Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зробив новий дизайн табличок для зупинкових комплексів на трасі Київ-Бориспіль

тут не люблять продажників та саморекламщиків
тс ризикує розділити долю сергія з цифрами

Якщо ви думаєте, що я не проживу і дуже мучитимусь без вашої унікальної думки, то ви дуже помиляєтесь )
   
тут не люблять продажників та саморекламщиків
тс ризикує розділити долю сергія з цифрами

До речі, саме я розробив мобільну версію ФУПу. І теж на волонтерських засадах. І зараз ви нею користуєтеся, щоб мене обливати брудом. То по цьому теж видно, хто більше чим ризикує. Я не ризикую нічим. Я роблю те, що робив і 10 років тому. А ви ризикуєте згнити тут зі своїми токсичними побратимами ) Якщо я видалюся з ФУПу, то я не втрачу нічого абсолютно. Я сюди заходжу раз на рік.
   
До речі, саме я розробив мобільну версію ФУПу. І теж на волонтерських засадах. І зараз ви нею користуєтеся, щоб мене обливати брудом. То по цьому теж видно, хто більше чим ризикує. Я не ризикую нічим. Я роблю те, що робив і 10 років тому. А ви ризикуєте згнити тут зі своїми токсичними побратимами ) Якщо я видалюся з ФУПу, то я не втрачу нічого абсолютно. Я сюди заходжу раз на рік.

та мені взагалі пох на фуп та на ваші закарлючки
просто дивує - люди чого лише не придумають, аби не працювати
   
це ж треба - взяти нормальні букви, спотворити  - а потім ще й гроші за те отримати :facepalm1:
   
До речі, саме я розробив мобільну версію ФУПу. І теж на волонтерських засадах. І зараз ви нею користуєтеся, щоб мене обливати брудом. То по цьому теж видно, хто більше чим ризикує. Я не ризикую нічим. Я роблю те, що робив і 10 років тому. А ви ризикуєте згнити тут зі своїми токсичними побратимами ) Якщо я видалюся з ФУПу, то я не втрачу нічого абсолютно. Я сюди заходжу раз на рік.

ізидьнaxyй, пiдope
   
До речі, саме я розробив мобільну версію ФУПу. І теж на волонтерських засадах. І зараз ви нею користуєтеся, щоб мене обливати брудом. То по цьому теж видно, хто більше чим ризикує. Я не ризикую нічим. Я роблю те, що робив і 10 років тому. А ви ризикуєте згнити тут зі своїми токсичними побратимами ) Якщо я видалюся з ФУПу, то я не втрачу нічого абсолютно. Я сюди заходжу раз на рік.

Значить Ви, як волонтер і приватна особа - молодець (ви ж цього хотіли? наших славословій?). Але там де Ви контактуєте з державою, особисто мені, важко повірити що то є все безоплатно для мене як платника податків, і для держбюджету в цілому. Розумієте, особисто я наївся імітації по саме нехочу. Бо замість того, щоб робити мости - їх красили в жовто-блакитний колір, заміть того щоб робити танки - переконували що патріотична вишиванка на американських акторах то ще краще, замість робити поліцію to protect and to serve перевділи мінтов в нові шмотки, і список можна продовжувати до безкінечнсті. Так і Ваші, навіть для Вас бездоходні (як Ви переконуєте, але Вам як мінімум мають виплатити роялті, якщо не зараз то потім через суд ще більш) шрифти на зупинках зовсім не змінять нічого в плані зручностей для звичайних юзерів тих зупинок.
   
в, і для держбюджету в цілому. Розумієте, особисто я наївся імітації по саме нехочу. Бо замість того, щоб робити мости - їх красили в жовто-блакитний колір, заміть того щоб робити танки - переконували що патріотична вишиванка на американських акторах то ще краще, замість робити поліцію to protect and to serve перевділи мінтов в нові шмотки, і список можна продовжувати до безкінечнсті. Так і Ваші, навіть для Вас бездоходні (як Ви переконуєте, але Вам як мінімум мають виплатити роялті, якщо не зараз то потім через суд ще більш) шрифти на зупинках зовсім не змінять нічого в плані зручностей для звичайних юзерів тих зупи
(tu)
   
це ж треба - взяти нормальні букви, спотворити  - а потім ще й гроші за те отримати :facepalm1:

Ты не прав, сделать шрифт — это довольно геморное дело. Я когда-то в далекой молодости сделал пару шрифтов чисто для себя, да и то не свои, а обработал в Иллюстраторе готовые Курьер и Футурис кажется, покорежил их, сделал такие модные тогда гранжевые, поцарапанные, слегка погнутые. Возни там масса даже с готовыми, а если все с нуля создавать, то это адский труд и не каждый это может, там еще и особый талант к этомунужен, потому что надо выдержать целую кучу стилистических нюансов.

Но то, что ТС неадекватно реагирует на критику — это есть очень плохо
   
Значить Ви, як волонтер і приватна особа - молодець (ви ж цього хотіли? наших славословій?). Але там де Ви контактуєте з державою, особисто мені, важко повірити що то є все безоплатно для мене як платника податків, і для держбюджету в цілому. Розумієте, особисто я наївся імітації по саме нехочу. Бо замість того, щоб робити мости - їх красили в жовто-блакитний колір, заміть того щоб робити танки - переконували що патріотична вишиванка на американських акторах то ще краще, замість робити поліцію to protect and to serve перевділи мінтов в нові шмотки, і список можна продовжувати до безкінечнсті. Так і Ваші, навіть для Вас бездоходні (як Ви переконуєте, але Вам як мінімум мають виплатити роялті, якщо не зараз то потім через суд ще більш) шрифти на зупинках зовсім не змінять нічого в плані зручностей для звичайних юзерів тих зупинок.

А чому ваша приватна думка має мене особисто гребти? Чому я маю відповідати за ваш невдалий досвід, або за ваші стереотипи щодо держави? В мене є можливість, і я роблю. Чому я маю перед вами за це звітувати? Ну не вірте. Мені то що? Я, як художник, митець, добився втілення своєї ідеї. Далі будуть, сподіваюся, інші ідеї. Ви не хочете, щоб я тут про це писав? Ок. Я можу більше ніколи сюди не заходити. Чи відмовлюся я від того, щоб щось не робити, бо комусь це не подобається? Ні, не відмовлюся

Останнє редагування: 10 вересня 2021 23:29:53 від viterzbayraku
   
це ж треба - взяти нормальні букви, спотворити  - а потім ще й гроші за те отримати :facepalm1:

Два рази мимо. Бо я розробляв шрифт з нуля. І гроші за це не брав. Тому ви два рази - пустобріх.
   
та мені взагалі пох на фуп та на ваші закарлючки
просто дивує - люди чого лише не придумають, аби не працювати

Тут без коментарів. Просто в ігнор
   
 :laugh: Вовчик крассавчик.. я первым начал цькувать)) а медвед так вообще убил наповал своим *изыднахуй, редиска*))
   
а.. не.. не первым).. но тоже норм
   
:laugh: Вовчик крассавчик.. я первым начал цькувать)) а медвед так вообще убил наповал своим (x), редиска*))

Норм потішили свою самозакоханість )
   
коррумпант) сделай шось полезное
   
У этих остановок есть авторские проекты, там есть все и колор схема и шрифты. Лучше было восстановить авторский проект, а не лепить свое на чужую работу
   
А чому ваша приватна думка має мене особисто гребти? Чому я маю відповідати за ваш невдалий досвід, або за ваші стереотипи щодо держави? В мене є можливість, і я роблю. Чому я маю перед вами за це звітувати? Ну не вірте. Мені то що? Я, як художник, митець, добився втілення своєї ідеї. Далі будуть, сподіваюся, інші ідеї. Ви не хочете, щоб я тут про це писав? Ок. Я можу більше ніколи сюди не заходити. Чи відмовлюся я від того, щоб щось не робити, бо комусь це не подобається? Ні, не відмовлюся
?

Ви виразили свою ідею, я виразив свою думку відносно вашої ідеї з огляду на мій життевий досвід. Що не так? Чи Ви вважаєте що перед творами Пікассо чи Фелліні мають схилятись всі 100% населення планети Земля? Ви хочете схвалення? Так я Вам його надав, але в тій частині, де, з моєї точки зору, воно доречне. Дякую за увагу.
   
У этих остановок есть авторские проекты, там есть все и колор схема и шрифты. Лучше было восстановить авторский проект, а не лепить свое на чужую работу

Покажіть їх
   
Два рази мимо. Бо я розробляв шрифт з нуля. І гроші за це не брав. Тому ви два рази - пустобріх.
той хто працює задарма - або мільйонер (у вашому випадку дуже сумніваюся в цьому), або повний криворука, якому не довіряють нормальної роботи за гроші.
   
Покажіть їх

Вообще то это была твоя задача зайти в архив облавтодора и посмотреть авторский проект, прежде чем тулить свое поверх чужой работы. Там название было элементом общего дизайна . Или в Украине уже совсем гуляй поле?
   
Вообще то это была твоя задача зайти в архив облавтодора и посмотреть авторский проект, прежде чем тулить свое поверх чужой работы. Там название было элементом общего дизайна . Или в Украине уже совсем гуляй поле?

Почнімо з того, що ми з вами не знайомі, а тому давайте на "ви". По друге, я ні вам, ні комусь іншому нічого не винен і не зобов'язаний, тому трішки зменшіть категоричність своїх висловлювань )
По-третє, таблички існували задовго до моїх пропозицій, отже спосіб подачі назв населених пунктів змінений як мінімум 10-20 років тому. І не мною.
А, по-четверте, якщо не збираєтеся вносити конструктив в цю справу шляхом допомоги в пошуку давнішої документації проєкту, то, будь ласка, не починайте цю розмову ;)
Бо балакунів тут вистачає і без вас.
   
?

Ви виразили свою ідею, я виразив свою думку відносно вашої ідеї з огляду на мій життевий досвід. Що не так? Чи Ви вважаєте що перед творами Пікассо чи Фелліні мають схилятись всі 100% населення планети Земля? Ви хочете схвалення? Так я Вам його надав, але в тій частині, де, з моєї точки зору, воно доречне. Дякую за увагу.

Дякую, що в розмові не спускалися до рівня персональних образ, як деякі інші персонажі. Хоча б це заслуговує на повагу.
   
Вообще-то да: типография — друкарня, типографика — типографія  :gigi:

Вот нахрена это так названо? Слово иностранного происхождения. Оно похоже звучит и пишется на разных языках. Но у нас как обычно — своя правда!

А графика как по-украински? Ведь графіка! Песец  :gigi:

В українській мові якраз все ок. "Проблема" виникла в узкоязичних саме по причині того, що термін "типографія" вже був зайнятий друкарнями. А тому, довелося вигадувати модифікацію з -ка в кінці. У нас цієї проблеми не було в принципі, а тому й термін універсальний. Так само як і літографія, а не літографіка, як лексикографія, як географія тощо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія