Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нові пенсіонери в Україні отримуватимуть по шість тисяч гривень

   

Через десять років нові пенсіонери будуть отримувати в середньому 6040 гривень пенсії.

Такий показник закладений в прогнозних розрахунках Мінсоцполітики, підготовлених на основі макропрогнозу Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Прогноз середнього розміру пенсії зроблений з урахуванням пенсійної реформи, яку розробив уряд.

Передбачається, що після прийняття законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614) середній розмір пенсій нових пенсіонерів поступово зростатиме і в 2018 році складе 2454 гривні, в 2019 – 2668 гривень, в 2020-му – 3048 гривень.

Водночас показник середнього розміру пенсії вже існуючих пенсіонерів буде нижчим, і в 2028 році складе 4184 гривні.

У наступному році він прогнозується на рівні 2117 гривень, в 2019-му – 2188 гривень, в 2020-му – 2284 гривні.
За матеріалами Економічна Правда
   
при курсі 100 грн / 1$
   
 :weep:  :lol:

что-то сказки начали рассказывать..
или опять эмиссию ждать?
   
Ггося себе 10 лет премьерства отвел :facepalm:
   
я оце думаю, щоб майбутнім пенсіонерам у 1995 пообіцяли пенсію 900 грн. в 2015  ото б вони не повірили б що таке можливо,
а може і повірили б,
головне що так сталось  (tu)
   
"Я не чарівник, я тільки вчуся і тому за 5 місяців 500 євро ми зробити не можемо. Але те, що поступове підвищення пенсій у нас буде і те, що пенсія в Україні у нас буде 500 євро, я в цьому впевнена і не сумніваюся ні на хвилину", - зазначила міністр.

 :weep:

   
я оце думаю, щоб майбутнім пенсіонерам у 1995 пообіцяли пенсію 900 грн. в 2015  ото б вони не повірили б що таке можливо,
а може і повірили б,
головне що так сталось  (tu)

2005 рік, бакс по 5. Брехуни розповідають, що пенсія у 2015р буде 1300, правда курс 27  :beach:
   
Не травмуйте слабку Кіяшину психіку!
   
Прочитавши такий прогноз щодо пенсій - не знаєш чи плакати, чи сміятися.
То якраз з розряду "Краще мовчати".
Чи Гройсман розуміє яку ахінею він заліпив?
   
учитывая прогноз по количеству пенсионеров и работающих - через 10 лет средня зп будет порядка 35000 грн. ну чтобы пенсия была 6040. X(
   
тільки через 10 років масштаб цін в баксі в світі так зміниться, що за 500 доларів можна буде хіба що тиждень прожити
   
А как же субсидии  :laugh:
   
ну на хлеб и оплату квартиры хватит. Может быть. Если дети будут помогать. Бо щас как в том анекдоте про лося типа "пью-пью а мне все хуже и хуже".
   
Ну, Грося, ну казкар... :D
Головне, наобіцяти, а що там воно буде через 10 років, хто зна.
Та й чи буде тоді Грося в Україні...

Інколи, дійсно, краще мовчати.
Тоді можна здаватися розумнішим.)
   
я оце думаю, щоб майбутнім пенсіонерам у 1995 пообіцяли пенсію 900 грн. в 2015  ото б вони не повірили б що таке можливо,
а може і повірили б,
головне що так сталось  (tu)

Батько, професор КНУ (працює і досі) у 2013 році отримував пенсію 10500 при курсі 8. З 2014 року трохи більше 7 тис. при курсі 27. 30% вираховують. Це нормально?
   
при курсі 100 грн / 1$

Да вы оптимист )
   
Батько, професор КНУ (працює і досі) у 2013 році отримував пенсію 10500 при курсі 8. З 2014 року трохи більше 7 тис. при курсі 27. 30% вираховують. Це нормально?

Нормально. Це 7 мінімумів, при Союзі він не отримував би стільки.
   
Нормально. Це 7 мінімумів, при Союзі він не отримував би стільки.

Тільки чим розумніше прокурор за математика-науковця з 250 друкованими працями, але чомусь отримуючи по 16-18 тис? Навіщо знімати з пенсії, ніяк при цьому її не індексуючи?
   
Батько, професор КНУ (працює і досі) у 2013 році отримував пенсію 10500 при курсі 8. З 2014 року трохи більше 7 тис. при курсі 27. 30% вираховують. Це нормально?

А чим ви обурені?!

Батько працює, отримує за роботу гроші.  І ще й пенсію отримує і не саму маленьку. Лише на одну пенсію в 7 тисяч одна людина похилого віку може жити  досить достойно.

Хочи тим хто працює, а не підробляє подекуди, пенсії не повинні платитись.

Бо пенсія, то соціальна платня - суспільство збирає гроші і дає старм, що вже не силах самі заробляти, щоб вони мали їжу і дах над головою.

Чи у тата ще й квартира велика професорська і гараж і авто і дача-маєток.  То на утримання всього того може і не вистачити 7 тисяч. Але то його пролеми і його нащадків, що успадкують всі дідові набутки. Суспільство не буде збирати гроші і віддавати комусь на розкоші, на підтримання рівня життя, що був при активній роботі і для збереження в цілості і сохранності всього добра того пенсіонера, для його молодих спадкоємців.

   
Тільки чим розумніше прокурор за математика-науковця з 250 друкованими працями, але чомусь отримуючи по 16-18 тис? Навіщо знімати з пенсії, ніяк при цьому її не індексуючи?

Ваще ! На дворе - феодализм ! Платим своим и скока надо , чужим - как положено .
То шо было в Европе где-то в 14 веке ))) Твой математик когда-то считать нучится , не ??)))
   
Я їду в вагоні і в ньому є такий плакат:

   
А чим ви обурені?!

Батько працює, отримує за роботу гроші.  І ще й пенсію отримує і не саму маленьку. Лише на одну пенсію в 7 тисяч одна людина похилого віку може жити  досить достойно.

Хочи тим хто працює, а не підробляє подекуди, пенсії не повинні платитись.

Бо пенсія, то соціальна платня - суспільство збирає гроші і дає старм, що вже не силах самі заробляти, щоб вони мали їжу і дах над головою.

Чи у тата ще й квартира велика професорська і гараж і авто і дача-маєток.  То на утримання всього того може і не вистачити 7 тисяч. Але то його пролеми і його нащадків, що успадкують всі дідові набутки. Суспільство не буде збирати гроші і віддавати комусь на розкоші, на підтримання рівня життя, що був при активній роботі і для збереження в цілості і сохранності всього добра того пенсіонера, для його молодих спадкоємців.

Ні, квартири немає, живе у квартирі померлих батьків щойно померлої дружини, на свою не заробив, авто немає і ніколи не було, гаража теж, звісно, дачі та маєтків теж ніколи не було, і в мене немає. Живе лише наукою та студентами. 15 років був головою приймальної комісії на кібернетиці, жодного хабаря не взяв у житті. А пенсію зрізали... треба якось сегрегувати, кому зрізати, а кому ні.
   
через 4-5 лет опять обвалят курс в 2 раза)
   
Ні, квартири немає, живе у квартирі померлих батьків щойно померлої дружини, на свою не заробив, авто немає і ніколи не було, гаража теж, звісно, дачі та маєтків теж ніколи не було, і в мене немає. Живе лише наукою та студентами. 15 років був головою приймальної комісії на кібернетиці, жодного хабаря не взяв у житті. А пенсію зрізали... треба якось сегрегувати, кому зрізати, а кому ні.

На таких стра.на держится. Таким памятники ставить надо
   
Savanter 
"через 4-5 лет опять обвалят курс в 2 раза)"
Не в 2 а в 2,5-3 раза )
   
Я їду в вагоні і в ньому є такий плакат:
Показати зображення...

Та очевидно, що у Гросі зірвало дах і воно вважає себе реальним претендентом на посаду президента.  Втратив зв'язок з реальністю і отими плакатами і піаром на підвищенні пенсій хоче заробити  голоси самого массового і активного виборця
   
На таких стра.на держится. Таким памятники ставить надо

Так щось прижиттєве хоцца. Щоб хоч зрізанням пенсії не принижали дійсно тих, хто чесно заробив. А потім... навіщо?
   
komarik2008
разница между гросей и пецей ? грося тулит шо гоаорит пеця !
   
Пощастить не всім! З 12 мільйонів пенсіонерів виплати підвищать тільки 5,6 мільйонам українців http://ukr.сегодня/economics/enews/povezet-ne-vsem-kogo-ne-kosnetsya-oktyabrskoe-osovremenivanie-pensiy--1048476.html У формулі розрахунку пенсії враховується середня зарплата за три минулі роки. Актуальна цифра – 3764 гривні. Які там 6 тисяч???
   
Бурик З. М. ~ Зоряна Бурик:

В такій ситуації, думаю, нашій молоді час уже задумуватись про свою пенсію, якщо не хочуть жити на копійки. Але тут виникає інше питання: яким приватним фондам можна довіряти? багато з них, якщо чесно, нагадують фінансові піраміди і, незважаючи на договори, не дають впевненості у майбутньому.
   
Все це дуже сумно. Надзвичайно важко і зараз виживати на 6 тисяч. А через 10 років це будуть
копійки.
   
Все це дуже сумно. Надзвичайно важко і зараз виживати на 6 тисяч. А через 10 років це будуть
копійки.
Сумуваи нема чого - заробляти треба. Це ж проста математика - середня ЗП в країні Х, ставка податку - Y%. Якщо в нас пенсів більше ніж працюючих, чи не очевидно, що пенсія буде менша за Y% від Х ?
То чого сумувати - айда дітей народжувати, ось я маю 3-х. А хтось жодного, а пенсію ми всі будемо отримувати від моїх дітей, бо в нас солідарна система.
   

Не успеют за этим графиком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія