Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо там в Виннице? Говорят - титушки разбушевались X(

Шо там в Виннице? Говорят - титушки разбушевались X(

Вооруженные захватывают какойто консервный завод!
   
То той консервний, на якийще гітлер на екскурсію приходив?
   
Гімн будуть співати?
   
Цей завод у "Старому місті" ще живий?  Ніфуя собі!  Не чув за нього вже років 10. :lol:

Я спочатку думав шо то завод, шо на Шмідта, так той ше дуже ніфуйовий, наприклад у їх фірмовому магазині можна узяти консерву кільки за 9 гривень. Той має працювати! (tu)

А на те що ділять на "Старомі місті" - пофуй.

Останнє редагування: 13 травня 2019 22:29:04 від птах Сорока
   
Цей завод не працює років двісті вже як. Приміщення в аренду здають. Явно хочуть з за землі захопити щоб дома побудувати, там же за 22 школою вже є мінімікрорайончик. Я навіть думав що то урвали частину цього кансєрвнаго. А може й урвали. А зараз хочуть дірвати те що залишилося.
   
Интересно, это еще революция или уже контрреволюция 8-)
   
Интересно, это еще революция или уже контрреволюция
То фуйня. Місцеві розборки )))
   
Re: Шо там в Виннице? Говорят - титушки разбушевались X(

А шо поліція не буде кидати сльозогінний газ і гранати Заря?
Чи гумовими кулями з вінницьких рушниць Форт?
Не в'їбе по порушниках громадського порядку?
Як тоді у 2014....
   
А шо поліція не буде кидати сльозогінний газ і гранати Заря?
Чи гумовими кулями з вінницьких рушниць Форт?
Не в'їбе по порушниках громадського порядку?

У Вінниці такої  наруги над людяністю ніколи не буває.
Ніхто нікого не пизздить, все вирішується договорняками.

   
У Вінниці такої  наруги над людяністю ніколи не буває.
Ніхто нікого не пизздить, все вирішується договорняками.

бо вінниця цеєвропа
   
бо вінниця цеєвропа
Саме так.  Вінниця є польсько -єврейське місто, де українці  мешкали переважно поза межами  у  селах на кшталт нинішнього району "Старого міста".
А так, було  місто щирих католиків тощо. Під кацапів перейшло  лише після другого розділу Польщі, що за історичними мірками - ніфуя.
Ще ті проєвропейські сєпари )))


Останнє редагування: 14 травня 2019 00:04:07 від птах Сорока
   
Саме так.  Вінниця є польсько -єврейське місто, де українці  мешкали переважно поза межами  у  селах на кшталт нинішнього району "Старого міста".
А так, було  місто щирих католиків тощо. Під кацапів перейшло  лише після другого розділу Польщі, що за історичними мірками - ніфуя.

можеш мені не розповідати я сам родом з брацлавщини
   
А кто житомирскую конфетную захватил  уже забыли.. :(
   
можеш мені не розповідати я сам родом з брацлавщини
Ну то Брацлав  це взагалі сцуко  сєпаратизм поляцький ще той. )))
   
То той консервний, на якийще гітлер на екскурсію приходив?

Не   не тот ,этот тот когда еще с динозавров  тушенку делали.
   
Ну то Брацлав  це взагалі сцуко  сєпаратизм поляцький ще той. )))

ти плутаєш свинарчуківське хуторянство з сепаратизмом)))єдине що тримає свинарчуківські регіональні еліти України києвоцентризму - - право свинарчукувати і корупціонерити
   
Ну то Брацлав  це взагалі сцуко  сєпаратизм поляцький ще той. )))

брацлавщина це не брацлавський район - це історична область України
   
ти плутаєш свинарчуківське хуторянство з сепаратизмом)))єдине що тримає свинарчуківські регіональні еліти України києвоцентризму - - право свинарчукувати і корупціонерити
брацлавщина це не брацлавський район - це історична область України
Бугога!
Тут в моєму селі за 30 кілометрів від Вінниці кого  не копни, половина має польські прізвища, що закінчуються  на "цький" й  з давніх давен  передається згадка про католицьку церкву у їпенях (зберігається католицька капличка) й трохи зверхнє ставлення до православної церкви, яку розбудували вже при кацапах  у 1800-х роках.  І  якшо вже дуже-дуже чесно казати,  якщо населенню цієї місцевості  скажуть перейти під Польщу, то усі радісно згадають про предків й покажуть дулю Києву. 
   
Бугога!
Тут в моєму селі за 30 кілометрів від Вінниці кого  не копни, половина має польські прізвища, що закінчуються  на "цький" й  з давніх давен  передається згадка про католицьку церкву у їпенях (зберігається католицька капличка) й трохи зверхнє ставлення до православної церкви, яку розбудували вже при кацапах  у 1800-х роках.  І  якшо вже дуже-дуже чесно казати,  якщо населенню цієї місцевості  скажуть перейти під Польщу, то усі радісно згадають про предків й покажуть дулю Києву. 

харош песдіти. все населення України радо розбіжиться оп багатшим сусідам якщо б ті сусіди їх радо приймали  . ніякі ппатріотичні почуття - ні до якоїь країни ні до якоїсь окремих регіоні в- тут не грають ролі. звичайна вроджена жага халяви. це я тобі як українець з родом з брацлавщщини українцю родом з брацлавщини кажу і ти наєш що це правда
   
харош песдіти. все населення України радо розбіжиться оп багатшим сусідам якщо б ті сусіди їх радо приймали  . ніякі ппатріотичні почуття - ні до якоїь країни ні до якоїсь окремих регіоні в- тут не грають ролі. звичайна вроджена жага халяви. це я тобі як українець з родом з брацлавщщини українцю родом з брацлавщини кажу і ти наєш що це правда
Ну й де  конкретно я спизздів? :S
Якшо  добряче напоїти корінного вінничанина (а особливо якщо напоїти когось, хто за 40 кілометрів південно-західніше :K ),  то він буде з гордістю розповідати саме про польське чи про єврейське коріння.  Ще й родовід розповість, який мовляв не мав нічого спільного з цими місцевими хохлами-селюками.



Останнє редагування: 14 травня 2019 00:31:19 від птах Сорока
   
Ну й де  конкретно я спизздів? :S
Якшо  добряче напоїти корінного вінничанина (а особливо якщо напоїти когось, хто за 40 кілометрів південно-західніше :K ),  то він буде з гордістю розповідати саме про польське чи про єврейське коріння.  Ще й родовід розповість, який мовляв не мав нічого спільного з цими місцевими хохлами-селюками.

так . тільки я вам раджу не вірити не лише жодному вінничанину а й взагалі українцю)))) правди ніколи не кажуть і в чистоті помислів не помічені
   
так . тільки я вам раджу не вірити не лише жодному вінничанину
+100500.
От я вінничанин, мені вірити - дурна  й небезпечна справа. 
Бо вінничани - це цинічні, аморальні троляки, шо я їпу. Порошенко ж такий самий чувак.
Ну, а як інакше можна було  вижити після 1800-о року коли, то кацапи, то комуняки, то німці з румунами весь час щиро хотіли  виїпати чи вбити  тих хитрих працьовитих хобитів? :K


Останнє редагування: 14 травня 2019 00:49:04 від птах Сорока
   
+100500.
От я вінничанин, мені вірити - дурна  й небезпечна справа. 
Бо вінничани - це цинічні, аморальні троляки, шо я їпу. Порошенко ж такий самий чувак.
Ну, а як інакше можна було  вижити після 1800-о року коли, то кацапи, то комуняки, то німці з румунами весь час щиро хотіли  виїпати чи вбити  тих хитрих працьовитих хобитів?

зауваж з вищеперечислених народіів тільки українці вічний об.єкт  міжнародних відносин. подумай чому
   
зауваж з вищеперечислених народіів тільки українці вічний об.єкт  міжнародних відносин. подумай чому
Я знаю чому, але я не буду цього озвучувати, бо  мене забанять.
Можу нагадати лише про те, що Вінниччина була колискою такого перфомансу як Колиївщина, де повстанці не вбили жодного "пана-експуататора", як про це розповідала казки більшовицька пропаганда.   Усе вирішувалося швидко за реальні гроші. B-)

Останнє редагування: 14 травня 2019 01:06:50 від птах Сорока
   
Я знаю чому, але я не буду цього озвучувати, бо  мене забанять.
Можу нагадати лише про те, що Вінниччина була колискою такого перфомансу як Колиївщина, де повстанці не вбили жодного "пана-експуататора", як про це розповідала казки більшовицька пропаганда.   Усе вирішувалося швидко за реальні гроші. B-)

а таак. ультрапродажність і безпринципність  сучасного населення не з неба впала. а виплекана викохана впродовж сотень років сеелекції.

негативної
   
а таак. ультрапродажність і безпринципність  сучасного населення не з неба впала. а виплекана викохана впродовж сотень років сеелекції.
Якого ще  "сучасного населення"? 
У вінницьких селах жиди євреї та поляки жили кількасот років і вони ніколи не змінювали свого вектору.
А подекуди вони становили більше аніж 2/3 населення, от тобі й відповідь.
   
Якого ще  "сучасного населення"? 
У вінницьких селах жиди євреї та поляки жили кількасот років і вони ніколи не змінювали свого вектору.
А подекуди вони становили більше аніж 2/3 населення, от тобі й відповідь.

то акож є сучасне населеення України. чи ти казатимееш про якісь особливві расові відмінності українців)))
   
то акож є сучасне населеення України. чи ти казатимееш про якісь особливві расові відмінності українців)))

Ну, от така фуйня малята, шо україномовне населення Вінничини (50% мінімум), більше ототожнює себе з польсько-єврейськими (й трохи молдовськими) пращурами, аніж з  "київськими"  українцями. І  давайте вже не ховати голову в пісок, а чесно казати - має на те підстави.
Сепаратизм  латентний з дулями в кишені детекдед.
   
Ну, от така фуйня малята, шо україномовне населення Вінничини (50% мінімум), більше ототожнює себе з польсько-єврейськими (й трохи молдовськими) пращурами, аніж з  "київськими"  українцями. І  давайте вже не ховати голову в пісок, а чесно казати - має на те підстави.
Сепаратизм  латентний з дулями в кишені детекдед.

я вам не скажу за всю одесу - скажу лиш за  свої малі батьківщини - насеоеення там взагалі не опрує такими катеегоріями - як києвоцентризм чи якийсь інший центризм.здебільшог о всім насрать. старі вимеерли і доммирають молодь порозбігілась по польщах на заробітки. кажу про христинівський моеастирищанський катернопільский і тальнівський райони. 
   
насеоеення там взагалі не опрує такими катеегоріями - як києвоцентризм чи якийсь інший центризм.здебільшог о всім насрать. старі вимеерли і доммирають молодь порозбігілась по польщах на заробітки. кажу про христинівський моеастирищанський катернопільский і тальнівський райони.
Населення навіть про такі категорії не знає.  Воно відчуває цю фуйню серцем  та вихованням пращурів.
І до речі, яким це фуєм ти притягнув свої райони Черкаської області до вінницької Брацлавщини, брехунець-балабол? :-G
   
Населення навіть про такі категорії не знає.  Воно відчуває цю фуйню серцем  та вихованням пращурів.
І до речі, яким це фуєм ти притягнув свої райони Черкаської області до вінницької Брацлавщини, брехунець-балабол? :-G

ну по перше я не брешу принципово.
це по брацлавщині


нічого ніяке населення срецеем не відчуває. все виховання пращурів це зпоконвічнапродажні сть та безпринципність. єдине чим "думає" населення так це шлунком
   
ну по перше я не брешу принципово.
це по брацлавщині

Де в Брацлавщіні ці райони? :lol:

моеастирищанський катернопільский і тальнівський райони.
   
подивись на карту .
   
подивись на карту .
На яку карту? Де  твої  "моеастирищанський катернопільский і тальнівський райони", сцуко? )) :lol:

   
ну от бачиш))) одна карта показує ожне інша інше)) не переймайся )))

не суттєво
   
Re: Шо там в Виннице? Говорят - титушки разбушевались X(

Ну, от така фуйня малята, шо україномовне населення Вінничини (50% мінімум), більше ототожнює себе з польсько-єврейськими (й трохи молдовськими) пращурами, аніж з  "київськими"  українцями. І  давайте вже не ховати голову в пісок, а чесно казати - має на те підстави.
Сепаратизм  латентний з дулями в кишені детекдед.
Булшит
Це тоб1 як в1нничанин говорю. Полячк1в трохи е але сидять тихо 1 не рипаються.
Про евре1в п1сля в1йни взагал1 немае чого говорити. А якщо хто й мае кор1ння таке то тихенько 1 не виставляе.
Ну а про молдавських пращур1в то взагал1 ти мене порадував :)
Ще в 70-т1 роки в школ1, селище м1ського типу, взагал1 н1 одного рос1йськомовного не було. В В1нниц1 так, "какали", в основному т1 ж хохли, при союз1 то було престижно какать.
   
Це тоб1 як в1нничанин говорю.
Ти вже давно не вінничанин, а ковбасник  :lol:  :weep:
Тьху на тебе. Розповідаєш якусь фуйню, яка  геть не має нічого спільного з сьогоденням Вінничини.
Зараз чи не кожне "подіставало" з районних архівів польсько-єврейські родоводи ))

Останнє редагування: 14 травня 2019 04:42:09 від птах Сорока
   
Якшо  добряче напоїти корінного вінничанина (а особливо якщо напоїти когось, хто за 40 кілометрів південно-західніше  ),  то він буде з гордістю розповідати саме про польське чи про єврейське коріння.  Ще й родовід розповість, який мовляв не мав нічого спільного з цими місцевими хохлами-селюками.

дивно. в нас поляками себе ідентифікують набагато більше ніж в вас людей. але я ніколи ні по п"яні ні по трезвяні не чула, щоб хтось цим бахвалився. в архівах риються тільки ті, хто карту поляка робить. в мене чверть польської крові, але коли питають, кажу українка, без уточнень.
є район міста, який раніше був польським селом(як Троя в Києві) - Гречани. і польські села заразу впритул до міста: Шаровечка, Мацьківці. там взагалі за Свободу голосують.

На виборах голови Шаровечківської ОТГ переміг Болеслав Бондар зі «Свободи»
30 Квітня, 2018
Болеслав Бондар здобув перемогу у виборах на посаду сільського голови Шаровечківської об'єднаної територіяльної громади
За його кандидатуру проголосували понад 70% виборців.

https://ye.ua/vuboru/35580_Na_viborah_golovi_Sharovechkivskoyi_OTG_peremig_Boleslav_Bondar_zi_Svobodi_.html


   
Интересно, это еще революция или уже контрреволюция 8-)

Революция вроде как была Достоинства

По логике вещей,если уже контрреволюция-то Дерибана

Достоинство закончилось,так толком и не начавшись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія