Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олег Соскин: Реальность Порошенко уничтожает Украину.



Про президентів України, створення кастового суспільства при Порошенку і багато іншого.  :)
   
Соскін, охріменко , дубнянський , герус, савченко
Накуя тягнути сюди цих любітєлєй доларповосім, газпапісят і т.д.?
   
Соскін, охріменко , дубнянський , герус, савченко
Накуя тягнути сюди цих любітєлєй доларповосім, газпапісят і т.д.?

Давайте будем постити "рішучі реформи після 25-го"
   
Давайте будем
 постити "рішучі реформи після 25-го"


о какой конкретно реформе о пенсионной идли медицинской?
   
Давайте будем постити "рішучі реформи після 25-го"

Ага, вирішив викласти щось нове і цікаве, як на мій погляд. І зразу, навіть не слухаючи про що мова, автора відео зразу в шатуни записали))

До речі там і про порохоботів є.  :)
   
о какой конкретно реформе о пенсионной идли медицинской?

О точно запостимо результати реформ  :facepalm1: медичні це просто казка - навіть селфіки хоч трохи були "новими"
   
Ага, вирішив викласти щось нове і цікаве, як на мій погляд. І зразу, навіть не слухаючи про що мова, автора відео зразу в шатуни записали))

До речі там і про порохоботів є.  :)

просто соскіна знаємо
УГ
   
соскина на фуп может принести только соскин, здравствуйте товарищ соскин  :pooh_lol:
   
просто соскіна знаємо
УГ

Так у вас же всі, хто не за гетьмана Петра Сладчайшего - УГ )))
   
Так у вас же всі, хто не за гетьмана Петра Сладчайшего - УГ )))

дурак ти...
чесно
   
соскина на фуп может принести только соскин, здравствуйте товарищ соскин  :pooh_lol:

Вы мне льстите. Это если бы Вас назвали не GP, а Energizer.  :)
   
дурак ти...
чесно

та ладно про мене, що з Соскіним не так?   :)
   
дурак ти...
чесно

А що не так про чоколядного?
   
Порошенко унічтожаєт , Соскін сосьот  :beach:
   
Соскін, охріменко , дубнянський , герус, савченко
Накуя тягнути сюди цих любітєлєй доларповосім, газпапісят і т.д.?

А можна увесь список кого тягнути на ФУП не бажано. А потім список кого бажано. Ну щоб все було як треба на форумі)))
   
А можна увесь список кого тягнути на ФУП не бажано. А потім список кого бажано. Ну щоб все було як треба на форумі)))

на фуп не требя ТЯГНУТИ нікого
пиши ВЛАСНІ думки
навіть якщо вони виникають після прослуховування соскіна матроскіна палкіна лєйкіна...
   
ви ще скажiть що чоколад, цукерки, кохве - то погано
 :X
   
Вы мне льстите. Это если бы Вас назвали не GP, а Energizer.  :)
  ляць ,  то на самому  ділі  сівша  батарейка "  саюз нєрушимий"
   
О точно запостимо результати реформ  :facepalm1: медичні це просто казка - навіть селфіки хоч трохи були "новими"

ну так и напиши что ты противник реформ
   
ну так и напиши что ты противник реформ

А ти розкажи про реформи - бо зміна в табелі місцями прізвища і імені це потужна шоколадна реформа.
   
Хто не знав.

Соскін в минулому: 1975-1991 - состояв в КПСС, 1998-2000 - права рука Кучми в економічних питаннях.

Піздун, маніпулятор, психічно хворий єбанат та провокатор, дешевий популіст, обіцявший зробити курс 3 гривні за долар, якщо його зроблять головою НБУ  :lol:

Вже давно працює на Коломойського та відпрацьовує вкрадені в Україні гроші.

Соскіна люблять люмпени, які нічого не розуміють у економчних питаннях, а він їм доступно і авторитетно, як профффесор розповідає, що все вкрав Порошенко з Гонтаревою. Ну і люмпен дико збуджується, бо якщо таке каже профффесор економіки то як то може бути неправдою...
А ще й дубнянський підтверджує то значить таки повна зрада!

Отак приблизно мислить типовий люмпен-шаріков зрадлофіл.
   



бздюля за два рокі налагодить достойне життя. Ле хайм!
   
Чим тупіша людина, тим вона більше зрадофіл і ведеться на усяких соскіних, дубнянських, саакашвільских, тимошонок, рабіновічєй та інших маніпуляторів...

І це вже аксіома
   
Показати зображення...
бздюля за два рокі налагодить достойне життя. Ле хайм!

Птах, ElGuider, DiDUS, vasil, Benzin, pelfor, Boxter, aquarius, slp (+ 1 прихованих) і 21 гостей

 DiDUS - Передбанник

Дідусь дивиться, а відповісти не може, ну нащо ж ти так це ж садизм просто  :lol:
   
Хто не знав.

Соскін в минулому: 1975-1991 - состояв в КПСС, 1998-2000 - права рука Кучми в економічних питаннях.

Піздун, маніпулятор, психічно хворий єбанат та провокатор, дешевий популіст, обіцявший зробити курс 3 гривні за долар, якщо його зроблять головою НБУ  :lol:

Вже давно працює на Коломойського та відпрацьовує вкрадені в Україні гроші.
Соскіна люблять люмпени, які нічого не розуміють у економчних питаннях, а він їм доступно і авторитетно, як профффесор розповідає, що все вкрав Порошенко з Гонтаревою. Ну і люмпен дико збуджується, бо якщо таке каже профффесор економіки то як то може бути неправдою...
А ще й дубнянський підтверджує то значить таки повна зрада!

Отак приблизно мислить типовий люмпен-шаріков зрадлофіл.

Птиць, як завжди, на крилах правди несе просвітління  :weep:  Такий штамп можна зараз приліпити на кого завгодно. Універсальний ( з методички?)
   
В том то и дело! Тут Соскин прав! Но будут прихильники певної політсили сидеть. Если я уверенно утверждаю,то за три года сядут все кононенки-гриневские-розенБЛЯды, то ТАК И БУДЕТ!  ИХ ДОМ-ТЮРМА!
   
Ага.
Столицю в Черкаську область.
Всім регіонам особливий статус.
І т.д.
   
В том то и дело! Тут Соскин прав! Но будут прихильники певної політсили сидеть.
Вольтер, а ти будеш сидіти?
   
Чим тупіша людина, тим вона більше зрадофіл і ведеться на усяких соскіних, дубнянських, саакашвільских, тимошонок, рабіновічєй та інших маніпуляторів...

І це вже аксіома

А хто повівся на Порошенка, як я в свій час, проголосувавши за нього - той розумний?
   
А ти розкажи про реформи - бо зміна в табелі місцями прізвища і імені це потужна шоколадна реформа.

ну напиши свой план реформ
   
Ага.
Столицю в Черкаську область.
Всім регіонам особливий статус.
І т.д.
====================================
Откель ты взяло,сратое гнидо,про особливий статус?!!! Вот найти тебя,мудака, после выборов и вытрятсти твою сратую вонючую душу прихильники певної політсили. Может и заняться? B-)   У нас есть патриоты.
   
Откель ты взяло,сратое гнидо,про особливий статус?!!! Вот найти тебя,мудака, после выборов и вытрятсти твою сратую вонючую душу прихильники певної політсили. Может и заняться?    У нас есть патриоты.
:lol:
Чого ж до виборів чекати, зараз приїзджай, пагаварім.
   
Птиць, як завжди, на крилах правди несе просвітління  :weep:  Такий штамп можна зараз приліпити на кого завгодно. Універсальний ( з методички?)

Ні це Соскін в твою голову несе просвітління, коли закликає йти в наступ на Кубань та Брянск  :laugh:
   
В том то и дело! Тут Соскин прав! Но будут прихильники певної політсили сидеть. Если я уверенно утверждаю,то за три года сядут все кононенки-гриневские-розенБЛЯды, то ТАК И БУДЕТ!  ИХ ДОМ-ТЮРМА!

Ты сегодня посылку на поезд до Москвы отправляешь или количество заказов уменьшается?
   
Ауу!!!
Барига-месник, ти де?
   
В том то и дело! Тут Соскин прав! Но будут прихильники певної політсили сидеть. Если я уверенно утверждаю,то за три года сядут все кононенки-гриневские-розенБЛЯды, то ТАК И БУДЕТ!  ИХ ДОМ-ТЮРМА!

Я ж казав що ти прихильник Соскіна  :laugh:

Серед його прихильників або люмпен, або пенси, або алкашня збухана  :lol:
   
:lol:
Чого ж до виборів чекати, зараз приїзджай, пагаварім.
-----------------------------------------
 ты не понял. Драцца за убеждения можна,когда нет выхода. И я готов-тока скажи. Но ты,наверное не понял: я за то,что вас,шелупонь и вшей сратых, разгонят как клопов под дустом. Но,есси ты хочешь ДУЭЛЬ-то нараз! А так,я про то,что прихильники певної політсили разгоним как класс! :D  Поэтому и после выборов.
   
-----------------------------------------
 ты не понял. Драцца за убеждения можна,когда нет выхода. И я готов-тока скажи. Но ты,наверное не понял: я за то,что вас,шелупонь и вшей сратых, разгонят как клопов под дустом. Но,есси ты хочешь ДУЭЛЬ-то нараз! А так,я про то,что прихильники певної політсили разгоним как класс! :D  Поэтому и после выборов.

Саакшвілі про тиких, як ти Вольтер, каже що він - баріга, і коли він прийде до влади то обіцяє забрати всі гроші у тебе, щоб віддати людям.

Так що, як клас будеш знищений впершу чергу саме ти глупий буратіно-єбастос  :lol:
   
Птах, дом твоих- хозяев-ТЮРМА! И большинство из них года за три там все будут.Все ваши кононенки-розенБЛЯды.
   
нефарбована тєлєгіна більше схожа на себе...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія