Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто ви за етнічним походженням?

Re: Хто ви за етнічним походженням?

українець ,  з  ярошів  ,  польське  коріння  можливо  є . Але  відслідкуввти важко  , як  і  литовське . Прапра були   бідними ,  записи  по  ним  втрачені  .
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

а є вимога щоб логін був суто український?

Немає, я лише сподівався на вашу добру волю пояснити такий незвичний, як для українця, логін.
Читаючи логін "Гонсалес" чомусь Іспанія згадується, а не Україна
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

А нащо прихильники певної політсили така інформація
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

50 Рус/50 укр
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Я - 100% генетично та за походженням українець. Але яке це має значення? Таких як я - багато :)
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

пояснюю посполитим для чого це опитування і у такій формі - для того щоб  показати що в Україні мало українців і тому всякі нацмени і коцапйо мають якісь екстра права... бо зараз збіжаться гості здалеку і знизять % українців  до 49

до речі, ця технологія використовується і при складанні рейтингів...  питання складаються так  щоб результат був таким як  потрібно замовнику
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?
MAG

Киянин українець корінням з під Чигирина з домішками сербської (XVIII століття з м.Спліт) + на Сквирщині навколо жило багато евреїв та половців з Калки...  Все може бути.  B-)

Новосербія
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Взагалі то українець, мона сказати, чистий арієць... :D  Але є в мене невеличка таємниця.  ;o  Моя ПРАбабуся була єврейською дівчиною зі Шполи,яку віддали по необачності у Вищі Медичні курси (був такий ВИШ для дівчаток у сратій іНперії) і там мій ПРАдідусь її і прихопив,бо її вже за якогось равіна по закінченні хотіли віддати.) Вона після курсів втекла з ним у Запоріжжя,тобто Александрівськ. А що це означає? У євреїв національність передається по жіночий лінії,тобто виходить: ПРабабуся, бабуся, мати...ну й я- суцільний ЖИД! ;o  Мене  весь час у 80-ті хотіли в Ізраловку друзі -євреї запуляти. Я їм: Хлопчики,ну при всій повазі,який же я єврей? Якась 1/16 -та... А вони: єврей-єврей... Пів Ізраловки взагалі 1/32,або навіть 1/64 і нічого! :D

 Ось воно як! Корочше: азахунвєй і танки наші швидкі! :D
(tu)
цікаво а чи зараховується наприклад активна участь прадіда у погромах як зв"язок з єврейством? ;)
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Ук 50+бульба 25+ рос 25.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

56% українців,  а проголосувати за українського президента нема кому.... :weep:
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Ви спецом п.5 для евреїв поставили? Прямо як у Висоцького:"Говорят что за графу, непускают, пятую..." B-)
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

56% українців,  а проголосувати за українського президента нема кому.... :weep:
отож був (?) такий результат у 2014му.
авансом
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

пояснюю посполитим для чого це опитування і у такій формі - для того щоб  показати що в Україні мало українців і тому всякі нацмени і коцапйо мають якісь екстра права... бо зараз збіжаться гості здалеку і знизять % українців  до 49

до речі, ця технологія використовується і при складанні рейтингів...  питання складаються так  щоб результат був таким як  потрібно замовнику

дебіл бл...  :facepalm1:
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Який сенс в етнічному походженні? Якщо взяти 10 "чистокровних українців ", то напевно в 5 з них відмінностей в генотипу буде більше ніж відмінностей в усередненому генотипу українців, поляків чи росіян. Та навіть якщо і є відмінність генотипу між різними етнічними групами, який сенс акцентувати на цьому увагу, крім може генетиків-дослідників?
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Який сенс в етнічному походженні? Якщо взяти 10 "чистокровних українців ", то

в кожного будуть стирчати вуха гебрейських предків, в яких тут була "чєрта осєдлості" і браві жидочки втіхаря попарили кінців у сочних козаченькових пєлотках.  :-B
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

зы   галасувати не можу, бо маю пораженіє в правах.  Та й нема сенсу в цих галасувалках. От я нащадок Чингісхана, а мову знаю краще 95% місцевих автохтонів. То я монгол чи українець?
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Зробив недавно ДНК аналіз.
89% Western Ukraine: Poland, Slovakia, Hungary & Romania
11%  ....  France  :shuffle:
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

українець, 100%..всі предки  з обидвох сторін з поділля і жили століттями на одному місці
Суцільні  інцести. На тебе і ображатись гріх.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Фін
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

украинцы как и россияне не считают белорусов отдельной нацией
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

зы   галасувати не можу, бо маю пораженіє в правах.  Та й нема сенсу в цих галасувалках. От я нащадок Чингісхана, а мову знаю краще 95% місцевих автохтонів. То я монгол чи українець?
Ти російський інтернаціоналіст :pooh_lol:
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?
gvb

Згадався старий анекдот. Суддя питає хлопа про національність, громадянином якої держави є. Той каже, мол фіг його знає, судіть самі:
Батько німець, мати англійка, народився на турецькому судні під панамським прапором в американських територіальних водах :)
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?
LAR

Украинка 100%
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

56% українців,  а проголосувати за українського президента нема кому.... :weep:

За Ющенко?
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?
MAG

зы   галасувати не можу, бо маю пораженіє в правах.  Та й нема сенсу в цих галасувалках. От я нащадок Чингісхана, а мову знаю краще 95% місцевих автохтонів. То я монгол чи українець?

 [M]

 :D
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Пункт 1.
Але якщо покопатися в третьому і дальше поколінні, то є і поляки, і німці і росіяни.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

зы   галасувати не можу, бо маю пораженіє в правах.  Та й нема сенсу в цих галасувалках. От я нащадок Чингісхана, а мову знаю краще 95% місцевих автохтонів. То я монгол чи українець?


ох ці стерильні знавці мови
мову  треба не тільки знати а нею треба користуватися  :punish: 
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Суцільні  інцести.
Прєкратітє антісємітізм!
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Пригадую батькове свідоцтво про народження:
"Отец - украинец, мать - украинка, сын - русский".

Білгородська Слобожанщина (РФ), 1929 р.н.

   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Дурне опитування.
Які висновки робити з нього?
Краще б запитав, наскільки національне самовизначення людини співпадає з національним походженням.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

ох ці стерильні знавці мови
мову  треба не тільки знати а нею треба користуватися  :punish: 

И знаки препинания иногда использовать.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

И знаки препинания иногда использовать.

коцапе, твоя думка нікого  не цікавить   
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Не  існує етнічного походження " росіянин". Точно так як і "американець".
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

українець ,  з  ярошів  ,  польське  коріння  можливо  є . Але  відслідкуввти важко  , як  і  литовське . Прапра були   бідними ,  записи  по  ним  втрачені  .


З цього місця детальніше прошу пана.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

75% українці(Хмельниччина і Житомирщина), 25% - поляки. ну і можливо ще десь євреї пробігали.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Пригадую батькове свідоцтво про народження:
"Отец - украинец, мать - украинка, сын - русский".

Білгородська Слобожанщина (РФ), 1929 р.н.
на білгородщині етнічних українців росіянами записували.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Зробив недавно ДНК аналіз.
89% Western Ukraine: Poland, Slovakia, Hungary & Romania
11%  ....  France  :shuffle:

Циган ?
   
64/64 українець
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

на білгородщині етнічних українців росіянами записували.

Тому і кажу, що етнічного походження "росіянин " не існую. Це збірна імперська солянка з десятків народів.
І це тільки біль-менш великих за чисельністю. А так сотні.
   
Re: Хто ви за етнічним походженням?

Зочем ви тг'авіте?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія