Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

“Україною правлять ці три людини, які є багатшими ніж вся країна разом узята”-Трамп

Такого жаху не було за всю історію не тільки України, але і Європи. Україна перетворили в класичну бананову республіку, де 42 мільйони українців після майдану отримали банани, а 3 людини всі гроші країни....


Що не так, нешановні пани порохоботи???
Ви знаєте, і я знаю що за гроші від Пєті і по методичках його штабу ви знову збурюєте українське суспільство мовляв все дуже погано. Да, погано. Для одного кабанчика, якого повільно заганяють в ...туда де небо в кліточку. Вашу реакцію я знаю. Але спробуйте прочитати.
Да да, Трамп агент хуйло, я знаю вашу версію. Ще вам пора піндосів починати згадувати, щось тупите.

Далі тут - https://недостовірне джерело/ukrayinoyu-pravlyat-tsi-try-lyudyny-yaki-ye-bagatshymy-nizh-vsya-krayina-razom-uzyata-tramp/#
   
де 42 мільйони українців після майдану отримали банани

А до майдану вони шось мали?
   
А до майдану вони шось мали?
  :facepalm: Хуцпа непробиваєма. (td)
   
А до майдану вони шось мали?

Мали значно вищі зарплати і пенсії.
Хоча багатими і щасливими мало кого можна було назвати.
А після майдану бідні стали злиденними.
   
Ну хто ж спорит? А имена можна,СЕСТРУА? B-)
   
Да. Но основная цель и забота козаченькив-не подолать теи клани, а примкнуть до якогось з них....
   
Да. Но основная цель и забота козаченькив-не подолать теи клани, а примкнуть до якогось з них....
--------------------------------------------------
 А хто ці три людини? Можна з прикладами? :D
   
Мали значно вищі зарплати і пенсії.
А після майдану бідні стали злиденними.

Так хто забороняє взяти собі кредит і ще троха побути щасливим?
За війну щось трумп, як президент держави-гаранту, встидливо мовчить. І сепар RSP теж мовчить. Просто совпадєніє якесь.
   
Цікавить відповість любителів шоколадного гів...на що мовляв Трапи осипав Пєтю золотом а Зеленському не дає, бо він корумпований.
Замітьте ні Коломойського ні Фірташа ні інших януковичів чи тимошенко не названо.
   
Ну хто ж спорит? А имена можна,СЕСТРУА? B-)
Доброго ранку.
Внизу стартового посту тицяєш пальчиком і відкривається посилання. Чи курсорчиком.
А там написано. Почни з середини читати.
   
Такого жаху не було за всю історію не тільки України, але і Європи. Україна перетворили в класичну бананову республіку, де 42 мільйони українців після майдану отримали банани, а 3 людини всі гроші країни....


Що не так, нешановні пани порохоботи???
Ви знаєте, і я знаю що за гроші від Пєті і по методичках його штабу ви знову збурюєте українське суспільство мовляв все дуже погано. Да, погано. Для одного кабанчика, якого повільно заганяють в ...туда де небо в кліточку. Вашу реакцію я знаю. Але спробуйте прочитати.
Да да, Трамп агент хуйло, я знаю вашу версію. Ще вам пора піндосів починати згадувати, щось тупите.

Далі тут - https://недостовірне джерело/ukrayinoyu-pravlyat-tsi-try-lyudyny-yaki-ye-bagatshymy-nizh-vsya-krayina-razom-uzyata-tramp/#
навіть не знаю хто таку куйню нашкрябав - кацапські пропагандони чи каламойські пєйсатєлі.  :weep:
В тексті жодного слова про дніпровські клани Каломойші та Пінчука.
Соупадєніє ? Нє думаю !   :lol:
   
Вся ця трійця-"смотрящі" від ФСБ.Шо афера-то таки да!
   
Прибігла, захекано запитую "А Ахметова знову не згадували?"
   
Так хто забороняє взяти собі кредит і ще троха побути щасливим?
За війну щось трумп, як президент держави-гаранту, встидливо мовчить. І сепар RSP теж мовчить. Просто совпадєніє якесь.
Ти б підставкою для тюбітєйки деколи користувався по непрямому призначенню. Тобто заставляв її думати перед тим як президента США трумпом називати.
   
Ти б підставкою для тюбітєйки деколи користувався по непрямому призначенню.

Тюбітєйки то у вас, віслойобів. У нас кептарі та капелюхи.
   
Про Коломойського не згадували? Чи це він замовник статті? :pooh_on_b: 
   
навіть не знаю хто таку куйню нашкрябав - кацапські пропагандони чи каламойські пєйсатєлі.  :weep:
В тексті жодного слова про дніпровські клани Каломойші та Пінчука.
Соупадєніє ? Нє думаю !   :lol:

А на Ахметова і Медведчука наклеп "звєрський" правда?
Що має Коломойський з війни? Які його заводи виготовляють корита для армії по ціні як космічний корабель?
Як є факти наводь.
   
Тюбітєйки то у вас, віслойобів. У нас кептарі та капелюхи.
Ну вибач, не схоже було. То все таки не дивлячись що ти там на підставку кладеш, деколи використовуй її не як підставку.
   
Ну хто ж спорит? А имена можна,СЕСТРУА? B-)
звідки ти знав шо це юлька, доча женя і юльчина СЕСТРА?  ;o
   
А на Ахметова і Медведчука наклеп "звєрський" правда?
Що має Коломойський з війни? Які його заводи виготовляють корита для армії по ціні як космічний корабель?
Як є факти наводь.
Бензин!!!
   
про трьох людей Трамп не говорив, це видно зі статті по посиланню,
про корупцію сказав, про трьох людей ні,
тому в заголовку гілки повна брехня
   
Про Коломойського не згадували? Чи це він замовник статті? :pooh_on_b: 
Бєня ні прі чьом... :shuffle:
Він "патріот" і той, хто "розширить можливості українців" з допомогою дефолту...
   
Ну вибач, не схоже було.

Я на дурнів не ображаюся.
   
Президент З’єднувальних Штатів Америки (C)

   
Цікавить відповість любителів шоколадного гів...на що мовляв Трапи осипав Пєтю золотом а Зеленському не дає, бо він корумпований.
Замітьте ні Коломойського ні Фірташа ні інших януковичів чи тимошенко не названо.

Трамп і про Порошенко та Ахметова нічого не казав
   
Я на дурнів не ображаюся.
Молодець.
Я теж.
   
"...ось він і ебанувся, бідолашний
..." (С) Лесь
   
А сайт який впливовий і назва відома - недостовірне джерело  :weep:  :lol:
Приклади аналітичних статей з цього сайту, власне інших і нема:
- СьoгoднI зрaнкy стою в АТБ Собі, такий красівій, іншим на касі. Попереду мене жіночка бальзаківського віку..
-Я викинула чоловіка, як порваний валянок, який вже не можна полагодити. – З чоловіком прожила 18 років. Прожила, а не пізнала, не розкусила вчасно
- Покладіть всього шматочок часнику в цю частину вашого тіла, і дивіться, що БУДЕ відбувається..
(угу, засунути треба саме в ту частину, про яку всі подумали  :laugh: )
   
Я б інші "клани" назвав би... Клан Януковича-скільки нагрьоб. Дуже величезний і найпотужніший-це клан Хвірташа,доречі ворога Порошенко. Коломша якось те ж не бідний... Клан Мудачука? Ні Мудачук це гидота,але клан? Його клан спирається на Рашку,на вРоттенбергів, на Потаніна... хто в нього тут в Україні-навіть не назву з потужніх-Новінскій хіба що.... А хто в клані Порошенка? Я не знаю. Звісно,коло нього бігали певні жучки...всякі розенБЛЯді, але які там вони олігархи? Це решали... Ахметов...ну це  так,може з Тарутою.

Ні, Трампа ввели в оману.
   
--------------------------------------------------
 А хто ці три людини? Можна з прикладами? :D
  Да какая, в жопу, разница? Будь-які три людини. Козаченьки вже собі надумають, до кого пристати.  Кстати. Гениальная мысль. Есть, есть способ с ними бороться.Способ радикальный, но верный. А давайте все от них уйдём? Вот все 42 миллиона встали и ушли. Вот что они тогда будут делать, эти трое?
   
Я давно дивувався. Як так. Скільки було раніше криків на Ахметова. І такий і сякий. І Янукович з ним це як щось одне ціле було.
А потім рррраз і Ахметов у вишиванці і патріот.
Аналогічно і з Медведчуком.
А от з Коломойським незрозуміло.
Навпаки. Спочатку прямо тобі бандерівець.
А потім щось пішло не так.
Ну про Пінчука я не знаю, в інформаційному просторі він щось мало звучить.

Да, я прочитав що Трамп не говорив по прізвищах.
Але ж ми самі очі то маємо.
Ну і журналісти тим більше.
От і кажуть вони що ...
По тексту статті.
   
Я б інші "клани" назвав би... Клан Януковича-скільки нагрьоб. Дуже величезний і найпотужніший-це клан Хвірташа,доречі ворога Порошенко. Коломша якось те ж не бідний... Клан Мудачука? Ні Мудачук це гидота,але клан? Його клан спирається на Рашку,на вРоттенбергів, на Потаніна... хто в нього тут в Україні-навіть не назву з потужніх-Новінскій хіба що.... А хто в клані Порошенка? Я не знаю. Звісно,коло нього бігали певні жучки...всякі розенБЛЯді, але які там вони олігархи? Це решали... Ахметов...ну це  так,може з Тарутою.

Ні, Трампа ввели в оману.
   Все хорошо, вельмишановний пан Wolter . Но-Фирташ-враг Порошенко? С каких,простите,xyёв?
   
  Да какая, в жопу, разница? Будь-які три людини. Козаченьки вже собі надумають, до кого пристати.  Кстати. Гениальная мысль. Есть, есть способ с ними бороться.Способ радикальный, но верный. А давайте все от них уйдём? Вот все 42 миллиона встали и ушли. Вот что они тогда будут делать, эти трое?
----------------------------------------------------------
Они уедут в Швецарию и будут там себя чухать суперски,а 42 миллиона будут свои органы между ног без соли доедать. Какие же вы тупые! Мать вашу... какой-ТА пиёнерский сисилизмЪ! :facepalm:
   
А сайт який впливовий і назва відома - недостовірне джерело  :weep:  :lol:
Приклади аналітичних статей з цього сайту, власне інших і нема:
- СьoгoднI зрaнкy стою в АТБ Собі, такий красівій, іншим на касі. Попереду мене жіночка бальзаківського віку..
-Я викинула чоловіка, як порваний валянок, який вже не можна полагодити. – З чоловіком прожила 18 років. Прожила, а не пізнала, не розкусила вчасно
- Покладіть всього шматочок часнику в цю частину вашого тіла, і дивіться, що БУДЕ відбувається..
(угу, засунути треба саме в ту частину, про яку всі подумали  :laugh: )
Ну і що?
Допомогло?
Який би сайт не був. Чий він би не був. По суті замітки?
Ахмєтов і Медведчук - хто в Україні післямайданній?
Гереги, Епіцентри яких блокували, хто?

Ну про цього що десь там в Харкові й не запитую, то прописний патріот.
   
Мали значно вищі зарплати і пенсії.
Хоча багатими і щасливими мало кого можна було назвати.
А після майдану бідні стали злиденними.

Хвакт - був офіційно працевлаштованим , але не працював , через зупинене виробництво , з 1-го січня 2013-го року по 18-те березня 2013-го року і , відповідно , не мав заробітної платні .

До "майдану" , ще декілька місяців , лишалось .

Далі - хвакт - у в листопаді того-ж 2013-го року , керівнички вищезгаданого підприємства , затіяли добровільно-примусове перепрацевлаштуванн я усіх працівників підприємства на посередницьку хвірму "роги та копита" і отоді сталась моя особиста "революція гідності" - звільнивсь з того підприємства .

І аж ніяк гірше жити мені не стало і з голоду низдох . ))

Такшо цитоване - найнахабніша брихня , тобто висвітлення "історії" абсолютно протилежне моєму світоглядові . ))

   
svalker - есть еще рецептЪ "народнага ЗЕленага счасття". Пусть хорошие паТСаны перестреляют всех плахих паТСаноф-и как заживём! :D  X(
   
Ну от ніхто мене порохоботом не назве. Але...

Ресурс https://недостовірне джерело  і автор batareuka?!!!!

Ріаллі?!!!  :facepalm:
   
Висновок дуже простий - тре вбити ці три, нібито, людини!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія