Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знищено за Омельченка

Re: Знищено за Омельченка
Via

А на машине пробовала в час пик? Часа 2 будет.

А почему трамвай медленно едет? Ну потому что никто не вкладывается в ремонт путей (общественного спроса нет, все как ты,или шины жгут).
А во-вторых вот почему, вот тебе видео, смотри.

https://youtu.be/hk1PC132cg8
https://youtu.be/9GTnSr1nZjg
Послухай, не треба тобі з іншої планети просвіщати мене, що робиться в Києві. Я в курсі. Тому твої відео нецікаві.
   
Re: Знищено за Омельченка

їздити по Києву годину на трамваї - це мазохізм.
Чого мазохізм?
Сидиш собі, куриш...
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Чого мазохізм?
Сидиш собі, куриш...
:lol:
Бамбук куриш?
   
Re: Знищено за Омельченка

:lol:
Бамбук куриш?
Драп же!
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Драп же!
О, нарешті зрозуміла - укурені прихильники певної політсили мріють, як вони візьмуть транш у ЕБРР і встелять весь Київ трамвайними коліями, щоб було де курити драп.
   
Re: Знищено за Омельченка

Неа, я майже з пелюшок живу на Оболоні, абориген. А на Троєщину переїхала моя сваха, мама невістки, із забутого богом Токмака, також не жаліється.
То мене цілком влаштовує 180-а маршрутка. Але я не здивуюся, якщо довбні ще й по Північному мосту трамвай пустять, мля :(

Зайка, Вы с пелюшок жить на Оболони не можете по той простой причине, что оболонские пески под строительство намывал киевский трест "Криевпромэкскавация" в 70-х годах, где работала моя мама. :)

Киевляне так как Вы к Киеву не относятся.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Зайка, Вы с пелюшок жить на Оболони не можете по той простой причине, что оболонские пески под строительство намывал киевский трест "Криевпромэкскавация" в 70-х годах, где работала моя мама. :)

Киевляне так как Вы к Киеву не относятся.
Дитино моя , я живу на Оболоні з 1974 року, і дитинство наше називалося "Генерали піщаних кар'єрів". Твоя мама намивала, а наші будинки вже заселяли. Спали ми ще років 10 під забивання свай ночами. В 90-х - під перестрілки ночами.
Київ моє місто і боляче дивитися, що з ним роблять.
   
Re: Знищено за Омельченка

Я - розумію. А от ви ні чорта не розумієте, їздити по Києву годину на трамваї - це мазохізм.

Комплекс неполноценности в сочетании с комплексом превосходства - страшная весчь. Братья поляки по Кракову трамваи как гоняли, так и гоняют. На Йoзефа Дитла ещё ходят старые советские и ничего.

Может, просто пора признать, что "киевляне" вроде вас - просто недолугие и тупее поляков? Установить, так сказать, планку отсчёта? :)
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Комплекс неполноценности в сочетании с комплексом превосходства - страшная весчь. Братья поляки по Кракову трамваи как гоняли, так и гоняют. На Йoзефа Дитла ещё ходят старые советские и ничего.

Может, просто пора признать, что "киевляне" вроде вас - просто недолугие и тупее поляков? Установить, так сказать, планку отсчёта? :)
А трамваї - це ознака інтелекту мешканців? Ну-ну.
А метро? А канатні дороги?
   
Re: Знищено за Омельченка

Дитино моя , я живу на Оболоні з 1974 року, і дитинство наше називалося "Генерали піщаних кар'єрів". Твоя мама намивала, а наші будинки вже заселяли. Спали ми ще років 10 під забивання свай ночами. В 90-х - під перестрілки ночами.
Київ моє місто і боляче дивитися, що з ним роблять.

Смешно слушать эту чушь. А до этого где изволили обитать?

И не нужно о том, шо тоби Киев болыть. Так типичный понаехавший манкурт-улучшатель.
   
Re: Знищено за Омельченка

А трамваї - це ознака інтелекту мешканців? Ну-ну.
А метро? А канатні дороги?

Разумеется. Швейцарцы и немцы, известные на весь мир точным машиностроением, трамваи и горные фуникулёры клепают аж гай шумыть.
   
Re: Знищено за Омельченка

А трамваї - це ознака інтелекту мешканців? Ну-ну.
А метро? А канатні дороги?
будь-який нормальний паблік транспорт це ознака інтелекту мешканців. і відповідно, ознака відсутності інтелекту є відсутність нормального ГТ
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Смешно слушать эту чушь. А до этого где изволили обитать?

И не нужно о том, шо тоби Киев болыть. Так типичный понаехавший манкурт-улучшатель.
А до того я жила на Сталінці, в переулку Жукова, оціни, який це був лютий совок. Навпроти Голосієвського парку,  нині там і метро є.
Також мало що від того парку скоро залишиться, забудовують його звідусіль.
А понаєхавший у нас якраз Кличко, приперся з Казахстану і воротить казна-що.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

будь-який нормальний паблік транспорт це ознака інтелекту мешканців. і відповідно, ознака відсутності інтелекту є відсутність нормального ГТ
Ясно, тоді бувай, оно з Трололо поговоріть про трамваї в Києві  :D
   
Re: Знищено за Омельченка

тоді бувай :(
   
Re: Знищено за Омельченка

А понаєхавший у нас якраз Кличко, приперся з Казахстану і воротить казна-що.
САме так, Вія!
Пєдалік- козел, гірший за Омельченка!
   
Re: Знищено за Омельченка

О, нарешті зрозуміла - укурені прихильники певної політсили мріють, як вони візьмуть транш у ЕБРР і встелять весь Київ трамвайними коліями, щоб було де курити драп.
Я- юльок!
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Я- юльок!
А, Юлька свого мєра хоче? Бондаренко вже помер, хто там, Турчинов моститься?
Тоді все у вас продумано "Спаскудимо всі дороги, спишемо на Веталя". А потім візьмете кредит ЕБРР і будете пиляти з насолодою.
   
Re: Знищено за Омельченка

А, Юлька свого мєра хоче? Бондаренко вже помер, хто там, Турчинов моститься?
Тоді все у вас продумано "Спаскудимо всі дороги, спишемо на Веталя". А потім візьмете кредит ЕБРР і будете пиляти з насолодою.
І будемо ходити смолоскипними ходами кожного шабату!
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

І будемо ходити смолоскипними ходами кожного шабату!
Шибениця оно вже стоїть, чекає.
На Йолці її вже вішали. Знову нейметься?
   
Re: Знищено за Омельченка

Шибениця оно вже стоїть, чекає.
На Йолці її вже вішали. Знову нейметься?
Хочеться на трамваї проїхатися. На 11 маршруті.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Хочеться на трамваї проїхатися. На 11 маршруті.
Якщо ветеринарний паспорт є і картка киянина, то їдь. Решту не возять, елітний транспорт, мля.
   
Re: Знищено за Омельченка

всяке бачив у своєму житті. бачив різних грінгостів, які топлять за окрему сраковозку на кожного жителя міста. але ще не бачив, щоб топили проти зручних та сучасних трамваїв на користь жовтих прокурених скотовозок з відпадаючими дверима і нариками за кермом з мабілками біля вух :weep:
   
Re: Знищено за Омельченка

Трамвай отличный городской транспорт, его модернизировать нужно было , а не уничтожать. Кстати, мост Патона начал резко уставать как раз после снятия рельс.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Трамвай отличный городской транспорт, его модернизировать нужно было , а не уничтожать. Кстати, мост Патона начал резко уставать как раз после снятия рельс.
А може років йому неміряно, ремонтувати не пробували?
Чи почнете туди знову рельси тулити і провалите його взагалі?
   
Re: Знищено за Омельченка

Якщо ветеринарний паспорт є і картка киянина, то їдь. Решту не возять, елітний транспорт, мля.
А як ти на Майдан потрапила вчора?
В те ж ветеринарного паспорту нема?
   
Re: Знищено за Омельченка

А може років йому неміряно, ремонтувати не пробували?
Чи почнете туди знову рельси тулити і провалите його взагалі?
До речі, нормальний інженер вписав би рейки в силову конструкцію.
   
Re: Знищено за Омельченка

ось такими з часом стануть усі київські трамваї на лініях, які вдасться зберегти від знищення:








а такими стануть ті трамваї, лінії яких вирвуть і закатають в асфальт





   
Re: Знищено за Омельченка
Via

А як ти на Майдан потрапила вчора?
В те ж ветеринарного паспорту нема?
Я вчора вдома сиділа, Петю підтримувати взападло.
А тиждень тому під ВР їздила на метро, всім пофіг, ветеринарні довідки не питають.
   
Re: Знищено за Омельченка

О, нарешті зрозуміла - укурені прихильники певної політсили мріють, як вони візьмуть транш у ЕБРР і встелять весь Київ трамвайними коліями, щоб було де курити драп.

Пипец, какое нагормождение забобонов, глупостии дефитизма в одном лице. :facepalm1: Слушай,а что тебе надо? Трамвай тебе не надо, дороги тебе не надо (усе равно розкрадуть), парки-сады тебе не надо (краще на діточок), киоски убирать тебе не надо (людям треба десь працюваити), застекленные балконы самый ништяк (консервацію привезла свекруха з Токмака), разваливающиеся дома тоже ништяк (ничого не будемо сдавати на осмб, хай місто робе ремонт!).



   
Re: Знищено за Омельченка
Via

До речі, нормальний інженер вписав би рейки в силову конструкцію.
Хіба ж хто проти, впишіть.
Де візьмете нормального інженера?
   
Re: Знищено за Омельченка

всяке бачив у своєму житті. бачив різних грінгостів, які топлять за окрему сраковозку на кожного жителя міста. але ще не бачив, щоб топили проти зручних та сучасних трамваїв на користь жовтих прокурених скотовозок з відпадаючими дверима і нариками за кермом з мабілками біля вух :weep:

Так оно ближе и на родной свинарник похоже. :)
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Пипец, какое нагормождение забобонов, глупостии дефитизма в одном лице. :facepalm1: Слушай,а что тебе надо? Трамвай тебе не надо, дороги тебе не надо (усе равно розкрадуть), парки-сады тебе не надо (краще на діточок), киоски убирать тебе не надо (людям треба десь працюваити), застекленные балконы самый ништяк (консервацію привезла свекруха з Токмака), разваливающиеся дома тоже ништяк (ничого не будемо сдавати на осмб, хай місто робе ремонт!).

Показати зображення...
Дороги мені треба. За мільярд будуть ремонтувати вулицю Богатирську, золотом встелять, мабуть, замість асфальту.
А ваші стометрові свічки і порожні ТРЦ даром не треба, перебор.
   
Re: Знищено за Омельченка

Пипец, какое нагормождение забобонов, глупостии дефитизма в одном лице. :facepalm1: Слушай,а что тебе надо? Трамвай тебе не надо, дороги тебе не надо (усе равно розкрадуть), парки-сады тебе не надо (краще на діточок), киоски убирать тебе не надо (людям треба десь працюваити), застекленные балконы самый ништяк (консервацію привезла свекруха з Токмака), разваливающиеся дома тоже ништяк (ничого не будемо сдавати на осмб, хай місто робе ремонт!).

Показати зображення...

А против чего тогда бегать протестовать на фекальное шествие? :) и заработать можно…
   
Re: Знищено за Омельченка

А тиждень тому під ВР їздила на метро, всім пофіг, ветеринарні довідки не питають.
А в трамваї питають?
   
Re: Знищено за Омельченка

Хіба ж хто проти, впишіть.
Де візьмете нормального інженера?
Так вже були ж, доки Омеля їх не зняв.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

А в трамваї питають?
Не знаю, я років 5 в них не їздила.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Так вже були ж, доки Омеля їх не зняв.
"Спомнила баба, як дівкой була "
Він був мєром в 2000-му році.
З тих більше нікого так і не знайшли????
   
Re: Знищено за Омельченка

Не знаю, я років 5 в них не їздила.
Не їздила а мені поради даєш!
За що, Вія? Що я тобі зробив?
   
Re: Знищено за Омельченка

Він був мєром в 2000-му році.
До 2006.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія