Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Злые языки кажуть шо рейтинг слуги народа резко упал.

30% + 12-15% жопноблок = підкацапна більшість в парламенті з якимись мікросателітами з мажоритарів
Сколько же можно верить в самопридуманное и самоуверованное прихильники певної політсили?. Никогда СН не будет в блоке с жопоблоком. Только потому, что СН к прокацапным силам не имеет никакого отношения и ниогда даже словом об этом не обмолвился. Реформаторы, стоящие на государственных позициях, какой нахрен прокацапский блок? Мало того, что не раз повторили, что если и будут объединяться, то первым делом с, по крайней мере декларирующим это, проукраинским Голосом. Да и идеологически, какой там блок между либералами и социалистами, они ни одного закона вместе не проголосуют.
Хватит уже наваливать эту ботвень, уже выглидит посмешнее клоунады Зеленского в молодые годы.

Останнє редагування: 13 липня 2019 05:56:03 від Dimka
   
Внрхівка прихильники певної політсили партії-шефір,богдан,портнов-огидна тупа вата
   
Внрхівка прихильники певної політсили партії-шефір,богдан,портнов-огидна тупа вата
Нету там Портнова, не надо цеплять в паровоз, тупой пропагандистский прием. Прицепите Рябошапку, Зеркаль. Абрамавичуса, Федорова.
   
А вам казали, вас попереджали. І про кацапські зв"язки зелепухи, і про те, що від вас відвернеться закордон. Відбирання безвізу - тільки питання часу, а лягання під кацапстан уже дефакто оформлено - залишилося лише виконати.

І це тільки завдяки вам, зеленим гнидодебілам-колаборантам  :X І немає значення, чи це ви осмислено чи через тупизну та ідіотизм. Результат один - і вам за це доведеться платити  :X
   
Нету там Портнова, не надо цеплять в паровоз, тупой пропагандистский прием. Прицепите Рябошапку, Зеркаль. Абрамавичуса, Федорова.

Та ти що?? портянка із зеофісу не вилазить і сам написав у фейсбучику, що закон про "люстрацію" накропав. Це їх мозговий центр, гнида ти зелена  :X
   
Та ти що?? портянка із зеофісу не вилазить і сам написав у фейсбучику, що закон про "люстрацію" накропав. Це їх мозговий центр, гнида ти зелена  :X
Завали рот, я тебя не обзывал, свободен.
Уровень у них однако. Село i люди..
   
Завали рот, я тебя не обзывал, свободен.
Уровень у них однако. Село i люди..

Що значить обзивав?? я просто констатую факт.

Ви тупі, неінтелектуальні, недолугі, нездатні самостійно мислити істоти. На вас кров невинних українців, яка вже пролилась і ще проллється під час правління некомпетентного лузера-ідіота.

Якого ви, зелені гниди, вибрали президентом ВОЮЮЧОЇ країни  :X

ПС. Чому "свободен"?? Інанна - це чоловічий рід?? Так само як ти нездатне піти і прочитати у Портянки на фейсбуку його власний пост.

Що, власне, доводить мою тезу  :weep:
   
А тут опять колбасный вой стоит.  :facepalm1:
   
А тут опять колбасный вой стоит.  :facepalm1:

Ковбасне виття стоїть у темі про від"їзд Шрума  :weep: старпьорів-колаборантішок хуйло ковбасить, що молоді, розумні та достойні українці не бажають горбатитися за копійки на їхні пенсії.

Зе подасть!
   
Ковбасне виття стоїть у темі про від"їзд Шрума  :weep: старпьорів-колаборантішок хуйло ковбасить, що молоді, розумні та достойні українці не бажають горбатитися за копійки на їхні пенсії.

Зе подасть!

У нормальных людей тут все хорошо без переездов
   
У нормальных людей тут все хорошо без переездов

Як? а зубожіння? то ж Петро довів до ручки, голодують у сусідній темі??
   
Нам тут втирають, що зекоманда - не обрізані прокацапщики?
   
Що значить обзивав?? я просто констатую факт.

Ви тупі, неінтелектуальні, недолугі, нездатні самостійно мислити істоти. На вас кров невинних українців, яка вже пролилась і ще проллється під час правління некомпетентного лузера-ідіота.

Якого ви, зелені гниди, вибрали президентом ВОЮЮЧОЇ країни  :X

ПС. Чому "свободен"?? Інанна - це чоловічий рід?? Так само як ти нездатне піти і прочитати у Портянки на фейсбуку його власний пост.

Що, власне, доводить мою тезу  :weep:
Гнида это факт? Ану где это в политическом раскладе ты слова такие нашел? Чи нашла.. Вали уже. Надо иногда догадываться, что на тебя может влиять пропаганда и судить по фактам, а не по ОБС, Той байке с Портновым уже лет сто.
И шо ти там доводиш? Мы выбрали достойного человека, с новым подходом к проблеме. А если вы такие вояки, то войну бы уже и выиграли. А то як тi мавпи, сiли, та кидаються лайном.
Кароче чуваки, бабок больше не будет - расходитесь. А инанна я уж не знаю. Може человек, может нет, что уж говорить какого пола.
   
А тут опять колбасный вой стоит.  :facepalm1:
В три смены наяривают болезные. Видно 7 дней еще проплатить обещали)
   
Нам тут втирають, що зекоманда - не обрізані прокацапщики?

Кому вам?У тебя раздвоение личности?Хотя личность это тоже не про тебя
   
Гнида это факт? Ану где это в политическом раскладе ты слова такие нашел? Чи нашла.. Вали уже. Надо иногда догадываться, что на тебя может влиять пропаганда и судить по фактам, а не по ОБС, Той байке с Портновым уже лет сто.
И шо ти там доводиш? Мы выбрали достойного человека, с новым подходом к проблеме. А если вы такие вояки, то войну бы уже и выиграли. А то як тi мавпи, сiли, та кидаються лайном.
Кароче чуваки, бабок больше не будет - расходитесь. А инанна я уж не знаю. Може человек, может нет, что уж говорить какого пола.

Та уже реально тошнит от этого чванливого ,тупого ,голожопого ,домохозяйского бреда.Сами себя назвали умными и успешными и наяривают на это сутками.Со всеми прогнозами обосрались,но продолжают бубнить про реванш и пугать апокалипсисом.И раньше это просто смешило,то сейчас уже реально тошнит.И ладно бы писали что то новое или приводили какие-то объективные аргументы,но ведь гоняют одну и ту же чушь по кругу опускаясь до откровенных фейков
   
Гнида это факт? Ану где это в политическом раскладе ты слова такие нашел? Чи нашла.. Вали уже. Надо иногда догадываться, что на тебя может влиять пропаганда и судить по фактам, а не по ОБС, Той байке с Портновым уже лет сто.
И шо ти там доводиш? Мы выбрали достойного человека, с новым подходом к проблеме. А если вы такие вояки, то войну бы уже и выиграли. А то як тi мавпи, сiли, та кидаються лайном.
Кароче чуваки, бабок больше не будет - расходитесь. А инанна я уж не знаю. Може человек, может нет, что уж говорить какого пола.

Я ж кажу - істота навіть не може простими словами висловити свою думку, а їй дозволили вибирати президента у країні, де йде війна.

Господи, пошли їм хунту, якої вони так просять!
   
Та уже реально тошнит от этого чванливого ,тупого ,голожопого ,домохозяйского бреда.Сами себя назвали умными и успешными и наяривают на это сутками.Со всеми прогнозами обосрались,но продолжают бубнить про реванш и пугать апокалипсисом.И раньше это просто смешило,то сейчас уже реально тошнит.И ладно бы писали что то новое или приводили какие-то объективные аргументы,но ведь гоняют одну и ту же чушь по кругу опускаясь до откровенных фейков

Зе не дзвонив хуйло, приховуючи це від виборців? не відмінив військовий парад? не поназначав друзів та коханців на керівні посади (половина ватники і відверті вороги України)? це фейки? брехня? чи тобі позаліплювало?
   
Гнида это факт? Ану где это в политическом раскладе ты слова такие нашел? Чи нашла.. Вали уже. Надо иногда догадываться, что на тебя может влиять пропаганда и судить по фактам, а не по ОБС, Той байке с Портновым уже лет сто.
И шо ти там доводиш? Мы выбрали достойного человека, с новым подходом к проблеме. А если вы такие вояки, то войну бы уже и выиграли. А то як тi мавпи, сiли, та кидаються лайном.
Кароче чуваки, бабок больше не будет - расходитесь. А инанна я уж не знаю. Може человек, может нет, что уж говорить какого пола.
Якій байці? Портнов виклав законопроект за день як його подав Зеленський.
   
Зе не дзвонив хуйло, приховуючи це від виборців? не відмінив військовий парад? не поназначав друзів та коханців на керівні посади (половина ватники і відверті вороги України)? це фейки? брехня? чи тобі позаліплювало?

Ну про то что Зе скрывал свой звонок хуйло точно фейк.Парад собрались отменять частично,а не полностью.Ну и про назначения тоже брехня.Кто там ватники?Вот из такой полуправды,недоговорок и чистого вранья состоят все ваши аргументы.
   
Якій байці? Портнов виклав законопроект за день як його подав Зеленський.


Вы видели законопроект Портнова и сравнивали его с тем что Зеленский подал в Раду?
   
Ну про то что Зе скрывал свой звонок хуйло точно фейк.Парад собрались отменять частично,а не полностью.Ну и про назначения тоже брехня.Кто там ватники?Вот из такой полуправды,недоговорок и чистого вранья состоят все ваши аргументы.

Дімец на дудє ігрєц. Розумні люди все знають, бачать і розуміють. А такі, як ти, або дурні, або відверті кацапоколаборанти, що намагаються відбілити свого фюрерка  :X
   
Вы видели законопроект Портнова и сравнивали его с тем что Зеленский подал в Раду?
Бачила. Узеленського у текст Портнова (слова співпадають) дописали депутатів, адвокатів та всяку іншу хрєнь, яку Портнов, як все-таки юрист, дозволити собі не міг. 
   
Дімец на дудє ігрєц. Розумні люди все знають, бачать і розуміють. А такі, як ти, або дурні, або відверті кацапоколаборанти, що намагаються відбілити свого фюрерка  :X


что значит умные люди?Вот в чем конкретно ваш ум?Вы давно на форуме.Что такого умного вы тут написали и предсказали,чтобы я вам поверил на слово?Или может у вас в жизни есть какие то достижения о которых я не знаю,так сообщите о них,чтобы я мог вас по достоинству оценить и посыпать голову пеплом?
   
что значит умные люди?Вот в чем конкретно ваш ум?Вы давно на форуме.Что такого умного вы тут написали и предсказали,чтобы я вам поверил на слово?Или может у вас в жизни есть какие то достижения о которых я не знаю,так сообщите о них,чтобы я мог вас по достоинству оценить и посыпать голову пеплом?

Все, що я написала про зе, наприклад.

До чого тут мої особисті досягнення? тут політичний форум.
   
Бачила. Узеленського у текст Портнова (слова співпадають) дописали депутатів, адвокатів та всяку іншу хрєнь, яку Портнов, як все-таки юрист, дозволити собі не міг. 

Ну приведите пример,а то на слово пидработам я давно не верю.Какие именно куски текста совпадают?Вы же сказали что это его проект,значит там основная часть должна быть написана им
   
А як вам дзвінок Кличку просто з Дніпра?
Лукашенківщина так і пре


"Дє дєньгі, Біллі?"
- За той один трамвай?! Аванс проплачено, залишок - після корегування бюджету.
" Чьо у пацанов нє пакупаєш? Вєрнусь - пагаварім."
- Так тестувати тре. Он купили у поляків і львівські. Польські працюють без проблем, а Електрони постійно в ремонтах.
   
Ну про то что Зе скрывал свой звонок хуйло точно фейк.Парад собрались отменять частично,а не полностью.Ну и про назначения тоже брехня.Кто там ватники?Вот из такой полуправды,недоговорок и чистого вранья состоят все ваши аргументы.
Першими про телефонну розмову повідомили росіяни. Так чи ні? Тобто частково? Чи ви про те що зовсім свято не скасували?
   
Все, що я написала про зе, наприклад.

До чого тут мої особисті досягнення? тут політичний форум.


Мне просто лень копаться в вашей маячне,но уверен что все ваши прогнозы,которые вы тут писали до выборов не сбылись.Да и смешно,когда человек сам себя оценивает и на основании этого называет себя умным
   
Першими про телефонну розмову повідомили росіяни. Так чи ні? Тобто частково? Чи ви про те що зовсім свято не скасували?

Ну и что что они первыми написали?  :facepalm1:  У них многие события в новостях появляются раньше.На сайте презедента эта новость появилась с разницей  в минут 30-40,максимум час.


 
   
Мне просто лень копаться в вашей маячне,но уверен что все ваши прогнозы,которые вы тут писали до выборов не сбылись.Да и смешно,когда человек сам себя оценивает и на основании этого называет себя умным

Я якраз вище написала, що збулись і продовжують збуватися. Але ви уперто продовжуєте називати чорне білим. Майте совість - навіть Миклован і той уже не в спромозі брехати  :weep:
   
Выше 35 зеля слугам уже не успеет поднять.
халва-халва

https://ukraine-elections.com.ua/socopros/parlamentskie_vybory
47 (Рейтинг, 06.07-10.07)
48,5 (КМІС, 25.06-07.07)


Останнє редагування: 13 липня 2019 07:41:41 від costashu
   
халва-халва

https://ukraine-elections.com.ua/socopros/parlamentskie_vybory
47 (Рейтинг, 06.07-10.07)
48,5 (КМІС, 25.06-07.07)

будет даже больше думаецца ...смотрю по своему району ....нариду понравилось выступление в борисполе....мой атошник был за пороха ща смотрит на Зелю с пониманием
   
будет даже больше думаецца ...смотрю по своему району ....нариду понравилось выступление в борисполе....мой атошник был за пороха ща смотрит на Зелю с пониманием
владні розбійники зневажають народ, але народ їх НЕНАВИДИТЬ
   
кінець епохи брехні (tu)
   
Ну приведите пример,а то на слово пидработам я давно не верю.Какие именно куски текста совпадают?Вы же сказали что это его проект,значит там основная часть должна быть написана им
там все співпадає, зeбiл ти
   
Нету там Портнова, не надо цеплять в паровоз, тупой пропагандистский прием. Прицепите Рябошапку, Зеркаль. Абрамавичуса, Федорова.
Зеркаль відмовилась, зараз вона заступник міністра закордонних справ Клімкіна.
   
кінець епохи брехні (tu)

початок епохи великої брехні  :lol:
   
Зеркаль відмовилась, зараз вона заступник міністра закордонних справ Клімкіна.

вона зараз ВО міністра ЗС,
і так, вона не в команді блазня
   
початок епохи великої брехні  :lol:
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія