Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гєтьманцев вскрився **(Про негативне ставлення до даного діяча)

Re: Гєтьманцев вскрився

Мабуть, це буде вп'яте чи вшосте з 24.02.2022

пані тидищ вже також  - рецидивістка на фупі :)

п.с. ти великий молодець.
моя тобі пошана і респект  (tu)
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Я тут на днях the блядєй назвав the блядями - хтось дзьоба стер о доповідь.

ну то пане Хомо в нас з вами різні погляди (а отой визначений артикль, щоправда однаковісінькі)
але мене теж банять
   
Re: Гєтьманцев вскрився

пані тидищ вже також  - рецидивістка на фупі :)

п.с. ти великий молодець.
моя тобі пошана і респект  (tu)

Пошана і респект наразі нашим захисникам, що невпинно їбaшать русню, - ЗСУ  X(
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Побережіть себе
Того падлюку треба на допит в СБУ викликати
і ми швидко побачимо як воно здиміє в расєю.

та пане я ше є в банді - save fop. #SaveФОП
якби не хуйло і війна - ми прості фопи би вже ого-го...
ну тотаке.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

   
Re: Гєтьманцев вскрився

та пане я ше є в банді - save fop. #SaveФОП
якби не хуйло і війна - ми прості фопи би вже ого-го...
ну тотаке.

А я закриваю магазин і ліквідую ФОП.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Пошана і респект наразі нашим захисникам, що невпинно їбaшать русню, - ЗСУ  X(
(tu)
так.
віримо у зсу. тримаємо стрій.
чим можемо - донатимо.
Боротьба триває (с)
   
Re: Гєтьманцев вскрився

А я закриваю магазин і ліквідую ФОП.

ех..... :)

Останнє редагування: 8 червня 2022 00:05:34 від Бандер1вець
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Ми весь час говоримо про "хороших рускіх", які сюди без мила лізуть, але варто вже починати озвучувати прізвища "хороших укрАінскіх", які їх сюди привозять. А потім дійде черга й до тих, хто на них досі ходить.
Якщо ця війна позбавилась анонімності, то й щодо квитків на Шуфутинського теж.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Re: Гєтьманцев вскрився

а я відкрив у травні....
послуги.
якшо в мінус не піде - триматиму.
най люди мають роботу.
якшо піде в мінус - закрию з вересня.
але не хтів би. най би просто було хоч на грані нуля працювало то всьо.
коронавірус пережили якось в нуль маю надію шо і то...
ех.
мрії певне. :)

На заході України взагалі очікується економічний бум. І це я ще не кажу про продаж гуманітарки  :gigi:

Мої продавчині розбіглися - роз'їхались з Києва, і повертатися не планують.

Але якщо б і не роз'їхались, все одно закрила б ФОП: навіщо при Гетьманцеві платити податки, якщо вони йдуть не на потреби Армії, а на списання боргів фірташа і коломойського?

Останнє редагування: 8 червня 2022 00:16:06 від тыдыщ
   
Re: Гєтьманцев вскрився

На заході України

відкривай щось тут.
буму ніякого ще немає наразі.
захід втримався з горем навпіл і ніби 90% запрацювало.
що буде - побачимо з часом.
але ну ти в курсі я бачу. :)
   
Re: Гєтьманцев вскрився

відкривай щось тут.
буму ніякого ще немає наразі.
захід втримався з горем навпіл і ніби 90% запрацювало.
що буде - побачимо з часом.
але ну ти в курсі я бачу. :)


На Буковину yakaboo переїхало  (tu)
   
Re: Гєтьманцев вскрився

І тут залишу про Гетьманцева

   
Re: Гєтьманцев вскрився

На Буковину yakaboo переїхало  (tu)

Чернівці чарівні. Франц Йосиф профінансував. Імператор Австрійський  (tu)
а у Львівщину вже  - 350 фірм.
розетка - найбільша.  (tu)
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Чернівці чарівні. Франц Йосиф профінансував. Імператор Австрійський  (tu)
а у Львівщину вже  - 350 фірм.
розетка - найбільша.  (tu)

У розетки срака настає. Але не через руйнування логістичних ланцюгів. А через те, що індезіт, арістон та інша поєбень збиралась у рашці.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

У розетки срака настає. Але не через руйнування логістичних ланцюгів. А через те, що індезіт, арістон та інша поєбень збиралась у рашці.
тада і не тіко це.
самсунг.
лджі і тд... багато всього.
п.с. кому треба самсунг зі словаччини ? там крутий завод.
зануссі у словенії завод.
соні чеське ? :)
та 100 прикладів по товарах.
я курю мальборо з Хорватії по ціні нашій  :D

   
Re: Гєтьманцев вскрився

А я закриваю магазин і ліквідую ФОП.
це правильне рішення. Але зря ви так довго чекали.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Всіх цих гетьманцових, порошенків і т.п. не повинно залишитись у владі після війни ні в якому вигляді...

Хороше сосешь с двойным проглотом
Сразу Порошенко припоел.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

це правильне рішення. Але зря ви так довго чекали.


Були плани. Тепер війна, у планах сенсу немає
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Європарламент рекомендує лідерам ЄС на саміті 23-24 червня надати Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС, — заявив Голова Комітету Європарламенту із закордонних справ Девід Макалістер.

Та це ж вільний ринок. Що тоді наші Гетманцевсько-Фіальські лобісти будуть робити????? Кордону не буде, мит не буде, акцизів теж.  Як так???  :gigi:  :gigi:  :gigi:
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Європарламент рекомендує лідерам ЄС на саміті 23-24 червня надати Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС, — заявив Голова Комітету Європарламенту із закордонних справ Девід Макалістер.

Та це ж вільний ринок. Що тоді наші Гетманцевсько-Фіальські лобісти будуть робити????? Кордону не буде, мит не буде, акцизів теж.  Як так???  :gigi:  :gigi:  :gigi:
фіала дуже влетів з нерухомістю, на ліга.нет постійні аутотренінги що дешевшати не буде в жодному разі.

Походу хана хлопцю.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

фіала дуже влетів з нерухомістю, на ліга.нет постійні аутотренінги що дешевшати не буде в жодному разі.

Залежить від щільності ракетних ударів.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

...на жаль, це не про вени.

Любить російську мову та культуру

Гетманцев вважає, що російська мова — його рідна мова, і що російська культура не має нації:

«Я являюсь русскоязычным, русский язык - мой родной язык, я думаю на русском, я разговариваю в быту на русском».

«Булгаков, Пушкін і Толстой не мають національності. Вони - частина світової культури. А зло на їх батьківщині сталося як раз тому, що покидьки їх не читали. Це не Толстой з Булгаковим бомблять Київ, це роблять дикуни, які не мають з культурою нічого спільного»

Крім того, він просував скасування норми про штрафи за використання російської мови в обслуговуванні:

«У нас немає рішень, що суперечать один одному. Закон про мову (з відповідними штрафами) прийняли "попередники" використовуючи тему мови для розколу суспільства перед виборами. А ми як раз зареєстрували законопроект про скасування штрафів. Сподіваюся, незабаром розглянемо»

Отже, у чому головна проблема?

В тому, що людина, яка вважає себе російськомовною та любить російську культуру, унеможливлює західний шлях України, лобіює інтереси олігархів та виступає за авторитарну складну ієрархічну систему управління країною і всіма сферами життя людини зараз має занадто великий вплив на прийняття рішень, що стосуються нашої економіки.

Ставлення до Гетманцева залежить тільки від того, за що ви боретеся. За Україну, її перемогу та наше майбутнє економічне диво. Чи за збереження сировинної рентної економіки та схематози, на яких завдяки його ініціативам можна гарно заробити.

Что-то опять все смешали в кучу.Предъява к нему в чем?В том что он сказал правду что он русскоязычный и русский его родной язык?Вам бы стало легче от того что он вам соврал и сказал что вам было бы приятно услышать?Про русскую культуру я согласен.Сейчас это бред.Хотя Пушкин с Достоевским никого не убивали,но ее влияние и последствия для Украины сложно недооценивать и нужно сводить к минимуму,как в любой пост-колониальной стране.Ну а все остальное из перечисленного обсуждаемо и имеет право на жизнь,в том числе с выкидыванием его на помойку.Просто бесит что люди пытаются что то писать и не могут внятно сформулировать что хотели сказать и просто наваливают кучу обиженных воплей,вместо конкретных вещей.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

   
Re: Гєтьманцев вскрився

Что-то опять все смешали в кучу.Предъява к нему в чем?

П'ять пунктів претензій до Гетьманцева. Що не ясно?
   
Re: Гєтьманцев вскрився

фіала дуже влетів з нерухомістю, на ліга.нет постійні аутотренінги що дешевшати не буде в жодному разі.

Походу хана хлопцю.

 :weep: Так работа у них такая.Мне вон сейчас тоже звонят и предлагают вложиться в Турции в новострои в Алании.70% за год!!!  :lol: И с серьезным лицом мне пытаются вешать это дерьмо на уши,видимо по незнанию что я таких людей сразу добавляю в черный список чтобы больше никогда не тратить на них ни секунды своего времени.А так то нормальные риелторы говорят что аренда просела на 30-70%,а где то и просто люди съехали (и таких тоже  много).Продажа тоже просела процентов на 20-30%,а иногда и на 50 в зависимости от срочности.И будет еще падать потому что спрос нулевой и рентабельность с такими ценами получается неинтересная от слова совсем.А Фиала конечно голова,но слушать его бред не вижу ни малейшего смысла
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Ось ще претензія

   
Re: Гєтьманцев вскрився

П'ять пунктів претензій до Гетьманцева. Що не ясно?
Так я и говорю что они какие-то странные и между собой несвязанные
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Ось ще претензія

https://t.me/OstanniyCapitalist/10240
Гетьманцев робить це СВІДОМО.
Ще раз
СВІДОМО.
Щоб зірвати армійське постачання.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Гетьманцев робить це СВІДОМО.
Ще раз
СВІДОМО.
Щоб зірвати армійське постачання.

Может в этом что то есть,но не стоит забывать наш народ,который во время войны навез люксовых авто,пользуясь отсутствием растаможки.Так думаю и со всем остальным а-ля торговля гуманитаркой  и прочие зашквары за которые в военное время нужно расстреливать
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Что-то опять все смешали в кучу.Предъява к нему в чем?В том что он сказал правду что он русскоязычный и русский его родной язык?Вам бы стало легче от того что он вам соврал и сказал что вам было бы приятно услышать?Про русскую культуру я согласен.Сейчас это бред.Хотя Пушкин с Достоевским никого не убивали,но ее влияние и последствия для Украины сложно недооценивать и нужно сводить к минимуму,как в любой пост-колониальной стране.Ну а все остальное из перечисленного обсуждаемо и имеет право на жизнь,в том числе с выкидыванием его на помойку.Просто бесит что люди пытаются что то писать и не могут внятно сформулировать что хотели сказать и просто наваливают кучу обиженных воплей,вместо конкретных вещей.

Гетьманцев - ватна проросійська мразь. Нам точно саме такі кадри потрібні у владі?

   
Re: Гєтьманцев вскрився

Взагалі є ДУЖЕ КРУТА праця, аналіз книги Гетьманцева



Дорогі друзі!

           Перед вами аналіз книги Данила Гетьманцева «Нариси філософії податку». Я вибрав її спеціально як джерело mainstream поглядів значної частини полісімейкерів, інтелектуалів України та пострадянського простору. Такі погляди на широкий спектр економічних питань і проблем є відображенням західного інтелектуального mainstream-а. Він проявляється в аналітичних роботах, рекомендаціях міжнародних організацій, змісті університетських курсів, програм розвитку та культурних продуктах.

          Детальний розбір поглядів, оцінок, тверджень Д. Гетьманцева як типового представника лівого інтелектуального середовища України дозволяє встановити витоки такого світогляду, вказати на помилки та дефекти в ньому, представити наукові докази та факти на підтримку альтернативної, ліберальної точки зору.

          Сьогодні Україна веде війну проти нацистської Росії, рашизму/хуйло. Весь цивілізований світ допомагає нам у боротьбі із ворогом. Водночас в Україні та у всьому світі різко активізується боротьба ідей. Війна ідей. На цьому фронті перемога ще більша важлива для того, щоб ніколи більше Україна, весь світ не страждав більше від фашизму, нацизму, рашизму та інших авторитарних, колективістських навчань. Перемогти ворога на полі бою, але не викрити, нейтралізувати та показати порочність, небезпеку його ідей – створити умови для повернення монстра, для відродження Дракона.

          Запрошую до осмисленого, уважного читання. Пам'ятаєте, чеховське «видавлювати із себе по краплях раба»? Мій матеріал – це робота, яка допоможе вам видавити з себе значну частину марксиста, антиліберала, антизахідника та антиринковика.

          Незмінним залишається мій девіз: Думайте! Це не боляче!



Аналіз книги Д. Гетьманцева «Нариси філософії податку» (526 сторінок)

Тут є повний текст



   
Re: Гєтьманцев вскрився

Виходячи з його тверджень, заяв та висновків, Данило Олександрович Гетьманцев – це:

фаталіст
містик
марксист
антизахідник
антиліберал
противник демократії
прихильник авторитаризму
ідеолог Схематоза
егалітарист
маніпулятор
антириночник
   
Re: Гєтьманцев вскрився

«Я являюсь русскоязычным, русский язык - мой родной язык, я думаю на русском, я разговариваю в быту на русском».
и где преступление?
пол-страны таких
Расстрелять?
Смотришь видео с фронта - украинцы на передовой на русском говорят
Уволить?
Вы на фронт пойдете?

А Гетманцефф - пратиффный. на любом языке :D
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Гетьманцев - ватна проросійська мразь. Нам точно саме такі кадри потрібні у владі?

https://t.me/OstanniyCapitalist/9136

Повторяю.Я бы закрыл глаза на то что он пишет эту чушь,если бы он был экномическим гением и проводил реформы,приносящие плоды.Его на работу брали именно для этого.Он все таки не министр культуры чтобы принимать во внимание его оффтоп высеры.Именно это я и имел в виду ,когда писал про то что смешали все в кучу.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

и где преступление?
пол-страны таких
Расстрелять?
Смотришь видео с фронта - украинцы на передовой на русском говорят

Вже набридло відповідати, просто скопіюю

   
Re: Гєтьманцев вскрився

але варто вже починати озвучувати прізвища "хороших укрАінскіх", які їх сюди привозять
Будь ласка
Порошенко Новинского привез
Так прямо в Вике и написано
Основанием для предоставления гражданства Украины была просьба министра экономики (в правительстве Азарова) Петра Порошенко.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

и где преступление?
пол-страны таких
Расстрелять?
Смотришь видео с фронта - украинцы на передовой на русском говорят
Уволить?
Вы на фронт пойдете?

А Гетманцефф - пратиффный. на любом языке :D


Я об этом чуть выше написал.Многим нравиться когда кто-то кривляется и выдает себя за того кем не является,но зато говорит то,что приятно слышать патриотическим ушам.Я же всегда выступал за правду и открытость,потому что ложь во благо это все равно ложь и все что на ней построено,рано или поздно разрушится как песочный замок.
   
Re: Гєтьманцев вскрився

Может в этом что то есть,но не стоит забывать наш народ,который во время войны навез люксовых авто,пользуясь отсутствием растаможки.Так думаю и со всем остальным а-ля торговля гуманитаркой  и прочие зашквары за которые в военное время нужно расстреливать

Угу, йди порадь це Безуглій, вона з радістю підхопить. Вже один законопроект про розстріли нашкрябала, може, ще один намудрує.

расстрєлівателі диванні :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія