Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Даже не могу себе представить какие визги начнут бушевать у свыней

Даже не могу себе представить какие визги начнут бушевать у свыней
   
Показати зображення...
Розслабся ольгинський ботіку... Уже Байден послав усіх боротись з корупцією...  :facepalm1:

Тобі мабуть ще методички нові прийшли))) Або куратор твій бухає і не вигадав їх.
   
Pavlo Klimkin
16 год  ·
Рішення саміту НАТО щодо України - відповідь як тим, хто розганяє "зраду", так і тим, хто прикрашає реальність. Все гранично чітко: Україна буде членом НАТО і механізмом цього є план дій щодо членства. Зверніть увагу на формулювання щодо Росії - це не просто "загроза трансатлантичній безпеці", Росія "продовжує порушувати цінності, принципи, довіру та зобов’язання" спільних документів НАТО - РФ. Тут теж все гранично чітко.
Висновок такий: НАТО не розглядає Україну як частину "сірої зони" між Альянсом та РФ і каже це прямим текстом. Це чітка відповідь всім зрадофілам. Час і умова наступних кроків залежать від нас і наших перетворень та геополітики. На друге ми наразі маємо обмежений вплив, але перше - маємо зробити все, від нас залежне. Маніпуляції та імітації тут не спрацюють. Як казав митрополит Андрій Шептицький: "нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе".
   
Pavlo Klimkin
16 год  ·
Рішення саміту НАТО щодо України - відповідь як тим, хто розганяє "зраду", так і тим, хто прикрашає реальність. Все гранично чітко: Україна буде членом НАТО і механізмом цього є план дій щодо членства. Зверніть увагу на формулювання щодо Росії - це не просто "загроза трансатлантичній безпеці", Росія "продовжує порушувати цінності, принципи, довіру та зобов’язання" спільних документів НАТО - РФ. Тут теж все гранично чітко.
Висновок такий: НАТО не розглядає Україну як частину "сірої зони" між Альянсом та РФ і каже це прямим текстом. Це чітка відповідь всім зрадофілам. Час і умова наступних кроків залежать від нас і наших перетворень та геополітики. На друге ми наразі маємо обмежений вплив, але перше - маємо зробити все, від нас залежне. Маніпуляції та імітації тут не спрацюють. Як казав митрополит Андрій Шептицький: "нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе".


+
   
звичайно їй не соромно, звідки там сором?
А вам не соромно заявляти (та ще й при цьому збуджено підстрибуючи), що я виступала проти томоса, і якби сталося неймовірне і ПДЧ дали "при порошенку", Я ВИЙШЛА БИ З ПЛАКАТОМ "НАТО-НІ!" ?
ні, анітрохи не соромно?
Скільки гілок вчора було відкрито з приводу заяв про ПДЧ? Хто є автором тих гілок? А чи не містилося у стартпостах тих гілок подеколи натяки, а подеколи і прямим текстом "а хто ж тому бубочці дасть ПДЧ" ?
То в чому брехня?
   
звичайно їй не соромно, звідки там сором?
Вам не соромно за Мудачука? Адже це ви своїм вибором у 2014 дали йому зелене світло..
Хоча..про що я питаю?...Звідки та сором? (с)
   
А зеленые вообще представляют что ПДЧ это не месяц и не два а несколько лет

Грузия с 2018 потеет без войны - и только в этом году будут рассматривать ПДЧ - а это еще пара-тройка лет

И если нас возьмут в НАТО - 100% что это будет при следующем презе

И я ОЧЕНЬ сомневаюсь что это будет бубочка!
   
Вам не соромно за Мудачука? Адже це ви своїм вибором у 2014 дали йому зелене світло..
Хоча..про що я питаю?...Звідки та сором? (с)
Мирослава в 2019-му свідомо обрала "сеньйора-голодомора"!
Звідки там сором? (с)
   
ПДЧ це добре.
чому хтось має візжати ?
хіба жулькоскот і зелені довбні проти.
 :D
+=================================================+
Але хрюкають шоколадні свині та гавкають ПЕСиголовці...
   
А зеленые вообще представляют что ПДЧ это не месяц и не два а несколько лет

Грузия с 2018 потеет без войны - и только в этом году будут рассматривать ПДЧ - а это еще пара-тройка лет

И если нас возьмут в НАТО - 100% что это будет при следующем презе

И я ОЧЕНЬ сомневаюсь что это будет бубочка!

Вже точно не Свин. Жмуруку.
   
Мирослава в 2019-му свідомо обрала "сеньйора-голодомора"!
Звідки там сором? (с)
+===============================================================+
А у тебе той сором наявний так нахабно брехати про "сеньйора-голодомора"?
Тобі що, вибір круасанів замалий?
"Хоча..про що я питаю?...Звідки та сором? (с)"
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1102365
І де там радощі?
   
дать кацапам и немцам послабление с северным потоком
не давать бабла бубочке, а только оружие и тех помощь
и дать ПДЧ

имхо, это единственный  экономичный и оптимальный путь
заставить  бубочку заниматься обороной и армией
и перестать вилять задом

А нафіга то йому? Його обрали тому, що він дав ясно зрозуміти, що армію буде розвалювати.
   
Його обрали тому, що він дав ясно зрозуміти, що армію буде розвалювати.
можете уточнити цю свою думку?
якісь цитати, лінки тощо?..
   
можете уточнити цю свою думку?
якісь цитати, лінки тощо?..

Зупинитивійну, статипередпутінимна коліна. Посилання ліньки шукати, бо немає сенсу, Ви не навчитися прагнете. Тому і я не вчу, а просто розважаюся.
   
+===============================================================+
А у тебе той сором наявний так нахабно брехати про "сеньйора-голодомора"?
Тобі що, вибір круасанів замалий?
"Хоча..про що я питаю?...Звідки та сором? (с)"

А як у прихильники певної політсили рвались пукани від томосу і безвізу. :facepalm1:
В оцьому суть прихильники певної політсили, їм наплювати на Україну, їх цікавить лише щоб зробити гірше Порошенку.
І всі події вони розглядають лише з такої перспективи, тому томос та безвіз для прихильники певної політсили це погано, бо їх Україна отримала при Порошенку.
   
Зеленим підарасам чітко заявили, що поки при владі корупціонерні шлюхи хуйла, то не те що НАТО, навіть ПДЧ Україні не світить.
   
Зупинитивійну, статипередпутінимна коліна. Посилання ліньки шукати, бо немає сенсу, Ви не навчитися прагнете. Тому і я не вчу, а просто розважаюся.
Остановім войну - ізбєрьом прєзідєнта в 1 турє!
Нє?
І не варто зайвого разу демонструвати свою нерозбірливість і повторювати про якісь "розваги" шляхом ось такого претензійного розкидання лайна : Зеленський звернувся до Хуйла публічно у 2014 з благанням дати Україні спокій, чим дав чіткий сигнал "Україну кошмарить саме паРаша, а не якісь там обдрочєнці", а петро протягом 5 років ФАКТИЧНО простояв перед Хуйлом на колінах, ретельно і старанно виконуючи всі хуйлові забаганки - аби тільки фабричку не чіпав.
   
А як у прихильники певної політсили рвались пукани від томосу і безвізу.
Не носилася би ПЄСдючня по форуму як вошиві по лазні : "сонце світить! слава петро! дощик пішов ! це завдяки петро! пройдьот зіма, настанєт лєто - слава, слава нашому петро!", ні у кого не виникало би найменших ознак відрази до чинників, до який петро не має фатичного стосунку.
Чи може ви зараз розповісте, що саме зробив петро - чого раніше не робили володимири-філарети - аби Варфоломій погодився на томос? ЩО?
Чому петро не зробив АНІКРИХТОЧКИ нічого для витіснення з України ФСБ-МПЪ?
   
Не носилася би ПЄСдючня по форуму як вошиві по лазні : "сонце світить! слава петро! дощик пішов ! це завдяки петро! пройдьот зіма, настанєт лєто - слава, слава нашому петро!", ні у кого не виникало би найменших ознак відрази до чинників, до який петро не має фатичного стосунку.
Чи може ви зараз розповісте, що саме зробив петро - чого раніше не робили володимири-філарети - аби Варфоломій погодився на томос? ЩО?
Чому петро не зробив АНІКРИХТОЧКИ нічого для витіснення з України ФСБ-МПЪ?

Петро "договорняками" "цинічно" взяв і вирішив те з чим носились годами володимири - філарети  :laugh: Прото тому що мав час та натхнення
   
Не носилася би ПЄСдючня по форуму як вошиві по лазні : "сонце світить! слава петро! дощик пішов ! це завдяки петро! пройдьот зіма, настанєт лєто - слава, слава нашому петро!", ні у кого не виникало би найменших ознак відрази до чинників, до який петро не має фатичного стосунку.
Чи може ви зараз розповісте, що саме зробив петро - чого раніше не робили володимири-філарети - аби Варфоломій погодився на томос? ЩО?
Чому петро не зробив АНІКРИХТОЧКИ нічого для витіснення з України ФСБ-МПЪ?


То чому у тебе і кароффки так рвались пукани від томосу?
Чому ви тут розповідали про "термос"? Чому так нападали на новостворену ПЦУ?

Я відповім, бо це сталося при Порошенку і вам це було як кістка в горлі. В оцьому вся ваша прихильники певної політсили суть, вам насрати на Україну, вам лише треба щоб "проти Порошенка", тому ви і топили в унісон з  фсбшниою церквою проти томосу.

І то саме було б і з ПДЧ, якби його надали при Порошенку, ви б бігали з надувними кульками "НАТО-Ні!"

Сама оця тема від прихильники певної політсили фантомазо і є підтвердженням, що так і було б.
   
Вам до лікаря
хоча слабоумство не лікується, але воно слава богу і незаразне
Саме ПЄСдюки сьогодні радіють, що Україна не отримала і найближчим часом не отримає ПДЧ
як наче це Зєля розвів корупцію якої ще світ не бачив, а до нього все було ОК і жодного олігарха у владі, ага

Йобнута дура. Якби надали ПДЧ зараз, то був би тільки за обома руками. І пох прізвище Президента.
   
Це відверта брехня. Вам не соромно?

А у цеї бляді саме таке завдання на формумі: брехати, брехати і ще раз брехати.
   
Йобнута дура. Якби надали ПДЧ зараз, то був би тільки за обома руками. І пох прізвище Президента.

Саме так! :good:
Але прихильники певної політсили начхати на Україну, тому при Порошенку було стільки криків прихильники певної політсили проти томосу і безвізу.
А тепер вони судять по собі, і думають що всі такі самі, як і вони.
   
То чому у тебе і кароффки так рвались пукани від томосу?
Чому ви тут розповідали про "термос"? Чому так нападали на новостворену ПЦУ?
Це - люта брехня.
Тільки два факти.
Я ніколи за жодних умов не переступала порогу МПЪ. (нагадати вам як петро спонсорував цю ФСБ-шну структуру і намагався популяризувати її в Україні ?).
Я похрестила доньку вже дорослою, таїнство відбулося 6 січня 2019 року у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Вам про щось говорить ця дата?

Наведеш докази "рвання пуканів"? Чи до цієї категорії ти відносиш і дорікання за те, що петро - попри всі балачки - жодним чином - НІ СЛОВОМ, НІ ДІЛОМ! - не зачепив ФСБ-МПЪ?

Петро "договорняками" "цинічно" взяв і вирішив те з чим носились годами володимири - філарети
Натякаєш, що петро зі своїх закромів дав Варфоломієві хабаря?
   
А у цеї бляді саме таке завдання на формумі: брехати, брехати і ще раз брехати.
Ого, як розбалакалася ця брудна і злобна форумна попрошайка!...
Недарма воно у мене в ігнорі сидить..
Не відкривала, і надалі не відкриватиму - брудне, гидке, смердюче, огидне.. :bueee:
   
Але прихильники певної політсили начхати на Україну, тому при Порошенку було стільки криків прихильники певної політсили проти томосу і безвізу.
Щодо томоса сказала вище. Коротко - претензії через те, що поспішним томосом знищено КП і УАПЦ, натомість жодним чином не зачепив ФСБ-МПЪ. У Грузинської церкви - патріархат.
Щодо безвізу. Ті, хто має некоротку пам"ять чудово пам"ятають, що безвіз було Україні обіцяно у разі асоціації і відповідних антикорупційних інституцій - цьому петро чинив шалений спротив, тому ЄС декілька разів відкладав надання. Тобто отримано не завдяки, а скоріш всупереч петро. А кому грузини цілують ноги за свій безвіз? Чи може грузини - горда нація, і своїми здобутками пишаються без отаких коцабських ухилів?
   
В случае надання ПДЧ Украине

Это будет сравнимо со взрывом сверхновой во Вселенной
да у них один универсальный рецепт на все перемоги.
Выйдет Педро в футболке сборной Украины и скажет что это он подготовил.  :laugh:
   
Pavlo Klimkin
16 год  ·
Рішення саміту НАТО щодо України - відповідь як тим, хто розганяє "зраду", так і тим, хто прикрашає реальність. Все гранично чітко: Україна буде членом НАТО і механізмом цього є план дій щодо членства. Зверніть увагу на формулювання щодо Росії - це не просто "загроза трансатлантичній безпеці", Росія "продовжує порушувати цінності, принципи, довіру та зобов’язання" спільних документів НАТО - РФ. Тут теж все гранично чітко.
Висновок такий: НАТО не розглядає Україну як частину "сірої зони" між Альянсом та РФ і каже це прямим текстом. Це чітка відповідь всім зрадофілам. Час і умова наступних кроків залежать від нас і наших перетворень та геополітики. На друге ми наразі маємо обмежений вплив, але перше - маємо зробити все, від нас залежне. Маніпуляції та імітації тут не спрацюють. Як казав митрополит Андрій Шептицький: "нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе".
1. климкин агент кремля и его тесть тоже.
2. Корупцию Украина не поборит, как и олигархов, т.к. людям на это насрать.
3. Кацапская армия будет мочить и мочить, т.к. предлог НАТО есть.
   
Щодо томоса сказала вище. Коротко - претензії через те, що поспішним томосом знищено КП і УАПЦ, натомість жодним чином не зачепив ФСБ-МПЪ. У Грузинської церкви - патріархат.
Щодо безвізу. Ті, хто має некоротку пам"ять чудово пам"ятають, що безвіз було Україні обіцяно у разі асоціації і відповідних антикорупційних інституцій - цьому петро чинив шалений спротив, тому ЄС декілька разів відкладав надання. Тобто отримано не завдяки, а скоріш всупереч петро. А кому грузини цілують ноги за свій безвіз? Чи може грузини - горда нація, і своїми здобутками пишаються без отаких коцабських ухилів?

 :facepalm1:

Треба відмінити томос і безвіз, бо їх дали при Порошенку.  :suicide2:

прихильники певної політсили таки прихильники певної політсили.
   
А зеленые вообще представляют что ПДЧ это не месяц и не два а несколько лет

Грузия с 2018 потеет без войны - и только в этом году будут рассматривать ПДЧ - а это еще пара-тройка лет

И если нас возьмут в НАТО - 100% что это будет при следующем презе

И я ОЧЕНЬ сомневаюсь что это будет бубочка!

Канечно жэ это будет Пидр!!!

А кто ещё то
   
Канечно жэ это будет Пидр!!!

А кто ещё то

 :facepalm1:

прихильники певної політсили - це діагноз.
прихильники певної політсили, а ви не думали, що треба розглядати події в контексті вигідно/не вигідно для України, а не при якому президенті то зробили?
Якщо не при бубуочці, то ПДЧ не потрібен? Так само як непотрібні томос та безвіз?
Чому у вас виключно кацапський підхід, головне "лідер", а на країну начхати?
   
головне "лідер", а на країну начхати?
А пачему свиньи каждый день тут топят за Свина и обсирают ЗЕ?
   
Остановім войну - ізбєрьом прєзідєнта в 1 турє!
Нє?
І не варто зайвого разу демонструвати свою нерозбірливість і повторювати про якісь "розваги" шляхом ось такого претензійного розкидання лайна : Зеленський звернувся до Хуйла публічно у 2014 з благанням дати Україні спокій, чим дав чіткий сигнал "Україну кошмарить саме паРаша, а не якісь там обдрочєнці", а петро протягом 5 років ФАКТИЧНО простояв перед Хуйлом на колінах, ретельно і старанно виконуючи всі хуйлові забаганки - аби тільки фабричку не чіпав.

Пробачте, я не готовий брати участь у відстоюванні Вами своєї думки на противагу відстоюванню Вами же, як Вам здається, моєї думки. Ви просили уточнити свою думку, я її уточнив. Брати участь у Ваших фантазіях мені не цікаво.
   
1. климкин агент кремля
:weep:
   
В случае надання ПДЧ Украине

Тоді я визнаю Зеленського кращим президентом, ніж Порошенко.
Але того не буде. Досить подивитися, як новий "головнокомаднуючи" годує солдат.
   
Тоді я визнаю Зеленського кращим президентом, ніж Порошенко.
Але того не буде. Досить подивитися, як новий "головнокомаднуючи" годує солдат.
а не на свиноботські фейки
   
накаркав. :(
і пдч нема, і петро нещасливий
   
а не на свиноботські фейки

Я щось пропустив.... Що саме там фейкового про солдатський раціон часів Зеленського було?
   
А у цеї бляді саме таке завдання на формумі: брехати, брехати і ще раз брехати.
так, Мирослава часто цим грішить, але щодо петра вона має рацію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія