Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду [ua]

Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

Найнижчи ціни в Європі.....

але чомусь ти паскуда з цього оазісу благолєпія звалив
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

але чомусь ти паскуда з цього оазісу благолєпія звалив

Я не паскуда. Я не зміг знайти роботи в Україні. Дійшло ?
   
Я не паскуда. Я не зміг знайти роботи в Україні. Дійшло ?

Стоп.Не ты ли говорил что люди плохо работают и мало зарабатывают поэтому сами виноваты.Т.е. ты работу не смог найти,а они должны?Или ты предлагаешь всем сваливать,а последний  отъезжающий пусть выключит свет в Борисполе?
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

Стоп.Не ты ли говорил что люди плохо работают и мало зарабатывают поэтому сами виноваты.Т.е. ты работу не смог найти,а они должны?Или ты предлагаешь всем сваливать,а последний  отъезжающий пусть выключит свет в Борисполе?

Я знайшов роботу! Повторити?

Шо не ясно?
   
мы уже год как платим по 19.80 за куб. с канализацией,
и снова стоит вопрос о повышении.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

мы уже год как платим по 19.80 за куб. с канализацией,
и снова стоит вопрос о повышении.

Це практично нуль.
   
А для этого, уверен Бальцерович, «нужно уже сейчас готовиться к шоковой терапии: поднимать цены до мирового уровня не только на продукты питания и коммунальные услуги, а на всё. На всё. Чтобы украинский хлеб стоил столько же сколько в Польше или Германии, чтобы проезд в общественном транспорте стоил соразмерно с городами Европы, чтобы не важно было, где покупать ту или иную вещь, толе в Варшаве, толи в Киеве» Как вывести украинскую экономику на новые рельсы – у министра финансов Польши есть рецепт: создать для жителей страны такие условия, чтобы выжили «сильнейшие», они и будут пожинать плоды реформ, а те, кто не сможет перестроиться, уйдут в прошлое и пусть там и остаются».
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

У мене 19грн вода + каналізація
А тут 12 і вже ниють
   
чтобы выжили «сильнейшие», они и будут пожинать плоды реформ, а те, кто не сможет перестроиться, уйдут в прошлое и пусть там и остаются».

"Уйдут в прошлое", якесь розмите формулювання. Повиздихають чи шо? :S
   
Це практично нуль.

нужно учитывать уровень доходов, и сопоставлять его с уровнем жизни.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

нужно учитывать уровень доходов, и сопоставлять его с уровнем жизни.

Нічого подібного. Рівень доходів визначається тим, як людина працює.

Ну не хоче він працювати....це його вибір.
   
Нічого подібного. Рівень доходів визначається тим, як людина працює.

Ну не хоче він працювати....це його вибір.

ты поэтому и сдриснул на социал, потому что работать не хотел?
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

ты поэтому и сдриснул на социал, потому что работать не хотел?

Я не знаю, про шо ти.
   
Я не знаю, про шо ти.

ну, и ладно. Кто хотел увидеть, тот прекрасно понял.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

ну, и ладно. Кто хотел увидеть, тот прекрасно понял.

Та мені пофіг твої комплекси....
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

3700 -> 4100 від Петра  (10 % ріст)

і тут же від Вовка покращення вода на 16 % і е/е на 16 %

потім газ на 25 %  X(
   
Та мені пофіг твої комплекси....

где ты увидел мои комплексы? Тут взрывается у тебя, а ты усердно делаешь вид, что это произошло не с тобой.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

где ты увидел мои комплексы? Тут взрывается у тебя, а ты усердно делаешь вид, что это произошло не с тобой.

А шо власне трапилось?
   
А німецького соціальщика з кримінальним минулим ще сьогодні ніхто на хері не посилав?  Даремно, ой даремно...
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

3700 -> 4100 від Петра  (10 % ріст)

і тут же від Вовка покращення вода на 16 % і е/е на 16 %

потім газ на 25 %  X(

   
А шо власне трапилось?

не хочу повторяться. Просто перечитай диалог, и обрати внимание на тот момент где тебе стало непонятно о чем идет речь.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

не хочу повторяться. Просто перечитай диалог, и обрати внимание на тот момент где тебе стало непонятно о чем идет речь.

Ні хєра не поняв.
   
Ні хєра не поняв.

ну, тогда и не заморачивайся.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

ну, тогда и не заморачивайся.

Звичайно. Але ми тут чекаємо на поступове підвищення тарифів.
   
А для этого, уверен Бальцерович, «нужно уже сейчас готовиться к шоковой терапии: поднимать цены до мирового уровня не только на продукты питания и коммунальные услуги, а на всё. На всё. Чтобы украинский хлеб стоил столько же сколько в Польше или Германии, чтобы проезд в общественном транспорте стоил соразмерно с городами Европы, чтобы не важно было, где покупать ту или иную вещь, толе в Варшаве, толи в Киеве» Как вывести украинскую экономику на новые рельсы – у министра финансов Польши есть рецепт: создать для жителей страны такие условия, чтобы выжили «сильнейшие», они и будут пожинать плоды реформ, а те, кто не сможет перестроиться, уйдут в прошлое и пусть там и остаются».


"Что вы волнуетесь за этих людей? Ну, вымрет тридцать миллионов. Они не вписались в рынок. Не думайте об этом — новые вырастут". (с)
 
   
Тарифи жкг_
Зростають чи залежать пропорційно до курсу бакса закладеного в бюджет,який вже рік поспіль.
Що тут дивного.?
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

Тарифи жкг_
Зростають чи залежать пропорційно до курсу бакса закладеного в бюджет,який вже рік поспіль.
Що тут дивного.?

Вони зростуть в баксах в 2-3 рази. Це однозначно.
   
создать для жителей страны такие условия, чтобы выжили «сильнейшие», они и будут пожинать плоды реформ,
Стісняюсь спросіть, а перед тим можна посадити брильянтових прокурорів? :shuffle:  Це образно так.
   
Звичайно. Але ми тут чекаємо на поступове підвищення тарифів.

хто, и где чекае?
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]

Стісняюсь спросіть, а перед тим можна посадити брильянтових прокурорів? :shuffle:  Це образно так.

Героїв народних казок посадити не можна за означенням.
   
https://www.youtube.com/watch?v=73SuJlY-nb0

вот кому кому, только не Бениному халдею корчить из себя страдальца за украинский народ.
   
Стісняюсь спросіть, а перед тим можна посадити брильянтових прокурорів? :shuffle:  Це образно так.

вот озверевшие и охуевшие от тарифов люди заодно взьебут бриллиантовых прокуроров
а так откуда взялись бриллиантовые прокуроры - все было всем похуй, всем все давали нашару, а прокуроры в это время себе накрали бриллиантов
   
https://www.youtube.com/watch?v=73SuJlY-nb0

п***а цей мудозвон, як дихає: "У меня работник получал 1500 гривен, а сейчас я вынужден ему поднять, потому что минималка и мои затраты выросли, которые мол я закладываю  в цену"

Хто у приватному секторі  отримував  лише 1500 гривень на місяць у 2014 році? Це потрібно було працювати хіба що мийщиком унітазу.
 Усі ці їпаньки платили 1500 офіційно  та ще 1500 у конверті.

А зараз платять 3700 офіційно і ще доплачують у конверті 2000 і кажуть, ща "ой біда, ой лишенько, знову наймити повтікали на Польшу".
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]
Svitlana Bykova

В києві знизили тарифи на опалення
було 1414 - буде 1355 за гігакалорію
   
Можна не підвищувати ціни на товари та послуги, але за рахунок чого тоді будуть зростати зарплати? Хтось може тут намалювати модель економіки при якій ціни стабільні, а зарплати зростають?
   
Можна не підвищувати ціни на товари та послуги, але за рахунок чого тоді будуть зростати зарплати? Хтось може тут намалювати модель економіки при якій ціни стабільні, а зарплати зростають?
Я можу намалювати модель  - просто не красти
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]
де Хто

Можна не підвищувати ціни на товари та послуги, але за рахунок чого тоді будуть зростати зарплати? Хтось може тут намалювати модель економіки при якій ціни стабільні, а зарплати зростають?
Допустим есть связь, но хотелось бы ее увидеть детально.
Можно представить цену швабры и воды в ведре на европейском уровне, можно представить цену на газ и электрику дома у уборщицы как в Европе, европейскую цену за маршрутку на которой она едет на работу... Но где неумолимый рычаг, который заставит ей платить берлинскую зарплату за уборку?
   
Я вважаю наша влада все вірно робить! Треба щоб тарифи були трішки вищі за європейські. А от зарплата, бажано була не більше еквіваленту 100 у.о. Тоді Наші чинуші і рінатлінідичі різного розливу справді будуть почуватися комфортно. Як махараджі серед рабів.
Українці й так багато їдять. Треба щоб не їли, а сплачували комінальні послуги, роттердами там всілякі.
   
Re: Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду  [ua]


Комісія затвердила нові тарифи на водопостачання, зокрема: "Харківводоканал" - на рівні 8,38 гривні/кубометр (зростання на 16,71%), а на водовідведення – 4,36 гривні/кубометр (зростання на 9,55%)


дайте будь ласка посилання на постанову НКРЕКП яка підвищує ціни, бо Харківводоканал знає лише про Постанову від 02.11.2017  № 1344 яка вступила в дію з 29.11.2017р. і зменшила ціну на водопостачання/водовідведення:

http://vodokanal.kharkov.ua/content/tarifi_normi



по всім областям України дивитись тут (pdf від НКРЕКП):
http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/voda/taryfy/taryfy_na%20_vodopost_ta_vodov_z_vnutrishno-budynkovyh_system.pdf


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія