Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Холівар ПДР у Львові :peremoga:

Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

О чем спор? У автомобиля красный свет. В соседнем ряду автомобили останавливаются. Что это за урод с регистратором который совершенно явно не собирался останавливаться на красный?

 (tu)
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Львівяни, ви дебіли. Це шо, ті що повертають, їдуть 30 м. по зустрічній? Реверсивний рух кокой-то.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:



Ось чому лівий ряд стоїть не червоне, а правий спокійно рухається на зелену стрілку. Зекономили на світлофорі, бо там мусить бути секція з зеленою стрілкою, а не табличка. Водію просто пощастило, що той роверист не їхав швидше.

Останнє редагування: 8 квітня 2020 14:50:22 від Каманя
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Львівяни, ви дебіли. Це шо, ті що повертають, їдуть 30 м. по зустрічній? Реверсивний рух кокой-то.



зустрічна на мості - стоїть у них червоний.
рух іде наліво з мосту. і справа виїзд на міст. одночасно.

дибіли ті шо розмітку не доробили.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:



роверист гандон ось тут переходив де ланос зліва . чотириполосну дорогу на мості.
там постійно люди переходять. їм ліньки іти до переходів  :D



там спірне питання крім того дивіться далі на розмітку там підказки
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

там спірне питання крім того дивіться далі на розмітку там підказки

де спірне ? розмітку не намалювали бо гаднони у нас дороги обслуговують ..
там переходу неіснує.
а люди переїодять коли мало машин і міст стоїть у дві строни.  :D 
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:


Ось чому лівий ряд стоїть не червоне, а правий спокійно рухається на зелену стрілку. Зекономили на світлофорі, бо там мусить бути секція з зеленою стрілкою, а не табличка. Водію просто пощастило, що той роверист не їхав швидше.
ось до цього знаку і є великі питання
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

де спірне ? розмітку не намалювали бо гаднони у нас дороги обслуговують ..
там переходу неіснує.
а люди переїодять коли мало машин і міст стоїть у дві строни.  :D 

а ви уважно подивіться на наявну розмітку
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

ось до цього знаку і є великі питання

Які питання? знак встановлено заздалегіть і для водіїв, а не для оленів но роверах. Питання тільки до світлофора без секції.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Які питання? знак встановлено заздалегіть і для водіїв, а не для оленів но роверах. Питання тільки до світлофора без секції.
нє..... з світлофором все гаразд. крім зеленої таблички
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

О чем спор? У автомобиля красный свет. В соседнем ряду автомобили останавливаются, и это тоже должно было водителя заставить замедлиться и быть внимательным - этот момент тоже есть в ПДД, и этому учат в автошколах (нормальных автошколах, а не тех, где права продают)

Для чого йому зупинятись,якщо він знає,що зліва не має  бути ані пішоходів,ані авто?
На початку відео водій цього авто якраз пропускає пішохода на пішохідному.та й далі він не летить
Скажу чесно,бо я їжджу там щодня, я б теж не зміг би передбачити,що зліва там хтось або щось може вискочити
Тим паче цей хтось проскочив і перед двома рядами машин,які в той час почали рух знизу,бо в них загорілось зелене
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Для чого йому зупинятись,якщо він знає,що зліва не має  бути ані пішоходів,ані авто?
На початку відео водій цього авто якраз пропускає пішохода на пішохідному.та й далі він не летить
Скажу чесно,бо я їжджу там щодня, я б теж не зміг би передбачити,що зліва там хтось або щось може вискочити
Тим паче цей хтось проскочив і перед двома рядами машин,які в той час почали рух знизу,бо в них загорілось зелене

правда твоя.
але світлофор в правій полосі має світити зеленим.
якшо світить червоним - будь хто не з левандівки вже би зупинявся у шукав пішоходів.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Для чого йому зупинятись,якщо він знає,що зліва не має  бути ані пішоходів,ані авто?
На початку відео водій цього авто якраз пропускає пішохода на пішохідному.та й далі він не летить
Скажу чесно,бо я їжджу там щодня, я б теж не зміг би передбачити,що зліва там хтось або щось може вискочити
Тим паче цей хтось проскочив і перед двома рядами машин,які в той час почали рух знизу,бо в них загорілось зелене
:facepalm:
у якій школі тобі права видали?
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

а ви уважно подивіться на наявну розмітку

а ви подивістья звідки виїхав грузовик наліво.

дві полоси справа ДО розмітки яку видно.
далі наліво і направо.

бля нельвівські не замахуйте вже.
дістало вам пояснювати. :D
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

:facepalm:
у якій школі тобі права видали?

Більше смайлів.особливо після твого зливу трохи вище :laugh:
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

правда твоя.
але світлофор в правій полосі має світити зеленим.
якшо світить червоним - будь хто не з левандівки вже би зупинявся у шукав пішоходів.

Так і є.інколи і зупиняються там на червоне.щоправда,ненадовго
Візуально цей водій не летів.але назвати розумною людину,яка вирішила перетнути міст через 4 смуги поза пішохідним, я точно не можу
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

просто чтобы отметиться )
у водителя отобрать права и на пересдачу отправить, там есть стоп линия, красный светофор и  вообще, если левый ряд стоит, то ехать в правом надо осторожнее.
дети тоже нарушили все что можно, я бы их отловил и за ухо держал до приезда патруля, для их же блага..




   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Для чого йому зупинятись,якщо він знає,що зліва не має  бути ані пішоходів,ані авто?
На початку відео водій цього авто якраз пропускає пішохода на пішохідному.та й далі він не летить
Скажу чесно,бо я їжджу там щодня, я б теж не зміг би передбачити,що зліва там хтось або щось може вискочити
Тим паче цей хтось проскочив і перед двома рядами машин,які в той час почали рух знизу,бо в них загорілось зелене

 :facepalm1:
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

:facepalm1:

Більше смайлів,пліснява зелена :laugh:
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

водій не зобовязаний зупинитись на червоний при наявній зеленій стрілці.
зменшити швидкість так, пересвідчитись чи немає перешкод перед тим, як продовжувати рух далі так, надати перевагу руху тому хто має на це право теж так.
все необхідне водій виконав, перешкода виникла рапрово, і раз водій зреагував, і запобіг зіткненню значить швидкість обрана водієм відповідала наявній дорожній обстановці
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

водій не зобовязаний зупинитись на червоний при наявній зеленій стрілці.
зменшити швидкість так, пересвідчитись чи немає перешкод перед тим, як продовжувати рух далі так, надати перевагу руху тому хто має на це право теж так.
все необхідне водій виконав, перешкода виникла рапрово, і раз водій зреагував, і запобіг зіткненню значить швидкість обрана водієм відповідала наявній дорожній обстановці
ніякої швидкості він не знижував. пер шо німий до суду.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Є там перехід чи нема, не важно.

Зелена стрілка при червоному світлі не дає права беззупинного проїзду.

Водії, українці, львів'яни, запам'ятайте:
Зелена стрілка при червоному світлі не означає, що ти можеш проїхати на повному ходу, без зупинки.
Потрібно зупинитися, всіх пропустити і тільки тоді їхати.

Зупинка обов'язкова!
Якщо у Львові цього не толерують (мені, коли я зупинявся на червоне світло з зеленою стрілкою, деякі дебіли навіть сигналили ззаді), то в Польщі за незупинку на зеленій стрілці поліція вліплює штрафи.

P.S. Велосипедист також порушив правила. Раз, що переїжджав перехід на ровері. Два, а чи можна там взагалі переходити? Але це вже другорядне.
а у мене питання-що вночі там робила та дитина БЕЗ батьків?  і переходу там і близько нема.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

а тепер увага, то шо і я говорив - синій знак не по темі, і зелена стрілка -табличка біля секції світлофора також ні в красну армію.
синій знак - має бути "лівий ряд прямо, правий -направо". зелена стрілка - не прямо, а направо.
при з"їзді з правого ряду на другорядну обов"язково вмикається сигнал правого повороту.


На знаке указан изгиб дороги. Это перекресток со сложной конфигурацией. Таблички перед этим перекрестком могло и не быть, но ее установили, чтобы водители могли заранее знать, что главная дорога с изгибом.

В этом случае, продолжая движение по главной дороге, подавать сигнал световым указателем поворота не надо, а вот если мы собираемся съехать на второстепенную дорогу, то будем совершать маневр левого поворота, соответственно, при подъезде к перекрестку будем об этом сигнализировать.



аналогічно до нашого випадку.
 
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

а у мене питання-що вночі там робила та дитина БЕЗ батьків?  і переходу там і близько нема.
вину лісапедиста ніхто не заперечує. але половина чомусь вперто відмазують водятла
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:
LSD

ось до цього знаку і є великі питання
(tu)
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:
LSD

вину лісапедиста ніхто не заперечує. але половина чомусь вперто відмазують водятла
Там обоє дятли. Один поперся через дорогу, другий не збавив швидкості...
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Нет такого в пдд! Пропустить всех - да. Но если пропускать некого, то можно ехать. Тут нет ни малейшего нарушения со стороны водителя! Абсолютно нет ничего, к чему бы можно было придолбаться. Но если бы он сбил ребенка на велосипеде, то попал бы на деньги.

Хорват пише про Польщу, в Литві такі самі правила
Колись можна було їхати вправо на червоне (при зеленій стрілці) без зупинки
Потім поміняли на це
Kaip rašoma KET 76 punkte, „jeigu sankryžoje ties raudonu šviesoforo signalu pritvirtinta lentelė su žalia rodykle, nukreipta į dešinę, vairuotojams leidžiama sukti į dešinę ir degant draudžiamam šviesoforo signalui, tačiau prieš įvažiuodami į sankryžą jie privalo sustoti prieš kelio ženklą „Stop linija“ ir (ar) „Stop“ liniją, jeigu jų nėra, – prieš pėsčiųjų perėją, šviesoforą ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinus, kad tai yra saugu ir nebus trukdoma kitoms transporto priemonėms ir pėstiesiems, kurių judėjimo kryptį jie kerta“.
Водій повинен ЗУПИНИТИСЬ ПОВНІСТЮ
1СТОП ЛІНІЯ
2СТОП
3 якщо знаків нема - перед переходом або світлофором

"Привчали"  ВСІХ ВОДІЇВ ВЕЛИКИМИ ШТРАФАМИ
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Там обоє дятли. Один поперся через дорогу, другий не збавив швидкості...
я про це вже руский місяць товчу. B-)
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=913405.220
Ще один тест на ПДД. Проїзд перехрестя.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

водій не зобовязаний зупинитись на червоний при наявній зеленій стрілці.
зменшити швидкість так, пересвідчитись чи немає перешкод перед тим, як продовжувати рух далі так, надати перевагу руху тому хто має на це право теж так.
все необхідне водій виконав, перешкода виникла рапрово, і раз водій зреагував, і запобіг зіткненню значить швидкість обрана водієм відповідала наявній дорожній обстановці

чому це ?
даремно ти таке написав.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

чому це ?
даремно ти таке написав.

при наявній зеленій стрілці!
читай ціле речення, а не половину, там немає коми, бо інакше спотворюється суть написаного
можу добавити, щоб було зрозуміло чітко, якщо стрілка стосується напрямку руху водія
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

при наявній зеленій стрілці!
читай ціле речення, а не половину, там немає коми, бо інакше спотворюється суть написаного
можу добавити, щоб було зрозуміло чітко, якщо стрілка стосується напрямку руху водія
напрямок "прямо"- це напрямок "по головній". B-) а водятел намірювався на другорядну, шо єсть "поворот направо"
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

Там немає що оцінювати хоча б тому,що там в принципі не може бути ані пішоходів,ані авто
Це міст.для тих,хто не в курсах
Уяви собі таку ситуацію, що вночі, поки ти спав, зробили перехід.
І от ти такий встаєш рано і женеш без зупинки, не розглядаючись по бокам, бо знаєш, що там нічого не повинно бути в принципі.

Або інший приклад.
Приїхав ти в інше місто. Заїхав ти на подібний перехресток і не знаєш чи там є в принципі чи нема в принципі нічого. Будеш гнати незупиняючись?

Ось тому в Європі на зелену стрілку при червоному світлофорі завжди треба обов'язково спочатку зупинитися, розгледітися по сторонам дати дорогу якщо треба і тільки тоді їхати. Інакше штраф.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

при наявній зеленій стрілці!
читай ціле речення, а не половину, там немає коми, бо інакше спотворюється суть написаного
можу добавити, щоб було зрозуміло чітко, якщо стрілка стосується напрямку руху водія

даремно ти далі вперто доводиш дурницю.

конкретно у цьому місці ше можна спробувати тебе послухати.

але коли направо виїзд на перехресток де їдуть машини на зелене ?
спробуй не загальмуй :)))

але це один такий варіант у Львові. шо поворот направо і більше машин немає.
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

напрямок "прямо"- це напрямок "по головній". B-) а водятел намірювався на другорядну, шо єсть "поворот направо"

ну і? правила не зобовязують водія обовязково зупинитись, вірніше водій повинен надати перевагу іншим учасникам проїзджаючи на червоний із зеленою стрілкою, є перешкода зупиняєшся, нема їдеш далі...
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

ну і? правила не зобовязують водія обовязково зупинитись, вірніше водій повинен надати перевагу іншим учасникам проїзджаючи на червоний із зеленою стрілкою, є перешкода зупиняєшся, нема їдеш далі...
упевнитись в безпеці  і скинути швидкість релігія не дозволяє? перешкода була, огляд закритий стоячими автами в лівому ряду.
п.с. чомусь всі оминули момент проїзду пішохідного переходу цим водятлом... B-)
п.п.с. цікаво, ти в штатах так само їздиш?
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

даремно ти далі вперто доводиш дурницю.

конкретно у цьому місці ше можна спробувати тебе послухати.

але коли направо виїзд на перехресток де їдуть машини на зелене ?
спробуй не загальмуй :)))

але це один такий варіант у Львові. шо поворот направо і більше машин немає.

трохи вище відповів, є також схожий варіант на зїзді із стрийської на ВВ, правий поворот, постійна стрілка проїзджай не зупиняючись, там правда зробили кілька років тому пішоходний перехід, але до того можна було не зупинятись, бо жодних перешкод на шляху не було
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

усім водіям велосипедів пішоходам а також водіям які купили права або не знають правил і стверджують шо у стартопіку НЕ треба зупинятися на червоне бо є зелена стрілка направо,
прокоментуйте но нам ( о видатні водятли на дорогах )
чи потрібно зупинитися на червоне на цьому перехрестку який на фото нижче ?
чи можна не зупинятися, не пропускати машини які їдуть зліва направо по Хмельницького ші швидкістю від 50 км/год  ?
ваш вихід проффесура
:)))




   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

упевнитись в безпеці  і скинути швидкість релігія не дозволяє? перешкода була, огляд закритий стоячими автами в лівому ряду.
п.с. чомусь всі оминули момент проїзду пішохідного переходу цим водятлом... B-)
п.п.с. цікаво, ти в штатах так само їздиш?

так скинути швидкість, чи зупинитись?
я не захищаю водія, бо я би пригальмував в цій ситуації однозначно, але якщо водій зреагував і йому вистачило часу на гальмування і уникнення зіткення, значить швидкісний режим ним був обраний згідно дорожньої обстановки
   
Re: Холівар ПДР у Львові  :peremoga:

чи потрібно зупинитися на червоне на цьому перехрестку який на фото нижче ?
чи можна не зупинятися, не пропускати машини які їдуть зліва направо по Хмельницького ші швидкістю від 50 км/год  ?
ваш вихід проффесура :)))

взяв і змішав всьо до купи :)
в даній ситуації водій повинен надати перевагу машинам зліва, і якщо для цього потрібно зупинитись, значить водій зупинеться, але якщо зліва машин, роверистів, інших перешкод немає, то проїхати він може цю ділянку не зупиняючись, бо правила не зобовязують водія зупинятись при відсутності перешкод, так як це вимагається допустим при перетині стоп лінії із знаком стоп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія