Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому. І це не поодинокий випадок.
Я розумію, що тут на форумі є своя секта, що просовує шмурдякізацію. Але дуже швидко накопичиться критична маса актів і аферу викриють.
   
Так вже ж начебто є дані, що ефективність того ж прайзеравпала до 64% (((
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Хтось казав, що вакціновані не боліють ?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Хтось казав, що вакціновані не боліють ?
казали, що не боліють, але не говорили, що захворіти не можуть
   
Чем вакцинировался и насколько тяжело заболел?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Боліють та будуть боліти, полегшення буде тоді, коли винайдуть ліки, які зможуть допомогти організму людини максимально легко перенести хворобу.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Боліють та будуть боліти
нє.
ще три роки осталось до завершення виготовлення нормальної вакцини
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Це хіба новина для когось? Моя мама зараз хворіє 15 день, двічі вакцинована пфайзером. Але перебіг хвороби легший, ніж в її рідної сестри, яка в серпні перенесла ковід не вакцинованою
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

нє.
ще три роки осталось до завершення виготовлення нормальної вакцини
Грипом боліти ніхто не перестав.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Грипом боліти ніхто не перестав.
===================
Так ковід все-таки грип??? B-)
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Грипом боліти ніхто не перестав.
я не питаю чи перестав хто боліти чи не перестав, я кажу НОРМАЛЬНА вакцина появиться тіки через ТРИ сцукко роки.
Те шо щас - це фуфло.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

===================
Так ковід все-таки грип??? B-)
Не знаю.
   
Це хіба новина для когось? Моя мама зараз хворіє 15 день, двічі вакцинована пфайзером. Але перебіг хвороби легший, ніж в її рідної сестри, яка в серпні перенесла ковід не вакцинованою
А когда не было вакцин ,что все одинаково переносили ковид?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

А когда не было вакцин ,что все одинаково переносили ковид?
нє канєшно.
Тоді носили маски. По статистиці ті хто весь час носили маски, хворіли чаще 8-)
   
Людина ковід чи сезонний грип? :facepalm1:
   
Чем вакцинировался и насколько тяжело заболел?

Файзер. Заховрів не я, а колега. Почалось з чихання. Потім піднялась температура, на початку не сильно, а потім до 38.3.
Зараз як качелі, то краще, то гірше. Але по телефону розмовляє бодро і не скажеж. що важко хворіе.
   
Файзер. Заховрів не я, а колега. Почалось з чихання. Потім піднялась температура, на початку не сильно, а потім до 38.3.
Зараз як качелі, то краще, то гірше. Але по телефону розмовляє бодро і не скажеж. що важко хворіе.

Вакцина-це інструмент,а не еліксир безсмертя
В мене з 6 знайомих хворих один-вакцинований.легкий перебіг
   
===================
Так ковід все-таки грип??? B-)
ковіду не існує, забий і забудь, їдь у Флориду погрітись
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому.

Ось і підтвердження що вакцина працює, бо інакше б і ти захворів.
   
казали, що не боліють, але не говорили, що захворіти не можуть

Брехло, саме це і пропагандонили ЗМД.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому. І це не поодинокий випадок.
Я розумію, що тут на форумі є своя секта, що просовує шмурдякізацію. Але дуже швидко накопичиться критична маса актів і аферу викриють.

Та стой
Ти ж писав про міліоінитрупів  :lol:
Я оце в індуса прєвращаюсь
І шо ?????????

 :gigi:
   
А можно, прежде чем писать, посмотреть данные по UK, Германии? Да, болеют, но госпитализируются и умирают в разы меньше чем до вакцинации.
   
Та стой
Ти ж писав про міліоінитрупів  :lol:
Я оце в індуса прєвращаюсь
І шо ?????????

 :gigi:

Наведеш мою цитату про трупи?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

накопичиться критична маса актів і аферу викриють.

 буде надто пізно і нічого вже не можна буде змінити :(
   
Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому. І це не поодинокий випадок.
Я розумію, що тут на форумі є своя секта, що просовує шмурдякізацію. Але дуже швидко накопичиться критична маса актів і аферу викриють.

ви трохи наївні, мета так званої вакцинації не немає нічого спільного зі здоров'ям чи запобіганням розповсюдження того що іменується ковид-19....зато ваша колега підтвердила свою поступливість, і це на даний момент найголовніше  (tu)

 
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Боліють та будуть боліти, полегшення буде тоді, коли винайдуть ліки, які зможуть допомогти організму людини максимально легко перенести хворобу.

від грипу винайшли? з ковідом те саме буде   :S
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Захворіла колега.
Разом вакцінувались 2 місяці тому. І це не поодинокий випадок.
Я розумію, що тут на форумі є своя секта, що просовує шмурдякізацію. Але дуже швидко накопичиться критична маса актів і аферу викриють.

чувак, ти таки гнойний пiдap
   
И опять 100500

В Израиле вторую волну ковида проходили с локдауном на уровне домашнего ареста.

Третью волну (после повальной вакцинации) прошли без локдауна
Смертей при этом в 2 раза меньше.


У нас сейчас от ковида мрет 320 человек в день,
   
ви трохи наївні, мета так званої вакцинації не немає нічого спільного зі здоров'ям чи запобіганням розповсюдження того що іменується ковид-19....зато ваша колега підтвердила свою поступливість, і це на даний момент найголовніше  (tu)
яка ж тоді справжня мета вакцинації? з залізобетоними аргументами можеш сказати?
   
яка ж тоді справжня мета вакцинації? з залізобетоними аргументами можеш сказати?

Є якісь залізобетонні докази щодо епідеміологічної користі вакцинації? От коли розберешся з цим питанням, зрозумієш що до чого.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

скільки ж васв дурнів ше по країні  :weep:
йшов 2 рік...дауни не знають елементарних речей шо відбувається після вакцинування
   
скільки ж васв дурнів ше по країні  :weep:
йшов 2 рік...дауни не знають елементарних речей шо відбувається після вакцинування

Насправді ти настільки дурний, що навіть не можеш збагнути наскільки ти дурний.
   
яка ж тоді справжня мета вакцинації? з залізобетоними аргументами можеш сказати?

постарайся вижити наступні два роки...побачиш вживу  (tu)

бийся тут головою об залізобетон доказуй шось зомбі  :laugh:
   
Он соросяцький картопляник приволік картінку яка є дуже чудовим тестом на IQ.

   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Насправді ти настільки дурний, що навіть не можеш збагнути наскільки ти дурний.

насправді ти просто тупе створіння вдарене головою у дитинстві
   
Ось і підтвердження що вакцина працює, бо інакше б і ти захворів.

Я і без цієї сраної вакцини не хворів. При чому контактував з тими, кому становили діагноз "повідловірус".
   
скільки ж васв дурнів ше по країні  :weep:
йшов 2 рік...дауни не знають елементарних речей шо відбувається після вакцинування

А ну, просвіти нас, "темних".
   
чувак, ти таки гнойний пiдap

То есть, если я хочу вакцинироваться препаратом, который реально приводит к иммунизации, а не бесполезным шмурдяком, то я - нехороший человек?
У меня уже 5 знакомых заболели после шмурдякизации.
Я тебе, типа не пидару, приведу простой пример. В 2010 году я вакцинировался от желтой лихорадки. Так надо было для получения визы. Так вот почитай, умный ты наш, что эта вакцина дает защиту 99%. Теперь берем коронашмурдяк. Сначала п***а, что защита 80%. Как только понеслась херня, то уже стали отпездываться, что ой, вы не так сильно заболеете.
Спасибо болшое. Вот скажи, если окажется, что эффективность вакцины 20%, то ты тоже будешь обзывать тех, кто считают такой препарат говном?
   
Я і без цієї сраної вакцини не хворів. При чому контактував з тими, кому становили діагноз "повідловірус".

Я б не хорохорився так на твоєму місці.я теж не хворів ковідом,але вакцинувався.натомі сть маю 4 невакцинованих знайомих,які зараз захворіли вперше
   
То есть, если я хочу вакцинироваться препаратом, который реально приводит к иммунизации, а не бесполезным шмурдяком, то я - нехороший человек?
У меня уже 5 знакомых заболели после шмурдякизации.
Я тебе, типа не пидару, приведу простой пример. В 2010 году я вакцинировался от желтой лихорадки. Так надо было для получения визы. Так вот почитай, умный ты наш, что эта вакцина дает защиту 99%. Теперь берем коронашмурдяк. Сначала п***а, что защита 80%. Как только понеслась херня, то уже стали отпездываться, что ой, вы не так сильно заболеете.
Спасибо болшое. Вот скажи, если окажется, что эффективность вакцины 20%, то ты тоже будешь обзывать тех, кто считают такой препарат говном?

І скільки по всьому світу хворіє та вмирає від жовтої лихоманки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія