Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Чим більше він таке говорить, тим більше електорату Зе, принаймні у себе в Вінниці, він забирає до себе
нехай забирає у кого хоче
хіба йдеться про це?
чи ви не вірите зараз Гройсманду?
а у 2005 хоч були у когось сумніви щодо правдивості свідчень Олександра Зінченка?
саме це я і мала на увазі, коли казала про свою гарну пам"ять
і це ще тільки зокрема!...
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Не розумію, що заважає їх називати просто прихильниками Зеленського?
Ну дещо довго, але точно.
Злость.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І ще, Мирослава, спробуй порівняти мої пости в цій темі зі своїми. Мої пости за темою топіка були вкрай толерантними до опонентів і запропоновані мною варіанти були зовсім не образливі, навіть без натяку на образу. А що ти тут висрала? Саме так - висрала, бо інакше пропагандонське лайно з твого рота і не назвати. Там у тебе і кнуроферма і таке інше. Дик отож - в цьому лайні ти уся, у тебе немає ні гідності ні честі, ти просто дешева пропагандонка, та ще і не дуже розумна. Факти річ уперта.
не істери, спробуй опанувати себе
я і слів таких не знаю, як ти зараз понаписував  :laugh:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ZeZoo
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Злость.
послухали ролік виступу Порошенка у Кам"янці? ну і які враження? це справді ваш обранець?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

який стосунок має народ до нахабних свинячих пик, яким ГоловКнур дозволив тримати лапи у державній кишені?

Хоча б такий, що всі вони поки що з народу. І мають такі ж пики, як ти чи подібні до тебе ... Тобто досить схожі на тут тварину, якою ти весь час тикаєш до місця й не до місця.
Шляхти у нас не було, генетично нова  еліта ще не визріла ( а, може, й не визріє... Якщо незалежність втратимо чи весь час будемо її "оновлювати" )
Щодо нахабства- то тут тобі на себе та на Зе з Ю треба дивитись в першу чергу. Більш хамуватих і нахабних істот навряд чи можна придумати. Ну а оце,  тупориле свиноподібне істото: "яким ГоловКнур дозволив тримати лапи у державній кишені", - ще довести треба. Якби ти була хоч трохи людиною, та розуміла людську мову, та сходила на гілку, на яку я тебе послав- ти б зрозуміла, що на цьому етапі зажратих магнатів цікавить зовсім не крадіжка бюджету- бо там у бідній країні й красти вже немає чого, копійки,- а збереження свого становища, впливУ, можливості впливати на владу та формувати її. Петро ж провадив прозахідну політику ( тобто протилежну до інститутів олігархії в Україні). І Гладковських "мочили" не через те, що вони щось там "вкрали" -інакше б вони давно давно вже сиділи,- а лише через те, що купували військове спорядження в РФ, а не в США
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ніяким. Просто сподобалась ваша русскомовна брехня у відповідності до методички

Ну то, брехливе лайно, спробуй показати де там у мене брехня?
Знову обісрешся, дурник.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

можна просто додавати артикль the:
the Мирослава
the costashu
the dimec
etc.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

зажратих магнатів цікавить зовсім не крадіжка бюджету- бо там у бідній країні й красти вже немає чого, копійки,- а збереження свого становища, впливУ, можливості впливати на владу та формувати її.
а мета?
зрештою, про що я питаю?
вони ж своїми діями яскраво продемонстрували якою була їхня мета
До речі, педриних свинарчуків замочили зовсім не за те, що вони щось там "купували" у ерефії. Локшину на вуха ви можете спробувати навішати хіба що бабусям біля вашого під"їзду
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

нехай забирає у кого хоче
хіба йдеться про це?
чи ви не вірите зараз Гройсманду?
а у 2005 хоч були у когось сумніви щодо правдивості свідчень Олександра Зінченка?
саме це я і мала на увазі, коли казала про свою гарну пам"ять
і це ще тільки зокрема!...

у Вас якась вибіркова довіра. Гройсману ( якого Ви тут же ображаєте, спотворюючи його прізвище) Ви чомусь вірите, а Порошенкові- ні. Бо Гройсман лає Пороха. В усьому іншому Ви йому не вірите. Але коли він лає Пороха, починаєте слухати
Так саме і із Зінченком. Що саме він сказав? Ні хера цікавого. Загальні образи.  І більш нічого
Людина помирала. І перед смертю всіх обмазала лайном. Навіщо? Що він такого корисного сказав для держави, для нас?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

.

Останнє редагування: 5 липня 2019 13:51:13 від Romul
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Злые вы какие то,
 Джедаи они, несистемные и импульсивные. Джедай Богдан, Джедай Стеф, Джедай Вова Владимир -  И да пребудет с ними великая сила - ибо скоро Империя Система нанесет ответный удар.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

а мета?
зрештою, про що я питаю?
вони ж своїми діями яскраво продемонстрували якою була їхня мета
До речі, педриних свинарчуків замочили зовсім не за те, що вони щось там "купували" у ерефії. Локшину на вуха ви можете спробувати навішати хіба що бабусям біля вашого під"їзду

Тобто нічого конкретного. Аргументація на рівні хамла ... До речі, Ви хоч якесь уявлення маєте про бабусь біля чогось під'їзду? Яка локшина, прихильники певної політсили, зніми її зі своїх вух... Бабусі давно вже мають на все свою точку зору. Якщо вони патріотки, вони самі будуть розказувати одна одній про те, що творять попи московського патріархату й голосувати за Пороха ( принаймні, на президентських так було). А якщо ні- то горбатих лише могила виправить
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Ну то, брехливе лайно, спробуй показати де там у мене брехня?
Знову обісрешся, дурник.
у 100500й раз доводити людині з бокланопоцтитом, що військовий стан і оголошення війні не тотожні? Ну так згадайте, як свин нарешті сам оголосив військовий стан
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

у Вас якась вибіркова довіра. Гройсману ( якого Ви тут же ображаєте, спотворюючи його прізвище) Ви чомусь вірите, а Порошенкові- ні. Бо Гройсман лає Пороха. В усьому іншому Ви йому не вірите. Але коли він лає Пороха, починаєте слухати
Так саме і із Зінченком. Що саме він сказав? Ні хера цікавого. Загальні образи.  І більш нічого
Людина помирала. І перед смертю всіх обмазала лайном. Навіщо? Що він такого корисного сказав для держави, для нас?
ви при здоровому глузді??? Зінченко помер у 2010 році!
А щодо довіри Гройсмандові..Мені нема інтересу вірити чи не вірити йому, принаймні у разі якихось виборів я ніколи не проголосую за нього..От це і є довіра політикові - можливість за нього проголосувати.
Але вчора він очевидно казав правду - хоча би з огляду на те, що та озвучена ним правда у нас перед очима, і вже стократ підтверджена, причому ні тільки за допомогою чиїхось слів.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Тобто нічого конкретного. Аргументація на рівні хамла ... До речі, Ви хоч якесь уявлення маєте про бабусь біля чогось під'їзду? Яка локшина, прихильники певної політсили, зніми її зі своїх вух... Бабусі давно вже мають на все свою точку зору. Якщо вони патріотки, вони самі будуть розказувати одна одній про те, що творять попи московського патріархату й голосувати за Пороха ( принаймні, на президентських так було). А якщо ні- то горбатих лише могила виправить
А типу ви написали щось конкретне на підтвердження своїх порожніх слів?
і у вас не "аргументація на рівні хамла", бо те що ви зараз видали є справжнісіньким неприхованим хамством - без найменших ознак наявності там якихось аргументів.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

у Вас якась вибіркова довіра. Гройсману ( якого Ви тут же ображаєте, спотворюючи його прізвище) Ви чомусь вірите, а Порошенкові- ні. Бо Гройсман лає Пороха. В усьому іншому Ви йому не вірите. Але коли він лає Пороха, починаєте слухати
Так саме і із Зінченком. Що саме він сказав? Ні хера цікавого. Загальні образи.  І більш нічого
Людина помирала. І перед смертю всіх обмазала лайном. Навіщо? Що він такого корисного сказав для держави, для нас?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

у 100500й раз доводити людині з бокланопоцтитом, що військовий стан і оголошення війні не тотожні? Ну так згадайте, як свин нарешті сам оголосив військовий стан

І де ти, брехливе лайно, побачило, що я не розумію різницю між воєнним станом та оголошенням війни чи взагалі, що там обговорюється воєнний стан? В процитованому тобою пості я кажу виключно про оголошення війни, а раніше, в тій давній суперечці, я наголошував, що для того щоб була війна її зовсім не обов'язково оголошувати  і вона і так йде. Ну так що, дурник, може таки зізнаєшся, що твої намагання мене на брехні зловити виявилися марними? Навряд.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

costashu, а може тобі не сподобалось, що я звернув увагу на вантаж 200, яким рашисти додому повертаються?
Напевне таки так, саме це тобі і болить!
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ви при здоровому глузді??? Зінченко помер у 2010 році!
А щодо довіри Гройсмандові..Мені нема інтересу вірити чи не вірити йому, принаймні у разі якихось виборів я ніколи не проголосую за нього..От це і є довіра політикові - можливість за нього проголосувати.
Але вчора він очевидно казав правду - хоча би з огляду на те, що та озвучена ним правда у нас перед очима, і вже стократ підтверджена, причому ні тільки за допомогою чиїхось слів.

Але хворів на рак крові 10 років. Тобто він уже тоді, у 2005 році, був смертельно хворий понад 5 років. Формально я навіть правий- він це сказав перед смертю, але за 5 років... Не після смерті ж ?
Але нехай. Я за ним з цього моменту не слідкував, та він уже не був помітний, як тільки до Юльки перейшов.
Мене взагалі ця мишача метушня не цікавила й не цікавить. Я за зміну інститутів, які мають зробити корупцію невигідною, а не за те, щоб одних корупціонерів зміняли інші
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

costashu, а може тобі не сподобалось, що я звернув увагу на вантаж 200, яким рашисти додому повертаються?
Напевне таки так, саме це тобі і болить!

Та вони тут , напевно, усі ольгинці
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Після того, як вони почали топити за хуйловськими методичками про "громадянську війну" на Донбасі, іншої назви для них, крім "зeбiли" я не бачу.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Так саме і із Зінченком. Що саме він сказав? Ні хера цікавого. Загальні образи.  І більш нічого
Людина помирала. І перед смертю всіх обмазала лайном. Навіщо? Що він такого корисного сказав для держави, для нас?



желающие освежить в памяти жизненный путь этого персонажа,
могут поискать в интернете.
Карьерный комсомолец(ц, про него)
Из номенклатуры ВЛКСМ. Лидер-соучредитель СДПУ(о).
Помог ЮльВладимеравне развалить "помаранчевую коалицию"
за что был премирован мандатом от БЮТ на внеочередных выборах
   
ZE.Brandt(и) вже було?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Після того, як вони почали топити за хуйловськими методичками про "громадянську війну" на Донбасі, іншої назви для них, крім "зeбiли" я не бачу.

за такое вообще земрази надо называть
но, по мне так, продвигают эту пургу
кацапские агенты мимикрирующие под зєбiлов,
а истинные зє они просто полезные идиоты.
Тагшо я пока за "зєбiлов"
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Після того, як вони почали топити за хуйловськими методичками про "громадянську війну" на Донбасі, іншої назви для них, крім "зeбiли" я не бачу.

Не узагальнюй це на всіх прихильників Зеленського, то є неправильно.
Тих про кого ти написав - то просто покидьки, чи пропагандонське лайно, а звичайні прихильники Зеленського то просто зеленці, вони різні.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ZE.Brandt(и) вже було?

нє, не було. А що воно?
Розкрий ґлубiни ґлубiн
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І де ти, брехливе лайно, побачило, що я не розумію різницю між воєнним станом та оголошенням війни чи взагалі, що там обговорюється воєнний стан? В процитованому тобою пості я кажу виключно про оголошення війни, а раніше, в тій давній суперечці, я наголошував, що для того щоб була війна її зовсім не обов'язково оголошувати  і вона і так йде. Ну так що, дурник, може таки зізнаєшся, що твої намагання мене на брехні зловити виявилися марними? Навряд.
:lol:
якщо у вас бокланопоцтит, це не означає, що він у інших. А ну, безчесний брехун, покажіть, хто у 2014-2019 р. пропонував/вимагав і т.і. оголосити війну рашці, хоч один
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зембі. Красиво, майже як Бембі.  :laugh:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

https://www.youtube.com/watch?v=MUKZsJ9SBaE

я чесно намагався це прослухати до кінця ( 8 хвилин ), але мене вистачило лише на 2 хвилини 30 сек
Багато повторів, багато патетики, багато наївності чи імітації її. "Реальна небезпека"... Їх би у наш час, а ще краще - у 2014 рік, коли охерелі лугандонські матрони забили на смерть хворого на серце голову військкомату десь у районі Савур-могили, Донецької області... На очах його дорослого сина. Ото була реальна небезпека. А всі оці розмови про корупцію... Портніков правий- вона була, вона є й вона ще довго буде. А я скажу більше - у наших верхах, принаймні, при президенті Порошенко, вона була набагато меншою, ніж в Росії чи в тих євроструктурах, чиїх чиновників перекупив Тупін.  Навіть Шрьодер продався. Та й Ангела Меркель , скоріше за все, така ж сама. І вже точно менше, ніж у структурах середньої керівної ланки в Україні, чи на низовому рівні

І другий момент. Ну от, Зінченко сказав, що сам Президент ( Ющенко ) хороший, оточення в цілому теж добре, а от є група, пов'язана з Порошенком, які є корупціонерами. То маю питання- а чого ж народ за нього в 2014 році проголосував, де були всі ці обвинувачі?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Не узагальнюй це на всіх прихильників Зеленського, то є неправильно.
Тих про кого ти написав - то просто покидьки, чи пропагандонське лайно, а звичайні прихильники Зеленського то просто зеленці, вони різні.

згоден. Є тi, що позеленiли
вiд ненавистi та йаду,
а є зеленi, бо недозрiлi
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зембі. Красиво, майже як Бембі.  :laugh:
Кльово  (tu)
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І де ти, брехливе лайно
оце і є твоя "аргументація" - обзивати опонентів різними поганими словами?
   
нє, не було. А що воно?
Розкрий ґлубiни ґлубiн

Типовий ZE.Brandt  - це такий ж самий упоротий довбень, як наш дописувач  S.Brandt, але який фатально топить за Зелепуху. 
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

за такое вообще земрази надо называть
но, по мне так, продвигают эту пургу
кацапские агенты мимикрирующие под зєбiлов,
а истинные зє они просто полезные идиоты.
Тагшо я пока за "зєбiлов"
Так, "ольгинців" до хера стало. І, підозрюю, їх і було до хера. Навмисно сварили юльків із нульками, прикидались прибічниками Ю.. І зараз така ж технологія
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

він це сказав перед смертю, але за 5 років... Не після смерті ж ?
:facepalm:
тоді кожен, хто щось говорить, робить це перед смертю..Хоч за 5, хоч за 10, а хоч і за 50 років
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

те, що вони зеленські - найбільша образа.
тепер на дурнів можна казати - що ти як зеленські або ти якийсь зеленський тощо
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зембі. Красиво, майже як Бембі.  :laugh:

в сенсi "алєнi"?
Непогано
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Типовий ZE.Brandt  - це такий ж самий упоротий довбень, як наш дописувач  S.Brandt, але який фатально топить за Зелепуху.

Типовий москальський хам,- птах Сорока,-  який навіть не маскується , що він ольгинець. Саме вчасно намалювався тут, щоб усі побачили, наскільки він технологічний бот
   
Типовий москальський хам, який навіть не маскується , що він ольгинець.
Ніфуя собі, який ти самокритичний чувак! (tu)  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія