Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шлюха виїжжає . (18+) :lol:

Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та нє, чувак по бабам, але у нього шось овердофуя обідок на них.
моє імхо шо він неправильно ними користується. Ну типу як замість того, шоб їздити на купленому автомобілі, чувак з ним сидить общається і цілує вихлопну трубу. А потім возмущається чому це у нього весь іпальник у сажі і машина не везе, хоч він же так гарно з нею розмовляє.... шось типу такого імхо
)) я да.. всю жизнь считал, что женщина человек, а оказалось, что это просто кусок мяса с дырками в разных местах
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

 :bueee:  Насрав сам у себе В*. (td)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

шо шо ?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

)) я да..
лох, бля.  B-)


что это просто кусок мяса с дырками в разных местах
ну от і харашо.
Луччє піздна, чем нікагда.  (tu)
Дійшло все-таки. Путьом собсного пічальнава опита і горькіх ашипак, но дайшло.  (tu)
Вот і пользуйся мясом і диркамі, а "пагаваріть за жизнь" і прочая чєпуха - цим займайся коли з друзями бухаєш.


ps
і ваще, обіжатися на бабу за те, шо вона мясо з дирками, це так само можна обіжатися на вищеприведене авто, шо воно не хоче з тобою поговорити по душам і морду мастилом маже, коли карбюратору кунілінгуси робиш...
В общем ти лох. Але хоч не безнадійний.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Вовке не дають, а йому й не треба.
Все просто.

о ТП Бінго  :super:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

лох, бля.  B-)


ну от і харашо.
Луччє піздна, чем нікагда.  (tu)
Дійшло все-таки. Путьом собсного пічальнава опита і горькіх ашипак, но дайшло.  (tu)
Вот і пользуйся мясом і диркамі, а "пагаваріть за жизнь" і прочая чєпуха - цим займайся коли з друзями бухаєш.


ps
і ваще, обіжатися на бабу за те, шо вона мясо з дирками, це так само можна обіжатися на вищеприведене авто, шо воно не хоче з тобою поговорити по душам і морду мастилом маже, коли карбюратору кунілінгуси робиш...
В общем ти лох. Але хоч не безнадійний.

100%
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Вовчик гілкопіднімач.
 Та слід бо вже свою зафуздячити щось на зразок "люблю природу". B-)


Красиве СЕРДЕЧКО
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

)) я да.. всю жизнь считал, что женщина человек, а оказалось, что это просто кусок мяса с дырками в разных местах
Ну це певний improvement, що з діркою.
Мужікі он, взагалі шматки м'яса без дірки.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

)) я да.. всю жизнь считал, что женщина человек, а оказалось, что это просто кусок мяса с дырками в разных местах
та є серед жінок різні люди, як і серед чоловіків.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

о ТП Бінго  :super:
не зрозумів, перепрошую.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Вовка, ви - м'ясо із шпиньком. Ви це розуміетє? Ваш шпиньок нікому не потрібен. Та маетє ще диркі. А от тут можуть бути варіанти. Бережиться від того, бежить, хлопче. Вони близько.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та є серед жінок різні люди, як і серед чоловіків.
винятки є, але це не значить шо треба щас от вовчіку голову макітрити і винятки впарювати, видаючи їх за правило, чим ти щас і займаєшся
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Звинувачувати жінок у корисливості в стосунках - безглуздо. Всі люди такі. Кожен наймит шукає де б йому вигідніше продати свою працю і третину життя) кожен комерс шукає де б йому вигідніше застосувати свої ресурси. , Ну і всі постійно чатують де б це кого обдурити обманути обікрасти)))Так само і жінки. Шукають де б кому б вигідніше продати прилаштувати свій товар , дбають щоб товар мав товарнішиц вигляд з поміж конкурентних товарів))) на ринку, ну а чоловіку вправляються в майстерності обчухрати ближніх щоб мати змогу придбати цей товар). Все логічно і закономірно а отже і справедливо. Такими є люди. Ну звичайно це все одягається в брехливі красиві слова , за мовчазною суспільною згодою)))

Тому я й кажу. Гавно а не люди)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

винятки є, але це не значить шо треба щас от вовчіку голову макітрити і винятки впарювати, видаючи їх за правило, чим ти щас і займаєшся
на жаль так, зараз порядні люди це винятки із ганебного правила,
але вони точно є, і хто хоче їх мати собі в пару, нехай не полишає надії.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

на жаль так, зараз порядні люди це винятки із ганебного правила,
але вони точно є, і хто хоче їх мати собі в пару, нехай не полишає надії.
Всі порядні, пенсійного або предпенсійного віку. Саме те, що потрібно Вовчику.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Враховуючи, що тему постійно підіймають і згадують, переглянула її нещодавно. В результаті дві тези:


1) Почитала власні дописи, прибалділа. Яка я тоді була ввічлива і виважена - не те, що зараз  :laugh:

2) Вовчик на фотках досить симпатичний чоловік. Побільше беріть свого чарівного песика Пепку із собою - і від дівчат не будете знати, як відбитися. І я це цілком серйозно.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Вовчик на фотках досить симпатичний чоловік
він шо ще й фотки тут кидав, лошара?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

він шо ще й фотки тут кидав, лошара?

Десь була разом із песиком. Чого лошара? Знайти хорошого партнера на все життя - непросто.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Десь була разом із песиком. Чого лошара? Знайти хорошого партнера на все життя - непросто.
лінк, пліз
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

да уж.. я классный чувак.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Магістре, Вовка людина досить пріємноі зовнішності. Щоправда, всюди ходить не з песиком, а з Сірожою. Може це трохі дівчат відлякує.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Магістре, Вовка людина досить пріємноі зовнішності. Щоправда, всюди ходить не з песиком, а з Сірожою. Може це трохі дівчат відлякує.
про себя расскажи))
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

про себя расскажи))
урод. Вже без бороди, едине, що відрізняеться від того, що ви бачіли. Можливо бошку ще поголю на літо.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Печалька
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Печалька

Зацінив пісеньку про пісічку  ?   :laugh:



   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

конечно .. кому из баб не присылал - сразу в гнев праведный впадали-- типа. я не такая!
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Лучшая АНТИПИСЕЧКА - это пена монтажная побутова и медицинская  :K

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

лінк, пліз
то ти не по дєвачьках? А я все ніяк не могла зрозуміти, що зі мною не так...

Он ано чьо, Міхаличь...


Ну, то як там, харашо пiдори грають на твоїй "флєйті", умєючі?  :gigi:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

конечно .. кому из баб не присылал - сразу в гнев праведный впадали-- типа. я не такая!
тобто "вона не такая"?
А "какая"?
Коли будь-яку жінку спитаєш що вона bring to the table? Так ось більшість крім "пісєчкі" нічого й не додають до стосунків двох людей, а цього дуже замало.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Лучшая АНТИПИСЕЧКА - это пена монтажная побутова и медицинская  :K

Показати зображення...
Но-но, це "цений ресурс", його зарезервовано виключно для старих ватних клімактерічок. :super:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Лучшая АНТИПИСЕЧКА - это пена монтажная побутова и медицинская  :K

Показати зображення...
вовчегхдт опять якусь бабу неправильно юзав  :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

тобто "вона не такая"?
А "какая"?
Коли будь-яку жінку спитаєш що вона bring to the table? Так ось більшість крім "пісєчкі" нічого й не додають до стосунків двох людей, а цього дуже замало.

От я ніяк не зрозумію деяких речей:

1) Чому у Мишигана на ці теми тригер і червона кнопка? адже, за його словами, він у щасливому шлюбі і в принципі повинен знати на практиці, що його антижіноча пропаганда - повна фігня??

2) Де це такі запитання? як ви собі це уявляєте? Де це Мишиган кого так питав?? співбесіда на роботу типу? "що ти, крім пісечки, bring to the table"? тоді логічно буде спитати, а що ж чоловік, крім свого пеніса, brings to the table?

3) Про більшість це дичина якась. Переважна кількість жінок у всьому світі працюють, а не вдома сидять, тому за умовчуванням цей посил дебільний по своїй природі.

4) І найбільше мене добило, коли Люкс написав, що жінка на 100 відсотків відповідальна за емоційний стан у родині. З якого дива??
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

От я ніяк не зрозумію деяких речей:

1) Чому у Мишигана на ці теми тригер і червона кнопка? адже, за його словами, він у щасливому шлюбі і в принципі повинен знати на практиці, що його антижіноча пропаганда - повна фігня??

2) Де це такі запитання? як ви собі це уявляєте? Де це Мишиган кого так питав?? співбесіда на роботу типу? "що ти, крім пісечки, bring to the table"? тоді логічно буде спитати, а що ж чоловік, крім свого пеніса, brings to the table?

3) Про більшість це дичина якась. Переважна кількість жінок у всьому світі працюють, а не вдома сидять, тому за умовчуванням цей посил дебільний по своїй природі.

4) І найбільше мене добило, коли Люкс написав, що жінка на 100 відсотків відповідальна за емоційний стан у родині. З якого дива??

саме так, не на 100% на 99% емоційний і психологічний стан в сімї це відповідальність жінки


   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

От я ніяк не зрозумію деяких речей:

1) Чому у Мишигана на ці теми тригер і червона кнопка? адже, за його словами, він у щасливому шлюбі і в принципі повинен знати на практиці, що його антижіноча пропаганда - повна фігня??

2) Де це такі запитання? як ви собі це уявляєте? Де це Мишиган кого так питав?? співбесіда на роботу типу? "що ти, крім пісечки, bring to the table"? тоді логічно буде спитати, а що ж чоловік, крім свого пеніса, brings to the table?

3) Про більшість це дичина якась. Переважна кількість жінок у всьому світі працюють, а не вдома сидять, тому за умовчуванням цей посил дебільний по своїй природі.

4) І найбільше мене добило, коли Люкс написав, що жінка на 100 відсотків відповідальна за емоційний стан у родині. З якого дива??

  Факти.
  Перевірені.
  Статистично достовірні.
  1. Більшість розлучень ініційовано жінками.
  2. У більшості випадків розлучень профіт отримує жінка.
  Спробуйте якось ув'язати реальність із власними незрозумілими тезами.
  Буде цікаво на загал, якщо Ви озвучите такі роздуми. B-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Нахєр нам тут оцеє гівно, оця вонюча битовуха?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Нахєр нам тут оцеє гівно, оця вонюча битовуха?
цюю.... Нехай буде - це свого роду психологічний тренинг.


   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Всі порядні, пенсійного або предпенсійного віку.
я теж приблизно так думала раніше,
поки мої сини були неодружені, дуже хвилювалась за них,
спостерігаючи поведінку нинішньої мОлоді...
молилась за те щоб моїм дітям зустрілись хороші дівчатка,
і таки вимолила їм гарну долю, тож нехай і Вовчик не втрачає надії.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

саме так, не на 100% на 99% емоційний і психологічний стан в сімї це відповідальність жінки
так, адже дружина, особливо якщо вона ще і Мати - то Берегиня.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

так, адже дружина, особливо якщо вона ще і Мати - то Берегиня.
відчуття, що жинка в хаті просто потрібна, як миши та коти. Мати, дружина, донька, теща, будьяка іньша. Без них чогось не вистачає, духу якось. Мені так здається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія