Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

саме так - страх примушує ставати в черги на вакцинування, а там де черги - там зараження, то отримують вірус і вакцину в одинь день... потім дивуються чому через 3 дні після вакцинації ковід.
ви ті чергі бачіли? Моїм сказано було на яку годину та куди прийти. Жодної чергі. Ви фантазуете, пане.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви ті чергі бачіли? Моїм сказано було на яку годину та куди прийти. Жодної чергі. Ви фантазуете, пане.

ви ж не бачили португальські державні телеканали  :gigi: ну просто порахуйте як можна вакцинувати 70% за квартал...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

до речі, я питав колег - стояли в черзі більше часу хоч мали епоінтмент на певну годину...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

отримують вірус і вакцину в одинь день
брехло
   
Re: Таки вірус з лабораторії

і це FoxNews :-o

   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви ж не бачили португальські державні телеканали  :gigi: ну просто порахуйте як можна вакцинувати 70% за квартал...
живу не в Португаліі, вакціновано в нас мізерний відсоток за півроку. Про що ви? Яки чергі? Навіщо мені жахі Португалії чі Гондурасу? Ви - маніпулятор.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

живу не в Португаліі, вакціновано в нас мізерний відсоток за півроку. Про що ви? Яки чергі? Навіщо мені жахі Португалії чі Гондурасу? Ви - маніпулятор.

ну то забийте на ЄС і живіть своїм розумом, а невикористані 2млн доз вакцин - в унітаз бо бачте зрадонька над собою медичні експерименти ставити B-)
   
Re: Таки вірус з лабораторії

до речі, я питав колег - стояли в черзі більше часу хоч мали епоінтмент на певну годину...
Брешеш, довно вже черг немає.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви ж не бачили португальські державні телеканали  :gigi: ну просто порахуйте як можна вакцинувати 70% за квартал...
Вся Португалія 10 мілліонів населення. Які проблеми?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви ж не бачили португальські державні телеканали
Я бачив, що там не так?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви ті чергі бачіли? Моїм сказано було на яку годину та куди прийти. Жодної чергі. Ви фантазуете, пане.
В Португалії теж по такому принципу проводять вакцинацію. Ніяких черг, не слузайте того брехуна.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Брешеш, довно вже черг немає.

авжеж зараз вже нема
   
Re: Таки вірус з лабораторії

авжеж зараз вже нема
Зараз немає від слова, взагалі. Раніше приходили на назначений час, чекали в черзі 10-15 хвилин. З дотриманням дистанції.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Так що там з португальським телебаченням? Давай розповідай.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Так що там з португальським телебаченням? Давай розповідай.

включи ящик о 20.00 і дивись новини по 1, 2 чи 4 каналу якщо цікаво.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

включи ящик о 20.00 і дивись новини по 1, 2 чи 4 каналу якщо цікаво.
При можливості дивлюся. Що там не так?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

При можливості дивлюся. Що там не так?

це питання саме до тебе - selftest
   
Re: Таки вірус з лабораторії

це питання саме до тебе - selftest
Не юли.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Не юли.

насамперед будь чемним і introduce yourself - хто такий і де живеш?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

насамперед будь чемним
Я і так досить чемний.
introduce yourself
Ти вже представився?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я і так досить чемний.
Ти вже представився?

мене на ФУПі вже знають. А ти хто такий? я щось не помітив від тебе цікавих дописів
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мене на ФУПі вже знають. А ти хто такий? я щось не помітив від тебе цікавих дописів

Сашок є чисто задрот. Не вартий уваги продукт зомбоящика.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мене на ФУПі вже знають. А ти хто такий? я щось не помітив від тебе цікавих дописів
На рахунок твоїх дописів. Тебе не раз ловили на брехні й підтасовуванні фактів. Але ти обітрешся і далі як нічого не було починаєш нести всяку пургу.
Так що там з португальським телебаченням, що не так?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

На рахунок твоїх дописів. Тебе не раз ловили на брехні й підтасовуванні фактів. Але ти обітрешся і далі як нічого не було починаєш нести всяку пургу.
Так що там з португальським телебаченням, що не так?

нажаль на ФУПі є багато дописувачів які нічого цікавого не пишуть але спеціалізуються на опльовуванні тих хто щось пише змістовне. Єдиний захіст від таких типажів - ігнор.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

нажаль на ФУПі є багато дописувачів які нічого цікавого не пишуть але спеціалізуються на опльовуванні тих хто щось пише змістовне. Єдиний захіст від таких типажів - ігнор.
Я тебе ще не обпльовував. Поставив просте питання, по твоїм дописам. Ти ж починаєш йорзатись.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марк або зомбований, або хворий, або за гроши. Я не бачу іньших варіантів. Ввічлива була людина, слухала іньшу думку. Вже - ні.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марк або зомбований, або хворий, або за гроши. Я не бачу іньших варіантів. Ввічлива була людина, слухала іньшу думку. Вже - ні.

шановний beggy,
я готовий вислухати твою думку як фахівця, але те що ти постиш - це на рівні пересічного фупівця (аби щось сказати). А зараз ти вже опустився до рівня хейтерів які під моїми дописами гадять. Може це до тебе вже старість стукає?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

шановний beggy,
я готовий вислухати твою думку як фахівця, але те що ти постиш - це на рівні пересічного фупівця (аби щось сказати). А зараз ти вже опустився до рівня хейтерів які під моїми дописами гадять. Може це до тебе вже старість стукає?
марку, ви теж орел, за собою гляньте. Антіваксерська хуета, нічого, що має щось до реалій. Ви прогресуете.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Вакцинована людина буде на лікарняному ковід-ліжку?

Тоді навіщо та вакцина? Це ж бюджетні гроші!
бюджетний комітет розбереться. Без такого довбойоба як ти.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

марку, ви теж орел, за собою гляньте. Антіваксерська хуета, нічого, що має щось до реалій. Ви прогресуете.

Я ж лише за науково-обгрунтоване використання вакцин, то ви маєте підтримати мене у цьому питанні якщо дійсно маєте якесь відношення до Science.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я ж лише за науково-обгрунтоване використання вакцин, то ви маєте підтримати мене у цьому питанні якщо дійсно маєте якесь відношення до Science.
грайтеся в свю гру, ваше право. Я вакцінований не тим, що хотів, майже примусово, родина же добряче пфайзернута. Пальот нормальний. Жодних побочок, а теща гіпертонік і діабетік. Дружина лише гіпертонік. Донька молода та відносна здорова. На мою паранойю ковішилд не вплинув.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

грайтеся в свю гру, ваше право. Я вакцінований не тим, що хотів, майже примусово, родина же добряче пфайзернута. Пальот нормальний. Жодних побочок, а теща гіпертонік і діабетік. Дружина лише гіпертонік. Донька молода та відносна здорова. На мою паранойю ковішилд не вплинув.

якщо "гіпертонік і діабетік" - то ризики адекватні. А відносно донькі - то питання НАВІЩО?! ну ви ж хочете бачити здорових внуків?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

якщо "гіпертонік і діабетік" - то ризики адекватні. А відносно донькі - то питання НАВІЩО?! ну ви ж хочете бачити здорових внуків?
а що ім зашкодить з'явитися? Ваша маячня? Мене білше турбує її асексуальність. Оце проблема.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

а що ім зашкодить з'явитися? Ваша маячня? Мене білше турбує її асексуальність. Оце проблема.

щодо вакцин, то найбільш вдало "маячня" cформульована у бамажках які олені підмахують перед укольчиком :shuffle:
Цитата: Vaccine Consent Form
I understand that the common risks associated with the COVID-19 vaccine include but are not limited to pain, redness or swelling at the site of injection, tiredness, headache, muscle pain, chills, joint pain, fever, nausea, feeling unwell or swollen lymph nodes (lymphadenopathy). I understand that the vaccine may cause a severe allergic reaction which can include anaphylaxis (difficulty breathing, swelling of the face and throat, a fast heartbeat, a rash all over the body, dizziness and/or weakness). I understand that these may not be all the side effects of the COVID-19 vaccine as the vaccine is still being studied in clinical trials. I also understand that it is not possible to predict all possible side effects or complications which could be associated with the vaccine. I understand that the long-term side effects or complications of this vaccine are not known at this time.

Можете сказать що розумієте як вакцина працює, і тут нічого такого не може буть бо взагалі не може буть. Але це теоретично, а практика набагато складніша бо імунка у кожного унікальна. Різна короткочасна побочка вже спостерігається у багатьох випадках, а що вилізе через 2-3 роки - про те можна лише гадати. :(

відносно дочки, то тут набагато простіше: мішок на голову і заміж. :)
   
Re: Таки вірус з лабораторії

щодо вакцин, то найбільш вдало "маячня" cформульована у бамажках які олені підмахують перед укольчиком :shuffle:
Можете сказать що розумієте як вакцина працює, і тут нічого такого не може буть бо взагалі не може буть. Але це теоретично, а практика набагато складніша бо імунка у кожного унікальна. Різна короткочасна побочка вже спостерігається у багатьох випадках, а що вилізе через 2-3 роки - про те можна лише гадати. :(

відносно дочки, то тут набагато простіше: мішок на голову і заміж. :)
не коліть собі. А в вас- от, інколи, можливо, в когось, за несприятливих умов, за не ту фазу місяця, може статися прищ на жопі. Ааааааааа!!!!!!!! За це платять, чі ви таким народилися?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Олені можуть підмахувати як ви, нічого то не міняє. Як кілька сот міліонів вакціновано, хтось з них і помре. Статістіка. За природних обставин.  Ааааа!!!! Вакціна!!!!! Рийте собі нору і живіть в неї.
   
Re: Таки вірус з лабораторії


відносно дочки, то тут набагато простіше: мішок на голову і заміж. :)
ну но, ідіть одружиться з нею. Я закопаю вас під сливою.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Олені можуть підмахувати як ви, нічого то не міняє. Як кілька сот міліонів вакціновано, хтось з них і помре. Статістіка. За природних обставин.  Ааааа!!!! Вакціна!!!!! Рийте собі нору і живіть в неї.

так, "хтось з них і помре", і я навіть не питаю скілько. Питання - який відсоток вакцинованих стане інвалідами?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

А якій відсоток інвалідами стане невакцінованих? Чого про це мовчіте?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

А якій відсоток інвалідами стане невакцінованих? Чого про це мовчіте?

ще не доведено що щеплення запобігає long covid - таке лише в рекламі. До речі, реклама дуже агресивна і всюди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія