Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бійцівський клуб. Діти. Чернигів. :(

Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
VVV

Нічого екстраординарного не бачу. Бійка за самоствердження та домінування. Причому без особливого садизму - навіть намагаються стримувати інших щоб більш меньш справедливо було. Якщо з дітьми не працювати - то да, ось так вони поводяться один з одним. Це природньо
Шо ви курите...? Ніфіга сєбє природньо...??? Щоб вони мені таке з дочкою зробили б, то я не дивдячись на закони, прийшовби і п***а би до крові губи в ковбасу отих курв малолєтніх, а потім би і ще й їх батьків. "По природньому зробив би курва"!!!!
   
Генетический мусор....

Кто страну-то строить будет?

Безнадега....

неожиданно. рыба гниет... с детей

 :laugh:
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Шо ви курите...? Ніфіга сєбє природньо...??? Щоб вони мені таке з дочкою зробили б, то я не дивдячись на закони, прийшовби і п***а би до крові губи в ковбасу отих курв малолєтніх, а потім би і ще й їх батьків. "По природньому зробив би курва"!!!!

Ти емоційно пропонуєш ескалацію. А це лише заохочує дітей до такої поведінки.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
Via

Маша в 29й
Настя в 32й
А ота толстая корова Женя в педуниверситете

Читаю, що тато однієї мент, а отієї Женя - кримінальний авторитет.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Читаю, що тато однієї мент, а отієї Женя - кримінальний авторитет.

Це пояснює.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
Via

Сергій Ярина - батько Насті, мент
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
Via

Це пояснює.

Так, це пояснює. Охерівші від вседозволеності.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Я училась в школе в 1988-1999, такого ужаса не помню. Может от школы, от окружения зависит. Не знаю. В середине 2000-х мой младший брат показал мне видео в своем телефоне, где толпа подростков вот так же избивали девочку. Только там все печальней было:(. Разбили голову, может даже и убили ребенка, не помню. Кровь текла, а изверги снимали "юшку" возле избитой лежачей девочки. Я была в шоке!. Несколько дней не могла спать. Потом я даже стала побаиваться толп малолеток. Это как стая бездомных собак, не знаешь что от них ожидать.
Младшая школа киевского лицея, детки все хорошие из приличных семей. Пока наша молодая учительница была на больничном ее заменяла учительница возраста 70+. Что делали наши милые детки... Они доводили и злили пожилую учительницу, а потом снимали это все на телефоны и планшеты. Был скандал. Пофамильно пальцем не показывали, но наша учительница попросила каждого родителя провести беседу со своим ребенком. И запретили все гаджеты на месяц.
Милые детки, на что они способны в толпе? Не знаю.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Так, це пояснює. Охерівші від вседозволеності.

приклад батьків.... мусари та пахани мають лише одну тему - це розділ світу на лохів та крутих пацанів..... Природньо шо діти з такою картиною світу, закладеною батьками, будуть намагатись замостверджуватись за рахунок інших....
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

якщо би не писало що діти з Чернігова,то подумав би що глубінка параші...
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

неожиданно. рыба гниет... с детей

 :laugh:

ви майже праві. ТАКІ діти побудують країну  з їхнім світоглядом. Де діти беруть світогляд? В батьків і в суспільстві. Де батьки і суспільство беруть світогляд? Правильно, у світогляді влади.  І ще. Людські діти мусять мати довге дитинство, бо так влаштований людський мозок. Коли суспільство, батьки і влада не можуть цього забезпечити - будете мати таку державу, яку ці діти побудують. І не говоріть, що такі відносини  між дітьми нормальні.  В такому віці вони промацують стежки майбутньої можливої поведінки. Батькам і суспільству подобається, негативної реакції нема - можна продовжувати.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

мусари та пахани мають лише одну тему - це розділ світу на лохів та крутих пацанів

Если бы речь шла только о мусарах-паханах.....

Практически вся страна живет в системе измерения "лох - не лох".
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Если бы речь шла только о мусарах-паханах.....

Практически вся страна живет в системе измерения "лох - не лох".

А чому тоді дивуються та обурюються подібній поведінці підлітків? Така поведінка повністю вписується в систему виміру "лох - не лох"
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Жіночий колектив (будь-який) це зграя мавп з обов'язковою  "домінантною самкою".
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

А чому тоді дивуються та обурюються подібній поведінці підлітків? Така поведінка повністю вписується в систему виміру "лох - не лох"

Ну так вполне достаточно почитать даже эту ветку - многие воспринимают это как нечто абсолютно нормальное.... "у нас тоже такое было".... Ностальжи, блин....
А  ведь здесь не форум гопников.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Жіночий колектив (будь-який) це зграя мавп з обов'язковою  "домінантною самкою".

В чоловічому така сама хуйня
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

У нас в институте  одного препода довели до дурки.Били (не сильно,больше пугали),унижали,заставляли ставить оценки,бухали у него на уроке,курили итд ,а он ботан и родители тоже преподы.Жаловался декану,а тот тоже то ещё дерьмо был,говорит:я понимаю что он дебил,но бейте его хотя бы не в институте.И так вот как раз во время сессии его прямо с экзамена в дурку и забрали,потому что ушел в полный неадекват:писал какие-то заявления,звал телевидение,плакал итд. В институт он уже не вернулся.Вот так вот малолетние дебилы поломали судьбу человеку и укоротили жизнь его пожилым родителям и никто за это не понёс наказание
;o  ахренеть! ПТУ отдыхает, шо хоть за институт?

   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(



сучки, які висрали на світ Божий оцих малолітніх гопниць, просять "нє ламать дєвачькам жізнь"
от же ж нагле свиняче поріддя

Останнє редагування: 7 квітня 2017 19:44:24 від Стиви Джи
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
lot

Маша в 29й
Настя в 32й
А ота толстая корова Женя в педуниверситете
19 летнюю педунивеситеттскую ссуку уже отчислили  Срок ей светит до 5 неусловного
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
lot

;o  ахренеть! ПТУ отдыхает, шо хоть за институт?
а препод не мог принести пневматику или биту и отпиздить одного двух по взрослому, или ментов вызвать прямо рна пару
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

19 летнюю педунивеситеттскую ссуку уже отчислили  Срок ей светит до 5 неусловного
Откуда информация?
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

а препод не мог принести пневматику или биту и отпиздить одного двух по взрослому, или ментов вызвать прямо рна пару

И сесть надолго?
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
lot

Откуда информация?
 
из телевизора
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Я так понял, они ее специально били, чтобы на видео снимать.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
lot

Я так понял, они ее специально били, чтобы на видео снимать.

 они уже орут, что это не они, а самую старшую уже отчислили.. в тюрьму безжалостно на максимальный срок без права амнистии
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Випадок організації дівчачої банди не є чимось екстраординарним. У нас у Львові був такий самий в приблизно 81 чи 83 році - компанія дівчат старшокласниць грабували жильців в ліфтах . Я пам'ятаю , бо в газеті про то писали і одна з тих дівчат була якоюсь родичкою мого однокласника. Мене ще шокувало , що дали їй чи не три роки .
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
lot

Папа - мент - снять погоны и под суд за неналежне вмховання. А криминальный папа бигом в тюрму по той ж сстатье + прицеп за прошлую уголовку.. уничтожать нечисть надобно
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
Via

Всіх гівнючок батьки вже вивезли за кордон.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Всіх гівнючок батьки вже вивезли за кордон.

Це на расею мабуть...
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Вчера по ТВ показывали видео, которое выложила в сеть та самая борзая девица, что занималась борьбой. Общий смысл такой:

Короче, сожаления ноль, типа, оказывается, мы сволочи, да девочки? Девочки за кадром радостно ржут: "Да!!!!" Конечно, мы немного перегнули палку, но что тут такого... зато какие же злые люди, такие гадости написали мне в соц. страничках, и даже звонили-угрожали. Что я такого сделала, чтобы меня теперь так гнобили? Вы все уроды."
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Ещё одно видео, где Маша снова бьёт школьницу.
В принципе, за такими Машами плачут заведение с коррекцией поведения. У неё агрессия просто бьёт через край. Она не стесняется даже взрослых, которые пытаются защитить избиваемую девочку.

   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Всіх гівнючок батьки вже вивезли за кордон.
І там з них зроблять благородних дівиць?

Усю гілку не читала, може вже обговорювалася акція "янедрачун"? Показали по телевізору.
Де таке слово взяли в українській мові - ДРАЧУН?
"Забіяка" - не влаштувало?  Може хто знає українські відповідники? Колись у Грінченка надибала масу синонімів до слова "бити".
Іменники певно теж є.
 
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(
Via

І там з них зроблять благородних дівиць?

Усю гілку не читала, може вже обговорювалася акція "янедрачун"?

Там вони пересидять лиху годину непокараними і повернуться сюди ще більш борзими. Діткам мажорам все можна, татусі менти і вори в законі прикриють.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Та прикинула.
Боронь Боже таким, як Ви, хоч якусь владу давати. :facepalm1:

Владу саме такий дівчатам як на відео, щоб ногами, ногами , ногами... Адже так?
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Ещё одно видео, где Маша снова бьёт школьницу.
В принципе, за такими Машами плачут заведение с коррекцией поведения. У неё агрессия просто бьёт через край. Она не стесняется даже взрослых, которые пытаются защитить избиваемую девочку.

https://www.youtube.com/watch?v=AYyqseTqHww

Не може бути, це точно хлопчик сховався , замаскувався під дівчину, дівчата на таке не здатні))) ОТ так дай дівчатам владу, )))))
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Владу саме такий дівчатам як на відео, щоб ногами, ногами , ногами... Адже так?

Мені здається, у Вас, як і у тієї Маші,  не менш велики проблеми з психикою.
Ваша ненавість до жінок іноді  просто зашкалює.

Моя Вам порада - сходіть хоча б до психолога.

Або відвідуйте психиатра. Бо це є ненормальним.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Вчера по ТВ показывали видео, которое выложила в сеть та самая борзая девица, что занималась борьбой. Общий смысл такой:

Короче, сожаления ноль, типа, оказывается, мы сволочи, да девочки? Девочки за кадром радостно ржут: "Да!!!!" Конечно, мы немного перегнули палку, но что тут такого... зато какие же злые люди, такие гадости написали мне в соц. страничках, и даже звонили-угрожали. Что я такого сделала, чтобы меня теперь так гнобили? Вы все уроды."
она свое получит, надо уметь ждать. Попадет на ушлого папу, и если на простого то ей очень повезет, мож по соплям только получит, а если на "при деньгах" ..... я ей совсем не позавидую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія