Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кризес... Однако...

Кризес... Однако...

Арахис уже по 2 евро кило...  :facepalm:
   
Re: Кризес... Однако...

кріза минет але попіжже

ЗІ я нищеброт і арахіса не жер  :beach:
   
Re: Кризес... Однако...

кріза минет але попіжже

ЗІ я нищеброт і арахіса не жер  :beach:

як так? а з пивом?

Не вірю...
   
Re: Кризес... Однако...

як так? а з пивом?

Не вірю...

Пива теж не п'ю  :beach:
   
Re: Кризес... Однако...

Стоп. Таки жер якісь горішки. Може то арахіс був. ХЗ.
Але цілими кілями не купував. Чого не було, того не було.
   
Re: Кризес... Однако...

Мабуть таки пора бухати починати на старості літ. Почав з сидру  :shuffle:
   
Re: Кризес... Однако...

Мабуть таки пора бухати починати на старості літ. Почав з сидру  :shuffle:
сідри і віна то для усяких голубокровних, в яких шлунки лужені, простий нарід обирає пиво.
   
Re: Кризес... Однако...

кріза минет але попіжже

ЗІ я нищеброт і арахіса не жер  :beach:

Это не мне...

Это птицам...

   
Re: Кризес... Однако...

Это не мне...

Это птицам...


попугаи?

я своему ожереловому арахис покупаю
   
Re: Кризес... Однако...

Птіцам то святе  :)
   
Re: Кризес... Однако...

Арахис уже по 2 евро кило...  :facepalm:
а раніше скільки коштував арахіс?
   
Re: Кризес... Однако...

Это птицам...
Що за птахи?
   
Re: Кризес... Однако...

а раніше скільки коштував арахіс?

36 евро мешок 25 кг.. Теперь 56...
   
Re: Кризес... Однако...

попугаи?

я своему ожереловому арахис покупаю

Ну, кто прилетит... Кормухи на дворе... Есть шобло воробьёв, есть синицы... Есть шото с розовым брюхом...
   
Re: Кризес... Однако...

Треба ще 6 л меду купити та по 2 кг кешйу та мигдалю.
   
Re: Кризес... Однако...

Ну, кто прилетит... Кормухи на дворе... Есть шобло воробьёв, есть синицы... Есть шото с розовым брюхом...

Літом підкормлювати то фігня, птахи знайдуть що  влітку пожерти від цивілізації. Тих самих голубів не просто так кличуть "щури з крилами".

Взимку то ок, а влітку то сцуко орнітоз.
   
Re: Кризес... Однако...

Літом підкормлювати то фігня, птахи знайдуть що  влітку пожерти від цивілізації. Тих самих голубів не просто так кличуть "щури з крилами".

Взимку то ок, а влітку то сцуко орнітоз.

Кормлю весь год... До цивилизации от меня далеко... Ягода пока отошла... Скоро будет осенняя..
   
Re: Кризес... Однако...

Но жопа в другом... Этот арахис для подкормки скота ваще... Так шо добавив цену удобрений... (тонна 10-10-20 была 275 в прошлом году а сейчас 1400)... Мясо подорожает зимой... Молоко, вроде, нет... Бо квоты сняли...
   
Re: Кризес... Однако...

Я тут в магазині нечищений вже 3-й тиждень виглядаю...А нема...
   
Re: Кризес... Однако...

Дивно.... арахіс диким птахам? У нас для цього суміш продають. там просо, сонях ще всікі різні зернятка
   
Re: Кризес... Однако...

Кормлю весь год... До цивилизации от меня далеко... Ягода пока отошла... Скоро будет осенняя..

Тим більш. Влітку птаха знайде чим прохарчуватися на природі. Це закладає в пташиний мозок багато корисних навичок з пошуку прокорму та прихистку. А оті, що звикли годуватися у вас, зиму скоріш за все не переживуть. Бо де набити лантух, вони знають, а де заникатися від непогоди - не дуже.

Підкормлювати птахів то добре, коли є розрахунок на птахів у боротьбі зі шкідниками в садівництві. Але знову ж таки, не влітку. Крім того, як я вже казав, орнітоз то неприємна фігня.

ЗІ: Звичайно ж це не критика з мого боку. Як витрачати кошти та як влаштовувати власну оселю - то виключно ваша справа.
   
Re: Кризес... Однако...

Ну, кто прилетит... Кормухи на дворе... Есть шобло воробьёв, есть синицы... Есть шото с розовым брюхом...
З таким хавчиком замість всіх цих індики повинні на парканчику сидіти :)
   
Re: Кризес... Однако...

З таким хавчиком замість всіх цих індики повинні на парканчику сидіти :)

 :D
   
Re: Кризес... Однако...

Бо де набити лантух, вони знають, а де заникатися від непогоди - не дуже.

Они все на участке живут..

   
Re: Кризес... Однако...

іди на город хробаків накопАй, і для бюджету користь і для здоровя  :)
   
Re: Кризес... Однако...

іди на город хробаків накопАй, і для бюджету користь і для здоровя  :)

Вчера 5 тонн свежего навоза сосед подкинул, так шо для здоровья задача есть...   :laugh:
   
Re: Кризес... Однако...

у меня воробьи с курями и качками едят, не знала что им арахис надо

зимой им отдельно насыпаю зерна в кормушку только и то когда снегом все заметено. Тогда синицы прилетают, дрозды всякие
   
Re: Кризес... Однако...

у меня воробьи с курями и качками едят, не знала что им арахис надо

зимой им отдельно насыпаю зерна в кормушку только и то когда снегом все заметено. Тогда синицы прилетают, дрозды всякие

Я купил зерновую смесь, но через неделю под кормушками часть зерен начала проростать... Пришлось перейти на арахис...
   
Re: Кризес... Однако...

Какой то социальный арахис.Мне всегда казалось что он стоит дороже как и любые орехи
   
Re: Кризес... Однако...

Какой то социальный арахис.Мне всегда казалось что он стоит дороже как и любые орехи

Это кормовой арахис из коопа... Им коров подкармливают у нас...
   
Re: Кризес... Однако...

Я купил зерновую смесь, но через неделю под кормушками часть зерен начала проростать... Пришлось перейти на арахис...
наверное много насыпаете. Я на ночь еду всю убираю и уборка вечером или утром.
   
Re: Кризес... Однако...

Это кормовой арахис из коопа... Им коров подкармливают у нас...
Блин,даже не знал что такой есть
   
Re: Кризес... Однако...

наверное много насыпаете. Я на ночь еду всю убираю и уборка вечером или утром.

Ну, обычные кормушки висели на деревьях... Не такие как для арахиса, а такие где корм автоматически высыпается в блюдце снизу..
   
Re: Кризес... Однако...

Блин,даже не знал что такой есть

Есть... И даже 15 литровые банки рыбьего жира есть, для лошадей...  :D
   
Re: Кризес... Однако...

Есть... И даже 15 литровые банки рыбьего жира есть, для лошадей...  :D

Как скучно мы тут живем  :laugh:
   
Re: Кризес... Однако...

Ну, обычные кормушки висели на деревьях... Не такие как для арахиса, а такие где корм автоматически высыпается в блюдце снизу..
круто, я серьезно. а я вручную корм сыплю, правда понемногу - жалко птах зимой. Они и зимой к курям прилетают и даже в сарае сидят едят
   
Re: Кризес... Однако...

А ми з дружиною білочок підгодовуємо. Тут їх багато, як голубів в украінських містах. Приходять до нас на балкон, стають на задні лапи і дивляться в квартиру. Ну як не пригостити тварину арахісом, чіпсами чи печивом…
Хоча американці білок не люблять
   
Re: Кризес... Однако...

Вчера 5 тонн свежего навоза сосед подкинул, так шо для здоровья задача есть...   :laugh:
Свежего??? Ну он и срет.
   
Re: Кризес... Однако...

А ми з дружиною білочок підгодовуємо. Тут їх багато, як голубів в украінських містах. Приходять до нас на балкон, стають на задні лапи і дивляться в квартиру. Ну як не пригостити тварину арахісом, чіпсами чи печивом…
Хоча американці білок не люблять

Я люблю... Но белок нет..  Есть лисы... Был лисенок. Пришёл как-то днем голодный, мы ему рыбы кинули... Потом приходил каждый день. Стоял пря рядом со мной. Решил ему купить собачьей еды... Купил... А он больше не пришёл...
   
Re: Кризес... Однако...

Свежего??? Ну он и срет.

У него коровы.. Точнее бычки.. Срут... 2 тыщи голов... У соседа внизу кони и навоз лучше, но у него нэма JCB...   :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія