Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Людство не може знайти інопланетян через їх самознищення

Позаземні цивілізації існують.І їх багато.Я це знаю достеменно.

Останнє редагування: 18 жовтня 2016 17:11:00 від Лисогорець
   
Позаземні цивілізації існують.І їх багато.Я це знаю.

"Інопланетяни"?
Угу! B-)

Читайте теоріюпитання:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=895823.0
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0
   
"Інопланетяни"?
Угу! B-)

Читайте теоріюпитання:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=895823.0
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0
Та хулі мені читати ці теми, коли я іх наочно бачив.
   
Инопланетянам до меня дела, как у меня до муравьев.  :gigi:
:good:
   
Може фізик мав на увазі жителів якоїсь конкретної планети? Але існує безліч інших цивілізацій.
   
Можна конкретніше? Це доведено чи припущення?

150 тисяч років летіти до найближчої зірки. 4,25 світлові роки
   
радиоволны легко можно глушить,  почему об этом ученые не говорят
   
та нету никаких инопланетян
забембали уже
   
та нету никаких инопланетян
забембали уже
Ви їм просто не цікаві, можливо кров чи ваші гєни на такі як їм тре
   
та нету никаких инопланетян
забембали уже

нєту нєту. Заспокойтесь
   
150 тисяч років летіти до найближчої зірки. 4,25 світлові роки
щось ви трохи загнули. Проект "Дедал" що розробляли ще у 70-х мав за розрахунками тривати ~ 50 років, а ціль була трохи далі Зоря Барнарда ~6 світлових роки  ;)
   
нєту нєту. Заспокойтесь

та я спокоен как слон
мне за организацию "свидетели инопланетян" обидно

 :laugh:
   
радіохвилі як засіб зв'язку швидко проскакуються в процесі розвитку
   
Та хулі мені читати ці теми, коли я іх наочно бачив.
Що бачив? :S

Не вір очам своїм... B-)
   
Есть инопланетяне. Я ещё с детства/юности верил в эту херню ( догонское чудо) и щас верю:)
http://sokrytoe.net/index.php?newsid=15035
   
Есть инопланетяне. Я ещё с детства/юности верил в эту херню ( догонское чудо) и щас верю:)
http://sokrytoe.net/index.php?newsid=15035
А я не те що би вірив, але ставився скептично. Але одного разу мій скепсис як рукою зняло.
   
А я не те що би вірив, але ставився скептично. Але одного разу мій скепсис як рукою зняло.
А шо сталося? Побували в Малі?
   
А шо сталося? Побували в Малі?
Набагато-багато далі
   
Відсутність спроб встановити Контакт із землянами стовідсотково доводить існування розумного життя у Всесвіті  :-)o
(tu)
Земляни поки що заслуговують на повне знищення, як шкідники Землі, але скоро і за космос "візьмуться"...
   
А навіщо інопланетянам кудись летіти? Для цього ще має бути ген допитливості, як у людей. У 0,001 % людей, іншим похуй що там в небі, пажраль, пасраль.
   
Набагато-багато далі
Невже за межами Сонячної системи в напрямку Сіріуса?:)
   
Невже за межами Сонячної системи в напрямку Сіріуса?:)
Беріть ще ширше.
   
Беріть ще ширше.
Моя уява вичерпалась, зізнавайтесь!
   
Моя уява вичерпалась, зізнавайтесь!
Ну спробуйте вашу уяву розтягнути. Ну хоча би до ...деякої n-ної галактики яка відстоїть від нашої (по нашим земним вимірюванням) на відстанні приблизно 12 мільярдів світлових років.
   
Черви из винницкого леса считают что они до сих пор не встречали коал потому что коалы вымерли :)
   
Ну спробуйте вашу уяву розтягнути. Ну хоча би до ...деякої n-ної галактики яка відстоїть від нашої (по нашим земним вимірюванням) на відстанні приблизно 12 мільярдів світлових років.
Ні, не можу, я взагалі такі цифри вперше чую. Здається мені, що на такій відстані нічого немає, просто  - нічого.
   
В мене є великі сумніви щодо істинності парадоксу Фермі.

Почнемо здалеку.

1. Сонячна система  знаходиться далеко від центру галактики, що зводить нанівець імовірність всьому живому бути знищеному вибухом наднової. На даний момент невідомо жодної зірки, в околицях Землі, що могла таким загрожувати.

2. Сонце - жовтий карлик. Такі зорі горять рівно, і головне - довго, мільярди років, на відміну від яскравих гігантів, які горять мільйони. За цей період може сформуватись тільки примітивне життя, наприклад для появи водоростей знадобилось аж 2.9 млрд. років.

3. Наявність планет-гігантів - Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна. Це своїрідні "пилососи" які своєю гравітацією або затягують астероїди та комети, або викидають їх далеко за межі сонячної системи. Останній вибух астероїда, що змінив клімат Землі стався аж 65 млн. років тому.

4. Земля знаходиться в самісінькому центрі "зони Златовласки", натомість маємо воду в 3-х агрегатних станах,  і багатющу біосферу.

5. Наявність супутника - Місяця, що робить можливими  пори року і потужні океанські течії. Без Місяця перепади температури на поверхні були-б понад 100 градусів.

6. Наявність металічного ядра і потужного магнітного поля. На Марсі такого немає, і жити там можна тривалий час тільки під поверхнею. Взагалі, такий ось парадокс - - заблизько до зірки - все випалить радіацією. Задалеко - вода буде тільки у вигляді льоду. Потужне магнітне поле цю проблему вирішує, його потужності вистачає навіть для прийнятної радіації для космонавтів на орбіті.

Думаю не треба бути математиком, щоб побачити, що така кількість щасливих співпадінь робить Землю дуже і дуже унікальним об"єктом, вангую що подібних в галактиці можна рахувати по-пальцям. "Загадимо" - довго такої не знайдемо  B-)



Останнє редагування: 18 жовтня 2016 20:49:36 від Harddriver
   
вероятно, жизнь - редкость
разумная жизнь - еще большая редкость (насекомые или растения, например, не хуже приспособлены к выживанию)
разумная жизнь с технологическим типом цивилизации - вообще уникальна (сколько разума у дельфинов бы не было, без пальцев такой тип цивилизации не развить)
и даже если все сошлось - тут и религии, и оружие массового поражения, и вызванные развитием цивилизации катострофические измерения климата и т.д.

в общем, я бы не расчитывал найти кого-то на достижимом расстоянии
 и даже если они каким-то чудом там есть, я бы не советовал им рассчитывать на нас  B-)
   
Картопля , натякаєш що цивілізації порошенок і гройсманів п***а приснилась ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія