Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

в цьому полягає помилка твоєї теорії - наявний когнітивний дисонанс
Когніти́вний дисона́нс — внутрішній психічний конфлікт, що виникає при зіткненні в свідомості індивіда суперечливих знань, ідей, переконань...

Нема в мене внутрішнього психічного конфлікту. Бо нема в свідомості суперечливих ідей чи переконань.

Це дисонанс в тих (чи свідомі маніпуляції) хто українофобів, україноненависників пропонує вважати українцями лише на тій підставі, що в них українське етнічне походження чи український паспорт.
   
Когніти́вний дисона́нс — внутрішній психічний конфлікт, що виникає при зіткненні в свідомості індивіда суперечливих знань, ідей, переконань...

Нема в мене внутрішнього психічного конфлікту. Бо нема в свідомості суперечливих ідей чи переконань.

Це дисонанс в тих (чи свідомі маніпуляції) хто українофобів, україноненависників пропонує вважати українцями лише на тій підставі, що в них українське етнічне походження чи український паспорт.

вважати українофобами та україноненависникам и українців лише на тій підставі що вони не користуються українською мовою
це саме він 
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Україна населена гавном. А з гавна можна зробити націю але це буде отака як є нація гавна
Україна заселена звичайними (в біологічному плані людьми). Як і інші країни.
Що керуються інстинктами, приватними чи корпоративними інтересами...

Націю з населення робить національна ідеологія.
Саме вона дає і світогляд, переконання, етичні, моральні цінності, що визначають поведінку людини в суспільстві.
Робить з біологічної тварини суспільну людину.

Нема ніяких підстав вважати, що тутешнє населення є якимсь особливим, відмінним від інших народів в плані сприйняття чи несприйняття ідеологій.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

вважати українофобами та україноненависникам и українців лише на тій підставі що вони не користуються українською мовою
це саме він 
В перехідний період визначальним є не власне мова, а ставлення до української мови, до мовної перспективи України.
Якщо людина принципово за збереження русифікації, проти українізації - це безумовно україноненависник.
   
В перехідний період визначальним є не власне мова, а ставлення до української мови, до мовної перспективи України.
Якщо людина принципово за збереження русифікації, проти українізації - це безумовно україноненависник.

перехідний період від чого до чого?
якщо ставлення до української мови в більшості російськомовних - позитивне, а уявлення про мовні перспективи - однозначне
тоді твердження "культурно-ідеологічному аспекті українців меншість серед населення України" є невірним
 
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

перехідний період від чого до чого?
якщо ставлення до української мови в більшості російськомовних - позитивне, а уявлення про мовні перспективи - однозначне
тоді твердження "культурно-ідеологічному аспекті українців меншість серед населення України" є невірним
Перехідний період формування на цій території націй з радянської нації.

Позитивне ставлення на словах при опитуванні?
А діти їхні російськомовні.
Часто навіть коли батьки (чи один з батьків) є україномовним.

Позитивне ставлення до української мови це коли батьки російськомовні, (перевчатись вже пізно і важко), але роблять все для того, щоб їхні діти і онуки були україномовними.
   
Перехідний період формування на цій території націй з радянської нації.

Позитивне ставлення на словах при опитуванні?
А діти їхні російськомовні.
Часто навіть коли батьки (чи один з батьків) є україномовним.

Позитивне ставлення до української мови це коли батьки російськомовні, (перевчатись вже пізно і важко), але роблять все для того, щоб їхні діти і онуки були україномовними.

На біса радянській нації формуватись в українську націю?
 
Прийми тезу, що батьки для того все роблять, аби їхні діти і онуки були україномовними.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Українська мова - Україна.
   А все зводити виключно до мови та культури це не самовбивча демагогія? Ви отримали відгук на це від українців через голосування? Отримали. Що ви їм зараз пропонуєте? Те саме? Як ви будете політично їх об'єднувати? Що окрім нафталіну 200 річної давнини пропонуєте? :dirol: 
   
Звідки беруться нації?
Їх формують національні ідеології. В основному з певного етносу.

Нации изжили себя...
националисты застряли в средних веках...

Более того государство как институт тоже находится в кризисе...

Будущее за открытыми обществами, а не за закрытыми резервациями по национальному признаку... это не реально...

Националисты пытаются построить башню на песке...

 :facepalm:
   
Забудьте про нации...
Кому сильно болыть за нацию, собирайтесь в кружки по интересам и сублимируйте...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Забудьте про нации...
Кому сильно болыть за нацию, собирайтесь в кружки по интересам и сублимируйте...

Сєкти)))
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Українці не розвиваються а деградують. Стрімко. В тому числі не розаивають і мову.
Так корову не продати)))
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

На біса радянській нації формуватись в українську націю?
 
Прийми тезу, що батьки для того все роблять, аби їхні діти і онуки були україномовними.
Союзу нема, тож радянська нація розпадається. (Нація - спільнота, обєднана ідеологією).

З цього людського матеріалу формуються (ідеологіями) інші нації.
І українська нація тут не в фаворі.
З великим відривом йдуть укроси і п'ята колона Кремля.

Прийняти тезу, що батьки все роблять для того, щоб їхні діти були україномовними - це закрити очі на реальність.
Навіщо? Для самозаспокоєння? Щоб не бачити русифікації, що триває і набирає обертів?
Коли вже навіть міністри і речники президента, не кажучи про численних блохерів, відкрито пропагують русифікацію.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

   А все зводити виключно до мови та культури це не самовбивча демагогія? Ви отримали відгук на це від українців через голосування? Отримали. Що ви їм зараз пропонуєте? Те саме? Як ви будете політично їх об'єднувати? Що окрім нафталіну 200 річної давнини пропонуєте? :dirol: 
А навіщо мені об'єднувати українців з україноненависникам и?
Щоб прискорити знищення українців як нації?

Треба навпаки, чітко визначитись, що є українським, а що антиукраїнським.
І тоді хай кожен свідомо, (чи емоційно) визначається, хто він є.

А то виходить як з Московським патріархатом в Україні, що назвали українською православною церквою.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Забудьте про нации...
Кому сильно болыть за нацию, собирайтесь в кружки по интересам и сублимируйте...
А що Вас сильно болить?
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Мріяти стати нацією в 21 столітті)))))
Всі ці штучні поділи людства на нації конфесії релігії лиш для одного - розділяй щоб владарювати)

Українці не стали нацією в європейську весну народів - бо застрягли в розвитку в сторіччі так 12. Не стануть і зараз. Шлях до нації це звичайна морковка для віслюків.
Віслюки завжди вірять в прийдешнє краще - в комунізм. Незалежну ккрдержавність. Націю і т д. Варіації царства небесного)))) а тим часом вожді жреці банкіри і силовики ющають тупий вірунячий гавноплебс)
   
А що Вас сильно болить?

Мне болыть массовая деградация общества в образовательном и моральном плане...
При чем это не зависит от наций и государств...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Всі ці штучні поділи людства на нації конфесії релігії лиш для одного - розділяй щоб владарювати)
Ясно, природа дурна. Навіщо стільки різних видів? Достатньо одного виду рослин і тварин. Чи й рослини достатньо.

Але саме через різноманітність видів відбувається біологічна еволюція.

І саме через різноманітність ідеологій, і спільнот, утворених ними (національних, релігійних, політичних) відбувається соціальна еволюція, суспільний розвиток.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Мне болыть массовая деградация общества в образовательном и моральном плане...
При чем это не зависит от наций и государств...
Є у Вас ідеї, від чого це залежить?
   
Ясно, природа дурна. Навіщо стільки різних видів? Достатньо одного виду рослин і тварин. Чи й рослини достатньо.

Але саме через різноманітність видів відбувається біологічна еволюція.

І саме через різноманітність ідеологій, і спільнот, утворених ними (національних, релігійних, політичних) відбувається соціальна еволюція, суспільний розвиток.

Природа как раз умная... дураки те, кто считает, что они умнее природы...

Природа создала людей разными не из идеологических соображений, чтобы они грызли друг-другу глотки из за цвета кожи, и цвета шаровар - а это результат адаптаций к условиям окружающей среды...

Нации придумали погонщики, чтобы легче было управлять толпой...
   
Є у Вас ідеї, від чого це залежить?

От того, кто управляет миром...
Ничего в нашей жизни не происходит просто так...

Миром всегда управлял очень ограниченный круг людей...
Это не значит, что они отдают конкретные Главам государств...
Они форимруют информационную среду, задают стандарты и тренды через подконтрольные СМИ и полезных идиотов, которые это популяризируют и тиражируют...
   
Забудьте про нации
добре, але тільки після вас, коцапів
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Забудьте про нации...
Кому сильно болыть за нацию, собирайтесь в кружки по интересам и сублимируйте...
Викинь нах кіпи, заколоти синагогу, спали талмуд і вже потім викобенюйся.

 Бо жиду нація чомусь потрібна, українцю - та навіщо? :X
   
Союзу нема, тож радянська нація розпадається. (Нація - спільнота, обєднана ідеологією).

З цього людського матеріалу формуються (ідеологіями) інші нації.
І українська нація тут не в фаворі.
З великим відривом йдуть укроси і п'ята колона Кремля.

Прийняти тезу, що батьки все роблять для того, щоб їхні діти були україномовними - це закрити очі на реальність.
Навіщо? Для самозаспокоєння? Щоб не бачити русифікації, що триває і набирає обертів?
Коли вже навіть міністри і речники президента, не кажучи про численних блохерів, відкрито пропагують русифікацію.

Так це ж він - когнітивний дисонанс.
Був Радянський Союз і в ньому радянська нація об'єднана ідеологією
ніби все ж канонічно, що не так, виконано всі умови стабільності існування суспільства
аж ні, щось не так
і раптом та нація радянська вирішує зайнятись трансформуванням себе у нації яких нема з метою створити держави яких нема
об'єднавшись у суспільства, які за твоїми канонами існувати не можуть.

А тезу прийняти це так, щоб дисонанс не посилювати.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

З великим відривом йдуть укроси
... ніхто так не шкодить українцям, як йобнуті ідіоти, що придумують дебільні назви для українців...засунь в сраку свою назву і скачи в полі, поки мізки вивітряться...ідіот ...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

... ніхто так не шкодить українцям, як йобнуті ідіоти, що придумують дебільні назви для українців...засунь в сраку свою назву і скачи в полі, поки мізки вивітряться...ідіот ...
+1

 ПиСи. А фантастика справді у Анатоля була цікавою. B-)
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Саме так, це пошук ідеології і самовизначення. Головне не в тому що нової ідеології, а насамперед української, в політичному і історичному сенсі. Це насамперед політичне самовизначення, розуміння себе як унікальне культурно-історичне явище, з особливостями і цілями. Ми не тільки маємо спільні риси з іншими, як частина людства, ми ще відрізняємось від інших і це зараз головне.
Идеология- это сродни законам в науке- попытка описать и упорядочить
частные (уникальные) случаи в единый логический концепт. То, чем
занимались 2 красивых дяди 2 часа на ролике- это выковыривание из
носа уникального пути "Чучхе". Пытаясь надуть щеки своей уникальностью-
никак не получается родить уникальные мысли. Чем выше степень убогости
мышления- тем больше разговоров про уникальность и отличие от других.
   
... ніхто так не шкодить українцям, як йобнуті ідіоти, що придумують дебільні назви для українців...засунь в сраку свою назву і скачи в полі, поки мізки вивітряться...ідіот ...

Агов, Читач, ось тобі приклад когнітивного дисонансу.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

При чем это не зависит от наций и государств...
  От государства, государственной политики, государственных усилий в сфере образования и воспитания точно зависит.

Останнє редагування: 11 квітня 2021 15:53:00 від Igor_Kharkov
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Пытаясь надуть щеки своей уникальностью-
никак не получается родить уникальные мысли. Чем выше степень убогости
мышления- тем больше разговоров про уникальность и отличие от других.
  Дружище, в действительности все люди в разных странах разные - как в смысле традиций, культурных основ, ценностей, так и воспитания, дееспособности и т.д. Так вот, государство обязано это все знать и реализовывать, направлять свой народ на пути к его благу, создавать для этого условия. Знать что нужно и что вредно и почему. В этом и состоит государственная идеология и государственная политика, если конечно мы не имеем дело с извращениями, например олигархическими.

Останнє редагування: 11 квітня 2021 15:56:42 від Igor_Kharkov
   
  От государства, государственной политики, государственных усилий в сфере образования и воспитания точно зависит.

Частично зависит, но информационный мир благодаря интернету стал практически без границ, поэтому сильно повлиять в отдельно взятой стране на информационные тренды практически не возможно... Ковистерия тому замечательный пример...

Даже те, кто в начале пытался не поддаться всемирному безумию, вынуждены были сделать поправки на мировые тренды...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

А навіщо мені об'єднувати українців з україноненависникам и?
Щоб прискорити знищення українців як нації?

Треба навпаки, чітко визначитись, що є українським, а що антиукраїнським.
   Так визначайтеся. Погляньте на себе у дзеркало.
   Ви відмовили український державі у підтримці, бо кажете що це "не ваша держава". Ви на догоду москві займаєтесь сепарацією українців, ділите їх на підставі мови та культури на укросів, гагаузів, росіян, українців, мадяр і т.д. Ваша діяльність є політичним сепаратизмом, знов таки в розрізі інтересів москви. З чого ви взяли що українська держава не припинить існувати? З чого ви взяли що після втрати державності українська нація не розчиниться у часі і просторі? З чого ви вважаєте себе українськими націоналістами як що ви так запекло боретеся проти інтересів української нації??  :dirol:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

... ніхто так не шкодить українцям, як йобнуті ідіоти, що придумують дебільні назви для українців...засунь в сраку свою назву і скачи в полі, поки мізки вивітряться...ідіот ...
Назву то засунути можна, не проблема. Але укроси від цього не зникнуть.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

   Так визначайтеся. Погляньте на себе у дзеркало.
   Ви відмовили український державі у підтримці, бо кажете що це "не ваша держава". Ви на догоду москві займаєтесь сепарацією українців, ділите їх на підставі мови та культури на укросів, гагаузів, росіян, українців, мадяр і т.д. Ваша діяльність є політичним сепаратизмом, знов таки в розрізі інтересів москви. З чого ви взяли що українська держава не припинить існувати? З чого ви взяли що після втрати державності українська нація не розчиниться у часі і просторі? З чого ви вважаєте себе українськими націоналістами як що ви так запекло боретеся проти інтересів української нації??  :dirol:
Демагогія.
Виявляється той, хто за українську мову, той проти української нації, а хто за русифікацію, той за українську націю.
Чорне - це біле.

І я не вважаю себе націоналістом, і взагалі не люблю націоналістів.
Просто українець.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Був Радянський Союз і в ньому радянська нація об'єднана ідеологією
ніби все ж канонічно, що не так, виконано всі умови стабільності існування суспільства
Трошки раніше я спеціально виділяв великими буквами,  що ідеологія не гарантує процвітання, успішності чи стабільності суспільства.

Ідеологія задає модель, конструкцію схему, програму побудови суспільства (світогляд, переконання, цінності, мораль, норми поведінки,..)
А чи буде ця конструкція суспільства успішною покаже практика.

Ідеологія для суспільства - те саме, що генотип для організму.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Ви відмовили український державі у підтримці, бо кажете що це "не ваша держава".
Так, поки що це не українська держава. По факту.
Але по конституції, при певній її інтерпретації, може стати українською.
Якщо буде не на папері, а на практиці реалізована конституційна норма про державну мову.

Якщо українська стане робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.

Я якраз підтримую це положення конституції і вважаю його реальним шляхом до побудови української держави.

А от всякі укроси типу авакових-гордонів свідомо руйнують шлях до становлення української держави, будуючи тут русскій мір, варіант Росії.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Демагогія.
Виявляється той, хто за українську мову, той проти української нації, а хто за русифікацію, той за українську націю.
   Щось ви розійшлися з реальністю. А хто за русіфікацію, як що не брати ОПЗЖ? Чи у вас не забувати що ми вийшли з Київської Русі то русіфікація? Я вам на пальцях показав що займатися сепарацією за мовною і культурною ознакою є дія проти української держави і української нації. Невже вам це не зрозуміло?  :dirol:
   
А от всякі укроси типу авакових-гордонів свідомо руйнують шлях до становлення української держави, будуючи тут русскій мір, варіант Росії.

Що вас об'єднує з фашиком Ігорем, так це віра що до Державного Корита можуть ділізти якійсь янголи і зробити щоби вам біла харашо.  :laugh:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

   Щось ви розійшлися з реальністю. А хто за русіфікацію, як що не брати ОПЗЖ? Чи у вас не забувати що ми вийшли з Київської Русі то русіфікація? Я вам на пальцях показав що займатися сепарацією за мовною і культурною ознакою є дія проти української держави і української нації. Невже вам це не зрозуміло?  :dirol:
Аваков в опзж?

Так не займайтесь сепарацією за мовною ознакою.
Просто виконуйте конституційну норму про використання української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.


   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Якщо українська стане робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.
  Ви навіть не розумієте ролі і значення української мови в Україні. Так от, це не зброя проти інших мов і культур щоб їх витіснити з часом з України. Це наша особливість, унікальність і ідентифікація, це то чого нема в інших державах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія