Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Світ чекає вражаючої цифри загибелі українських героїв, щоб надати сучасну зброю

Опитування
Тема
Всього проголосувало: 20
так  5 
 
 25% 
ні  5 
 
 25% 
інше  5 
 
 25% 
опитування некоректне  3 
 
 15% 
автор - нічого не розуміє  2 
 
 10% 




Інерція, небажання вирішувати "чужі проблеми", "моя хата далеко", бажання і на цьому заробити, не дразнити підарашку....

Останнє редагування: 2 лютого 2015 22:48:23 від filozof
   
хотят чтоб рашка тут застряла, измотать ее финансово...даже при "заморозке" конфликта санкции не снимут.

а через пару годков утопить весь этот лугандонский гнойник в крови, тогда думаю оружие и дадут, когда кацапстан не сможет сопротивлятся из-за издержек.

Останнє редагування: 2 лютого 2015 22:51:50 від DeL1T
   
хотят чтоб рашка тут застряла, измотать ее финансово...даже при "заморозке" конфликта санкции не снимут.

а через пару годков утопить весь этот гнойник в крови, тогда думаю оружие и дадут, когда кацапстан не сможет сопротивлятся из-за издержек.
=============================================================================================
...задача прихлопнуть вонючего таракана - пидарашку не стоит в принципе....
   
Нет, даже если погибнет миллион, ничего не дадут. Тут совсем не та зависимость.
   
я думаю это им абсолютно похуй

в сирии уже 300 тысяч трупов - даже про дип консерны не слыхать.
   
свит чекает когда президент рошена станет президентом Украины
   
не факт, але жертви будуть аргументом...
   
частково бояться, що як тільки штати почнуть постачати нам зброю, в хуйла повністю відмовлять гальма і цей конфлікт отримає ще більше загострення
   
=============================================================================================
...задача прихлопнуть вонючего таракана - пидарашку не стоит в принципе....

смотря что в вашем понимании прихлопнуть ?

после поражения совков в афгане - ссср не прехлопнули, но шатнули так, что через 10 лет он распался.
   
п.3 інше :шо за хуйня 8-: і взагалі Захід не розуміє що за хуйня тут твориться а при такий невизначеності стрьомно надавати якусь серйозну допомогу B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія