Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалия порохоботов (картинки)

Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Ну подивись декларацію Порохатого.

  :punish:
Блумберг її залікував ? :)
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Блумберг не цікавлять дані української бухгалтерії.
Він самостійно оцінює статки.
В доларах оцінює.
І чомусь ніхто не каже що вони помиляються.

Крім вас звичайно. :)


Вид паперів:Акції
Дата набуття права:27.01.2012
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович   
Юридична особа, зареєстрована в Україні
Найменування: АТ "МІБ"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 35810511   
Кількіст акцій 9000   
Номінальна віартість, грн  3020   
Тип права: Власність
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович
Тип права: Інше право користуванняІнший тип: управлінняВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ПАТ "Державний Експортно-Імпортний Банк"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 00032112


Номінальна віартість, грн  3020   

Скільки це буде по курсу 12 і скільки це буде по курсу 30?

Абтікай!  :bueee:   
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

У Блумберга є дані української бухгалтерії.

А вона ведеться в гривнях.

Спитай будь якого бухгалтера, якщо такий тупий, що сам негоден зрозуміти. 

12 000 000 грн, скільки це буде в доларах по курсу 30?  :fool:
Мбугога ! Ну тупыыые, тупыыыые ! Америкосы ! Мы им бухгалтерию сдаем ежеквартально, а они с нее цифры считают ! И верят ! Ну чисто избиратели клоунаТрампа - тоже верят в сказки!
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Ну подивись декларацію Порохатого.

  :punish:

Вона в доларах?
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Вид паперів:Акції
Дата набуття права:27.01.2012
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович   
Юридична особа, зареєстрована в Україні
Найменування: АТ "МІБ"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 35810511   
Кількіст акцій 9000   
Номінальна віартість, грн  3020   
Тип права: Власність
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович
Тип права: Інше право користуванняІнший тип: управлінняВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ПАТ "Державний Експортно-Імпортний Банк"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 00032112


Номінальна віартість, грн  3020   
Скільки це буде по курсу 12 і скільки це буде по курсу 30?

Абтікай!  :bueee:   

А скільки в баксах?
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Мбугога ! Ну тупыыые, тупыыыые ! Америкосы ! Мы им бухгалтерию сдаем ежеквартально, а они с нее цифры считают ! И верят ! Ну чисто избиратели клоунаТрампа - тоже верят в сказки!

Дійсно тупі підкнурятники...  :fool:
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Вид паперів:Акції
Дата набуття права:27.01.2012
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович   
Юридична особа, зареєстрована в Україні
Найменування: АТ "МІБ"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 35810511   
Кількіст акцій 9000   
Номінальна віартість, грн  3020   
Тип права: Власність
Прізвище: Порошенко
Ім'я: Петро
По батькові: Олексійович
Тип права: Інше право користуванняІнший тип: управлінняВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ПАТ "Державний Експортно-Імпортний Банк"Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 00032112


Номінальна віартість, грн  3020   
Скільки це буде по курсу 12 і скільки це буде по курсу 30?

Абтікай!  :bueee:   
Ты здоров вообще ? Банк, по-твоему, стоит 27 млн гривен ? А ниче, что НБУ требует, чтобы минимальный уставный и регулятивный капитал действующих банков составлял 200 млн грн ? А планка 500 млн грн применяется к новым банкам с 2014 года.
Слово "номинальная" ничего в мозгу не расшевелила ?
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Ты здоров вообще ? Банк, по-твоему, стоит 27 млн гривен ? А ниче, что НБУ требует, чтобы минимальный уставный и регулятивный капитал действующих банков составлял 200 млн грн ? А планка 500 млн грн применяется к новым банкам с 2014 года.
Слово "номинальная" ничего в мозгу не расшевелила ?

Дідусь - це еталон юлька.  (tu)
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Дідусь - це еталон юлька.  (tu)
А як показує практика, еталонний юльок - це найзебільніший зебiл  :)
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Хіба це вакханаля?  Вакханалія, це коли віслюк пердолить свиню! І не дивіться ютюб... :lol:
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Тут порохоштаб порохоботам новую зе-карикатуру прислал
Сказали обязательно запостить


   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

не позорся, де петін армавір? якщо б пеці боліла Україна, він би не просрав своє президентство і допомагав би зе. Але ж від петі тіко кацапська зневага і хуйловськє "чим гірше тим краще". Радий що є порохоботи, бо по їхнім дописам України вже рік як не існує...Який піп такий і прихід)))

Петя не просрав президенство, його просрали дебілоїди, які голосували за Зе.
А у чому Петі треба допомагати Зе - херячити Україну? А нічого, що він проти цього? І як Ви то собі уявляєте: приходить Петя і продовжує реалізовувати свою програму? Так хто йому дасть - програма теперішньої влади діаметрально протилежна. Чи Петі треба реалізовувати програму Зе? Так її і сам Зе не знає, не те, що Петя. Чи може Петі треба прийти і попроситися у хлопчики на побігушках до Зе? Скажіть, а Ви правда думаєте, що Петя вже настільки з глузду з'їхав?
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя не просрав президенство, його просрали дебілоїди, які голосували за Зе.
А у чому Петі треба допомагати Зе - херячити Україну? А нічого, що він проти цього? І як Ви то собі уявляєте: приходить Петя і продовжує реалізовувати свою програму? Так хто йому дасть - програма теперішньої влади діаметрально протилежна. Чи Петі треба реалізовувати програму Зе? Так її і сам Зе не знає, не те, що Петя. Чи може Петі треба прийти і попроситися у хлопчики на побігушках до Зе? Скажіть, а Ви правда думаєте, що Петя вже настільки з глузду з'їхав?
я вам так скажу, Петро зганьбився, коли став "любим друзєм", з тих пір я знав, що і сам ПОП і його оточення - це звичайні шлунки, такі Гетьманами не стають, і час дав йому приз, віслюк чпокнув порося)). Нормальна історія постколоніальної країни,  еліти жлобів-ненажер, президента який замість очікуваних реформ, свої статки ховав по офшорам ))) тому зе - віслюк, жабеня, кловун і т.п.)))) а Петро відпрацьований імпотент.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя не просрав президенство

просрав, именно просрав
одного только Луценка на посту генпрокурора уже достаточно
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя не просрав президенство, його просрали дебілоїди, які голосували за Зе.
А у чому Петі треба допомагати Зе - херячити Україну? А нічого, що він проти цього? І як Ви то собі уявляєте: приходить Петя і продовжує реалізовувати свою програму? Так хто йому дасть - програма теперішньої влади діаметрально протилежна. Чи Петі треба реалізовувати програму Зе? Так її і сам Зе не знає, не те, що Петя. Чи може Петі треба прийти і попроситися у хлопчики на побігушках до Зе? Скажіть, а Ви правда думаєте, що Петя вже настільки з глузду з'їхав?
Петя много чего просрал, тут нечего обсуждать, в противном случае он бы сейчас сидел вместо Зеленского. А помогать должен. Он может запросто сдать схемы воровства в оборонпроме и исполнителей. Я не верю, что можно 5 лет быть президентом и не знать, кто ворует лес. Не смог сам посадить, помоги своей стране, сдай подельников. Заставь Быкарчука работать с его говенной фракцией. Тут можно перечислять бесконечно.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя много чего просрал, тут нечего обсуждать, в противном случае он бы сейчас сидел вместо Зеленского. А помогать должен. Он может запросто сдать схемы воровства в оборонпроме и исполнителей. Я не верю, что можно 5 лет быть президентом и не знать, кто ворует лес. Не смог сам посадить, помоги своей стране, сдай подельников. Заставь Быкарчука работать с его говенной фракцией. Тут можно перечислять бесконечно.
попре хуйлоу тоді війною, бо коріння з орди там...
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

І ось ще на роковину   - про те, як Єрмак бере гроші:

?t=1
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

 :pooh_lol:

   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

У Фейсбуці Зе написали, що все добре, 12 досягнень. Я вірю Фейсбуку Зе, а не тому, що бачу та чую навколо, я не пєдрільний порошок. Я точно знаю, що будь хто, хто щось скаже проти Зе - пєдрільний порошок агент Порошенка.

Нема нiяких порошкiв! Всi вивелись!
З понедiлка.  Он Людас свiдок.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Тут порохоштаб порохоботам новую зе-карикатуру прислал
Сказали обязательно запостить


Показати зображення...

что вещает Рюкзакян
осталось загадкой...
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Це в якому році?

Тільки підкнурячим дебілам незрозуміло,

що в українській бухгалтерії все paxується в гривнях.

А Bloomberg paxує в доларах

Якщо ти купив обладнання за мільйон доларів, то по курсу 12, це 12 мільйонів гривень.

А якщо курс Порохатий підняв до 30, то воно вже буде коштувати всього 400 тисяч доларів.

Ой збіднів Порохатий на 600 тисяч доларів!  :cray: 
.
=========================
Ти що, серйозно не розумієш,в чому прикол? 8-:
Дай я тобі поясню дещо.
Беремо активи ПОПа до 2014 року, рахуємо.
Потім, пан президент переписує Рошени/Богдани/Кузні на своїх людей, я типу не при ділах.. Ніззя мені... :weep:
Рахуємо знову і от він результат- без рошенів-богданів-кузні ПОП став бідніший. :cray:
Ах-ах-ах, яке неподобство.. Кришталево чиста людина постраждала! :aggressiv:
А доки дехто бідкаєцця, в маєток Пороха приїжджають його люди, на яких переписані підприємства
з чуманданчиками бабулєсів та звітністю.
Лошари  симпатики  продовжують рюмсати та  оплакувати "постраждалого".
Завіса! :ok:
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

что вещает Рюкзакян
осталось загадкой...
А.. А... Ааааааа
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

   Свинота, вы чего скачаете? Чем стране хуже, тем вам лучше, что ли? Да, Вова за год обосрался и не намерен останавливаться. Ну, так мы его выбрали, мы его и поправим. Ответственности с себя не снимаем. Разберёмся.
    Вот только вы-то тут при чём? Ушли от заслуженного наказания, осмелели и оборзели? Ну так это не надолго, рано радоваться...
ти головне кулачком помахай. B-) .......і бля розбирайся а не тут штани просиджуй.Бо потім прийдеться в омані шукати СВОГО абасравшегося.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя много чего просрал, тут нечего обсуждать, в противном случае он бы сейчас сидел вместо Зеленского. А помогать должен. Он может запросто сдать схемы воровства в оборонпроме и исполнителей. Я не верю, что можно 5 лет быть президентом и не знать, кто ворует лес. Не смог сам посадить, помоги своей стране, сдай подельников. Заставь Быкарчука работать с его говенной фракцией. Тут можно перечислять бесконечно.
;o  :D  це що за марення.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Петя много чего просрал, тут нечего обсуждать, в противном случае он бы сейчас сидел вместо Зеленского. А помогать должен. Он может запросто сдать схемы воровства в оборонпроме и исполнителей. Я не верю, что можно 5 лет быть президентом и не знать, кто ворует лес. Не смог сам посадить, помоги своей стране, сдай подельников. Заставь Быкарчука работать с его говенной фракцией. Тут можно перечислять бесконечно.
:lol:  :lol:  :lol: Ви думаєте, що хтось вищий клєрка середньої ланки не знає тих схеми чи виконавців. Ви ще поспитайте у Порошенка про головних "контрабандистів" на митниці, ах да про них вже й бабки на лавці знають, тільки "контрабандисти" як були так і залишилися.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

=========================
Ти що, серйозно не розумієш,в чому прикол? 8-:
Дай я тобі поясню дещо.
Беремо активи ПОПа до 2014 року, рахуємо.
Потім, пан президент переписує Рошени/Богдани/Кузні на своїх людей, я типу не при ділах.. Ніззя мені... :weep:
Рахуємо знову і от він результат- без рошенів-богданів-кузні ПОП став бідніший. :cray:
Ах-ах-ах, яке неподобство.. Кришталево чиста людина постраждала! :aggressiv:
А доки дехто бідкаєцця, в маєток Пороха приїжджають його люди, на яких переписані підприємства
з чуманданчиками бабулєсів та звітністю.
Лошари  симпатики  продовжують рюмсати та  оплакувати "постраждалого".
Завіса! :ok:
Ще один економіЗД... Передача активів у сліпий траст не позбавляє людину статків. Ви хоть у бубочки поспитайте...
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

;o  :D  це що за марення.
це називається "дєтскій лєпєт"
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Ну подивись декларацію Порохатого.

  :punish:
Блюмберг не дивиться на декларації у місцеву податкову, чи на внутрішню бухгалтерську звітність та прописану там вартість активів у гривнях, а на cashflow компаній, показники рентабельності з EBITDA, ринкову вартість assets, з яких складено капітал певної особи і ще ряд показників (можете почитати про методологію підрахунків на самому сайті Блюмбергу, якщо, звичайно, Ви хоч поняття сіре маєте про ці речі - що не схоже).

У випадку Педри (та й не лиш його, а взагалі, укр.олігархів) те, що він перестав бути мільярдером з точки зору Блюмбергу зумовлено було падінням економіки України із-за війни (із-за чого українські компанії повтрачали валову прибутковість та ринкову вартість) та зокрема у випадку Педри втратою контролю над виробничими активами у пРФ (які перестали бути рентабельними із-за цього).


Останнє редагування: 23 квітня 2020 06:26:53 від MartinFierro
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Новая порция штабных карикатур из порохоштаба подъехала.
Пожалуйста, ознакомьтесь, распишитесь, а то не выдадут рошеновский батончик на обед.




   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Блюмберг не дивиться на декларації у місцеву податкову, чи на внутрішню бухгалтерську звітність та прописану там вартість активів у гривнях, а на cashflow компаній, показники рентабельності з EBITDA, ринкову вартість assets, з яких складено капітал певної особи і ще ряд показників (можете почитати про методологію підрахунків на самому сайті Блюмбергу, якщо, звичайно, Ви хоч поняття сіре маєте про ці речі - що не схоже).

У випадку Педри (та й не лиш його, а взагалі, укр.олігархів) те, що він перестав бути мільярдером з точки зору Блюмбергу зумовлено було падінням економіки України із-за війни (із-за чого українські компанії повтрачали валову прибутковість та ринкову вартість) та зокрема у випадку Педри втратою контролю над виробничими активами у пРФ (які перестали бути рентабельними із-за цього).

Ок.

Є  9000 акцій по номінальній вартості за штуку 3020 грн.

Яка їх вартість в доларах по курсу 12, а по курсу 30?    :-)o



 
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

знатно зелебню плющит  :laugh:  :lol:
выделили штабного, картинки постить  :weep:
давай бяшка, отрабатывай.
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Шотуд ? дедусь прибычно обосрался, но держится еще ?  :laugh:
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Свежачок, не благодарите  :gigi: 

   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Свежачок, не благодарите  :gigi: 

Показати зображення...
Зеленський дотримав слово - 1000 грн отримали! :K
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Тут порохоштаб порохоботам новую зе-карикатуру прислал
Сказали обязательно запостить


Показати зображення...
:lol:
   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

Держите сегодняшнее, в ближайшем рошене выдали












   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)









   
Re: Вакханалия порохоботов (картинки)

шо не кажіть, а наш народ вміє сміятися  :lol:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія