Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки ми ще терпітимо на нашому форумі корисних зрадоботів?

я проти. я хочу аби України вистояла. і тому не можу втратити президента ні за яких умов.
легитимного президента.
Україна вистоїть, незважаючи навіть на зелену падаль.
   
Ну то цілуйте його в сраку і волайте, що інші "нічаво не панімають".
Пішла я звідси, гидко, пару місяців тут робити нема чого точно.
іншого не передбачено окрім цілуйте в сраку? з якими парадигмами ти живеш, капець ))



   
Україна вистоїть, незважаючи навіть на зелену падаль.

Україна вистоїть, в тому числі завдяки Зеленському, його внеску як президента. факт.
   
а не здається лі вам, панове, що ми засрали гілку флудом? )))))
і нам капець! :cray: "флуд Вією"
Усім надобраніч!
   
Ти ж під цим фактично підписавс
Частенько, зазвичай пізнім вечором, від твоїх постів складається враження, що або мариш, або шнапс дегустуєш наполегливо.
Я завдав тобі просте питання, звернув увагу на брехню, спробував тактично присоромити - у відповідь 10500й раз якась маячня.
Я не граю в ці дешеві ігри, навіть не намагайся.
   
Україна вистоїть, в тому числі завдяки Зеленському, його внеску як президента. факт.
угу, шашлики...
   
Частенько, зазвичай пізнім вечором, від твоїх постів складається враження, що або мариш, або шнапс дегустуєш наполегливо.
Я завдав тобі просте питання, звернув увагу на брехню, спробував тактично присоромити - у відповідь 10500й раз якась маячня.
Я не граю в ці дешеві ігри, навіть не намагайся.
Чому - ти - не - звернув - уваги - на - кричущу - брехню - палерми - та - бикусі?
Чому спершу - адже мій пост був ВІДПОВІДДЮ на свідому брехню вказаних персонажів свиноферми - не спробував присоромити своїх соратників?
Бо - соратники? І твоє завдання полягає у підтримці соратників - причому у будь-якій ситуації? Ну, фу.
Рамблере, ти ж наче розумна людина.
І я впевнена - ти все чудово розумієш.
Скажу тобі щиро - мені неприємно спостерігати таку жалюгідну вибірковість у твоєму виконанні.
Що змушує тебе так ганьбитися?
Адже ваша груба тенденційність на поверхні, вона дуже легко прочитується.
Дешеві ігри ведете, свинофермо, тут ти маєш рацію.
   
адже мій пост був ВІДПОВІДДЮ
Отже, у відповідь можна хуцпато й безсоромно брехати. :weep:
Йди спати, Миросю, не ганьбись.
   
Отже, у відповідь можна хуцпато й безсоромно брехати. :weep:
Йди спати, Миросю, не ганьбись.
У дешеву гру ти вв"язався, Рамблере.
Соратники діють за принципом : чим частіше повторювати брехню - тим скоріше у неї повірять.
Рамблер не оминає можливості підпрягтися зі своєю підтримкою діяльності  нечистоплотних соратників.
Відпочивай, Рамблере. "Присоромити" він хотів  :facepalm:
Твої дешеві примітивні трюки легко прочитуються.
Тупо працюєте, свинофермо.
   
Я би скоріше сказала - псевдопатріотичному таборі. Причому на цьому найнижчому рівні форумів діють скоріш за все саме патріоти, але з дещо дивними пріоритетами через якусь неприродню (принаймні для українців) любов до обраного вождя. Цинізм та рівень псевдопатріотизму там зростають по мірі підняття по щаблях цієї потворної секти.

Це відкатана технологія створити секту на псевдопатріотичних лозунгах і приватизувати його собі. Так хуйло створило вату, трамп магу, а пьотр ферму.
   
Пані Lusha зовсім несправедливо забанена аж на цілий місяць, не бачив ні флуду, ні маніпуляцій.
Ну й adviser, до листопада - це жесть.
   
Ну і якось діагностичні критеріі терміну «флуд» пану модератору варто було б з’ясувати, а також встановити чіткий і зрозумілий протокол лікування-покарання.
Бо наразі за «флуд» терміни бану становлять від 10 діб до дев’яти місяців.
Несерйозно це все, не системно.
Що цікаво, ніхто з Зе-секти не забанений за «флуд»)
   
dragon capital B-)

Мені з такою модерацією ФУП все одно нецікавий, тож можна провести експеримент, чи забанять та наскільки.

Dragon Capital - мудаки, потвори та підкацапники.


Також цікаво, це ворожі нарративи чи дискредитація влади  :lol:
   
Мені з такою модерацією ФУП все одно нецікавий, тож можна провести експеримент, чи забанять та наскільки.

Dragon Capital - мудаки, потвори та підкацапники.
Також цікаво, це ворожі нарративи чи дискредитація влади  :lol:

Ні, це щось медичне або хімічне. У твоїм виконанні.  Не маєш намірів тут знаходитись?  То йди собі. Нахрен тут твої істерики? Дивно.
   
Ні, це щось медичне або хімічне. У твоїм виконанні.  Не маєш намірів тут знаходитись?  То йди собі. Нахрен тут твої істерики? Дивно.

Це простий тест. Або УП за правду та об'єктивну журналістику (як вони стверджують на головній сторінці), або це просто праска для репутації Dragon Capital (і вони брешуть, що висвітлюють правду).
Якщо не забанять я ще гілки відповідні почну відкривати - експеримент повинен дійти до результата.
   
Це простий тест. Або УП за правду та об'єктивну журналістику (як вони стверджують на головній сторінці), або це просто праска для репутації Dragon Capital (і вони брешуть, що висвітлюють правду).
Якщо не забанять я ще гілки відповідні почну відкривати - експеримент повинен дійти до результата.

ти точно знаєш що фуп це частина об'ективної журналістики?  я не бачу ні аргументів ні фактів,  ні логіки в цьому твоєму твердженні.  уп ... так, фуп це зовсім друге.
ти мабуть не автор який пише на уп, щоб шукати правду, або якусь там етіку.   До УП як до УП ти маєш зауваження?
   
ти точно знаєш що фуп це частина об'ективної журналістики?  я не бачу ні аргументів ні фактів,  ні логіки в цьому твоєму твердженні.  уп ... так, фуп це зовсім друге.
ти мабуть не автор який пише на уп, щоб шукати правду, або якусь там етіку.   До УП як до УП ти маєш зауваження?

ФУП - частина УП. Якщо є упередження та цензура при модерації ФУПа - це демонструє редакційну політику вцілому.
   
ФУП - частина УП. Якщо є упередження та цензура при модерації ФУПа - це демонструє редакційну політику вцілому.

Це мантры, якими ти себе переконуєш. Як на мене такого не було николи. УП це про журналистику,  Фуп- ні. Тім- більше ні якого відношення к редакційної політики УП... фуп відношення не має.
   
ще... United Nations... Твоє: "ну забанте мене будь ласка(червоним шрифтом)" це мабуть не дітячий садок. Бо там малеча ще до цого не доросла, а ті хто взросліше... такою хернею вже не займаються.
щось не подобається... валіза- вокзал- ішний (найправильніший форум).  ;) 
   
Це мантры, якими ти себе переконуєш. Як на мене такого не було николи. УП це про журналистику,  Фуп- ні. Тім- більше ні якого відношення к редакційної політики УП... фуп відношення не має.

Про скелети у шафі нюанси редакційної політики читачам нічого не повідомляють. Але, якщо, навіть, на форумі банять за згадки про Dragon Capital, то всім зрозуміло що журналісти навіть подивитись у цей бік не можуть.
   
Пані Lusha зовсім несправедливо забанена аж на цілий місяць, не бачив ні флуду, ні маніпуляцій.
Ну й adviser, до листопада - це жесть.
Щодо Lusha справді незрозуміло, зовсім.
Шан. Модераторе, чи не сталося помилки щодо цього ніка?
   
Про скелети у шафі нюанси редакційної політики читачам нічого не повідомляють. Але, якщо, навіть, на форумі банять за згадки про Dragon Capital, то всім зрозуміло що журналісти навіть подивитись у цей бік не можуть.

Банили і  dimec в ніколи, новину визнали фейком, а не просто за згадку про Dragon Capital
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137854.msg27646063#msg27646063
   
Банили і  dimec в ніколи, новину визнали фейком, а не просто за згадку про Dragon Capital
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137854.msg27646063#msg27646063

А що на ФУПі банять за фейкові новини? І як модератор перевіряє новини на фейковість? Це є десь у правилах ФУПа?
В будь-якому разі у мене немає жодних посилань - подивимось, забанять чи ні.
   
не чув взагалі досі про Dragon Capital, але тепер обов'язково поцікавлюся ))
   
Які співають в унісон з кацапської пропагандою і прагнуть повалення нашої влади в будь-який спосіб. Повернувся, щоб навести тут трохи лад з цим. Зрадоботи, відмічайтесь.
а простых правил ФУПа недостаточно вместо голосования?
   
Експеримент показав, що модератор замість бана лишив мене можливості створювати теми та редагувати свої пости. Не подобаються йому наїзди на Dragon Capital. Але при цьому демонструвати це не хоче.
Отака дЄрмакратія, малята.
   
Експеримент показав, що модератор замість бана лишив мене можливості створювати теми та редагувати свої пости. Не подобаються йому наїзди на Dragon Capital. Але при цьому демонструвати це не хоче.
Отака дЄрмакратія, малята.
позбавив. Бо твої теми гівна варті.
   
позбавив. Бо твої теми гівна варті.

на ФУПі залишиться тільки зелене "негівно" 
А те, що через клоунів, які зробили зі звільнення Залужного цирк шапіто,ми маємо події в Авдіївці - їх не хвилює.
   
на ФУПі залишиться тільки зелене "негівно" 
А те, що через клоунів, які зробили зі звільнення Залужного цирк шапіто,ми маємо події в Авдіївці - їх не хвилює.
То не хуйло на авдіївку кинуло десятки тисяч зомбі, а Зеленський і Сирський на неї нападають?
Стрес чи на зарплаті?
   
То не хуйло на авдіївку кинуло десятки тисяч зомбі, а Зеленський і Сирський на неї нападають?
Стрес чи на зарплаті?

От ціла тема, про те як циру-шапіто зі звільнення Залужного шкодить ЗСУ і конкретно під Авдіївкою.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139505
Але, на ФУПі такі теми не потрібні ...
   
От ціла тема, про те як циру-шапіто зі звільнення Залужного шкодить ЗСУ і конкретно під Авдіївкою.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139505
Але, на ФУПі такі теми не потрібні ...
Скажи, ти отой жирний  поц з дорожнього контролю?
   
на зелену падаль.
Якщо передивитись 100 Ваших останніх повідомлень, жодного  слова про хуйла - тільки потік ненависті до української влади
Це позиція Свободи, чи Ви вже в іншій партії?
   
Який козел відключив мені створення нових тем? Я буду піднімати старі, які краще підходять по темі топіка. Щоб потім не скаржились.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія