Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
dev

так картинка уже изменилась

ну і? а потім буде спад. в наступні місяці.
а через рік в цей час буде незвично мало.

ну і про геніальну ідею звезти хворих докупи щоб швидше перезаразилися - то вже треба окремо оцінювати наслідки.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

напише - почитаємо.
Почитаємо. Але ту статтю за 31 уже треба переписувать. Див пост над твоїм.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Это рынок и демократия  :D Ж а еще засудят удальцов, которые нелецензионные клапаны для ивл на 3д принтере печатали.
И кста - никто не говорил, что мрут без ивл. Это ты сам придумал.
Зато уже были новости, что ивл немногим помог тем, кто к нему был подключен в Италии и Испании.

Ну якби апаратів вистачало, то мабуть не просили б нових. Так шо таки мабуть мруть. Тим більше апарати потрібні і для інших хворих, не тільки "коронованих".

А суть допису в т ч в тому шо багато хто кричав "распні!", коли якісь бізнюки маски з України продавали і далі продають за кордон. Швеція не Україна, але тут теж так. 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ну і? а потім буде спад. в наступні місяці.
а через рік в цей час буде незвично мало.

ну і про геніальну ідею звезти хворих докупи щоб швидше перезаразилися - то вже треба окремо оцінювати наслідки.

будет спад поговорим. И заметь там данные только на 24 марта. С тех пор смерти оставались высокими
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Швеція не Україна, але тут теж так.

Скрізь так. Вільний ринок. Тільки у Фінів НЗ якийсь був, здається.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
dev

Ну якби апаратів вистачало, то мабуть не просили б нових. Так шо таки мабуть мруть. Тим більше апарати потрібні і для інших хворих, не тільки "коронованих".

А суть допису в т ч в тому шо багато хто кричав "распні!", коли якісь бізнюки маски з України продавали і далі продають за кордон. Швеція не Україна, але тут теж так. 

з ДЕРЖРЕЗЕРВУ, а не приватні
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ну якби апаратів вистачало, то мабуть не просили б нових. Так шо таки мабуть мруть. Тим більше апарати потрібні і для інших хворих, не тільки "коронованих".

А суть допису в т ч в тому шо багато хто кричав "распні!", коли якісь бізнюки маски з України продавали і далі продають за кордон. Швеція не Україна, але тут теж так. 
Просят новые, бо готовятся к «тысячам трупов», как и предполагалось изначальным планом. Это ж не только Швеция начала наращивать количество ICU в связи с короной.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
Ali

7,206   +376  477   +76   
сьогодні вже сумний рекорд


из которых 3 человека трудоспособного возраста  и 473 - люди 50 лет и более !!!

по факту кто не из группы риска все равно не помирают,  а те кто помирают - умерли бы и без этого вируса
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

из которых 3 человека трудоспособного возраста  и 473 - люди 50 лет и более !!!

по факту кто не из группы риска все равно не помирают,  а те кто помирают - умерли бы и без этого вируса

Может въебать по ним атомной бомбой? Все равно умрут и без бомбы?

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Может въебать по ним атомной бомбой? Все равно умрут и без бомбы?
є більш радкиальний метод боротьби і дієвий
усіх кому 50+1 день евтаназію..і його батьків теж..він буде ж не проти я думаю :shuffle:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

а те кто помирают - умерли бы и без этого вируса

та да. Ми усі помрем. Зрозуміло. Тільки біда у тому, що хтось раніше, а хтось пізніше. І раніше ніхто не хоче. Байдуже 20 тобі років, чи 60, чи 100.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Может въебать по ним атомной бомбой? Все равно умрут и без бомбы?

та від карантину скоріше виходить і без радіоактивного зараження. тільки з короновірусним, і то. якщо протестують і тести покажуть, шо таки да! причиною смерті став короновірус!
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

та да. Ми усі помрем. Зрозуміло. Тільки біда у тому, що хтось раніше, а хтось пізніше. І раніше ніхто не хоче. Байдуже 20 тобі років, чи 60, чи 100.
Та фатить скулить  :rotate:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв


Официальный сайт Манчестер Сити сообщил, что ушла из жизни мать Пепа Гвардиолы.

Долорес Сала Каррио было 82 года, она скончалась из-за коронавируса в пригороде Барселоны.

"Клуб выражает искренние соболезнования в это печальное время Пепу, его семье и их друзьям", — гласит заявление на сайте "горожан".

Ранее сообщалось, что Гвардиола пожертвовал один миллион евро каталонской больнице для борьбы с COVID-19.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Та фатить скулить
8-:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

та да. Ми усі помрем. Зрозуміло. Тільки біда у тому, що хтось раніше, а хтось пізніше. І раніше ніхто не хоче. Байдуже 20 тобі років, чи 60, чи 100.
Только нет гарантии, что заразись они короной через год, исход был бы другим. Зато стоимость карантинов видно уже сейчас.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв


Официальный сайт Манчестер Сити сообщил, что ушла из жизни мать Пепа Гвардиолы.
Долорес Сала Каррио было 82 года, она скончалась из-за коронавируса в пригороде Барселоны.
"Клуб выражает искренние соболезнования в это печальное время Пепу, его семье и их друзьям", — гласит заявление на сайте "горожан".

Ранее сообщалось, что Гвардиола пожертвовал один миллион евро каталонской больнице для борьбы с COVID-19.

а які ще супутні хвороби були в померлої бабусі? не повідомляють?
де вона взагалі доживала свій вік? вдома їй синок найняв когось, чи бабуся була в якомусь будинку престарілих під наглядом?
всі ці питання дуже релевантні з огляду на рукотворну пандемію.
   
хз на селі жінчині батьки ващє не забивають собі голову вірусами :laugh:
кажуть що в суботу їздили до тінґсрид на хотдоги :laugh:
   
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведам та іншим зараз варто думати не про вірус, а як за цією димовою завісою змінився склад головних акціонерів їх провідних компаній. А то може статись так, що їх національна гордість Ericsson, стане тимчасовим філіалом якого Гуанчжоу Сістемс, доки вся документація не переїде в Гуанчжоу. Проте їм не звикати, після того як Вольво стало китайським.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Только нет гарантии, что заразись они короной через год, исход был бы другим. Зато стоимость карантинов видно уже сейчас.
Ну не знаю. Якби у мене був вибір +1 рік життя, чи померти зараз, то я вибрав би +1. Незалежно від вартості і карантинів. Може хтось готовий жертвувати своїм життям заради економіки, не знаю, я не готовий.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ну не знаю. Якби у мене був вибір +1 рік життя, чи померти зараз, то я вибрав би +1. Незалежно від вартості і карантинів. Може хтось готовий жертвувати своїм життям заради економіки, не знаю, я не готовий.
Поправочка - плюс 1 год закрытым дома.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Поправочка - плюс 1 год закрытым дома.
байдуже
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

байдуже
Ну то если байдуже, закройся и сиди. Нафига тебе для этого карантин?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Нафига тебе для этого карантин?
Так якщо тільки я буду сидіти, який сенс у карантині?
   
Так якщо тільки я буду сидіти, який сенс у карантині?
не заразишся
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

не заразишся
А ну да. :)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Так якщо тільки я буду сидіти, який сенс у карантині?
Ну ты боишься умереть на год раньше, тебе есть сенс значит. А у не риск группы больше шансов быть сбитыми машиной, им точно сенса нет.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ну ты боишься умереть на год раньше,

Якщо ти пам'ятаєш починалося з того, що вони усе одно помруть.  Я ставлю себе на місце людей, які у групі ризику. Вони нічим за мене не гірші. Я намагаюсь міркувати як вони.
Я так само як і ти не з групи ризику.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Якщо ти пам'ятаєш починалося з того, що вони усе одно помруть.  Я ставлю себе на місце людей, які у групі ризику. Вони нічим за мене не гірші. Я намагаюсь міркувати як вони.
Я так само як і ти не з групи ризику.
Та ты забей, шо тут некоторые пишут.
Тема про шведов и начиналось с того, что шведы решили пройти через корону без карантина любой ценой. Любой ценой. Если для этого кто-то должен умереть, то он умрет. А тем кто боится всегда можно закрыться дома и ждать.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Та ты забей, шо тут некоторые пишут.
Тема про шведов и начиналось с того, что шведы решили пройти через корону без карантина любой ценой. Любой ценой. Если для этого кто-то должен умереть, то он умрет. А тем кто боится всегда можно закрыться дома и ждать.
Я не проти шведського варіанту. Нація вирішила, ніхто не проти. Вам там видніше. Навіть навпаки. Я вболіваю за вас. Якщо у вас усе пройде добре, у нас теж, думаю, усі карантини повідміняють.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
den

В Швеції по факту карантин
Як і в інших країнах
Але він у кожного свій
В Сербії комендантська година
А Білорусі закриті кінотеатри але підготовка до параду

Основна ціль - досягнута - шляхом зменшення кількості контактів

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

по факту, те що в швеції немає карантину, це не зовсім правда.
ще в першій половині березня більшість компаній відмінили не критичні подорожі як за кордон так і в середині країни, маса офісів перейшла на віддалену роботу, пасажиропотік в аеропортах практично зупинено, готелі стоять незаповнені, внаслідок чого стаф сидить дома, і все що пов'язано з туризмом паралізовано, із більшості тих хто змушений сидіти дома дітей в садок не пускають. єдине що залишилось вільним, то піти погуляти чи зайти на каву, але як би там не було основні зараження відбуваються загалом під час ділової активності та масових заходів, що в швеції зведено зараз практично до нуля
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Основна ціль - досягнута - шляхом зменшення кількості контактів

Уменьшение количество контактов достигается соблюдением санитарно-эпидемиологических норм.

А карантин нужен для контроля распространения заболевания. Например, при карантине вам не запрещают в магазин ходить, в при походе в магазин вам 4-6 раз померят температуру на постах эпидемиологического контроля.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Уменьшение количество контактов достигается соблюдением санитарно-эпидемиологических норм.

А карантин нужен для контроля распространения заболевания. Например, при карантине вам не запрещают в магазин ходить, в при походе в магазин вам 4-6 раз померят температуру на постах эпидемиологического контроля.

це тільки, якщо в місцевості зафіксовані випадки смертельно небезпечної хвороби і там перебувають люди з інших місцевостей, яким треба виїжджати. це називається карантином! це не цей локдаун і домашній арешт, який запровадили підери світу "своїм" народам.
 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

по факту, те що в швеції немає карантину, це не зовсім правда.
ще в першій половині березня більшість компаній відмінили не критичні подорожі як за кордон так і в середині країни, маса офісів перейшла на віддалену роботу, пасажиропотік в аеропортах практично зупинено, готелі стоять незаповнені, внаслідок чого стаф сидить дома, і все що пов'язано з туризмом паралізовано, із більшості тих хто змушений сидіти дома дітей в садок не пускають. єдине що залишилось вільним, то піти погуляти чи зайти на каву, але як би там не було основні зараження відбуваються загалом під час ділової активності та масових заходів, що в швеції зведено зараз практично до нуля

звідки така інформація?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

звідки така інформація?
Да это даже по графикам видно. Сравните их хотя-бы с Great Britain и USA.
И для контраста еще с графиком по Украине.

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

готелі стоять незаповнені, внаслідок чого стаф сидить дома, і все що пов'язано з туризмом паралізовано,

Они не сидят дома, их всех уволили. Радуются шо ппц.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

звідки така інформація?
Це п***а, дети в садиках бо дома они мешают работать. У меня на районе 15 садиков и постоянно вижу, как воспитатели выгуливают группы по 20-50 детей.
   
Они не сидят дома, их всех уволили. Радуются шо ппц.

ой да ладно уволили! Закончится эта волна — и все пойдут на работу туда, где работали. 2 месяца бе з/п, зато живые все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія