Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зкацяплений Даунбас = український Ольстер, історичні паралелі

ніщо не є новим в цьому світі B-)

нагадаю істерію, яка роздмухувалась в Англії через 'звірства' ірландців-католиків, які буцімто живцем варили дітей та інші блюзнірські і жахливі вигадки ... :X
   
Нагадай як ірландці сварилися між собою, які течії були серед них, радикали, помірковані і т.д.

Бо у нас весь час розказують про "унікальність".
   
Нагадай як ірландці сварилися між собою, які течії були серед них, радикали, помірковані і т.д.

Бо у нас весь час розказують про "унікальність".

такотож
   
окуповане зараз Сніжне 100 років тому

   
ніщо не є новим в цьому світі B-)

нагадаю істерію, яка роздмухувалась в Англії через 'звірства' ірландців-католиків, які буцімто живцем варили дітей та інші блюзнірські і жахливі вигадки ... :X

С первым тезисом согласен - все повторяется.
А с манипуляцией и сравнением ситуации в ОРДЛО и противостоянии католиков и протестантов в Сев. Ирландии абсолютно не согласен.

   
окуповане зараз Сніжне 100 років тому

Показати зображення...
Фільм "1847" про Голодомор в Ірландії.
Раджу.
   
Если можно, то какие неразрешимые противоречия существовали между гражданами Украины и теми, кто хотел стать гражданином России? Если гражданин какой то страны хочет сменить гражданство, то на это существуют законные процедуры. Какие законные процедуры осуществляли граждане Украины в ОРДЛО по смене своего гражданства?
Я их законных действий не знаю
   
окуповане зараз Сніжне 100 років тому


засноване козачком Іваном Васільєвим у 1784 році

новопавловська волость Таганрогського градоначальства області Войска Донского
   
засноване козачком Іваном Васільєвим у 1784 році

новопавловська волость Таганрогського градоначальства області Войска Донского
ти мав із гордістю сказати, що колись то все було у власності золотої орди :laugh:
   
С первым тезисом согласен - все повторяется.
А с манипуляцией и сравнением ситуации в ОРДЛО и противостоянии католиков и протестантов в Сев. Ирландии абсолютно не согласен.

зніміть релігійну ворожість, як ПРИВІД ДО ВІЙНИ (допоки кремляді її не можуть використати на повну силу) - вийде майже тотожність.
Петро вибив томосом [ua]  підгрунтя подібної новели

Останнє редагування: 5 грудня 2021 18:34:20 від Трость
   
ти мав із гордістю сказати, що колись то все було у власності золотої орди :laugh:


а колись безумовно входило до складу улусу Джучі

тільки при чому тут гордість

ти гордишся, що російська імперія відвоювала південно-східні землі у турків і там стали селитись українці і росіяни, зокрема освоюючи Донбас?
   
зніміть релігійну ворожість, як ПРИВІД ДО ВІЙНИ (допоки кремляді її не можуть використати на повну силу) - вийде майже тотожність.
Петро вибив томосом [ua]  підгрунтя подібної новели


яка релігійна ворожість?

в Україні не більше 3-4% воцерковлених, більшість із них пенсіонери
   
а колись безумовно входило до складу улусу Джучі

тільки при чому тут гордість

ти гордишся, що російська імперія відвоювала південно-східні землі у турків і там стали селитись українці і росіяни, зокрема освоюючи Донбас?
чому я маю гордитися, то ж не мої предки відвойовували. у мене в роду нема російських імперців
   
яка релігійна ворожість?

в Україні не більше 3-4% воцерковлених, більшість із них пенсіонери
Да и то, речь идет не о религиозных канонах и обрядах, а попу какой подчиненности кланяться.
   
Наш Президент давно сказав руснявим "чємодан, вокзал, москва"!

Езжайте в Россию, – Зеленский обратился к пророссийским жителям Донбасса

Цитувати
Глава государства подчеркнул, что все люди с оккупированного Донбасса должны для себя понять – хотят они жить в Украине или России. Об этом Зеленский завил в интервью.

"Если ты всю жизнь находился в Украине, но чувствовал, что это Россия, то, ради своих детей и внуков, уже езжай искать себе место в России"
, – призвал Зеленский.
   
чому я маю гордитися, то ж не мої предки відвойовували. у мене в роду нема російських імперців


масштабне ти мабуть дослідження зробив перед такою радикальною заявою.... хоча більш імовірно що просто пистонув наугад  :laugh:
   
Ольстер то херня, сильно натянуто.

Наиболее близкая параллель  это сербо-хорватская война. Один в один. Народные республики, сказки про "усташей" везде, распятые мальчики (это вообще буквально оттуда взято).
   
масштабне ти мабуть дослідження зробив перед такою радикальною заявою.... хоча більш імовірно що просто пистонув наугад  :laugh:
   
А с манипуляцией и сравнением ситуации в ОРДЛО и противостоянии католиков и протестантов в Сев. Ирландии абсолютно не согласен.
То лондонській владі вигідно представляти це як міжрелігійний конфлікт. Насправді то конфлікт між проірландськими та пробританськими силамим. Просто так вийшло, що ірландці переважно католики, а понаєхи з Англії та Шотландії - протестанти. Серед бійців ІРА не так вже і багато справді практикуючих католиків, що ходять щонеділі до церкви, багато хто з них роками не бував у церкві
   
Якщо судити по дописам на ФУПі чернівчан Іванова-Озерянського та Протасова

Буховина теж скацаплено-романізована, й нічо.
   
Буховина теж скацаплено-романізована, й нічо.
Джонні Юз, Ну не придурюйтесь. Мій Дніпро трохи більш український ніж ваш Донецьк, Але лише ненабагато, хоча як не крути все ж більше.
Але мій Дніпро набагато менш український ніж Київ - це теж факт
І жити серед вати  нам усім, хто не втік у Галичину чи Волинь
   
Уявіть, я йду з рідним батьком щось купувати. І тут він мне щось питає кацапською, хоча ми в родині спілкуємося українською. Я кажу: "Папа, чого ти до мене по-кацапськи" А він до мене - "Нє начінаай і нє позорься пєрєд людьмі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія