Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список Богів і Полубогів ФУПА, список підземного царства. :(

І, до речі! Разучиться УКРАЇНСЬКОЮ буде розучитися
"розівчитися" - це невідомо що, і невідомо якою мовою.
відомо і українською
   
відомо і українською
доведи
   
доведи
гугл в поміч
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C
   
гугл в поміч
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C
е, ні, котику!
ти мені мав довести, що - як напевно мав на увазі неправильний Бандерівець - "розучитися" - це непраильно, позаяк є коцапізмом
такот
http://sum.in.ua/s/rozuchytysja
   
е, ні, котику!
ти мені мав довести, що - як напевно мав на увазі неправильний Бандерівець - "розучитися" - це непраильно, позаяк є коцапізмом
такот
http://sum.in.ua/s/rozuchytysja
:gigi:

Це все робиться простіше.

розівчитися
розівчуватися
розівчувається
розівчуся
розівчився....


Так кому він там вчився чи вчувався? Якійсь Розі? І що ж він вчився робити Розі?
   
е, ні, котику!
ти мені мав довести, що - як напевно мав на увазі неправильний Бандерівець - "розучитися" - це непраильно, позаяк є коцапізмом
такот
http://sum.in.ua/s/rozuchytysja
нє, кицю - ти виставила претензіїї до неукранськості "розівчитися". Отримай і розпишись!
   
нє, кицю - ти виставила претензіїї до неукранськості "розівчитися". Отримай і розпишись!
Котику, прикидаєшся дурником?
Знову потребуєш лінку?
Ти послужливо підгавкнув неправильному Бандер1вцю, коли той ВИПРАВИВ моє "розучитися" на своє "розівчитися" з заявою, що цей момент свідчить про незнання мною Української мови.
Ферштейн, котику?
Підгавкнув? Тепер давай докази, що "розучитися" - це неправильно з точки зору Української мови. Терпляче чекаю.
   
Котику, прикидаєшся дурником?
Знову потребуєш лінку?
Ти послужливо підгавкнув неправильному Бандер1вцю, коли той ВИПРАВИВ моє "розучитися" на своє "розівчитися" з заявою, що цей момент свідчить про незнання мною Української мови.
Ферштейн, котику?
Підгавкнув? Тепер давай докази, що "розучитися" - це неправильно з точки зору Української мови. Терпляче чекаю.
то шо у тебе з бандерівцем тьорки- то твої проблеми.  ти з ходу і здуру  зарубала варіант "розівчитись". вкакалась і переводиш стрілки.
   
У слова "розівчитись" повиннен бути приклад вживання із будь-якого твору поета чи письменника.

Чи знайдеться?
   
Це львівський новотвір. Такий собі місцевий суржик.
   
У слова "розівчитись" повиннен бути приклад вживання із будь-якого твору поета чи письменника.

Чи знайдеться?
гугл в поміч.
https://books.google.com.ua/books?id=Ywe4DwAAQBAJ&pg=PA76&lpg=PA76&dq=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C&source=bl&ots=OSaLakd3hw&sig=ACfU3U3_HT4SVtyDW1HPx5PuCGfsAH3Kng&hl=uk&sa=X&ved=2ahUKEwi-8_65u_LoAhXxkYsKHXJBBgM4FBDoATADegQICxAw#v=onepage&q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C&f=false
Вдовиченко - ну така галицька хвамілія, шо далі нікуди!  :lol:
ай-яй-яй! Чому не Удовиченко? :laugh:
   
гугл в поміч.
https://books.google.com.ua/books?id=Ywe4DwAAQBAJ&pg=PA76&lpg=PA76&dq=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C&source=bl&ots=OSaLakd3hw&sig=ACfU3U3_HT4SVtyDW1HPx5PuCGfsAH3Kng&hl=uk&sa=X&ved=2ahUKEwi-8_65u_LoAhXxkYsKHXJBBgM4FBDoATADegQICxAw#v=onepage&q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C&f=false
Вдовиченко - ну така галицька хвамілія, шо далі нікуди!  :lol:
ай-яй-яй! Чому не Удовиченко? :laugh:

1. Галина Вдовиченко
Писательница
Описание
ОписаниеГали́на Константиновна Вдовиче́нко — украинская писательница и журналистка. Живет во Львове, Украина. Родилась: 21 июня 1959 г. (возраст 60 лет), Кольский Полуостров, Россия

Я тобі вже вдовбувала, що це такий собі Львівський новояз - не більше.

2.

Ну, НЕ ЗНАЄ, Словник Української Мови Академічний тлумачний словник (1970—1980) такого слова. От просто ТУПО не знає, шановні львівські підбрехачі. Ну, лохонулася ваша Галя - з ким не буває.



І таки СТРИЖЕНЕ. Закривай цю тему і краще визнай свою поразку.

Скажу більше: Навіть українсько-російський словник АН УРСР, К., 1977 - також не знає такого слова.



Я тобі вже давно казала: краще вибачся, якщо не умієш спорити із старшими.  :kez_04:
   
1. Галина Вдовиченко
Писательница
Описание
ОписаниеГали́на Константиновна Вдовиче́нко — украинская писательница и журналистка. Живет во Львове, Украина. Родилась: 21 июня 1959 г. (возраст 60 лет), Кольский Полуостров, Россия
Я тобі вже вдовбувала, що це такий собі Львівський новояз - не більше.

2. Показати зображення...
Ну, НЕ ЗНАЄ, Словник Української Мови Академічний тлумачний словник (1970—1980) такого слова. От просто ТУПО не знає, шановні львівські підбрехачі. Ну, лохонулася ваша Галя - з ким не буває.



І таки СТРИЖЕНЕ. Закривай цю тему і краще визнай свою поразку.

Скажу більше: Навіть українсько-російський словник АН УРСР, К., 1977 - також не знає такого слова.



Я тобі вже давно казала: краще вибачся, якщо не умієш спорити із старшими.  :kez_04:
тобто, ти хочеш сказати, що львіська говірка - не українська мова?
   
тобто, ти хочеш сказати, що львіська говірка - не українська мова?
Я хочу сказати, що це такий собі новояз, який може і зараз створювати все нові і нові слова, які усілякі Бандерівці з магістрами будуть возводити в статус вже усталених українських слів. Але Академічні словники того вашого новоязу таки ЩЕ не знають. Тому не обов*язково, щоб його знала і Мирослава, чи я в тому числі.

Вибачайся.

Стрижене.
   
тобто, ти хочеш сказати, що львіська говірка - не українська мова?
перепрошую, але ДО ЧОГО ТУТ ЛЬВІВСЬКА чи будь-яка інша говірка???
Неправильний Бандер1вець ГЛУЗЛИВО зауважив щодо мого НЕЗНАННЯ Української мови - позаяк я вжила "розучитися" замість якогось "розівчитися" !!!
І ти фактично СХВАЛИВ цей пост неправильного Бандер1вця!!!
Котику, ти взагалі береги сплутав чи шо?

Останнє редагування: 18 квітня 2020 21:09:47 від Myroslava
   
Академічні словники того вашого новоязу таки ЩЕ не знають.
До речі, справді - ЖОДЕН зі словників - ні друкованих, ні старих, ні новітніх, ні інтернетівських - не дають позначення "розівчитися" стосовно конкретної дії!!!
То як будемо вирішувати це питання, магістре?
   
перепрошую, але ДО ЧОГО ТУТ ЛЬВІВСЬКА чи будь-яка інша говірка???
Неправильний Бандер1вець ГЛУЗЛИВО зауважив щодо мого НЕЗНАННЯ Української мови - позаяк я вжила "розучитися" замість якогось "розівчитися" !!!
І ти фактично СХВАЛИВ цей пост неправильного Бандер1вця!!!
Котику, ти взагалі береги сплутав чи шо?
думаєш, я даремно питав тебе як правильно - Удовиченко чи Вдовиченко?  ;)
   
До речі, справді - ЖОДЕН зі словників - ні друкованих, ні старих, ні новітніх, ні інтернетівських - не дають позначення "розівчитися" стосовно конкретної дії!!!
То як будемо вирішувати це питання, магістре?
як і казав - з допомогою гугла, яким ви гребуєте.
   
Я хочу сказати, що це такий собі новояз, який може і зараз створювати все нові і нові слова, які усілякі Бандерівці з магістрами будуть возводити в статус вже усталених українських слів. Але Академічні словники того вашого новоязу таки ЩЕ не знають. Тому не обов*язково, щоб його знала і Мирослава, чи я в тому числі.

Вибачайся.

Стрижене.

батога захотіла?
Забула, як на Глібова забила, апелюючи до народної творчості?
   
Так, мовосрач припиняємо, з понеділка поясню, по чім а Одесі рубероїд.
   
батога захотіла?
Забула, як на Глібова забила, апелюючи до народної творчості?

А, то ти ще й рукоприкладствувать будеш?!  :punish:
   
Так, мовосрач припиняємо, з понеділка поясню, по чім а Одесі рубероїд.

Ні, котику, таки стрижене, і мені пофіг, на якому боці у тебе тюбітєйка.


Так що, щоб припинити мовосрачь зараз, ти повинен ВИБАЧИТИСЯ. А вже потім я послухаю твої басні про твою злющу рубероїдну одеську тюбатейку.  :gigi:
   
думаєш, я даремно питав тебе як правильно - Удовиченко чи Вдовиченко?  ;)
:gigi: ти питав не її, а мене.

Тому запитав ти таки даремно - я не полінувалася підняти словники.


Надалі будеш обачнішим. І да, зі своїми батогами також обережніше, щоб я його нікуди тобі не пристроїла, бо ти мене вже трохе дістав своїми батогами за відсутності праників.
   
як і казав - з допомогою гугла, яким ви гребуєте.
а просто писати Українською, без звіряння з гуглом, ти мені не дозволяєш?
   
Котику, прикидаєшся дурником?
Знову потребуєш лінку?
Ти послужливо підгавкнув неправильному Бандер1вцю, коли той ВИПРАВИВ моє "розучитися" на своє "розівчитися" з заявою, що цей момент свідчить про незнання мною Української мови.
Ферштейн, котику?
Підгавкнув? Тепер давай докази, що "розучитися" - це неправильно з точки зору Української мови. Терпляче чекаю.

це русизм.
вживають тільки носії російського язіка.
разучіться
мовою вони кажуть розучитися.
   
це русизм.
вживають тільки носії російського язіка.
разучіться
мовою вони кажуть розучитися.
Ми з цим вже розібралися.

Все там правильно.
   
це русизм.
вживають тільки носії російського язіка.
беремо до рук 2 АКАДЕМІЧНИХ друкованих словники
1) Новітній Українсько-російський словник
за редакцією дфн Л.М. Пелепейченка 60 тис слів видавництво Прапор 2003 рік
Слова "розівчитися" взагалі немає в українській мові згідно з цим автором. ВЗАГАЛІ!
послідовність слів : розібратися, розігнати

2) Новий російсько-український словник  50 тис слів, Київ, вид. "Аконіт", 2004, передмова Б.Олійника
разучивать, разучить розучувати, розучити,  вивчити

Висновок : в АКАДЕМІЧНІЙ Українській мові НЕ ІСНУЄ слова розівчити, відповідно і слова розівчитися теж немає
Висновок 2 : глузливе виправлення розучитися на розівчитися є щонайменше некоректним, щонайбільше -тупим і безграмотним.
   
"розівчитися" - це невідомо що, і невідомо якою мовою.
ДОВЕДЕНО
   
беремо до рук 2 АКАДЕМІЧНИХ друкованих словники
1) Новітній Українсько-російський словник
за редакцією дфн Л.М. Пелепейченка 60 тис слів видавництво Прапор 2003 рік
Слова "розівчитися" взагалі немає в українській мові згідно з цим автором. ВЗАГАЛІ!
послідовність слів : розібратися, розігнати
2) Новий російсько-український словник  50 тис слів, Київ, вид. "Аконіт", 2004, передмова Б.Олійника
разучивать, разучить розучувати, розучити,  вивчити

Висновок : в АКАДЕМІЧНІЙ Українській мові НЕ ІСНУЄ слова розівчити, відповідно і слова розівчитися теж немає
Висновок 2 : глузливе виправлення розучитися на розівчитися є щонайменше некоректним, щонайбільше -тупим і безграмотним.
глузливе заперечення форми "розівчитися" є щонайменше тупим і безграмотним
   
котику, помовч, коханий
краще помовч  :)
   
котику, помовч, коханий
краще помовч  :)
кицю, люба, відкрий книжечку та прочитай  про словотворення.  :gigi:
   
кицю, люба, відкрий книжечку та прочитай  про словотворення.  :gigi:
я тобі навела дані з двох різних конкретних офіційних словників
надай доведення коректності виправлення розучилася на розівчилася
   
єбба....  :lol:



Одним із потенційних джерел поповнення стилістично зниженої лексики у мові газет наприкінці ХХ ст. є елементи кримінального жаргону Це пов'язано з тим, що у мас-медіа почали широко висвітлювати розгул злочинності у країні. Поступово кримінальну лексику почали вживати у різних значеннях журналісти, представники владних структур, пересічні громадяни. Ця лексика почала набувати експресивного забарвлення. Її застосовують з іронічною, саркастичною і викривальною метою. Наприклад: І якщо команда Президента Ющенка і уряду Тимошенко не зрозуміє, що їх елементарно „розводять“, то скоро можуть поплатитися за короткозорість (Кирило Джура. АГ, 23.03.05. с.2); Яким же обломом для Сендака буде те, що Буца стане нардепом на місці нашоукраїнців-міністрів (Остап Дроздов. АГ, 23.03.05. с.5); У нас панують групи, котрі діють за „поняттями“, тож захищають „поняття“, тобто інтереси групові, а не державні. (В.Малинкович, гол. комісії зі сприяння розвитку громадського суспільства при Президенті України), (ГУ, 18.11.03, с.3); Є досить мудре прислів'я в ресторанних лабухів „Поспішай повільно“ (УМ, 31.08.01. с.5); Але оркестранти відмовляються, бо, на мою думку, втратили кваліфікацію. Вони розівчилися грати, „лабаючи“ весільну музику (Влодимир Гаюк, начальник обласного управління культури. АГ, 19.01.05. с.3).



бльо, продовжуйте, продовжуйте, я уважно слухаю і записую...
   
я тобі навела дані з двох різних конкретних офіційних словників
надай доведення коректності виправлення розучилася на розівчилася
знайди у своїх словниках "казначейство України" та "охвіс  президента"!  :lol:
п.с. про виправлення я не говорив!  :punish:
   
знайди у своїх словниках "казначейство України" та "охвіс  президента"!  :lol:
п.с. про виправлення я не говорив!  :punish:
це запозичені слова. але куди там тобі зрозуміти?
   
це запозичені слова. але куди там тобі зрозуміти?
конгеніально! :facepalm:
   
конгеніально! :facepalm:
От бачиш, ти вже починаєш мене хвалити. Що там на черзі?
   
ценительница алей :D
   
От бачиш, ти вже починаєш мене хвалити. Що там на черзі?
як щодо батога? ;)
   
як щодо батога? ;)
у тебе пунктик по садо-мазо?
чи це ти пропонуєш мені тебе відшмагати?

ну, раз ти так дуже просиш...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія