Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Земляк погиб :(

Re: Земляк погиб :(

Надійніше за збруч
Навіть жиріновський згідний


абсолютно не доречне кривляння
якщо є готовність наступати і звільняти території, то я тільки за.
а от імітувати "боєздатність" за рахунок окопної війни, штучно накручуючи жертви за рахунок блокування розведення, це потрібно виключно для показухи і пропаганди....  на крові. хоч це і штамп, але тут правда
   
Re: Земляк погиб :(

:facepalm1:

Краще потри цей пост. Не ганьбись.
Я против редактирования постов. У нас же форум правды и мы не в совке.
   
Re: Земляк погиб :(

потому и отдельная ветка. и это правильно.
Я думаю, отдельная ветка должна быть о знакомом, родственнике, хотя бы гражданине Украины, а "мой земляк" - это пиар.
   
Re: Земляк погиб :(

а я кажу
відповідай на питання:  на місцях розведення кацапи наших не убивають, нє?
   
Re: Земляк погиб :(

абсолютно не доречне кривляння
якщо є готовність наступати і звільняти території, то я тільки за.
а от імітувати "боєздатність" за рахунок окопної війни, штучно накручуючи жертви за рахунок блокування розведення, це потрібно виключно для показухи і пропаганди....  на крові. хоч це і штамп, але тут правда
думаєш кацапи будуть дотримуватися умов розведення і не полізуть в "сіру зону" ?
   
Re: Земляк погиб :(

Сейчас что-то неправильное напишу. Это и мой земляк. Он же был жителем Украины. Он герой, он защищал Украину, защищал меня.
В тот же день погибли другие граждане - от различных причин. У кого-то случился инфаркт, кто-то умер от коронавируса, кого-то зарезали в результате бытовой ссоры, кто-то попал под машину, переходя дорогу в неположенном месте, а кто-то - на переходе при полном соблюдении правил дорожного движения.
Давайте будем создавать ветки, посвященные этим случаям. Или не будем?
те,кого ты перечислил ничем не жертвовали . Они превышали скорость,обжирались,пили курили...
А солдаты жертвуют всем.
Не видят родных,живут в скотских условиях. Мерзнут,болеют,не спят годами....отдают свою жизнь сознательно,чтобы такие падлы как ты жили.
   
Re: Земляк погиб :(

думаєш кацапи будуть дотримуватися умов розведення і не полізуть в "сіру зону" ?


бути може всяке
але

1. ніякого стратегічно важливого виграшу зайняття сірої зони не дає, щоб заради цього такий складний обман влаштовувати
2. поки що сіру зону займали наші, у тому числі всупереч домовленостям, коли залишали певні села "нейтральними" щоб не руйнувати їх, а наші потім займали
   
Re: Земляк погиб :(

відповідай на питання:  на місцях розведення кацапи наших не убивають, нє?


я все досить доступно пояснив
   
Re: Земляк погиб :(

те,кого ты перечислил ничем не жертвовали . Они превышали скорость,обжирались,пили курили...
А солдаты жертвуют всем.
Не видят родных,живут в скотских условиях. Мерзнут,болеют,не спят годами....отдают свою жизнь сознательно,чтобы такие падлы как ты жили.

Вы служили когда-нибудь в какой-либо армии?
   
Re: Земляк погиб :(

я все досить доступно пояснив
мене не цікавлять твої пояснення.
Мене цікавить відповідь на питання : на місцях розведення кацапи наших не убивають, нє?
   
Re: Земляк погиб :(

а хто виноват ??????
твій зелений дебіл ,якого и вибрав і який тобі платить. за все відповідає головнокомандуючий і такі прихильники певної політсили як ти.
   
Re: Земляк погиб :(

Вічна пам'ять Герою!
   
Re: Земляк погиб :(

Кончена зелена підарастня, та снайперу пофіг розвели чи ні, є політична воля блазня приносити в жертву українського воїна без відповіді, так буде ще три роки.
   
Re: Земляк погиб :(

Я думаю, отдельная ветка должна быть о знакомом, родственнике, хотя бы гражданине Украины, а "мой земляк" - это пиар.

Пиар чего?
   
Re: Земляк погиб :(

Вы до сих пор так и не поняли хто кого учитпатриотизму   и государственной идеологии на благо Украины  :S

..радость Москвы вы и горе моё, ой ё ё  ...
та усе я поняв. повчи-повчи мене родіну любіть, любітєль "прєвосходства".
   
Re: Земляк погиб :(

бути може всяке
але

1. ніякого стратегічно важливого виграшу зайняття сірої зони не дає, щоб заради цього такий складний обман влаштовувати
2. поки що сіру зону займали наші, у тому числі всупереч домовленостям, коли залишали певні села "нейтральними" щоб не руйнувати їх, а наші потім займали
ваші це чиї?
   
Re: Земляк погиб :(

ваші це чиї?
=============================
Та воно сепарок... B-)
   
Re: Земляк погиб :(

а твій щоб не увійшов?
бажаю щоб із твоїм будинком було як із будинками в героїчно звільненому Широкіно, і ти з дітками нікуди навіть не встиг утекти

О,  Олдбоя почало  пучити "а мєня за що???"



Останнє редагування: 15 травня 2021 10:33:01 від шуша
   
Re: Земляк погиб :(

Сейчас что-то неправильное напишу. Это и мой земляк. Он же был жителем Украины. Он герой, он защищал Украину, защищал меня.
В тот же день погибли другие граждане - от различных причин. У кого-то случился инфаркт, кто-то умер от коронавируса, кого-то зарезали в результате бытовой ссоры, кто-то попал под машину, переходя дорогу в неположенном месте, а кто-то - на переходе при полном соблюдении правил дорожного движения.
Давайте будем создавать ветки, посвященные этим случаям. Или не будем?

Позорисько.

Навіть не думала, що Ви - така гніда. Пробачте мій французський.
   
Re: Земляк погиб :(
N88

Давайте будем создавать ветки, посвященные этим случаям. Или не будем?

Якщо вважаєте за доцільне - создавайтє.



   
Re: Земляк погиб :(

Сейчас что-то неправильное напишу. Это и мой земляк. Он же был жителем Украины. Он герой, он защищал Украину, защищал меня.
В тот же день погибли другие граждане - от различных причин. У кого-то случился инфаркт, кто-то умер от коронавируса, кого-то зарезали в результате бытовой ссоры, кто-то попал под машину, переходя дорогу в неположенном месте, а кто-то - на переходе при полном соблюдении правил дорожного движения.
Давайте будем создавать ветки, посвященные этим случаям. Или не будем?
:facepalm1:
Не впевнена, що з таким складом мислення ви здатні зрозуміти..
Ця людина загинула за Україну, за те, щоб над Києвом, Дніпром, Вінницею, Запоріжжям сьогодні було мирне небо, і не літали снаряди над головами таких як ви і я.
Те, що ви зараз написали, у стократ глупіше і недостойніше тієї дурні яку ліпили ковідіоти
   
Re: Земляк погиб :(

а хто виноват ??????

Канечно ЗЕ,кто ещё?

Пидра нужно срочно возвращать!

При нём гибнуть вааще не будут!

Земля пухом герою  :(
   
Re: Земляк погиб :(

Канечно ЗЕ,кто ещё?

Пидра нужно срочно возвращать!

При нём гибнуть вааще не будут!

Земля пухом герою  :(

Та ти вже заманал тут всіх своїм Педром.

Як дурачок, чесне слово!

Майже у кожному дописі - верніть йому Педру, і все тут.
   
Re: Земляк погиб :(

ваші це чиї?


Я хз хто ти, стрьомний якийсь
   
Re: Земляк погиб :(

Я хз хто ти, стрьомний якийсь
:laugh: 
   
Re: Земляк погиб :(

Канечно ЗЕ,кто ещё?

Пидра нужно срочно возвращать!

При нём гибнуть вааще не будут!

Земля пухом герою  :(

Спасибо, хоть ты тут один из украинской ваты "гавно" выжимаешь.

 У них "гавна", на радость Москвы, много.  :( 
   
Re: Земляк погиб :(

шо, здувся клон юлька олдбоя? :D
я так і думав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія