Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шлюха виїжжає . (18+) :lol:

Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Такі як ти - "йобнуті феміністки", вони ж "марксистки" нової течії поховають західну цивілізацію як ми її знаємо.
Чоловіки просто почнуть обходити жінок стороною, вже обходять - можеш подивитися на статистику шлюбів, розлучень та чоловіків які не бажають зв'язуватися з жінками - США\Канада та інші розвинуті країни - все менше шлюбів, все менше народжуваності, все більше йобнутих РСП які failed as faithful mothers й т.д.
Воно ігнорує реальність. ;)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Такі як ти - "йобнуті феміністки", вони ж "марксистки" нової течії поховають західну цивілізацію як ми її знаємо.
Чоловіки просто почнуть обходити жінок стороною, вже обходять - можеш подивитися на статистику шлюбів, розлучень та чоловіків які не бажають зв'язуватися з жінками - США\Канада та інші розвинуті країни - все менше шлюбів, все менше народжуваності, все більше йобнутих РСП які failed as faithful mothers й т.д.

Чого це я феміністка? бо працюю? ну і лошок, ти ж сам писав про що вона приносить до стола?

У мене традиційні цінності. І про це знають всі на цьому форумі.

Мені чхати, хто там збирається чи не збирається зв"язуватись із жінками. Таким, як ти, дійсно краще не зв"язуватись, щоб не передавати свої гени у майбутнє покоління.

А нормальні і пару собі нормальну знайдуть, і будуть жити щасливо, і дітей мати, і ніхто не буде розлучатися.

І чхали вони на думки жінконенависників-мишиганів у "щасливих" фейкових шлюбах  :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Воно ігнорує реальність. ;)

Я живу у своїй реальності, а не у "статистиці". Вона - це інші 50 відсотків, де не розлучуються і задоволені своїм життям.

А що роблять інші 50 відсотків - проблема цих відсотків. Це їх життя, їх цінності, їх вибір, їх наслідки.

Якби я була дурепою і вибрала умовного мишигана, то теж би була сто раз розлучена.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

І нудненьке, і тупеньке.
 Поставила "чоловіка" на зарядку і давай розказувать, яка вона каралєвна.
 Її ВВВ не знає меж.
 Прокурор галактики. B-)

Взагалі-то Queen of Heaven  :shuffle:

 :gigi:  :gigi:  :gigi:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Бо сама велика небезпека для сучасної жінки - це чоловік якого вона не може контролювати своїми емоціями, істериками та маніпуляціями.
Йди десь тренуйся на алєнях чи simps як у вас в Канадах їх називають.

Українською - "найбільша небезпека".

Розумієш, Мишиганушка, у нормальному шлюбі і відносинах не треба нікого контролювати. Людей приймають такими, як вони є. Я не пригадую, щоб я на чоловіка кричала, істерила і тим більше ним маніпулювала. Якщо мені щось від нього треба, я просто попрошу і він виконає. А якщо не виконає, то пояснить, чому. Так само по відношенню до мене. Хоча були дрібні терки чи сварки, як і у всіх.

І до речі, я чудово знаю, що у мого чоловіка є "червона лінія" ... One can push only so much  :laugh: В принципі у кожної нормальної людини така червона лінія є.

Хоча є речі, які мене дратують і які я дійсно нездатна зрозуміти через довгі роки шлюбу. Наприклад, нащо 10 різних зубних паст, коли можна купити одну, використати і потім купити іншу?  :lol:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

 У своїх мареннях ТП приймає сарказм за чисту монету.
 Один з найгірших різновидів цих убожеств - "ханжа агресивна хуцпата".
 Спостерігаючи її кривляння починаєш розуміти, чому був написаний "домострой". B-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

У своїх мареннях ТП приймає сарказм за чисту монету.
 Один з найгірших різновидів цих убожеств - "ханжа агресивна хуцпата".
 Спостерігаючи її кривляння починаєш розуміти, чому був написаний "домострой". B-)

Коми розставте для початку. А потім вже будете про "сарказм".

Хоча я зразу сказала, що у вас мовні ішуз, починаючи з літер алфавіту  :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ПС. Дурник, який САМ вибрав "К", заслуговує такої долі. Мужчинки, які думають мізками, а не іншими частинами тіла, за умовчанням не здатні одружитися на таких. А особливо розумні мужчинки ще і знаходять собі не тільки порядних, а і красивих.

Я називаю це дарвіністським відбором лошків в природі  :lol:  :lol:  :lol:

Тут ошибка.

Дарвинистского  отбора лошков  не происходит, так, как  лошки с курвами  прекрасно размножаються,  несмотря фейл в личной жизни .  Оставляя  за собой массовое потомство будущих курв и лошков,

Происходит селективный отбор.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Тут ошибка.

Дарвинистского  отбора лошков  не происходит, так, как  лошки с курвами  прекрасно размножаються,  несмотря фейл в личной жизни .  Оставляя  за собой массовое потомство будущих курв и лошков,

Происходит селективный отбор.


Тут два нюанси:

1) лошки з лошицями дійсно паруються, самоселектуючись до розлучення (певний результат не стільки у біологічному, скільки у соціальному плані). Такі дійсно залишать потомство, хоча можливо, у меншій кількості у "поганому" шлюбі (бо він буде коротшим).

2) червонопілюльні (всілякі інцели і т.п.) взагалі не розмножуватимуться, тому що в принципі не бажають мати стосунки із жінками. Тому у цьому випадку "дарвіністський" лейбл, скоріше всього, вжитий вірно  :gigi:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Коми розставте для початку
:facepalm: Воно ще й неграмотне.

 Д-з: цариця головного мозку. :D
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

He буду показувати пальцем але нюхом чую школу ютюба в половом вопросє на останніх пару сторінок. Гарна школа, особливо синам матерів одиначок, але є пробіли і спрощення, а то і люта фантазія про старі добрі часи.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

He буду показувати пальцем але нюхом чую школу ютюба в половом вопросє на останніх пару сторінок. Гарна школа, особливо синам матерів одиначок, але є пробіли і спрощення, а то і люта фантазія про старі добрі часи.

Мене вразило, як один 50-річний дописувач (не Топа) на повному серйозі рекомендував ютуб-канал якоїсь дамочки з Британської Колумбії, яка вчить чоловіків дейтингу і як ідентифікувати умовно поганих дівчат.

Послухала я декілька відео і офігіла  ;o  З такими критеріями, як у тої пані, нормальних жінок в природі не існує взагалі.

Тому й не дивно, що підписчики каналу до цього часу живуть не з жінками, а з іншими тваринами   :facepalm1:.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Тут два нюанси:

1) лошки з лошицями дійсно паруються, самоселектуючись до розлучення (певний результат не стільки у біологічному, скільки у соціальному плані). Такі дійсно залишать потомство, хоча можливо, у меншій кількості у "поганому" шлюбі (бо він буде коротшим).

2) червонопілюльні (всілякі інцели і т.п.) взагалі не розмножуватимуться, тому що в принципі не бажають мати стосунки із жінками. Тому у цьому випадку "дарвіністський" лейбл, скоріше всього, вжитий вірно  :gigi:
інаня, здєсь питання скоріше в тому хто розмножується з прискоренням замість тих чоловіків що почуваються непевно з жінками і йдуть до бейсменту. Психопати, кримінальний елемент, і просто торговці єблом і впевненістю без ніяких на те причин, взагалі чоловіки з мінімізованим сумлінням плодяться досить добре в сучасних умовах. І результати полового відбору многомудрими жінками вже на ліцо. Далі буде.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

інаня, здєсь питання скоріше в тому хто розмножується з прискоренням замість тих чоловіків що почуваються непевно з жінками і йдуть до бейсменту. Психопати, кримінальний елемент, і просто торговці єблом і впевненістю без ніяких на те причин, взагалі чоловіки з мінімізованим сумлінням плодяться досить добре в сучасних умовах. І результати полового відбору многомудрими жінками вже на ліцо. Далі буде.

Ну так ніхто не каже, що жінки не повинні включати мізки. Їм ще більше треба, бо через біологічні особливості це просто може забрати життя.

Погнала - під час ланчу знайду лінк на книжку, що Роберт Барнс рекомендував - як уникнути лузера  :gigi:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

 Парадоксально, але факт - поки ТП трахає мізки у тирнетах(бо натуру не зміниш), воно не трахає мозок свому чоловіку.
 Таки є од ФУПу комусь користь - пряма і безпосередня.  B-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

інаня, здєсь питання скоріше в тому хто розмножується з прискоренням замість тих чоловіків що почуваються непевно з жінками і йдуть до бейсменту. Психопати, кримінальний елемент, і просто торговці єблом і впевненістю без ніяких на те причин, взагалі чоловіки з мінімізованим сумлінням плодяться досить добре в сучасних умовах. І результати полового відбору многомудрими жінками вже на ліцо. Далі буде.
  Така селекція була у павичів - курки давали тому, у кого більший хвіст.
  У результаті ті майже втратили можливість літати.
  Майже - це тому що "зовсім успішних" таки швиденько зжирають. B-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Ну так ніхто не каже, що жінки не повинні включати мізки. Їм ще більше треба, бо через біологічні особливості це просто може забрати життя.

Погнала - під час ланчу знайду лінк на книжку, що Роберт Барнс рекомендував - як уникнути лузера  :gigi:
це не питання освіти, це індикатор справжніх преференцій жінок звільнених дещо від суспільно економічного пресу. В перспективі повний ахтунг.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Такі як ти - "йобнуті феміністки", вони ж "марксистки" нової течії поховають західну цивілізацію як ми її знаємо.
Чоловіки просто почнуть обходити жінок стороною, вже обходять - можеш подивитися на статистику шлюбів, розлучень та чоловіків які не бажають зв'язуватися з жінками - США\Канада та інші розвинуті країни - все менше шлюбів, все менше народжуваності, все більше йобнутих РСП які failed as faithful mothers й т.д.

доречі набирає обертів МД. І рух проти шлюбів і загсів у чоловіків.
Все більше чоловіків розуміють що щлюб в загсі це вирок чоловіку. І в чоловіка нема прав ні на що. Дискримінація чоловіків досягла таких маштабів що МД набирає обертів.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Парадоксально, але факт - поки ТП трахає мізки у тирнетах(бо натуру не зміниш), воно не трахає мозок свому чоловіку.
 Таки є од ФУПу комусь користь - пряма і безпосередня.  B-)

не не переживай , прийде додому свого оленяку прогне на раз два, для провірки
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Тут два нюанси:

1) лошки з лошицями дійсно паруються, самоселектуючись до розлучення (певний результат не стільки у біологічному, скільки у соціальному плані). Такі дійсно залишать потомство, хоча можливо, у меншій кількості у "поганому" шлюбі (бо він буде коротшим).

2) червонопілюльні (всілякі інцели і т.п.) взагалі не розмножуватимуться, тому що в принципі не бажають мати стосунки із жінками. Тому у цьому випадку "дарвіністський" лейбл, скоріше всього, вжитий вірно  :gigi:

ОМГ.  Нет,    вжитий не верно, постом выше пояснил, почему.
Более детально. 
 
Лошки с курвами  никак не могут "самоселектуватись",  они дают валовый  приплод по популяции, -    биомассу, субстрат.
   Селективный  отбор дает  социальные элиты, профессиональные династии , научный сектор  военнную касту,  и прочая.    Суть в том, что в отличие от всех  остальных млекопитающих,  где   большинство особей   представляют   ведущую часть популяции ,   у   сапиенсов   лучшие представители еле тянут на 15 процентов.  А остальные 85%  ( те самые пресловутые 82%,)    являються субстратом, на котором  произростает   та малая часть популяции, которая  двигает ее вперед и не дает ей угасать.    В другой пропорции после  племенного строя уже  не получаеться.

   Теперь ты осознала всю  величественную роль  лошков  и курв?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

доречі набирає обертів МД. І рух проти шлюбів і загсів у чоловіків.
Все більше чоловіків розуміють що щлюб в загсі це вирок чоловіку. І в чоловіка нема прав ні на що. Дискримінація чоловіків досягла таких маштабів що МД набирає обертів.


У вас. В русі українців без баб - були папередніки і у ваших пращурів) водний співали українську народну пісню

Якби знав
Що козу б мав
Був би не женився
Вранці став-поyібав
Молока напився

Дєрзайтє. Безбаб)))


   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

 :)  (tu) бабамразь
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

на котором  произростает   та малая часть популяции, которая  двигает ее вперед и не дает ей угасать.
бред
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

У вас. В русі українців без баб - були папередніки і у ваших пращурів) водний співали українську народну пісню

Якби знав
Що козу б мав
Був би не женився
Вранці став-поyібав
Молока напився

Дєрзайтє. Безбаб)))

я десь сказав що забезбаб ?

я за рівність гендерну. ато перекос сильний вже щанадто в сторону баб.

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Парадоксально, але факт - поки ТП трахає мізки у тирнетах(бо натуру не зміниш), воно не трахає мозок свому чоловіку.
 Таки є од ФУПу комусь користь - пряма і безпосередня.  B-)

На жаль, у Вашому випадку вдома нікого нема, то ви "любите" мізки дописувачам у цій темі.

Картинки свої постіть - вони смішні хоча б  :facepalm1:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

інаня, здєсь питання скоріше в тому хто розмножується з прискоренням замість тих чоловіків що почуваються непевно з жінками і йдуть до бейсменту. Психопати, кримінальний елемент, і просто торговці єблом і впевненістю без ніяких на те причин, взагалі чоловіки з мінімізованим сумлінням плодяться досить добре в сучасних умовах. І результати полового відбору многомудрими жінками вже на ліцо. Далі буде.

Нормальні жінки з такими не будуть не тільки плодитися, а і спілкуватися. Хіба що такі ж психологічно скалічені, що є трагедія, звичайно.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

це не питання освіти, це індикатор справжніх преференцій жінок звільнених дещо від суспільно економічного пресу. В перспективі повний ахтунг.

Узагальнення. Купа нормальних жінок бажає нормальних відносин із нормальними чоловіками.

Не завжди вдається, але це інше питання.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

доречі набирає обертів МД. І рух проти шлюбів і загсів у чоловіків.
Все більше чоловіків розуміють що щлюб в загсі це вирок чоловіку. І в чоловіка нема прав ні на що. Дискримінація чоловіків досягла таких маштабів що МД набирає обертів.

Ну набирає і що? Для Вас з Мишиганом яке це має практичне значення і для мільйонів інших одружених чоловіків, у яких нормальний шлюб і адекватні дружини?

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

не не переживай , прийде додому свого оленяку прогне на раз два, для провірки

Якщо у вас люблячий чоловік та батько, порядний сім"янин, для якого родина на першому місці, який полюбляє готувати сніданок по вихідних та допомагає хату прибирати  - це алєнь, то не дивно, що у вас на жінок такі погляди.

А я от вважаю оленями тих чоловіків, чиїх дітей виховують інші, або які виховують чужих, навіть про це не здогадуючись  :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ОМГ.  Нет,    вжитий не верно, постом выше пояснил, почему.
Более детально. 
 
Лошки с курвами  никак не могут "самоселектуватись",  они дают валовый  приплод по популяции, -    биомассу, субстрат.
   Селективный  отбор дает  социальные элиты, профессиональные династии , научный сектор  военнную касту,  и прочая.    Суть в том, что в отличие от всех  остальных млекопитающих,  где   большинство особей   представляют   ведущую часть популяции ,   у   сапиенсов   лучшие представители еле тянут на 15 процентов.  А остальные 85%  ( те самые пресловутые 82%,)    являються субстратом, на котором  произростает   та малая часть популяции, которая  двигает ее вперед и не дает ей угасать.    В другой пропорции после  племенного строя уже  не получаеться.

   Теперь ты осознала всю  величественную роль  лошков  и курв?

Ну, в професійних середовищах і еліті теж вистачає лошків і жінок на літеру К. А в простих селянських родинах панує злагід і довготривалі здорові відносини.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Ну набирає і що? Для Вас з Мишиганом яке це має практичне значення і для мільйонів інших одружених чоловіків, у яких нормальний шлюб і адекватні дружини?

та ніякого , але тішить те що хоть є якийсь напрямок і дії що до зміни ситуації що склалась з перекосом в гендерних правах.
те що є норомальні шлюби і адекватні дружини не змінює того факту що в разі чого, чоловік має на порядок менше прав чим жінка. І перекос в правах не в його користь.
Як тільки жінці зачухається в одному місці , дуже швидко чоловік втратить і дітей, і жінку , і  нерухомість, і ще й аліменти буде платити колись норомальні дружині. Це питання часу в більшості. Але є і вийнятки з норомальним фіналом


Останнє редагування: 16 березня 2021 20:17:25 від Luxetenebris
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

От що цікаво. Ні Мишиган, ні Люкс так і не відповіли на мої конкретні запитання про імплементаційні нюанси 99 відсотків забезпечення емоційного стану в родині.

А ще таке питання маю. У вас якщо жінка має нормальну родину і чоловіка, то вона ТП і "особлива пісєчка", а якщо ні - то хвойда і курва.

А ваші мами до яких з цих двох категорій відносяться?

Невже нема нічого середньо-оптимального на вашому жіночому континіумі?

Топа, невже навіть суто теоретично не маєте ідеалу жінки?

Га??
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та ніякого , але тішить те що хоть є якийсь напрямок і дії що до зміни ситуації що склалась з перекосом в гендерних правах.
те що є норомальні шлюби і адекватні дружини не змінює того факту що в разі чого, чоловік має на порядок менше прав чим жінка. І перекос в правах не в його користь.
Як тільки жінці зачухається в одному місці , дуже швидко чоловік втратить і дітей, і жінку , і  нерухомість, і ще й аліменти буде платити колись норомальні дружині. Це питання часу в більшості. Але є і вийнятки з норомальним фіналом

Таке є, звичайно. Але ж знову питання, з ким маєш справу і нащо вибрав таку істоту.

Реалії такі, що насильно милим не будеш. І 'happily ever after' не завжди настає, навіть якщо дві сторони дуже стараються. Я вже у цій темі описувала, що навіть після 30 років шлюбу багато хто розбігається через різні причини. Від цього не застрахований ніхто, гарантій ні для кого нема.

Але раз вже так сталося, то треба намагатися бути цивілізованим. Діти повинні мати регулярний доступ до  обох батьків і фінансовий бекграунд.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

В Інаннізмі не замішан, я там в ігнорі, та частина думок такі, шо поділяю.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

я десь сказав що забезбаб ?

я за рівність гендерну. ато перекос сильний вже щанадто в сторону баб.

Ну раз за рівність - не проблема- рожай)

Люди гавно незалежно від статі)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

у меня была женщина идеал.. но я ее променял на дочь, которой теперь до меня нет никакого дела
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

у меня была женщина идеал.. но я ее променял на дочь, которой теперь до меня нет никакого дела
легко відпетляв.
щастить же недолугим.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

легко відпетляв.
щастить же недолугим.
а чо легко?? ничо и не легко.. страдаю теперь
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

а чо легко?? ничо и не легко.. страдаю теперь
страдалєц :cray:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

да.. это было мойо счастье,,
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія