Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Roshen судиться за бренд "Київський торт" з виробником морозива :gigi:

Кондитерська корпорація Roshen судиться за право використання торгової марки "Київський торт" з харківським виробником морозива – компанією Хладопром.

Про це пише Liga.net.
Згідно з матеріалами судової справи, Roshen просить суд заборонити Хладопрому використовувати в своїй діяльності в Україні позначення "Київський торт" як окремо, так і разом із зображенням листя каштана, плодів каштану для морозива.

Використання цих елементів, на думку корпорації, порушує права інтелектуальної власності Roshen.
Також кондитери попросили суд вилучити з обороту і знищити всі упаковки та етикетки з названими вище елементами і анулювати свідоцтво про реєстрацію на знак для товарів і послуг ТМ "Хрещатик Київський торт".
У грудні 2019 року Господарський суд Києва задовольнив позов Roshen в повному обсязі. Але 13 січня компанія Хладопром звернулася з апеляцією в Північний апеляційний суд Києва з вимогою скасувати рішення суду першої інстанції. Розгляд апеляції призначено на 11 лютого.

   
За Петра Рошен всі суди вигравав  :gigi:
   
Харьковская контора просто охренела.
Пускай  слобожанский торт делают
   
Петьїна дріб"язковість вражає
   
Напис "Київський торт" - на морозиві? Цікаве обгрунтування.. хоча ні, не цікаво  :gigi:
Це одна з найвпізнаваніших тм в Україні
Думаю, цей "спір" - договорняк, для отримання правовстановлюючого судового рішення
   
Он бы лучше туда молочное масло ложил, а не пальмовое, а то уже позорище, даже в символе Киева пальмовое масло за такие деньги.
   
Не смішить. Петро про це нічого не знає. Юристи працюють – то їх робота. На великих конторах юрвідділ повинен виправдовувати своє існування.
Я от в минулому році спробував попрацювати з Інгулецьким гоком. Бля – сміх і гріх. Їм було потрібно специфічне обладнання і вони самі вмовляли взяти участь в тендері, бо в них все тільки через тендер. Нам було не цікаво, бо гемору багато, а грошей мало. Ну виграли ми тендер, підписали договір. Без оплати відправили обладнання. Комісія його не прийняла, бо щось там не так з упаковкою. Я їх послав нафіг і забрав обладнання. Трахали мізки 3 місяці і потім на березі всрались  :D  Через тиждень телефонує чувак і каже --- продайте нам, бо дуже потрібно для гока, а ми вже все зробим як треба, щоб вони прийняли. Я кажу, що вже дорожче буде, бо на пересилання були витрати. Не проблема – тільки продайте! Відправив по передплаті з урахуванням всіх витрат. Зараз приходять с гока претензії, що ми не поставили обладнання і вони хочуть щоб ми їм виплатили 100%  його ціни  :lol:
   
Напис "Київський торт" - на морозиві? Цікаве обгрунтування.. хоча ні, не цікаво 
Це одна з найвпізнаваніших тм в Україні
Толковий маркетинговий хід, як морозиво тірамісу, крем брюле, Баунті.
   
Киевской горадминистрации пусть иск подаст за каштаны на улицах!  :weep:
   
Он бы лучше туда молочное масло ложил, а не пальмовое, а то уже позорище, даже в символе Киева пальмовое масло за такие деньги.

Давно пора пальму нарисовать на упаковке. Будет отвечать содержанию.
   
Там даже шрифт сплагиатили .так что  харьковская контора проиграет
   
Не смішить. Петро про це нічого не знає.
:lol:  :weep:

А як дізнається, так відразу покарає винних, які роблять його повним талпайопом в очах народу...  :gigi:
   
:lol:  :weep:

А як дізнається, так відразу покарає винних, які роблять його повним талпайопом в очах народу...  :gigi:

яким довбойобом?! це його торгова марка, нех використовувати чужу торгову марку -- позов до суду абсолютно вірний
   
Хладик делает хорошее мороженое по дсту, уже много лет только его берем.
Зачем они добавили надпись Киевский торт -- хз.
Но то что Петро жлоб -- то само собой.


Останнє редагування: 30 січня 2020 11:51:54 від vittrym
   
яким довбойобом?! це його торгова марка, нех використовувати чужу торгову марку -- позов до суду абсолютно вірний

Он вьікупил карла маркса за бесценок и испортил качество. То что я помню из детства -- сейчас нет и в помине, заезжий Свин лишил нас, киевлян, нашего фирменного продукта.
Так что при правильном подходе еще неизвестно кто кому должен.

   
Он вьікупил карла маркса за бесценок и испортил качество. То что я помню из детства -- сейчас нет и в помине, заезжий Свин лишил нас, киевлян, нашего фирменного продукта.
Так что при правильном подходе еще неизвестно кто кому должен.

нах политику, в бизнесе так не разруливают. Пусть решает воприс с наследниками тех двух евреев, которые заснували фабрику в суде. Насколько я знаю они живут сейчас в Израиле. Это их вопросы
   
Он бы лучше туда молочное масло ложил, а не пальмовое, а то уже позорище, даже в символе Киева пальмовое масло за такие деньги.

Вот именно. Давно перестали брать єту пальмовую хрень.
Лучше уже бкк или сильповские тортьі.

   
нах политику, в бизнесе так не разруливают. Пусть решает воприс с наследниками тех двух евреев, которые заснували фабрику в суде. Насколько я знаю они живут сейчас в Израиле. Это их вопросы

Я и не говорю о политике, а о том, що жадібна понаєхавша свиня зіпсувала навіть нашу київську кондитерку.
Власне із за чого довелось від неї відмовитись.
Дякуємо петрушці за це в тому числі.

   
Коли вже в нього іпало від жадібності лусне? Каштанам ще листя не заборонено такої форми мати?
   
Я и не говорю о политике, а о том, що жадібна понаєхавша свиня зіпсувала навіть нашу київську кондитерку.
Власне із за чого довелось від неї відмовитись.
Дякуємо петрушці за це в тому числі.

я такие эмоции называю политикой. У вас всегда есть выбор, рошен не один на рынке. Не нравится вам их качество, всегда можно купить Свиточ или АВК... да там еще с 10 брендов
   
яким довбойобом?! це його торгова марка, нех використовувати чужу торгову марку -- позов до суду абсолютно вірний

Каштани або може морозиво "Каштан"?
   
Каштани або може морозиво "Каштан"?

ну от, пливли пливли і на березі всрались  :lol:

назву гілки читав? фото дивився?
   
нах политику, в бизнесе так не разруливают. Пусть решает воприс с наследниками тех двух евреев, которые заснували фабрику в суде. Насколько я знаю они живут сейчас в Израиле. Это их вопросы

Які євреї, що вони заснували? Якщо десь є нащадки Валентина Єфімова, то їх марка вже давним-давно не використовується. Та й сімейство того Валентина відійшло від керування підприємством, а перейшло у власність і під керівництво акціонерного товариства, яке використовувала ім'я засновника як бренд.


До речі, після війни там все було зруйноване і відновили роботу фабрики на трофейному німецькому обладнанні, яке і латали та використовували практично без модернізації до 90-х років.

Може знайти нащадків власників тих підприємств в Германії звідки вивезли обладнання?

Постійні намагання обісрати роботу одного з небагатьох успішного українського підприємства, що виробляє нормальну продукцію, дає роботу тисячам громадян - то якась патологія, психічна хвороба.
   
ну от, пливли пливли і на березі всрались  :lol:

назву гілки читав? фото дивився?

То звичайний прихильники певної політсили.
   
я такие эмоции называю политикой. У вас всегда есть выбор, рошен не один на рынке. Не нравится вам их качество, всегда можно купить Свиточ или АВК... да там еще с 10 брендов

Тільки чомусь за час царювання медведчуківського упиря мережа магазинів Світоч або АВК не виросла так стрімко як Рошен. Чому? :S
Тут теж політика замішана чи щось інше? :shuffle:
   
Тільки чомусь за час царювання медведчуківського упиря мережа магазинів Світоч або АВК не виросла так стрімко як Рошен. Чому? :S
Тут теж політика замішана чи щось інше? :shuffle:

Тому що продажі більш успішні.
Яка ваша версія?
   
яким довбойобом?! це його торгова марка, нех використовувати чужу торгову марку -- позов до суду абсолютно вірний
С какого куя марка "його", если киевский торт выпускался задолго до появления барыги на свет, и не только в Киеве, а и в других городах Украины?
   
Які євреї, що вони заснували? Якщо десь є нащадки Валентина Єфімова, то їх марка вже давним-давно не використовується. Та й сімейство того Валентина відійшло від керування підприємством, а перейшло у власність і під керівництво акціонерного товариства, яке використовувала ім'я засновника як бренд.
Показати зображення...
До речі, після війни там все було зруйноване і відновили роботу фабрики на трофейному німецькому обладнанні, яке і латали та використовували практично без модернізації до 90-х років.

Може знайти нащадків власників тих підприємств в Германії звідки вивезли обладнання?

Постійні намагання обісрати роботу одного з небагатьох успішного українського підприємства, що виробляє нормальну продукцію, дає роботу тисячам громадян - то якась патологія, психічна хвороба.

це відома київська історія -- євреї на той час не мали прав реєструвати бізнес в Україні, тому взяли цього Єфімова. Він і поклав фабрику на лопатки, бо був бовдурем. А потім комуняки її націоналізували
   
ну от, пливли пливли і на березі всрались  :lol:

назву гілки читав? фото дивився?

Уже всрался? Ну, так підмийся і знову в бій за медведчуківського упиря і його бізнес імперію  ;)
   
Які євреї, що вони заснували? Якщо десь є нащадки Валентина Єфімова, то їх марка вже давним-давно не використовується. Та й сімейство того Валентина відійшло від керування підприємством, а перейшло у власність і під керівництво акціонерного товариства, яке використовувала ім'я засновника як бренд.
Показати зображення...
До речі, після війни там все було зруйноване і відновили роботу фабрики на трофейному німецькому обладнанні, яке і латали та використовували практично без модернізації до 90-х років.

Може знайти нащадків власників тих підприємств в Германії звідки вивезли обладнання?

Постійні намагання обісрати роботу одного з небагатьох успішного українського підприємства, що виробляє нормальну продукцію, дає роботу тисячам громадян - то якась патологія, психічна хвороба.
О, интересно
Мог бы использовать в бренде 1904 год или раньше, но пишет 1995 по честному
   
Петьїна дріб"язковість вражає
то ви ще KidsWill не бачили - дитяче "місто професій".
Навіть з іграшковими "тугріками" замість реальних грошей - Рошен коштує найбільше.
Це щось в "імунній системі".
Я кажу він на власних похоронах буде в труну цукерки зі столу згрібати :lol:
   
Тільки чомусь за час царювання медведчуківського упиря мережа магазинів Світоч або АВК не виросла так стрімко як Рошен. Чому? :S
Тут теж політика замішана чи щось інше? :shuffle:
Ну для дебила наверно чем-то выдающимся считается открытие киоска на рынке или магазина на фасаде

А для нормального человека - это нормально, развивать розницу

Тебя же не шокирует наличие АТБ или Форы?
   
Уже всрался? Ну, так підмийся і знову в бій за медведчуківського упиря і його бізнес імперію  ;)

дурбецел, йди в ігнор... мізки вмикай іноді, бо відчуття наче з дитиною спілкуєшся
   
Охуївша вінницько-молдавська Свиня ще символ Київа "каштан" не приватизувала? ;o
   
Тому що продажі більш успішні.
Яка ваша версія?

 :facepalm1:  :weep:

Ага, як и лайнобогдана, яким медведчуківський ушльопок закидав всю Україну  :X
   
За Петра Рошен всі суди вигравав  :gigi:

Ні. Не всі суди виграв Рошен - кацапи, їх об'єднання кондитерів, всі цукерки, шоколадки, печіво, вафлі  і пр. продукцію, яка була запроваджена у виробництво на території РСФСР і зберіглись документи що підтверджують що саме каци розробили рецептуру і дизайн упаковки, а вже потім її почали виробляти по всьому союзу, через суди добились заборони на виготовлення подібної продукції іншими країнами і їх підприємствами. Хоча при совку ті вироби були по всьому союзу однаковими і ніхто не замислювався у кого є права власності.

Давно вже Рошен виготовляє лише ті вироби, на які у них є документи, що підтверджують їх права. І саме тому віробництво було радикально оновлено, нове устаткування, нові рецепти. Зберегли частину старого репертуару, на яке ні каци ні хтось ще не змогли довести свого авторського права.

І головне в чому виграв Рошен, це якість - одні й ті само цукерки у Рошенка кращі, ніж у інших. Хоча б та ж Корівка чи Рачки - їх виробляють багато хто і в раші теж, проте наші нацкращі і це факт!
   
Тому що продажі більш успішні.
Яка ваша версія?
В феодальній країні де купка феодалів тримає всю економіку без жодної конкуренції - такі речі відбуваються тільки через "політичний та адміністративний ресурс".
Синок ти в Україні живеш, а включаєш дуже конкретного "дурня".
Хто виділив землю біля станцій метро під 40 "курятників" Рошен тільки у Києві, га?
Ти розумієш що більшості курятників взагалі не повинно бути бо вони ті самі "малі архітектурні форми" з якими Пєдалік начебто "бореться"?
Власне всі педрілки так роблять коли про конкретні педро-речі та факти починається розмова.
   
Ні. Не всі суди виграв Рошен - кацапи, їх об'єднання кондитерів, всі цукерки, шоколадки, печіво, вафлі  і пр. продукцію, яка була запроваджена у виробництво на території РСФСР і зберіглись документи що підтверджують що саме каци розробили рецептуру і дизайн упаковки, а вже потім її почали виробляти по всьому союзу, через суди добились заборони на виготовлення подібної продукції іншими країнами і їх підприємствами. Хоча при совку ті вироби були по всьому союзу однаковими і ніхто не замислювався у кого є права власності.

Давно вже Рошен виготовляє лише ті вироби, на які у них є документи, що підтверджують їх права. І саме тому віробництво було радикально оновлено, нове устаткування, нові рецепти. Зберегли частину старого репертуару, на яке ні каци ні хтось ще не змогли довести свого авторського права.

І головне в чому виграв Рошен, це якість - одні й ті само цукерки у Рошенка кращі, ніж у інших. Хоча б та ж Корівка чи Рачки - їх виробляють багато хто і в раші теж, проте наші нацкращі і це факт!

Пальмове масло, смачного!  :bueee:
   
ільки чомусь за час царювання медведчуківського упиря мережа магазинів Світоч або АВК не виросла так стрімко як Рошен. Чому?
:lol:
Тому що ти є валянок пропагандонський.
Ну, зараз то вже вони доганяють і переганяють Рошен?
 А магазини останнього масово закриваються, як вангували сємйони мирославовичі?
   
дурбецел, йди в ігнор... мізки вмикай іноді, бо відчуття наче з дитиною спілкуєшся

Самокритично!  (tu)  Про "всрался" я чи ти, дитинко, пісеньку заспівала. Чи ти як і більшість ПЕСтунів належиш до категорі "а нас за що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія