Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове, як ви ставитеся до новшеств, коли у вас забиратимуть із рахунків борги без вашого відома? :D

Тіпа то лі збираються, то лі уже зробили, шо банк без відома може знімати ваші кошти і віддавати їх тим, кому ви шось там должни :D

Як вам таке? :D
   
я так поняв кошти зніматимуть навіть без рішення суду.
Просто ахметов пише суму, відправляє її в банк, і у вас цю суму знімають із карточки :D
   
Тіпа то лі збираються, то лі уже зробили, шо банк без відома може знімати ваші кошти і віддавати їх тим, кому ви шось там должни :D

Як вам таке? :D
=====================================
 Наголосував за ЗЕлень-ЖРИ  падло! :fuck:
   
=====================================
 Наголосував за ЗЕлень-ЖРИ  падло! :fuck:
бугагась.
голосував за Поро - жри теж, падло  :fuck:
   
я так поняв кошти зніматимуть навіть без рішення суду.
Ти як завжди, щось не так поняв.  :)
   
Ти як завжди, щось не так поняв.  :)
Банки почали автоматичне списання боргів українців



До системи автоматичного списання боргів з рахунків населення вже підключено 7 банків, серед яких державний ПриватБанк і проєкт Monobank.

Банки почали списувати борги українців автоматично за вимогою державних та приватних виконавців, повідомляє Opendatabot.

23 березня 2021 року Мін’юст видав наказ, згідно з яким з рахунків боржників гроші будуть списуватися автоматично. Раніше виконавці та банки могли примусово стягувати лише кошти за несплату аліментів. В інших випадках банки блокували рахунки, але для стягнення коштів потрібен був окремий паперовий запит. Наразі вся процедура проходить у кілька кліків в онлайн-режимі.

Списати борги можуть у осіб, що потрапили до Єдиного реєстру боржників, де наразі знаходиться 5,5 млн грн боргів. Більшість з них це борги перед комунальними установами, штрафи за порушення ПДР або несплату аліментів.

Списувати борги українців автоматично вже можуть такі банки:

• ПриватБанк

• проєкт Monobank (Універсал Банк)

• ТАСкомбанк

• Оксі Банк

• Банк Восток

• Індустріалбанк

• ПроКредит Банк.

Ще 44 установи підключені до тестового режиму, 11 банків перебувають на стадії консультацій і попередніх налаштувань для початку тестування.

Найближчим часом до системи автоматизованого списання заборгованості приєднаються 62 з 73 банків.

У лютому банки зобов'язали розкривати номери рахунків боржників і залишок коштів на них на вимогу держвиконавців.
   
Банки почали автоматичне списання боргів українців
До системи автоматичного списання боргів з рахунків населення вже підключено 7 банків, серед яких державний ПриватБанк і проєкт Monobank.

Банки почали списувати борги українців автоматично за вимогою державних та приватних виконавців, повідомляє Opendatabot.

23 березня 2021 року Мін’юст видав наказ, згідно з яким з рахунків боржників гроші будуть списуватися автоматично. Раніше виконавці та банки могли примусово стягувати лише кошти за несплату аліментів. В інших випадках банки блокували рахунки, але для стягнення коштів потрібен був окремий паперовий запит. Наразі вся процедура проходить у кілька кліків в онлайн-режимі.

Списати борги можуть у осіб, що потрапили до Єдиного реєстру боржників, де наразі знаходиться 5,5 млн грн боргів. Більшість з них це борги перед комунальними установами, штрафи за порушення ПДР або несплату аліментів.

Списувати борги українців автоматично вже можуть такі банки:

• ПриватБанк

• проєкт Monobank (Універсал Банк)

• ТАСкомбанк

• Оксі Банк

• Банк Восток

• Індустріалбанк

• ПроКредит Банк.

Ще 44 установи підключені до тестового режиму, 11 банків перебувають на стадії консультацій і попередніх налаштувань для початку тестування.

Найближчим часом до системи автоматизованого списання заборгованості приєднаються 62 з 73 банків.

У лютому банки зобов'язали розкривати номери рахунків боржників і залишок коштів на них на вимогу держвиконавців.
Ну по логіці, цьому має передувати вирок суду. Інакше ти засудиш той банк, що без твого дозволу чіпає твої гроші. Це я так думаю.
   
Ти як завжди, щось не так поняв.  :)

поцікався, що є "виконавчий напис нотаріуса"
Будеш ну дууууже здивований!
А якщо сюди ще добавити приватних виконавців, то взагалі неймовірно здивований


PS. на щастя, заборгованість по комуналці під нотаріальний напис не підпадає, але у стартопіку було "взагалі" про заборгованості, без уточнення, за шо
PPS. а ось зі штрафами все дуже й дуже сумно. Бо там працюватиме державна машина, суд не потрібен, достатньо припису судового виконавця на постанові про штраф, й тютю
   
Ну по логіці, цьому має передувати вирок суду. Інакше ти засудиш той банк, що без твого дозволу чіпає твої гроші. Це я так думаю.

ти дуже помиляєшся
   
Ну по логіці, цьому має передувати вирок суду. Інакше ти засудиш той банк, що без твого дозволу чіпає твої гроші. Це я так думаю.

наступним кроком буде внесення в реєстр боржників без рішення суду :D
   
ось зі штрафами все дуже й дуже сумно. Бо там працюватиме державна машина, суд не потрібен, достатньо припису судового виконавця на постанові про штраф, й тютю
Штрафи не суд присуджує?
   
Списувати борги українців автоматично вже можуть такі банки:

• ПриватБанк

• проєкт Monobank (Універсал Банк)

• ТАСкомбанк

• Оксі Банк

• Банк Восток

• Індустріалбанк

• ПроКредит Банк.


хе-хе
пора сйопувати з привата. :D
   
Штрафи не суд присуджує?
за пдд вроді автоматично якось. Толі без суду, толі презумпція винуватості. Шось типу такого.
В общем, будемо перелазити на кеш та платіжні системи.
   
я так поняв кошти зніматимуть навіть без рішення суду.
не тримай гроші у банку, зразу знімай
Тим більш, що зараз абсолютно немає ніякого сенсу тримати депозити, відсотки дуже символічні

Але рахунок з невеликою сумою можна тримать, щоб у випадку чого взнать про арешт. Й у випадку чого - панічно бігти до роботодавця, щоб притримав виплату грошей на картку, а потім шукать варіанти, щоб мимо банку все йшло

   
не тримай гроші у банку, зразу знімай
дик, можна тупо не встигнути зняти :D


   
ога, тре встановити додаток дія.
Там вроді штрафи теж мають бути
   
Штрафи не суд присуджує?

Ні
На місці виноситься постанова, яку маєш сплатить
Якщо не згоден - це вже ти йдеш до суду щодо скасування
Якщо не згоден й не пішов до суду - за деякий час постанова попаде до виконавця й той видасть припис про арешт рахунків та/або майна

   
за пдд вроді автоматично якось. Толі без суду, толі презумпція винуватості. Шось типу такого.
В общем, будемо перелазити на кеш та платіжні системи.
Та ні, ПДР, завжди було через суд. Так само мабуть і борги. Якщо судом тебе визнано боржником, тоді вже будуть гроші стягувати.
   
Та ні, ПДР, завжди було через суд.
ну тіпа да.
Але там презумпція винуватості, тобто там без вашої участі роблять вас по замовчуванню винним
   
ога, тре встановити додаток дія.
Там вроді штрафи теж мають бути

в дії не бачив, то тільки нібито планують увести
є в додатку монобанку та привату
Але у привата мені налаштувать не вийшло, коли пробував
Ну й там, схоже,  пільговий період штрафи не світяться (в мене не засвітилися)
   
тре якось зробити картку забугорного якогось банку та і пішли вони нафуй.
   
Та ні, ПДР, завжди було через суд. Так само мабуть і борги. Якщо судом тебе визнано боржником, тоді вже будуть гроші стягувати.

ще раз - НІ!
Ти помиляєшся
Штраф за порушення ПДР виписує поліцейський або інспектор (є група штрафів, які можуть виписувать не тільки поліцейські)
Виписує постанову. Маєшь платить. Якщо не згоден - йди до суду, який може відмінить (а не призначить) штраф.
Юридично розписувать процедуру, чому, що й як - мені ліньки
   
тре якось зробити картку забугорного якогось банку та і пішли вони нафуй.

оце вже вірний напрямок думок :laugh:
Тільки є купа нюансів
Наприклад, не кожен "забугорний банк" погодиться відкрить рахунок нерезиденту.
А ще ти маєш довести легальність коштів, що на тому рахунку будуть
Ну, наприклад, отримуєш згідно контракту якогось
Ну й податки сплачені мають бути (але с нерезидентом там інші правила гри, доволі мутні, тому банки не дуже нерезидентів люблять)
   
ну тіпа да.
Але там презумпція винуватості, тобто там без вашої участі роблять вас по замовчуванню винним
ні
презумція невинуватості тут теж діє (є рішення ВС, якщо не помиляюсь)
Тут просто інша система працює
   
ще раз - НІ!
Ти помиляєшся
Штраф за порушення ПДР виписує поліцейський або інспектор (є група штрафів, які можуть виписувать не тільки поліцейські)
Виписує постанову. Маєшь платить. Якщо не згоден - йди до суду, який може відмінить (а не призначить) штраф.
Юридично розписувать процедуру, чому, що й як - мені ліньки
Я не наполягаю. Коли останній раз платив, було через суд. Зараз може все змінилося. То часу багато пройшло.
   
"А что плохого?? За все надо платить! Попривыкали до халявы!"(ц)
 :super:
Ну,десь так тобі б відповів типовий "патріот" з дивану.
Вольтметр,чи радіо  те що гигикає.
   
Це вони ще ліберальничають чомусь! :aggressiv:
Я б радикальніше підійшов,- спіймав боржника- до стінки гада та лоба- зеленкою- рраз! (tu)
А потім рухомість- нерухомість- собі ну  і трохи -державі,яка тебе покриває! :-)o
Нє,ну а шо? :shuffle:
   
оце вже вірний напрямок думок :laugh:
Тільки є купа нюансів
Наприклад, не кожен "забугорний банк" погодиться відкрить рахунок нерезиденту.
А ще ти маєш довести легальність коштів, що на тому рахунку будуть
Ну, наприклад, отримуєш згідно контракту якогось
Ну й податки сплачені мають бути (але с нерезидентом там інші правила гри, доволі мутні, тому банки не дуже нерезидентів люблять)
переходимо на нал :D
   
переходимо на нал :D
незручно.
проще це якась платіжна система, якою можна комуналку і прочєє оплачувати
   
незручно.
проще це якась платіжна система, якою можна комуналку і прочєє оплачувати

коли загроза списання твого боргу стане реальністю...ти сам не проти будеш викинути картки...сумніваєшс я? :laugh:
ржачно б було масовий двіж узад від карток до налу :laugh:
   
коли загроза списання твого боргу стане реальністю...ти сам не проти будеш викинути картки...сумніваєшс я? :laugh:
ржачно б було масовий двіж узад від карток до налу :laugh:
Якщо не знімуть з рахунку, то прийдуть майно заберуть чи житло. Хіба від того буде легше?
   
коли загроза списання твого боргу стане реальністю...ти сам не проти будеш викинути картки...сумніваєшс я? :laugh:
ржачно б було масовий двіж узад від карток до налу :laugh:
Ніхто вже до налу не вернеться. Окрім контор, що платять в конвертах. А такі є. І їх чимало.
   
Ніхто вже до налу не вернеться.
якшо почнеться безпредєл, то прийдеться вернутися до налу :D
але мабуть просто обійдемося якоюсь платіжною системою.
   
оце вже вірний напрямок думок :laugh:
Тільки є купа нюансів
Наприклад, не кожен "забугорний банк" погодиться відкрить рахунок нерезиденту.
А ще ти маєш довести легальність коштів, що на тому рахунку будуть
Ну, наприклад, отримуєш згідно контракту якогось
Ну й податки сплачені мають бути (але с нерезидентом там інші правила гри, доволі мутні, тому банки не дуже нерезидентів люблять)
-----
А що,Нацбанк дозволив відкривати іноземні рахунки?
Не знаю ні одного іноземного банку,який би відкривав рахунки для нерезидентів,за виключенням бізнесу хіба що.
Але там мороки теж неміряно.
Офшорний рахунок можна відкрити,але теж тільки під бізнес і там оплата за обслуговування під тисячу баксів щорічно.
   
Списувати борги українців автоматично вже можуть такі банки:

• ПриватБанк
• проєкт Monobank (Універсал Банк)

• ТАСкомбанк

• Оксі Банк

• Банк Восток

• Індустріалбанк

• ПроКредит Банк.


хе-хе
пора сйопувати з привата. :D
----
Колома,! :weep:
Обкрадає людей,сволота така! ;)
А був би то державний банк,то...
 :super:
   
Колома,! :weep:
Обкрадає людей,сволота така! ;)
А був би то державний банк,то...
 :super:
дик він щас державний
   
У мене в банківській системі україни лише коедити.
   
У мене в банківській системі україни лише коедити.
теж можна.
але за юзання кредитних лімітів банк знімає
   
дик він щас державний
---
Ти що,сраказму не зрозумів,чи що? :-)o  :lol:
   
---
Ти що,сраказму не зрозумів,чи що? :-)o  :lol:
нє :blush2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія