Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Партія "Слуга народу" отримала з держбюджету під час великої війни 870 мільйонів

Парламентські політичні партії у 2022 та 2023 роках отримали з державного бюджету 753,4 млн грн та 885,6 млн грн відповідно.

Про це свідчить звітність чотирьох політичних сил за 2022-2023 роки, що подолали 5% бар’єр у Верховній Раді: "Слуга Народу", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" та "Голос", повідомляє YouControl.

"Слуга Народу"
Найбільшу суму отримала партія "Слуга народу" – на рахунки партії у 2022-2023 роках надійшло 1,2 млрд грн, у тому числі 870,9 млн грн – з державного бюджету. Джерело: https://biz.censor.net/n3484426
   
І це прекрасно!

Я дуже радію за партію Слуга Народу!  :super:
   
Я пишаюсь тим, що я, як платник податків, зробив серед всії українців під час війни теж самий великий внесок в фінансування партії "Слуга Народу"!  :love:  Є тепер багато фінансових витрат в моєму ТЕПЕРІШНЬОМУ житті, але ця - НАЙПРИЄМНІША!

Я люблю ВАС, "ПАРТІЯ СЛУГА НАРОДУ" (с)!
   
Сволота, добре, що всі інші партії відмовились
   
"Слуга Народу"
Найбільшу суму отримала партія "Слуга народу" – на рахунки партії у 2022-2023 роках надійшло 1,2 млрд грн, у тому числі 870,9 млн грн – з державного бюджету. Джерело: https://biz.censor.net/n3484426

Барига наживається на війні.
   
У мого сина не було артпідтримки, танків, своєї медичної служби. І ОДИН автомобіль - бусік на весь стрілецький бат!

І я знаю, що найважливіше в житті було не це. Найважливіше те - що наша МОНОБІЛЬШІСТЬ....ЄД ИНА ТРУ-ПАРТІЯ отримує достойне фінансування! Саме за цим стоїть наша ПЕРЕМОГА!  :love:

Слава Єдиній Правильній Партії Слуга Народу! Слава КПСС ЄППСН! Зеленський - мій президент!
   
Це ж сама малочисельна партія. Там же всього декілька тисяч з квитками. Жирно...
   
Це ж сама малочисельна партія. Там же всього декілька тисяч з квитками. Жирно...
Зробили всіх разом  :X
Але до більшості прихильники певної політсили ще і зараз не дійшло хто кого зробив.
   
Зробили всіх разом  :X
Але до більшості прихильники певної політсили ще і зараз не дійшло хто кого зробив.

А всі інші відмовились? Кошти ж всім "партіям" виділили...
   
Зробили всіх разом  :X
Але до більшості прихильники певної політсили ще і зараз не дійшло хто кого зробив.

нє трєба скігліті! (с)

Бо саме після цього фінансування сам Бог заглянув кожному з нас в оселю і сказав: і віжу, что ето - хорошо!
   
А всі інші відмовились? Кошти ж всім "партіям" виділили...

ЄС отримали 251 млн, Юулька-169 млн
   
ЄС отримали 251 млн

Собакі! - 1 раз!

"Слуга Народу" - Собакі! + Собакі! + Собакі! і + 1/2 Собакі!

Все правильно?
   
ЄС отримали 251 млн, Юулька-169 млн
https://www.instagram.com/reel/C3sBjJvomNV/?igsh=NDNoNm9nZ3YyNHQ5
   
https://www.instagram.com/reel/C3sBjJvomNV/?igsh=NDNoNm9nZ3YyNHQ5

Вот нє надо бить такім мєлочЬним! Фу!
   
https://www.instagram.com/reel/C3sBjJvomNV/?igsh=NDNoNm9nZ3YyNHQ5

Зелень і тут Петра обскакала. Це ж гуглиться елементарно, так що тщатєльнєє..

   
251/100=2,51

885/130=6,8


Тщатєльнєє надо бить, тщатєльнєє!
   
То дрібниці.

Єврокомісія погодилась виділити Україні €50 млрд на реформи

Наші нареформують...
   
251/100=2,51

885/130=6,8


Тщатєльнєє надо бить, тщатєльнєє!
ЄС по братськи, а СН по жлобськи.
Цікаво баба йуля як бюджетне корито витратила.

Ждемо дідуся...
   
О, тут іде змагання між "партіями" на ступінь злодійства... )
   
ЄС по братськи, а СН по жлобськи.
Цікаво баба йуля як бюджетне корито витратила.

Ждемо дідуся...


Понімаєті....Ви ні*уя нє понімаєті!

Трєба ісчєслять в абсалютних вілічінах, а нє антасітєльних.


На пріклад!


Банкір Вася атдал на церкавь 130 гривєнь.


Баба Галя с пєнсіі 100 гривєнь!

Хто пажертвувал больше?

Любой, самий тупой трускавєцкій підарас, вчивший аріхмєтіку, знає, што 130 больше 100!

билять!  :fool:
   
О, тут іде змагання між "партіями" на ступінь злодійства... )

А Ви галасувалі в астанній раз, па-моєму за Андрія Шептицького....чи я щось сплутав? Бо Ви весь від Шептицького до Чорновола - вєсь в асліпітільна бєлам! І ні разу нє зільоний гандон!  (tu)
   
О, тут іде змагання між "партіями" на ступінь злодійства... )


Взагалі-то партії могли просто відмовитись від цих коштів, а не влаштовувати галімий піар
   
Взагалі-то партії могли просто відмовитись від цих коштів, а не влаштовувати галімий піар

100% І Ви теж за Шептицього галасувалі, па-моєму?
   
100% І Ви теж за Шептицього галасувалі, па-моєму?

Ні, за Порошенка в 2019-му
   
Сильно. Жирно! Шляк би їх трафив...
   
Ні, за Порошенка в 2019-му

ТОЧНА!!!!!

Сразу послє Шептицького і Тараса Шевченка! Я вспомнєл! Бачіл Вас на ізбіратєльном участкє з бейджем POHUY! Це билі Ви, монсєньор! Узнаю брата Колю!
   
Кожна Зелена Гусінь НЄІСТОВО голосувала за Порошенка! А потім пабачіла, як воно "краде на крові" і...... прєвратілась в бабачьку!


Что за напасть сістєматічна на упячкє?
   
Кожна Зелена Гусінь НЄІСТОВО голосувала за Порошенка! А потім пабачіла, як воно "краде на крові" і...... прєвратілась в бабачьку!


Что за напасть сістєматічна на упячкє?

Не набридло?
   
Не набридло?

Ні.

Я ж ізрєдка на хворумє паявляюся. Патірпіті УЖЖЖ.
   
А Ви галасувалі в астанній раз, па-моєму за Андрія Шептицького....чи я щось сплутав? Бо Ви весь від Шептицького до Чорновола - вєсь в асліпітільна бєлам! І ні разу нє зільоний гандон!  (tu)

Я в останній раз принципово не ходив на вибори...
Як і в випадку Йуля/овоч, голосував проти всіх...
   
Як нє Б_лядь с Окружной, так розповідає, що раніше вона закінчила Trinity College в Кудаблінє! Потом розчаровалась в полном развратє Ректората....і Повторно Обрєла Целомудрєнность на Трассє!

І я ж....ПЛЯТЬ...ВЄРЮ!  :blush2:
   
Я в останній раз принципово не ходив на вибори...
Як і в випадку Йуля/овоч, голосував проти всіх...

Я вже ДВІЧІ в курсі!
   
То дрібниці.

Єврокомісія погодилась виділити Україні €50 млрд на реформи
Наші нареформують...
так само як щоб відмінити той тупий на сьогодні закон про фінансування партій і ВСІ гроші пустити на армію. атам все пустять "на дороги,стадіони і клоунів в цирку".

Останнє редагування: 15 квітня 2024 22:02:46 від cynic
   
Ні.

Я ж ізрєдка на хворумє паявляюся. Патірпіті УЖЖЖ.

приміть мене у ряди почітатєлей, будь ласка.
я просто зачитався вашими славнями і розумію, що тільки так і треба освіщать любу діяльність правлячих зелених
   
приміть мене у ряди почітатєлей, будь ласка.
я просто зачитався вашими славнями і розумію, що тільки так і треба освіщать любу діяльність правлячих зелених

На мєня снізашло.

Просто
Сніза
Шло.

Алмазна Куля

Як казав полковник Куртц в "Єдиному ТелеАпокаліпсисі":

Помню, когда до войны работал на фабрике "Рошен"… Кажется это было сто лет назад … Мы пришли на фабрику, чтобы добавить в торты пальмового масла. Мы ушли после того, как растолкали товар со склада по фурам Медведчука, а этот старик-охранник - он бежал за нами и плакал. Его глаза заливали слезы.
Мы вернулись и увидели, что "Слуги Народа" уже побывали в цехах и взорвали всю производственную линию. Там была целая гора… Целая гора шоколадных конфет и трупы кондитеров. Помню я… я… я заплакал… Я выл от флюса. Я хотел вырвать себе все свои кариесные зубы. Я не знаю, что мне хотелось сделать. И я хочу помнить об этом. Не хочу забывать никогда.
А потом я понял… это было как выстрел… словно бы меня прострелили алмазом… словно бы алмазная пуля пробила мне лоб. Я подумал: Боже… насколько все это мудро. Мудрость, воля для такого поступка. Безупречная, подлинная, цельная, прозрачная, чистая, как Безугла.
Стало понятно: они сильнее нас.


   
Кожна Зелена Гусінь НЄІСТОВО голосувала за Порошенка! А потім пабачіла, як воно "краде на крові" і...... прєвратілась в бабачьку!


Что за напасть сістєматічна на упячкє?
ващето за Зеленского голосовали 30% (я в том числе). За Порошенко в своё время 54% (и я тоже). 73% и 45% в Раду (не голосовал) это уже результат истерики лидера и сторонников определённой политической силы.
   
А почему бы партии порошенко не подать в Раду изменения в нормы Закона о выплатах парламентским политсилам?

 :eyes:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія