Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цифровой постиндустриальный капитализм или жисть в матрице.

народ , вас тут когда читаешь, то перестаёшь удивляться вашим голосованиям.

в экономике ссср была и прибыль и убытки и себестоимость и аммортизация и все-все атрибуты присущие любой экономике.
это был обыкновенный государственно монополистический капитализм с социалистической системой распределения
забудь про ссср, про остров давай, потом ми островной прімєр на вєсь мір обобщім.
   
Экономика не бывает ни социалистической,ни капиталистической-она или есть или ее нет. Она как математика или физика.
   
Экономика не бывает ни социалистической,ни капиталистической-она или есть или ее нет. Она как математика или физика.
економіка єто обмєн і накоплєніє, так що буває всяка.
   
Капіталізма не було взагалі і в принципі через неможливість ринкового ціноутворення.

рыночное ценообразование не являеtся обязательным атрибутом капитализма.

Трастовые соглашения монополий определяют цену без всякого рынка.

только наличие капитала есть основной принак капитализма. В ссср капитал был.
   
народ , вас тут когда читаешь, то перестаёшь удивляться вашим голосованиям.

в экономике ссср была и прибыль и убытки и себестоимость и аммортизация и все-все атрибуты присущие любой экономике.
это был обыкновенный государственно монополистический капитализм с социалистической системой распределения

атрібути були - економіки не було

зі у нас і ВИБОРИ були - суцільні АТРІБУТИ
   
Экономика не бывает ни социалистической,ни капиталистической-она или есть или ее нет. Она как математика или физика.

попробуй это обьясни комсомольцам , у них детсвo без банана прошло, недостаток витаминов
   
рыночное ценообразование не являеtся обязательным атрибутом капитализма.

Трастовые соглашения монополий определяют цену без всякого рынка.

только наличие капитала есть основной принак капитализма. В ссср капитал был.

Я взагалі speechless.  :facepalm1:

І ти щось там втираєш пролу?  :laugh:
   
економіка єто обмєн і накоплєніє, так що буває всяка.

блін ти взагалі дурень...
а ВИРОБНИЦТВО?
   
економіка єто обмєн і накоплєніє, так що буває всяка.
=================================
Але до чого тут сісілізм?  Сісілізм був навіть при рабовлвластності. Це цінцева форма деградації будь якого соціального укладу. Так і капіталізм- був властив ще коли міняли бівні мамонта на м'ясо.
   
рыночное ценообразование не являеtся обязательным атрибутом капитализма.

Трастовые соглашения монополий определяют цену без всякого рынка.

только наличие капитала есть основной принак капитализма. В ссср капитал был.

а в давньому римі капітал був?
   
У Маркса теж була своя дефініція капіталізму - те, що зараз називається олігархат.
   
пане, я не про глобальні ринки капіталу, я про нєобітаємий остров і двох людей на ньом, раз ви такой учьоний обрісуйте островну економіку в якій обидва члєни работають с прибилью. Уважно слухаю.

Обидва ловлять по 50 морських їжаків кожен на добу, та їми харчуються. ВВП острова дорівнює 100 МЇ на добу, 36 500 МЇ на рік, або, по сучасному курсу італійської провінції Апулія - 30 центів зв їжака = 30 Євро на добу = 10950 Євро на рік = 465 Євро на мешканця на місяць !!!  (tu)

Податків немає, тому це чисто 450+ Євро без податків  (tu)

А якщо вони ще вдвох будуть ловити рибу та молюсків :) Вау...

А якщо вони ще збудуть житло з місцевих матеріалів (мушлів, каменців, піску) - нормальне таке на дві людини - то ВВП збільшиться ще втричі.  :-B

Без кредиту чи чогось такого. І працювати вони зможуть приблизно однаково.  :-B

А якщо один захворіє - то "острівна держава" витрачатиме деякий час 50% ВВП на охорону здоров"я :)

Це ж єлементано  :-B
   
І взагалі капіталізм - термін вигаданий Марксом. Отак чувачок поставив правила гри і всіх виграв через 150+ років.  :(
   
блін ти взагалі дурень...
а ВИРОБНИЦТВО?
виробництво то є похідна, в первісних суспільствах була економіка і транснаціональний обмін ракушок на рабів був, а виробництва не було.
   
виробництво то є похідна, в первісних суспільствах була економіка і транснаціональний обмін ракушок на рабів був, а виробництва не було.

ТАКОЇ дурні я ще жодного разу не читав...
   
А якщо один захворіє - то "острівна держава" витрачатиме деякий час 50% ВВП на охорону здоров"я

Це недержавна система за визначенням. Прол якраз намагається сказати що без державного гвалтування одне одного на острові життя неможливе.
   
Прол якраз намагається сказати що без державного гвалтування одне одного на острові життя неможливе.

Він неправий.
   
виробництво то є похідна, в первісних суспільствах була економіка і транснаціональний обмін ракушок на рабів був, а виробництва не було.
------------------------------------
Було...своєрідне,але було...списи, стріли, зброя така чи сяка,певні вироби побутові,якись посуд,дивлячись про який час тут ми пишемо. А це навіть було у зовсім диких... А вже десь ще до Древнього Риму,вже виробництво аж гуло.
   
Обидва ловлять по 50 морських їжаків кожен на добу, та їми харчуються. ВВП острова дорівнює 100 МЇ на добу, 36 500 МЇ на рік, або, по сучасному курсу італійської провінції Апулія - 30 центів зв їжака = 30 Євро на добу = 10950 Євро на рік = 465 Євро на мешканця на місяць !!!  (tu)

Податків немає, тому це чисто 450+ Євро без податків  (tu)

А якщо вони ще вдвох будуть ловити рибу та молюсків :) Вау...

А якщо вони ще збудуть житло з місцевих матеріалів (мушлів, каменців, піску) - нормальне таке на дві людини - то ВВП збільшиться ще втричі.  :-B

Без кредиту чи чогось такого. І працювати вони зможуть приблизно однаково.  :-B

А якщо один захворіє - то "острівна держава" витрачатиме деякий час 50% ВВП на охорону здоров"я :)

Це ж єлементано  :-B
мова йшла про індивідуальні прибутки індивидів А і Б а не про сумарний нвп острова. Один чоловік ловить ракушок інший збирає банани. Яким чином налаштувати обмін щоб обидва працювали з прибутком. Неможливо. Можливо відсрочити питання шляхом росту економіки і диверсифікації, один чоловік ловить ракушок і робить прикраси з них для носа, інший рве банани і робить мінєт. І так не до нескінченності тому що людей всього два і в добі є всього 24 години, вони фізично не можуть нарощувати економіку вічно і питання розподілу стане руба рано чи пізно, хто сильніший буде з прибутком, але скоріше залишиться один, так як боязно. Але якщо в добі 24 години, і 7 мільярдів людей на острові, які до того ж привчені тисячоліттями що нерівноцінний обмін часом, здоровям а то й життям це норма жизні, то прибутки виникають автоматично, ніхто з тих за рахунок яких виникають прибутки і не взбрикне.
   
ТАКОЇ дурні я ще жодного разу не читав...
то є вагомим аргументом. Що виникає першим курка чи яйце, обмін чи виробництво? Щоб виникло виробництво потрібен обмін навіть зараз, особливо зараз.
   
Люди нерівні від природи і намагання якось цю нерівність виправити ПРИМУСОМ призведе тільки до гіршої нерівності.
   
а в давньому римі капітал був?

конечно был в Риме капитал.
как и сейчас есть рабство.

Все уклады всегда присутствовали во всех эпохах, какой то был более эффективным на тот момент и более развит , дрыгой менее эффективен.
   
:facepalm:
там не тільки фейспалм,там деліріум тяжкий.Стільки херніпро штати я давно не бачив.навіть сперечатися не хочу,бо можна коли є ЯКІСЬ непорозуміння .а тут просто тьма..
   
Вроде умный, а столько фуйни накатал.
Объяснение всему тому кроется в нескольких словах - Инфляционная модель экономического развития.

Це навіть не модель розвитку. Це модель глобального обкрадання приправлена пропагандистською хуцпою щодо "необхідності" такого обкрадання.

Але лохи ведуцця. Жість плоха бєз лоха you know.
   
полный дебил, тупой антисоветчик, деревяшка

нифига. ну чтобы никогда налоги не платить, с умным видом рассказывая "как надо" - было, но обозвать вольтэра полным дебилом - это ты зря. ты сам попробуй не платить  :laugh:
   
cynic- це ти про мій постик, уйопнуте ОБАМОМ? Ото такі як ти і стріляють в Ель ПАсо і ще будь де...ліваки довбануті. :fuck:
   
Люди нерівні від природи і намагання якось цю нерівність виправити ПРИМУСОМ призведе тільки до гіршої нерівності.
поїхали на острів ми визначимось хто нерівніший шляхом глибокого інтелектуального обговорення. Я тебе переконаю що ти людина обмежена і повинна горбачитись 5 годин ловлячи щось там в джунглях за те що я для тебе зірву банан за пару секунд і дам пару дуже цінних вказівок на рахунок ловлі,  щоб ти зловив в два раза більше для мене за ті 5 годин, мої вказівки того варті. Будь яка нерівність без примусу це як машина без мотора. Просто людство завершило процес глибокого переконання в необхідності нерівності задовго до нас, а далі пішов процес штучної селекції тяглової скотини що все те сприймала за данність, і ми вінець, так сказати, тої селекції.
   
Це недержавна система за визначенням. Прол якраз намагається сказати що без державного гвалтування одне одного на острові життя неможливе.
я намагаюсь сказати що без можливості примусу до нерівного обміну часом двоє островітян неминуче  будуть змушені забути про індивідуальний зиск або проломити один одному голову. Ідеальний рівноцінний обмін це щось важко визначити, але обмінів в відношенні 1:100+ не буде ні за яких обставин, а на острові планеті Земля такий обмін це норма жизні, ми не помічаємо, не пручаємося, ми святкуємо такі можливості
   
Я взагалі speechless.  :facepalm1:

І ти щось там втираєш пролу?  :laugh:

Ты никогда не слышал о трастовых ценовых сговорах? О монопольных ценах не слышал?
   
Ты никогда не слышал о трастовых ценовых сговорах? О монопольных ценах не слышал?

Ти розумієш різницю між ринковим ціноутворенням і дуже окремим випадком картельної змови?

І взагалі це так кумедно коли комуняка з себе корчить спєца по капіталізму.  :laugh:
   
Ти розумієш різницю між ринковим ціноутворенням і дуже окремим випадком картельної змови?

І взагалі це так кумедно коли комуняка з себе корчить спєца по капіталізму.  :laugh:

Это ты про себя написал? Ты в капитализме баран. Назови как рынок определил стоимость ф35 или авианосца, или стоимость воды в Калифорнии?
   
И в догонку подзатыльник. Скажи как рынок определяет цену автомобильного листа в хендэ групп
   
Подуй щочки, подуй, камуняка.  :K
   
Подуй щочки, подуй, камуняка.  :K

ты можешь меня даже карлом марксом обозвать, это не отменяет факта шо ты трошки бестолковый в капитализме.

Напечатай себе и приклей где нибудь на видном месте : Рыночное ценообразование не есть обязательным при капитализме.
   
Назови как рынок определил стоимость ф35 или авианосца,
Путём сравнения возможностей бюджета и запросов производителя.
Другими словами, торг, как на базаре.
   
я намагаюсь сказати що без можливості примусу до нерівного обміну часом двоє островітян неминуче  будуть змушені забути про індивідуальний зиск або проломити один одному голову. Ідеальний рівноцінний обмін це щось важко визначити, але обмінів в відношенні 1:100+ не буде ні за яких обставин, а на острові планеті Земля такий обмін це норма жизні, ми не помічаємо, не пручаємося, ми святкуємо такі можливості
Чувак, ты неправ. Даже на острове, даже вдвоём, даже не убивая друг друга, ты согласишься на обмен 1:100 добровольно, если тебе это будет выгодно. Это же очевидно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія