Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Два міра два шапіро

Re: Два міра два шапіро

Що там за портновське булькотіння зразка весни-літа 2019 року? Навіть зеленим собачкам в лютому 2021 року наказали стати бандерівцями з космополітів.
   
Re: Два міра два шапіро

Гражданін Януковіч засуджений в Україні вже роки зо два як


за діяння, скоєні ним після відсторонення від влади
якщо його відсторонили законно, то він діяв уже не як президент, а як рядовий громадянин.

але за що ж його тоді відсторонили від влади?  розібрались уже чи ні?
   
Re: Два міра два шапіро

Україножер ОЛді завжди на боці РФ і проти України... Саме таму він закидає такі думковіруси.
   
Re: Два міра два шапіро

Хто там міграційну службу очолює, щось я не бачу депортацій та переслідувань емігрантів котрі тут працюють на росію.


Виклик міграційною службою.
 1.ДОбрий день. ваша родина прибула у такому то році в УКраїнську республіку за часів радянської окупації.

2.Окупаційна влада вам видала нерухомість українську безкоштовно. Або купуйте по ринковій ціні або  нерухомість буде передана у фонд постраждалих від війни та окупації.

3. Ви зробили пару заяв котрі недопустимі в еміграції, ваші документи всі анульовуються, рахунки блокуються.

4. Посольство держави з якою ви прибули  отримало запит на покупку вам квитка до місця вашого народу.


5. Нехай щастить. Наступний.
   
Re: Два міра два шапіро

за діяння, скоєні ним після відсторонення від влади
якщо його відсторонили законно, то він діяв уже не як президент, а як рядовий громадянин.

але за що ж його тоді відсторонили від влади?  розібрались уже чи ні?

Щощо зробили ?  :laugh:   :weep:
   
Re: Два міра два шапіро

Государственный переворот (в сокращении госпереворот) — захват власти в государстве, неизбежно осуществляемый с нарушением действующих на данный момент конституционных и правовых норм[1], обычно с применением силы для захвата центров управления государством и осуществлением физической изоляции (ареста или ликвидации) действующих его руководителей[2].

Этимологически «переворот» то же, что и революция: лат. revolutio — поворот, переворот[3]. Однако в политической истории понятие «революция» применяется к масштабным и продолжительным процессам («глубокое качественное изменение в развитии каких-либо явлений природы, общества или познания»[3]), в то время как «переворот» применяется собственно к событию смены власти, последствия которой совсем не обязательно являются революционными по своим масштабам.


Так у нас эпоха бедности закончилась. Весна пришла и всех посадили  :laugh:, а еще Де-факто изменилась территория. Мы подписали отсоциацию Ассоциацию и вернулись в лоно матушки Европы.  [ua]  :love:    Ну чем не революционные изменения, начало которых положено в 2014 году  [ua]
   
Re: Два міра два шапіро

Я б мріяв бути в міграційній службі України.

Не кабінетним получателем грошей, а провідником ізраїльських механізмів по боротьбі з тероризмом, колаборацією. Все б покинув і бізнес і всю б душу поклав та знання на боротьбу з росзалежними.  :X
   
Re: Два міра два шапіро

піріварот 2014. о яке падло неукраїнське в еміграції.
   
Re: Два міра два шапіро

Я б мріяв бути в міграційній службі України.

Не кабінетним получателем грошей, а провідником ізраїльських механізмів по боротьбі з тероризмом, колаборацією. Все б покинув і бізнес і всю б душу поклав та знання на боротьбу з росзалежними.  :X



як кажуть у вас у Криму "бодливой корове Бог рогов не дал"

 :laugh:
   
Re: Два міра два шапіро

Олдбойчик, так хто ж ВІДСТОРОНИВ хряка від влади ? Аткрой тайну ! B-)
   
Re: Два міра два шапіро

Лівак Косташу за підтримки інших місцевих ліваків намагався "відмінити" Rbzyby за невинну фразу про "апостола Адольфа". На щастя, ФУП ще не уражений проказою лівого фашизму!

Тобто, ви підтримуєш нижчепроцитований вислів шановного рбзуби ? ПП також таке схвалює, як гадаєш ?

Rbzyby, 19 липня 2021 14:18:42
апостол адольф знав яку гадось спалює. час ті методи підтвердив як вірні.
   
Re: Два міра два шапіро

ну так його організатори і прийшли до влади, а пізніше відбулись вибори

чи ти десь вичитав про перевороти, після яких не було виборів?  читай іще

ти в Странє.юа вичитав, що Турчинов організував Майдан?
читай більше
   
Re: Два міра два шапіро

як кажуть у вас у Криму "бодливой корове Бог рогов не дал"

 :laugh:

Що там кажуть Росязиком в окупованому Криму мені на півруки, а ти б був депортований з конфіскацією в Ізраїлі за 2 години.
   
Re: Два міра два шапіро

Тобто, ви підтримуєш нижчепроцитований вислів шановного рбзуби ?
Я правий лібертаріанець, а не ліва неомарксистська антифа-соросівська наволоч, не буду піддавати остракізму пана за висловлювання.
   
Re: Два міра два шапіро

ти в Странє.юа вичитав, що Турчинов організував Майдан?
читай більше


та нє, звичайно

Турчинов, Парубій, Яценюк, Порошенко просто небайдужі громадяни, яких запросили покерувати трохи країною після того як Янукович із незрозумілих причин утік
   
Re: Два міра два шапіро

Проблема всего интернета. Виртуальная шавка может обвинить кого угодно в чём угодно практически без последствий для себя. А потом уже хорошо организованые бригады обвинение ретранслируют создавая видимость общественного мнения.

Слово тут за законодателем и судебной системой.
   
Re: Два міра два шапіро

та нє, звичайно

Турчинов, Парубій, Яценюк, Порошенко просто небайдужі громадяни, яких запросили покерувати трохи країною після того як Янукович із незрозумілих причин утік
яка несподівана підміна
а Юля де?
 про Юлю на РНБО по Криму пам'ятаю, а про Порошенка ні

Юля з Качанівки переворот організовувала
а інші депутатами були, з посадами відповідними, вони не могли переворот організовувати оскільки і так були при владі
   
Re: Два міра два шапіро

та нє, звичайно

Турчинов, Парубій, Яценюк, Порошенко просто небайдужі громадяни, яких запросили покерувати трохи країною після того як Янукович із незрозумілих причин утік
основну гравчиню забув


   
Re: Два міра два шапіро

яка несподівана підміна
а Юля де?
 про Юлю на РНБО по Криму пам'ятаю, а про Порошенка ні

Юля з Качанівки переворот організовувала
а інші депутатами були, з посадами відповідними, вони не могли переворот організовувати оскільки і так були при владі
:laugh:  :-B
   
Re: Два міра два шапіро


а інші депутатами були, з посадами відповідними, вони не могли переворот організовувати оскільки і так були при владі


яка глибока думка  :laugh:

перевороти якраз у більшості влаштовують ті хто у владі а не в опозиції

міністри, заступники, генерали і тому подібне. Але якщо не могли то звичайно ж не могли
   
Re: Два міра два шапіро

основну гравчиню забув




ти ж не забудеш  :laugh:

була б Юля на свободі, можна не сумніватись що взяла би активну участь
   
Re: Два міра два шапіро

яка глибока думка  :laugh:

перевороти якраз у більшості влаштовують ті хто у владі а не в опозиції

міністри, заступники, генерали і тому подібне. Але якщо не могли то звичайно ж не могли
Юля була основною вигодонабувачкою "перевороту". найсерйозніша кандидатка на президентку узурпаторку, якби не епік фейл з возиком на сцені Майдану.
   
Re: Два міра два шапіро

ти ж не забудеш  :laugh:

була б Юля на свободі, можна не сумніватись що взяла би активну участь
в неї свої люди агенти були у владних залах  :brunette:


   
Re: Два міра два шапіро

Тобто, ви підтримуєш нижчепроцитований вислів шановного рбзуби ? ПП також таке схвалює, як гадаєш ?

Rbzyby, 19 липня 2021 14:18:42
апостол адольф знав яку гадось спалює. час ті методи підтвердив як вірні.


Тут же вопрос стоит совершенно не так а должна ли стоить пусть и полная глупость сказаная в интернете человеку работы, дохода или даже свободы. Так от свободы слова ничего не останется - всё будет как на советских партсобраниях - парторг выступил а присутствующие единогласно поддержали.
   
Re: Два міра два шапіро

яка глибока думка  :laugh:

перевороти якраз у більшості влаштовують ті хто у владі а не в опозиції

міністри, заступники, генерали і тому подібне. Але якщо не могли то звичайно ж не могли

ну до глибин твоєї думки мені не допірнути

ті хто у владі організовують перевороти аби прийти до влади

але якщо генерали - влада, тоді які вже можуть бути обмеження
ми всі президенти(С)


   
Re: Два міра два шапіро

Юля була основною вигодонабувачкою "перевороту". найсерйозніша кандидатка на президентку узурпаторку, якби не епік фейл з возиком на сцені Майдану.


можливо
і що?
   
Re: Два міра два шапіро

ну до глибин твоєї думки мені не допірнути

ті хто у владі організовують перевороти аби прийти до влади

але якщо генерали - влада, тоді які вже можуть бути обмеження
ми всі президенти(С)


ну якщо ти не можеш осягнути як один представник влади може організувати переворот і змістити іншого представника влади, то чим же я можу допомогти?

може ти щось не те читаєш, попробуй страну юа  :laugh:
   
Re: Два міра два шапіро

От я думаю, чи могли б в Японії обрати комедіанта, який порівняв би країну з повією і радив би добувати елекрику ебонітовими кийками.
а якби за пару років до того заявляв, що японці чинили злочини проти коцапів, і тепер справа моралі для всього японського народу - публічно вибачитися перед коцапами?
   
Re: Два міра два шапіро

основну гравчиню забув
"основна гравчиня" добровільно пішла до янучарської тюрми, а доблєстний армовірний гетьман - лизати чоботи Янучарі і Хуйлові заради отримання ніштяків до власної кишені
   
Re: Два міра два шапіро

японці це китайці, які свого часу виселились на острови.

тим не менше, японці влаштували  китайцям епічний геноцид у ХХ ст і неодноразово потім вибачались
   
Re: Два міра два шапіро

Я правий лібертаріанець, а не ліва неомарксистська антифа-соросівська наволоч, не буду піддавати остракізму пана за висловлювання.

Я не питаю про осракізм Вами шановного пана рбзуби.

Я питаю, чи ви підтримуєш його наведене вище висловлювання ?
   
Re: Два міра два шапіро

ну якщо ти не можеш осягнути як один представник влади може організувати переворот і змістити іншого представника влади, то чим же я можу допомогти?

може ти щось не те читаєш, попробуй страну юа  :laugh:
виходить
добре, що я не читаю Страну.юа,
не забиваю собі голову дурними уявленнями про переворот  і японців

   
Re: Два міра два шапіро

"основна гравчиня" добровільно пішла до янучарської тюрми, а доблєстний армовірний гетьман - лизати чоботи Янучарі і Хуйлові заради отримання ніштяків до власної кишені
ну так отож. а твій соратник олдбой каже, що то клятий жидоромбаро переворот влаштував
   
Re: Два міра два шапіро

Я питаю, чи ви підтримуєш його наведене вище висловлювання ?
Ні. Але ж розмова про інше.

Того чувака звільнили, а не просто не підтримали.

Косташу намагався піддати остракізму, а не просто не підтримав.
   
Re: Два міра два шапіро

Тут же вопрос стоит совершенно не так а должна ли стоить пусть и полная глупость сказаная в интернете человеку работы, дохода или даже свободы. Так от свободы слова ничего не останется - всё будет как на советских партсобраниях - парторг выступил а присутствующие единогласно поддержали.

Я так зрозумів, що ви підтримуєш вислів шановного рбзуби про те, що нам треба й далі йти шляхом, протореним апостолом Адольфом ?

Свобода слова також має обмеження, встановлені законом.

Якщо глорифікація фашизму визнається законодавством антизаконною, треба відповідати за свої слова згідно закону. Або принаймні визнати свою помилку.
   
Re: Два міра два шапіро

Я так зрозумів, що ви підтримуєш
У тебе в голові каша. Розмова не про підтримку висловлювання, а про репресії за висловлювання.
   
Re: Два міра два шапіро

ну так отож. а твій соратник олдбой каже, що то клятий жидоромбаро переворот влаштував


ти ба, іще недавно це було почесно  :S
   
Re: Два міра два шапіро

виходить
добре, що я не читаю Страну.юа,
не забиваю собі голову дурними уявленнями про переворот  і японців


це точно  (tu)
знання примножують печалі

один окупант колись сказав
   
Re: Два міра два шапіро

Я так зрозумів, що ви підтримуєш вислів шановного рбзуби про те, що нам треба й далі йти шляхом, протореним апостолом Адольфом ?

Свобода слова також має обмеження, встановлені законом.

Якщо глорифікація фашизму визнається законодавством антизаконною, треба відповідати за свої слова згідно закону. Або принаймні визнати свою помилку.

Меня намного больше беспокоит публика вроде вас - вся "работа" которой сводится к выискиванию а часто и просто придумыванию ошибок 20-ти - 40-ка летней а то и большей давности и требования безумных наказаний на этом основании.  А рбзуби он просто трещётка которой удобно прикрыватся если что.

В конце концов защита свободы слова это защита именно для тех кто говорит вещи не популярные. Лозунг Миру - Мир особой защиты и не требует. 
   
Re: Два міра два шапіро

це точно  (tu)
знання примножують печалі

один окупант колись сказав

ну, кому Соломон - окупант
тому і брехня - знання
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія