорити.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

долго пояснять, просто некоторые сильно пистливые, а как дело доходить до реальных случаев, не теоритического трёпа, сразу языки в задницу засовывают
Ты некрасиво перескочил, объясню почему.
Здоровье каждого индивидуума по своему уникально и жизнь у каждого одна и относятся к ней более трепетно, чем к пломбиру. И если я начну хвалить медицину, как она была прекрасна в каком-то моем случае, конкретно Polischuk будет пофиг, потому что это не про его личный случай.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія