Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілка каяття прихильники певної політсили.

Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Ти мене бачив у гундяївській церкві? То може саме ТИ є прихожанином його церкви, а не я?


А твій Томас преподобний знищив ДВІ українських церкви, а гундяївська як почувалася вольготно в Україні, так і почувається і ваш Томас їй почорту.
у гундяєвців "приход", а у нас - парафія!  :lol:
не тре так палитись!
   
по факту саме так і є
навіть таке враження, що МПЪ ще й зміцнив свої позиції в Україні
принаймні те, що не втратив ні на йоту - це беззаперечно
а от КП тепер не тільки гундяєвці називають неканонічною
Свиня вчергове вислужилася перед Хуйлом і напрацювала на додатковий комплект зелених парчових лахів МПЪ

Що є " по факту " ? Що , Миросю ? А можна ще раз детально ( Корова теж може приєднатись ) пояснити , як це томос " знищив дві українські церкви " ?
   
у гундяєвців "приход", а у нас - парафія!  :lol:
не тре так палитись!
Так мова ж саме про те і йде, що він є прихожанином гундяєвської церкви, а не парафіянином.


Я ніпаніла: ти шо, з льогікою не дружиш?

Ти б хоч думав спочатку, а вже потім песав. :punish:
   
Що є " по факту " ? Що , Миросю ? А можна ще раз детально ( Корова теж може приєднатись ) пояснити , як це томос " знищив дві українські церкви " ?

Чешуню, чеши звідси зі своєю розпальцовкою.

В Україні було ДВІ українських церкви. А зараз є лише одна, та й та із фальшивим Томасом, що не вартий паперу, на якому надрукований.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Чешуню, чеши звідси зі своєю розпальцовкою.

В Україні було ДВІ українських церкви. А зараз є лише одна, та й та із фальшивим Томасом, що не вартий паперу, на якому надрукований.

Ах ти тупа пызда кацапська  :lol:  томос тобі фальшивий? Гундяєв тобі настоящій дасть  :K

Останнє редагування: 6 березня 2020 21:33:45 від Serge_D
   
 (tu) Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

:facepalm:  :punish:
подивись на дату!
Сумел поднять педе? ну молоток! Не напрасно отсасывал!
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Так мова ж саме про те і йде, що він є прихожанином гундяєвської церкви, а не парафіянином.


Я ніпаніла: ти шо, з льогікою не дружиш?

Ти б хоч думав спочатку, а вже потім песав. :punish:
про "приход" ти писала!  B-)  а на тлі твоїх заяв про "фальшивий томос" які думки мають у мене з"явитись?
   
Re:  (tu) Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Сумел поднять педе? ну молоток! Не напрасно отсасывал!
Дурік, не я сьогодні підняв!  :lol:
п.с. але гілочка таки актуальна.
   
про "приход" ти писала!  B-)

Ти не шариш, шо гундяївським може бути тільки ПРИХОД, а не ПАРАФІЯ?


Та включи ти нарешті мозги, бльядь!
Я ніпаніла: ти так у все дуже довго і важко вникаєш?
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Ах ти тупа пызда кацапська  :lol:  томос тобі фальшивий? Гундяєв тобі настоящій дасть  :K
Сышь, членосос пердыча, расскажи скока ты кацапов завали на передке, чмо???Рискни, а? напиши , пидарасина))))
   
які думки мають у мене з"явитись?
тільки про єблю, сука бльядь!  :punish:

це тобі відповідь і на твоє хамство позавчорашнє, і на твої боцманські завороти, і на твої оці відмазки про гундяя, до речі, не Я першою про нього згадала у цій гілці, так що, твої звинувачення ідуть мимо і я вимагаю вибачень.  :beee:  За всі твоє обіжання мене за останні 3 дні. Пора вже починати відповідати за свої слова, хлопчику.  :kez_04:
   
Чешуню, чеши звідси зі своєю розпальцовкою.

В Україні було ДВІ українських церкви. А зараз є лише одна, та й та із фальшивим Томасом, що не вартий паперу, на якому надрукований.

Томос не фальшивий . Незалежно від мого ставлення до " автокефалій " і " томосів" , в системі " православія" ця " бамага" реальна .
Що значить " лише одна " ? по твоєму 247,8 церков було б взагалі круть , чи шо ? Хороших і разних православних ?
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Застовплю гілочку.
сподіваюсь ви вже прокинулись, і до вас потроху доходить масштаб того піzдєца, шо ви по приколу натворили.
Еще не знаю как Зе, но пеця точно вор и враг Украины и украинского народа.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

тільки про єблю, сука бльядь!  :punish:

це тобі відповідь і на твоє хамство позавчорашнє, і на твої боцманські завороти, і на твої оці відмазки про гундяя, до речі, не Я першою про нього згадала у цій гілці, так що, твої звинувачення ідуть мимо і я вимагаю вибачень.  :beee:  За всі твоє обіжання мене за останні 3 дні. Пора вже починати відповідати за свої слова, хлопчику.  :kez_04:
Я тобі не Зеленський! :lol:
   
Вторые сутки пылает у прихильники певної політсили "шо не слово то матюк"(с)
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Еще не знаю как Зе, но пеця точно вор и враг Украины и украинского народа.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

про "приход" ти писала!  B-)  а на тлі твоїх заяв про "фальшивий томос" які думки мають у мене з"явитись?

а могет там у нее "приход" в ином смысле слова ?)
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

хочеш розкаятись - кайся, а не флуди.
     На  третий  день  отец Федор стал проповедовать птицам. Он
почему-то склонял их к лютеранству.
     -- Птицы,-- говорил он им звучным голосом,--  покайтесь  в
своих грехах публично!
   
Томос не фальшивий . Незалежно від мого ставлення до " автокефалій " і " томосів" , в системі " православія" ця " бамага" реальна .
Що значить " лише одна " ? по твоєму 247,8 церков було б взагалі круть , чи шо ? Хороших і разних православних ?
то парафіни, а Церква - одна, і вона нелегітимна, бо Томас фальшивий.   :punish:
   
Я тобі не Зеленський! :lol:
то ти піздунішка сєрінькій?  :kez_04:
   
а могет там у нее "приход" в ином смысле слова ?)
Нє магьот, бо у неї слово "приход" вжите саме в тому значенні, в якому його вжив АлексУП, який і розпочав про це мову.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

а могет там у нее "приход" в ином смысле слова ?)
я про це також думав... B-)
   
то парафіни, а Церква - одна, і вона нелегітимна, бо Томас фальшивий.   :punish:

Ну одна , а скільки , як на тебе, повинно їх бути ? " православіє " все неллегітимне , але не тобі про це говорити . Це я можу таку тему задвинути , а ти не можеш , бо сама православна . а з точки зору православної ,томос -реальна " бамага " . Ти просто політично заангажована .
   
я про це також думав... B-)
бльо... ти ше можеш і думать...

і про шо ж ти думав?
   
Ну одна , а скільки , як на тебе, повинно їх бути ? " православіє " все неллегітимне , але не тобі про це говорити . Це я можу таку тему задвинути , а ти не можеш , бо сама православна . а з точки зору православної ,томос -реальна " бамага " . Ти просто політично заангажована .
ні, ти просто засліплений шикаладним какашгамном, тому для тебе той Томас, не підписаний підписантами, вважається документом. А для мене - то тупо жорсткий папір, який навіть за призначенням не можна використати. Той шмат паперу не має ніякої юридичної сили, якщо хоч один із підписантів не поставив свого підпису в ньому.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Ну одна , а скільки , як на тебе, повинно їх бути ? " православіє " все неллегітимне , але не тобі про це говорити . Це я можу таку тему задвинути , а ти не можеш , бо сама православна . а з точки зору православної ,томос -реальна " бамага " . Ти просто політично заангажована .
:facepalm:
   
:facepalm:
:gigi: га-га-га. Шо такоє? недойоб мозга? Ото ж, кайся!  :punish:
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Сышь, членосос пердыча, расскажи скока ты кацапов завали на передке, чмо???Рискни, а? напиши , пидарасина))))

прихильники певної політсили тупая, что ты тут про пёдорыча ..  цинизм высшей мєри.
Голосовать за ватного прихильники певної політсили и якобы противопоставлять себя пёдорычу  :lol:  :facepalm:
На кого это расчитано?
   
ні, ти просто засліплений шикаладним какашгамном, тому для тебе той Томас, не підписаний підписантами, вважається документом. А для мене - то тупо жорсткий папір, який навіть за призначенням не можна використати. Той шмат паперу не має ніякої юридичної сили, якщо хоч один із підписантів не поставив свого підпису в ньому.

Та мені взагалі пох на " шікалад " . Я -нацюк .буржуазний . Томос надав Патриарх Константинополю . Він православний авторитет , чи ні ?
   
Та мені взагалі пох на " шікалад " . Я -нацюк .буржуазний . Томос надав Патриарх Константинополю . Він православний авторитет , чи ні ?
звіздюк ти шикаладний, а не нацюк.  :kez_04:
   
Гілка каяття прихильники певної політсили?

Покаяние вошло в жизнь с перестройкой и фильмом Тенгиза Абуладзе Покаяние(1984).
Но это грузины. Они могут покаяться. Могут попросить прощения.

Могут могут покаяться и попросить прощения англичане.
Джон Мейджор попросил прощения и покаялся за то, что поверил своей разведке, что у Ирака есть хим. оружие...
Могут просить прощения и покаяться украинцы. Даже последний Порохъ покаялся и попросил прощения у избирателей и народа Украины за невыполнения предвыборных обещаний.(Но это украинцы. Юля не просила прощения и не каялась. Ибо не украинка по внутренней самоидентификации)
Могут покаяться и попросить прощения даже несамовитi ирачани, за "по ошибке" сбитый МАУ боинг.

Но что бы русский, Россия, Кремль хоть когда нибудь и хоть за что нибудь покаялись и попросили прощения?
Или что бы покаялись те, кто идентифицирует и самоидентифицирует  себя с Зеленским и подобными?
 Не верю!
 Для покаяния надо быть порядочным.
Пусть даже на йоту, на долю, на волос...но порядочным.

Тема тупиковая.
   
звіздюк ти шикаладний, а не нацюк.  :kez_04:

Туфта . Так і я можу . Це називається демагогія . Ти сама завжди за Пороха топила .
ПС . І за томос .
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.
YL

то парафіни, а Церква - одна, і вона нелегітимна, бо Томас фальшивий.   :punish:
:fuck:  :snooks:  :lol:  :lol:  :lol:
   
моя подруга прихильники певної політсили, не змогла я її переконати проголосувати правильно у першому турі.
зараз запитала її що вона думає про свого кумира.
каже що незадоволена українськими реаліями, але "цар хароший, то боярє плахіє" :facepalm:
на запитання "навіщо хароший цар набрав у команду дєрьма?" відповідає що інших нема де взяти.
далі не продовжувала допит щоб не посваритись, бо людина дуже хороша, шкода втрачати таку подругу.
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

шо ви по приколу натворили.

Загнобили свиню? Це прикол?
   
" православіє " все неллегітимне
навпаки
   
Re: Гілка каяття прихильники певної політсили.

Ах ти тупа пызда кацапська  :lol:  томос тобі фальшивий? Гундяєв тобі настоящій дасть  :K

О, порошки ладні ще й битву попів замутити :facepalm1:
   
Туфта . Так і я можу . Це називається демагогія . Ти сама завжди за Пороха топила .
ПС . І за томос .

надай підтвердження цій своїй брехні, або не пєсди, як ти це завжди робиш. :kez_04:
   
:fuck:  :snooks:  :lol:  :lol:  :lol:
о, ще один вірун в Святого Підра. Ти коли останній раз до церкви ходив?
   
надай підтвердження цій своїй брехні, або не пєсди, як ти це завжди робиш. :kez_04:

Я порохоботкам жодних доказів не надаю . І томосоголовим типу тебе теж .

Останнє редагування: 7 березня 2020 11:32:41 від cheshuntt
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія