Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Льєонід Іллічь і випускніци :D

Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D
Agh

Брежнев стоит в вишиванке и не одна лядь не заметила?
Чому ж ні одна, ти ж помітив! ;)
   
помню..нас заставили в школе смотреть его похороны..
я еще обратил внимание шо люди которые гроб опускали ..сработали не синхронно..и один не удержал рушнык и гроб перевернулся и упал..

и тут же режисер переключил..прямую трансляцию...

мы еще посмеялись шо они его упустили вверх ногами  :weep:

Чушь, ибо никто не ронял той гроб и режиссер ничего не переключал



смотреть с 19.23.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Це вже відредагований відос. Я добре пам"ятаю (дивився онлайн), що упустили трохи труну.
   
Угу... Компутерная обработка и раскраска, йопта...  :tease:
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Ну чо там... из совковых лидеров был по-своему лучший. (Ну если вообще можно так сказать...)
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Чушь, ибо никто не ронял той гроб и режиссер ничего не переключал

https://www.youtube.com/watch?v=iOSPicTud44
смотреть с 19.23.

було.
я теж пам"ятаю - той що зі сторони голови уронив
тут на роліку самий кінець показано, коли рушники вже у могилу кидають,
а пряма трансляція була більша


Останнє редагування: 21 травня 2020 23:53:45 від kleynod
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Угу... Компутерная обработка и раскраска, йопта...  :tease:
ти молоденький.а тут свідки не одних лебединих танців у той час :D  Тому при опусканні таки одний кінець опустився швидше і було чути звук.по це тоді тільки і говорили.деякі казали -а тепер буде один за одним.І вгадали(не дуже і вгадали бо там всі вони були "лебединого "віку. Три пішли як "по маслу". тому громико і вирішив відпентляти і запропонував міченого. :D
   
при опусканні таки одний кінець опустився швидше і було чути звук.

 Ну да, ну да, микрофон же лежал в могиле, поэтому и слышали звук.  :tease:
 Почитай очевидцев "я лично видел-слышал", там цЫрк. "Уронил гроб прапорщик. Нет, ты чё, какой прапорщик? Полковники же опускали гроб".
 Короче говоря, у следаков и оперов есть хорошая поговорка: "Врёт, как очевидец".
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

... і було чути звук.по це тоді тільки і говорили.

тоді замазували тим, що ніби то пушка стріляла.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Ну чо там... из совковых лидеров был по-своему лучший. (Ну если вообще можно так сказать...)
повезло з ціною на нафту і добудовою газо і нафтопроводу в європу. ну і сам по собі нормальним хлопцем був - не маньяком-соціопатом.
   
тоді замазували тим, що ніби то пушка стріляла.
Шо значит "нiби"? Артиллерийский салют был, всё верно.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Кожен побачить "своє"  :-)o
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Кожен побачить "своє"  :-)o
https://youtu.be/Z_T3cC_n4yE
посадка точно не мяка була
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

може пушка бахнула і мужик впустив з переляку?  гииии....
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

може пушка бахнула і мужик впустив з переляку?  гииии....
може і хтось здригнувся. і так на нервах. тоді довго генсеки не вмирали перед льоньою.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

може і хтось здригнувся. і так на нервах. тоді довго генсеки не вмирали перед льоньою.

треба щось замутити коли тепершній гикнеться - щось веселеньке, з петардами..
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

треба щось замутити коли тепершній гикнеться - щось веселеньке, з петардами..
судячи з трешака з побєдобєсієм і олімпійським факєлом, тушку хуйла довго будуть таскати: в космос, на еверест, в маріаньску впадину і на північний полюс.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Саме при Хрущові селян звільнили з рабства,


Брехня. при Брежнєві  у 1966  році
   
тоді довго генсеки не вмирали перед льоньою

Ваще не умирали, ЛИБ был первым умершим ГенСеком ЦК КПСС.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Ваще не умирали, ЛИБ был первым умершим ГенСеком ЦК КПСС.
а, ну да. тоді вожді.
   
Брехня. при Брежнєві  у 1966  році
Только в 74-ом году утвердили положение о паспортах, по которому и селяне получили паспорт.
   
а, ну да. тоді вожді.

Сталин, в 1953-ем году. Хрущев умер не вождём, а пенсионером, пусть и союзного значения.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

повезло з ціною на нафту і добудовою газо і нафтопроводу в європу. ну і сам по собі нормальним хлопцем був - не маньяком-соціопатом.

Все відносно.

Так, дійсно, із СОВКОВИХ лідерів при дарагому лєанідєіллічє жилось найкраще. Якщо порівняти його з іншим іллічем чи сталіним, то він був просто душечка. Але це при ньому закрутили навіть ті напіввідкручені хрущовим гайки. Це при ньому стався абсолютно не при ділах МИРНИЙ Афганістан. Це при ньому придушили всіх хто підняв голову на окраїнах, в тому числі і в Україні. Це при ньому психіатрія стала основою потенціарної системи режиму, за що совкових психіартів вишвирнули з усіх міжнародних організацій. Це при ньому наклепали ядрьоних бонб в 10 разів більше, ніж потрібно знищити весь світ. І багато ще чого.

А так, дійсно - не маньяк, ночами людей як курей МАСОВО не тягли в тортурні камери і розстрільні підвали. Поки не вякаєш лишнього...
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Только в 74-ом году утвердили положение о паспортах, по которому и селяне получили паспорт.

Как они бедные тысячу лет до этого без паспортов жили  :weep:
   
Как они бедные тысячу лет до этого без паспортов жили  :weep:

Ну да, действительно. У всё остальных эти самые паспорта тысячу лет были, еге ж.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Але це при ньому закрутили навіть ті напіввідкручені хрущовим гайки. Це при ньому стався абсолютно не при ділах МИРНИЙ Афганістан.
боінг, імперія зла.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Все відносно.

Так, дійсно, із СОВКОВИХ лідерів при дарагому лєанідєіллічє жилось найкраще. Якщо порівняти його з іншим іллічем чи сталіним, то він був просто душечка. Але це при ньому закрутили навіть ті напіввідкручені хрущовим гайки. Це при ньому стався абсолютно не при ділах МИРНИЙ Афганістан. Це при ньому придушили всіх хто підняв голову на окраїнах, в тому числі і в Україні. Це при ньому психіатрія стала основою потенціарної системи режиму, за що совкових психіартів вишвирнули з усіх міжнародних організацій. Це при ньому наклепали ядрьоних бонб в 10 разів більше, ніж потрібно знищити весь світ. І багато ще чого.

А так, дійсно - не маньяк, ночами людей як курей МАСОВО не тягли в тортурні камери і розстрільні підвали. Поки не вякаєш лишнього...

а чего не сравниваешь с сегодняшним днём, когда бандит уголовник останавливает атомные электростанции ?
тебе больше нравится когда угоовники страной правят?
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Брехня. при Брежнєві  у 1966  році

Не володієш темою - не влазь.

При Хрущові селянам вперше ПОЧАЛИ видавати паспорти, відмінили рабську прив‘язаність до місця проживання і можливість ВІЛЬНО переміщатись в межах великої зони - СРСР. А ще колгоспникам ПОЧАЛИ платити заробітну плату. Мізерну, але почали.

До того були так звані ТРУДОДНІ. Це норма БЕЗПЛАТНОЇ праці, за невиконання якої давали багато років сибірської каторги. За ті трудодні ІНОДІ давали якийсь натурпродукт. Наприклад, пшеницю. Щоб селяни могли годувати якусь скотину чи курей в своїх обістях. Якщо був урожай, або виконувався план. А таке бувало дуже рідко. Рабська праця в чистому вигляді. Та навіть не рабська, рабів годував рабовласник. А раби-селяни, які навіть не були громадянами, оскільки їм не видавали навіть паспортів, змушені були годувати себе самі. Совковий апгрейт рабської системи.

Хоч ПРОПИСКУ в совку не відмінили до самого кінця, навіть при душечці лєанілєіллічє.

Цей процес тривав довго. Останні паспорти в совку селянам видали в порядку обов‘язкової кампанії лише... дай Бог пам‘ять... десь в кінці 70-х років. За пізнього Брєжнєва. Навіть я був причетний до цього. На канікулах в родичів в селі до мене прибіг місцевий голова сільради і впав на коліна - рятуй атєц радной. Справа в тому, що я трохи займався фотографією. От він і вблагав мене проїхатись по всіх БЕЗПАСПОРТНИХ і сфотографувати їх на паспорт. Я навіть не підозрював, що стільки людей не мали паспортів. Мене возили по хатах, позаду громадянина спеціальна людина тримала велику білу рамку для фону, і я фотографував. Навіть старих бабусь, які роками не вставали. Їх просто трохи піднімали в ліжку. Отак нарешті опаспортизували совок. Голова сільради ледве не цілував мене - я врятував його кар‘єру. Потрібно було виконати наказ партії по паспортизації населення.

   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

зато теперь селянам можно закордоном раком на польских трускавках норму выдавать или на польских рыбзаводах рыбам головы рубать.
от это сука покращення с пасспортами
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

боінг, імперія зла.

Боїнг, той перший Боїнг, південнокорейський, завалили при Андропові. Брєжнєв вже гикнув на той час.

А після оголошення Рейганом «імперії зла» і відповідно санкцій, Андропов НА ПІВ РОКУ ввів стан  найвищої готовності в РВСН. Коли пальці операторів міжконтенинтальних балістичних ракет весь час лежали на кнопках пуск. Всі офіцери були переведені на казарменний стан а підземні бункери були задраєні. Ще раз - НА ПІВ РОКУ. Безпрецедентна ситуація.

От Андропов був точно маньяк.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

а чего не сравниваешь с сегодняшним днём, когда бандит уголовник останавливает атомные электростанции ?
тебе больше нравится когда угоовники страной правят?

Читай мої пости ПЕРЕД ВИБОРАМИ. Коли я був найактивніший тут на ФУПі і просто волав - не голосуйте за цього... (див. мої пости). Ви ж гикали. А мене підло забанили.

Ви зробили свій вибір. Мені вже нІчого вам сказати. Вибрали - жеріть. (с)
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

зато теперь селянам можно закордоном раком на польских трускавках норму выдавать или на польских рыбзаводах рыбам головы рубать.
от это сука покращення с пасспортами

От же ж поганці...

Згадати заєти дяді йосі - відібрати в них паспорти, заборонити виїздити за межі адміністративного району, загнати в колгоспи і ввести систему трудоднів. За невиконання норми - в Жовті Води.

Розпоясались падлюки, панімаіш...
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

зато теперь селянам можно закордоном раком на польских трускавках норму выдавать или на польских рыбзаводах рыбам головы рубать.
от это сука покращення с пасспортами
а тобі в америці на буржуїнських хлібах сидіти а не десь в кутку за кульманом гнутися. Отак ОК просрав ти страну і зрадив партію.
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

От же ж поганці...

Згадати заєти дяді йосі - відібрати в них паспорти, заборонити виїздити за межі адміністративного району, загнати в колгоспи і ввести систему трудоднів. За невиконання норми - в Жовті Води.

Розпоясались падлюки, панімаіш...

так уже, читай ветку про нововедение авакова кого будут выпускать с Украины
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Показати зображення...

Породистий мужчинка. В молодості (та і в старості) на італійця схожий. На руці годинник Омега?
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Не володієш темою - не влазь.

При Хрущові селянам вперше ПОЧАЛИ видавати паспорти, відмінили рабську прив‘язаність до місця проживання і можливість ВІЛЬНО переміщатись в межах великої зони - СРСР. А ще колгоспникам ПОЧАЛИ платити заробітну плату. Мізерну, але почали.

До того були так звані ТРУДОДНІ. Це норма БЕЗПЛАТНОЇ праці, за невиконання якої давали багато років сибірської каторги. За ті трудодні ІНОДІ давали якийсь натурпродукт. Наприклад, пшеницю. Щоб селяни могли годувати якусь скотину чи курей в своїх обістях. Якщо був урожай, або виконувався план. А таке бувало дуже рідко. Рабська праця в чистому вигляді. Та навіть не рабська, рабів годував рабовласник. А раби-селяни, які навіть не були громадянами, оскільки їм не видавали навіть паспортів, змушені були годувати себе самі. Совковий апгрейт рабської системи.

Хоч ПРОПИСКУ в совку не відмінили до самого кінця, навіть при душечці лєанілєіллічє.

Цей процес тривав довго. Останні паспорти в совку селянам видали в порядку обов‘язкової кампанії лише... дай Бог пам‘ять... десь в кінці 70-х років. За пізнього Брєжнєва. Навіть я був причетний до цього. На канікулах в родичів в селі до мене прибіг місцевий голова сільради і впав на коліна - рятуй атєц радной. Справа в тому, що я трохи займався фотографією. От він і вблагав мене проїхатись по всіх БЕЗПАСПОРТНИХ і сфотографувати їх на паспорт. Я навіть не підозрював, що стільки людей не мали паспортів. Мене возили по хатах, позаду громадянина спеціальна людина тримала велику білу рамку для фону, і я фотографував. Навіть старих бабусь, які роками не вставали. Їх просто трохи піднімали в ліжку. Отак нарешті опаспортизували совок. Голова сільради ледве не цілував мене - я врятував його кар‘єру. Потрібно було виконати наказ партії по паспортизації населення.

жесть. Не знала
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

Брежнев стоит в вишиванке и не одна лядь не заметила?
(tu)
   
Re: Льєонід Іллічь і випускніци  :D

(tu)

 :facepalm:
Третій допис в гілці
Шэ й вышыванку натяг. От негодяй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія