Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи знову хазяйнують на фупі :X

Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

В смітнику можете побачити дві гілки - відокремлені срачі від топіку з беленюком
Перші ніки кожної з гілок свідчать з кого все почалося
Маєте ще питання? Якщо маєте - у мене для вас погані новини.

Ти вповноважений так чинити, чи робиш це на свій розсуд?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ви воювали? Ні? Ну ясно, що ні, ви кацап, не гівно, як украінци.

"військових іршень не маєм"
не плутай освоєння бюджетів з забезпеченням територіальної цілісності .

про безславні криваві 2014-2015  вукраїнському суспільстві колективна змова мовчання. правду про причини безнастанних поразок і котлів розкриють ен українці - вони її бояться - а "британські" історики.

українці ж роблять єдине що в них виходить найкраще - дармоїдять бюджети, імітуючиінституції держави. в тому числі і армію
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

У Вас отличный юмор. Спасибо.

Всего лишь несколько гиперболизировал. Для доходчивости. Очень рад, что Вам приятна такая правда. Украинская.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

це було знесення гілки турча на передбанник, де б винуватець торжества вам міг би всім відповісти.
Але все зірвалося - не хоче.
Ну і ладно, облом
ясно, дяки. костяху переклинило на свинях. аж сон втратив...
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Растіч, ви чітаете. Невже постійне змащування лайном Украіни та украінців на цьму форумі потрібне? Не буду показувати пальцем на аеліта, та є тут декілька персонажей, в якіх то поставлено на промислові рейкі. То може хватить повноважень то пріпинити?

беггі. не європеєць ви . не європеєць)) кацап звичайний))
а як же

))

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it

так само імітуєте євроепйців, як і науківців, митників прокурорів суддів воїнів президентів етс))

   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Те кто погиб тоже гавно а не люди, да, плевальщик?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Тепер у Світлани буде вдосталь часу заґуґлити, куди подівся Олексій Порошенко.

Фіть-ха!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Растіч, ви чітаете. Невже постійне змащування лайном Украіни та украінців на цьму форумі потрібне? Не буду показувати пальцем на аеліта, та є тут декілька персонажей, в якіх то поставлено на промислові рейкі. То може хватить повноважень то пріпинити?
для цього треба сидіти на форумі 24/7, розбиратися в срачах і доповідях, а мені таке навіть за гроші нафіг не потрібно
Я не є строрнником чайка-менеджменту, де босс внєзапно налітає не розібравшись, обсирає шахівницю і гордо летить геть
Але на форумі є декілька персонажів, які реально заліплюють лобовуху лайном і мені трохи болить, це неможливо не помітити навіть сліпому
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Те кто погиб тоже гавно а не люди, да, плевальщик?
Профілактик згодний, що всі до одного українці гівно, зрадники та крадії.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ти вповноважений так чинити, чи робиш це на свій розсуд?
не вповноважений я тут ні на що
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ясно, дяки. костяху переклинило на свинях. аж сон втратив...
насправді, то було щось на кшталт милосердя. Вважаю, що чувака врятували від більш важкіх наслідків
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Вважаю, що чувака врятували від більш важкіх наслідків
Не впевнений :rotate:

   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ну Аэлит по дефолту должен первым улететь. бегги, давай, договаривайся, ты его выпустил, тебе его и закрывать
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Стеол вчергове збрехав.

Я була в тій гілці, коли Свєтлану відправили у Передбанник.

Гілка замість радощів від перемоги українця Беленюка швидко перетворилася на звичний срач прихильники певної політсили та порохоботів, бо бач, Беленюк є депутатом від СН,  і Світлана радо приймала у тому участь. Махач був досить жвавий зі звичним жбурлянням каках у обидві сторони.

Потім прийшов двірник Растич і прибрав з гілки весь срач з обох сторін - і зі сторони порохоботів, і зі сторони зелених.

І написав наступний пост:

rastych, cьогодні в 16:46
вичистив срач
ще один пост на зелено-кнурячу тему - в компанію до костяші без попередження
люди, бля, ну порадійте

--------------------------------------------

Але ж наші люди не шукають простих доріг.

Свєтлана миттєво спробувала перейти на тему про бан Костяші.

Тоді Растич попередив всіх ще раз:

...і за розборки не по темі теж
-------------------------------------------

Але Свєтлана вже лізла на амбразури і вперто вєщала про  модераторство часів Йожи та Слава.

Якщо б на її місті ліз, як срака на драку, ти, Стеол, або я - думаю, нас забанили теж. Тим більше, що і мої пости з тієї гілки прибрали за зелено-кнурячий срач.

Тож не роздирай собі обличчя пазурами, Стеол і не приписуй це політичним уподобанням. Все було набагато простіше.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

не вповноважений я тут ні на що

Ага, значить тут авторитаризм в чистому вигляді.
Цікаво, хто слідуючий тобі на лобовуху насере..
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ага, значить тут авторитаризм в чистому вигляді.
Цікаво, хто слідуючий тобі на лобовуху насере..

Диктат, б***ь :facepalm1:  откуда вы лезете.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

"Зєлєні", они же юльки, уже имели свой форум, Дурдом назывался...
+1

прикрили на прохання безумних поросєботів
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

для цього треба сидіти на форумі 24/7, розбиратися в срачах і доповідях, а мені таке навіть за гроші нафіг не потрібно
Я не є строрнником чайка-менеджменту, де босс внєзапно налітає не розібравшись, обсирає шахівницю і гордо летить геть
Але на форумі є декілька персонажів, які реально заліплюють лобовуху лайном і мені трохи болить, це неможливо не помітити навіть сліпому
пане. Розумію, що вам то нафіг не потрібно. Однак, ви стількі часу з цим форумом живете, що він вже частина вас. Як нема модераціі, а ви маете деяки права, то інколи і можна півгодинкі на пріборку пріміщення, де все одне багато часу живете, витратити. Ну, мені так здаеться.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мова про початок 2014-го року.
Тоді прихильників Майдану банили пачками.
Ділєтант(ка) навіть гілку відкривала зі зверненням до правди.
Мені сьогоднішнє свавілля нагадало той час
в смітнику лежить випиляний срач на тему Беленюка
Світлана отримала, я так розумію, як перша, хто розпочав цей срач - слід думати, що відправили в передбанник
нмд, цей срач цілком прийнятний для політфоруму - такий вже формат, як нема конструктиву чи здатності до аргументованої дискусії
але то виключно моя персональна думка - якщо нема кацапізму в постах, най сруться громадяни, хоч якась політична боротьба вирує...
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Стеол вчергове збрехав.

Я була в тій гілці, коли Свєтлану відправили у Передбанник.

Гілка замість радощів від перемоги українця Беленюка швидко перетворилася на звичний срач прихильники певної політсили та порохоботів, бо бач, Беленюк є депутатом від СН,  і Світлана радо приймала у тому участь. Махач був досить жвавий зі звичним жбурлянням каках у обидві сторони.

Потім прийшов двірник Растич і прибрав з гілки весь срач з обох сторін - і зі сторони порохоботів, і зі сторони зелених.

І написав наступний пост:

rastych, cьогодні в 16:46
вичистив срач
ще один пост на зелено-кнурячу тему - в компанію до костяші без попередження
люди, бля, ну порадійте

--------------------------------------------

Але ж наші люди не шукають простих доріг.

Свєтлана миттєво спробувала перейти на тему про бан Костяші.

Тоді Растич попередив всіх ще раз:

...і за розборки не по темі теж
-------------------------------------------

Але Свєтлана вже лізла на амбразури і вперто вєщала про  модераторство часів Йожи та Слава.

Якщо б на її місті ліз, як срака на драку, ти, Стеол, або я - думаю, нас забанили теж. Тим більше, що і мої пости з тієї гілки прибрали за зелено-кнурячий срач.

Тож не роздирай собі обличчя пазурами, Стеол і не приписуй це політичним уподобанням. Все було набагато простіше.

Брешете ви, шуша, я в тій гілці навіть і не був.
А тепер скажіть правду: кого, окрім Світлани теж відправили в передбанник?
Бо, як ви кажете, такого заслуговувало чимало дописувачів в тій гілці
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А так то ця тема, де ця... нехай буде людина... замість радості від золота України хотіла злорадства від уявного підгоряння "порохоботів" та вимагала в ТС змінити надпис на "Слуга народа выиграл золото"?

Такіх людєй унічтожают!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

фуп вже не обговорює ні тренди ні ідеї ні ідеології ні навіть події. фуп обговорює лиш персонажів. і навіть вже не персонажів зовнішніх  - політики - а внутрішніх)) фуп персонажів -
дрібні персонажні війни)))

це деменція, нешановні старички і старушки ))
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Там у Косташу вечірнє загострення почалось )
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Брешете ви, шуша, я в тій гілці навіть і не був.
А тепер скажіть правду: кого, окрім Світлани теж відправили в передбанник?
Бо, як ви кажете, такого заслуговувало чимало дописувачів в тій гілці

ставлю пляшку коньяка, шо більш нікого :D
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

пане. Розумію, що вам то нафіг не потрібно. Однак, ви стількі часу з цим форумом живете, що він вже частина вас. Як нема модераціі, а ви маете деяки права, то інколи і можна півгодинкі на пріборку пріміщення, де все одне багато часу живете, витратити. Ну, мені так здаеться.

не по формі чолобитну опдаєш. не по формі
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Бо, як ви кажете, такого заслуговувало чимало дописувачів в тій гілці
Так, кожна б***ь, яка замість радості від золота України висералась, що це начеб-то викликає підгоряння в "порохоботів".
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Стеол вчергове збрехав.
Я була в тій гілці, коли Свєтлану відправили у Передбанник.

Гілка замість радощів від перемоги українця Беленюка швидко перетворилася на звичний срач прихильники певної політсили та порохоботів, бо бач, Беленюк є депутатом від СН,  і Світлана радо приймала у тому участь. Махач був досить жвавий зі звичним жбурлянням каках у обидві сторони.

Потім прийшов двірник Растич і прибрав з гілки весь срач з обох сторін - і зі сторони порохоботів, і зі сторони зелених.

І написав наступний пост:

rastych, cьогодні в 16:46
вичистив срач
ще один пост на зелено-кнурячу тему - в компанію до костяші без попередження
люди, бля, ну порадійте

--------------------------------------------

Але ж наші люди не шукають простих доріг.

Свєтлана миттєво спробувала перейти на тему про бан Костяші.

Тоді Растич попередив всіх ще раз:

...і за розборки не по темі теж
-------------------------------------------

Але Свєтлана вже лізла на амбразури і вперто вєщала про  модераторство часів Йожи та Слава.

Якщо б на її місті ліз, як срака на драку, ти, Стеол, або я - думаю, нас забанили теж. Тим більше, що і мої пости з тієї гілки прибрали за зелено-кнурячий срач.

Тож не роздирай собі обличчя пазурами, Стеол і не приписуй це політичним уподобанням. Все було набагато простіше.

фігассє як оперативно зибіли  почали  мазу тянуть за щвєту-кобилячу-сраку ;o

ПС, пане растамане, а чому не баниться ось це ватне гімно, яке рекламою свого youtube каналу засрало весь ФУП ?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Там у Косташу вечірнє загострення почалось )
(tu)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

в смітнику лежить випиляний срач на тему Беленюка
Світлана отримала, я так розумію, як перша, хто розпочав цей срач - слід думати, що відправили в передбанник
нмд, цей срач цілком прийнятний для політфоруму - такий вже формат, як нема конструктиву чи здатності до аргументованої дискусії
але то виключно моя персональна думка - якщо нема кацапізму в постах, най сруться громадяни, хоч якась політична боротьба вирує...

О, тим більше.

тепер кожний може порівняти версію бана Свєтлани від Стеола і мою.

Я вважаю, що срач випилили правильно, бо ми вже настільки зациклені на кольорі штанів один одного, що вже не можемо порадіти за спільну перемогу України будь-де, навіть в спорті.

І миттєво починаємо виясняти, який колір штанів у переможця.

Якщо подивитися зі сторони, це дійсно огидно.

Тим більше, що жодна з сторін не позіціонує себе, як прокацапську і всі вболівають за Україну.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 23:53:40 від шуша
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Растіч, ви чітаете. Невже постійне змащування лайном Украіни та украінців на цьму форумі потрібне? Не буду показувати пальцем на аеліта, та є тут декілька персонажей, в якіх то поставлено на промислові рейкі. То може хватить повноважень то пріпинити?

Люто плюсую
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

беггі. а як ти святкуватимеш мій забан?)  і з ким?)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

беггі. а як ти святкуватимеш мій забан?)  і з ким?)
ну, в мене в холодному підвалі стоіть стійка з винами. Мабуть біленького чогось, легкого, на кшталт ріслінгу стаканчік з дружиною випью.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Люто плюсую

Растіч, реагуй, поважні порохохвіли люто плюсують
Каво стєсняться в радном отєчєствє(с)
 :facepalm1:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Брешете ви, шуша, я в тій гілці навіть і не був.
А тепер скажіть правду: кого, окрім Світлани теж відправили в передбанник?
Бо, як ви кажете, такого заслуговувало чимало дописувачів в тій гілці

По-перше, я написала правду.

По-друге, я і не стверджувала, що ти, Стеол, був у гілці - я написала , як припущення, що, "Якщо б на її місті ліз, як срака на драку, ти, Стеол, або я - думаю, нас забанили теж"

Намагайся розуміти написане, пліз.

Тепер відповідаю на друге питання для тих, хто в танкє:

"А тепер скажіть правду: кого, окрім Світлани теж відправили в передбанник?
Бо, як ви кажете, такого заслуговувало чимало дописувачів в тій гілці"


ще раз, прочитайте уважно мій перший пост - спочатку Растич ПРОСТО ВЧИСТИВ ВСЮ ГІЛКУ.

І нікого не банив. Але попередив, що забанить першого, хто ЗНОВУ РОЗПОЧНЕ СРАЧ НЕ ПО ТЕМІ,

Тепер вгадайте з трьох разів, хто саме першим вирішив з'ясувати відносини?  Правильно, Свєтлана. І опинилась у Передбаннику.

Повторюю ще раз:

Якщо б на її місті ліз, як срака на драку, ти, Стеол (якщо б ти був на той момент у гілці), або я - думаю, нас забанили теж.

Тож бан Свєтлани не має політичного подтексту, як це намагаєшся вивести ти. Чи ти не згодний зі мною?



Останнє редагування: 5 серпня 2021 00:13:23 від шуша
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ставлю пляшку коньяка, шо більш нікого :D

Читайте мій попередній пост.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ну, в мене в холодному підвалі стоіть стійка з винами. Мабуть біленького чогось, легкого, на кшталт ріслінгу стаканчік з дружиною випью.

а відзначатимете рокивини того? чи так. одну пляшку бухнете і все?)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Тоже бан Свєтлани не має політичного подтексту, як це намагаєшся вивести ти. Чи ти не згодний зі мною?

Мені важко міркувати, бо я насправді не був в тій гілці.
Мені залишається уточнити, чи це було у відповідності з правилами фупу, чи Растіч вчинив авторитарно?
Як ви пишете, "що забанить першого, хто ЗНОВУ РОЗПОЧНЕ СРАЧ НЕ ПО ТЕМІ"
Тобто,  почав фупчикам погрожувати санкціями, на які не має прав.
То чи це не авторитаризм?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

не вповноважений я тут ні на що
звичайно ні
Олег Куєвський разом з Фаїною/Фіоною, чи як там його
рішають в сінагозі долю форуму
забули тєбе запросити :)
глянь його пост....
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

а відзначатимете рокивини того? чи так. одну пляшку бухнете і все?)
то вже роковини моеі ганьби. Він був забанений, я бився, акі котик з ОЮ за розбан Аеліта. Щоправда, тоді він ще не ебанувся і підарасом не був. По бокалу в пам'ять про нього і все. Не весілля. Так було, Вікторе?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мені важко міркувати, бо я насправді не був в тій гілці.
Мені залишається уточнити, чи це було у відповідності з правилами фупу, чи Растіч вчинив авторитарно?
Як ви пишете, "що забанить першого, хто ЗНОВУ РОЗПОЧНЕ СРАЧ НЕ ПО ТЕМІ"
Тобто,  почав фупчикам погрожувати санкціями, на які не має прав.
То чи це не авторитаризм?

Вас взагалі не було в тій гілці - то як Ви могли стверджувати, що тут відстрелюють тільки прихільників Зеленського та ще й відкрити гілку з такою назвою?

Ви хоча б розібралися б спочатку в причинах бану.  Чи запитали б у людей - але ж ні, треба одразу почати шаблею махати - кацапи  окупували ФУП!!!! :girl_were:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія