Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему они не бояться?

Почему они не бояться?

Я про рыгов и компанию.
Любая революция сопровождается расстрелами и рубкой голов причастных. Всех кто привел к выходу людей на улицу.
Персоналии, приведшие страну к Майдану, гибели активистов, потере Крыма и войне на Донбасе, известны.
Почему они живее всех живых и снова лезут со всех щелей? Почему без стыда тратят огромные баблища на уничтожение Украины? Почему безнаказанно убивают и калечат активистов?

Почему демократические силы воюют друг с другом, а эта мерзость, как по команде, образует коалиции и объединяет усилия?
Или я чего-то не понимаю, или нас уже предали и теперь целенаправленно сливают все достижения.

Что мать вашу происходит?
   
Re: Почему они не бояться?

Я про рыгов и компанию.
Любая революция сопровождается расстрелами и рубкой голов причастных. Всех кто привел к выходу людей на улицу.
Персоналии, приведшие страну к Майдану, гибели активистов, потере Крыма и войне на Донбасе, известны.
Почему они живее всех живых и снова лезут со всех щелей? Почему без стыда тратят огромные баблища на уничтожение Украины? Почему безнаказанно убивают и калечат активистов?

Почему демократические силы воюют друг с другом, а эта мерзость, как по команде, образует коалиции и объединяет усилия?
Или я чего-то не понимаю, или нас уже предали и теперь целенаправленно сливают все достижения.

Что мать вашу происходит?

бояться
ще як

і лізуть тільки там, де не дають в пику
   
Re: Почему они не бояться?

Історію х.йово вчили в школі.
   
Re: Почему они не бояться?

leelee@ у тебя шо план по колл. новых тем?
А рыгам чего боятся? Прокуроры-судьи все теже, впрочем как и политики.
   
Re: Почему они не бояться?

 :facepalm: потому что то было не революция, а война одних олигархов против других. а нарид выступал массовкой и жертвенными агнцами.
   
Re: Почему они не бояться?

Вы забыли кто идейный вдохновитель ПР?
   
Re: Почему они не бояться?

Основна причина, чому вони не бояться. Це підтримка лохтората. Нажаль.  :(
   
Re: Почему они не бояться?

У нас не было революции. Обычный перераспредел потоков власти. Но в этот раз более шумно чем обычно.
   
Re: Почему они не бояться?

У нас не было революции. Обычный перераспредел потоков власти. Но в этот раз более шумно чем обычно.
Назвіть з історії любу революцію, без перерозподілу майна і влади.
   
Re: Почему они не бояться?

Тому що при владі їх друзі, бізнес-партнери, куми, свати, і т. д.
   
Re: Почему они не бояться?


Персоналии, приведшие страну к Майдану, гибели активистов, потере Крыма и войне на Донбасе, известны.



ой ізвєстни, ой ізвєстни



Останнє редагування: 15 листопада 2018 10:32:21 від OldBoy
   
Re: Почему они не бояться?

Ответ таков:
На выборах решает всё избиратель.
 Смотрите не обосритесь.
Как когда то вы голосованием предали щенко избрав президентом януковича, так и сейчас, не променяйте порошенко на мразь какую.
   
Re: Почему они не бояться?

Ответ таков:
На выборах решает всё избиратель.
 Смотрите не обосритесь.
Как когда то вы голосованием предали щенко избрав президентом януковича, так и сейчас, не променяйте порошенко на мразь какую.
Ты лучше лыжи назад в Израиль навостри.
   
Re: Почему они не бояться?

или нас уже предали

що означає "нас уже прєдалі"? прєдалі, це якби признали крим кацапським, прийняли ордло на умовах федералізації України, і рoзігнали Майдан, який би зібрався, щоби цього не допустиити. а так, хто винен, що в 112 каналу високий рейтинг серед інфоканалів? силоміць нікого ж не заставляють дивитися.
   
Re: Почему они не бояться?

тому що Майдан був не проти олігархів, а проти Московії. І перший і другий. В Київ і і в Донецьку не люблять багатих людей однаково. І однаково не люблять чиновників. Причина майджанів - це промосковські українські гниди. В тому числі серед бідних людей. До чого тут олігархи? Якщо мочить " в сортірах", то мочить почнуть з бабульок з іконами. Їх легше і швидше замочити. А коли почнуть мочити проросійських бабульок, тоді проросійські олігархи почнуть боятись за себе. Не раніше. До того немає чого боятись їм.
Українці не давали згоду на комуняцький переворот та мочилово капіталістів  . і не дадуть
   
Re: Почему они не бояться?

Я про рыгов и компанию.
Любая революция сопровождается расстрелами и рубкой голов причастных. Всех кто привел к выходу людей на улицу.
Персоналии, приведшие страну к Майдану, гибели активистов, потере Крыма и войне на Донбасе, известны.
Почему они живее всех живых и снова лезут со всех щелей? Почему без стыда тратят огромные баблища на уничтожение Украины? Почему безнаказанно убивают и калечат активистов?

Почему демократические силы воюют друг с другом, а эта мерзость, как по команде, образует коалиции и объединяет усилия?
Или я чего-то не понимаю, или нас уже предали и теперь целенаправленно сливают все достижения.

Что мать вашу происходит?

Демократия. По хорошему и Януковича судить не за что. Всегда прикроется решениями парламента.
Вся эта система ведет только к оптовому вырезанию этой метастазы.
Очевидно что демократия не подходит украинскому народу. Она его угробит.
   
Re: Почему они не бояться?

Ты лучше лыжи назад в Израиль навостри.
НЕт это ты лучше тикай, а я вернулся домой и ты тут чужой .
   
Re: Почему они не бояться?

Тому що ні у кого не вистачило сміливості 1 грудня 2013 затягти Педру під його трактор та придушити його там разом з його поплічниками-ригами.
   
Re: Почему они не бояться?

Моя відповідь на це питання - вони не бояться тому що знають що правова система розвалена і потрібен час щоб її реформувати. А цю справу навіть ніхто не починав. Чого ж боятись? 
   
Re: Почему они не бояться?

ой ізвєстни, ой ізвєстни

Показати зображення...
дивне фото  ;o
зазвичай Петя вірнопідданськи склавши рученята стояв за спинами колєснікових-стоматологів
а тут посмів стати на один рівень з самИм!
   
Re: Почему они не бояться?

дивне фото  ;o
зазвичай Петя вірнопідданськи склавши рученята стояв за спинами колєснікових-стоматологів
а тут посмів стати на один рівень з самИм!
Там и Макака сзади плетется.
   
Re: Почему они не бояться?

НЕт это ты лучше тикай, а я вернулся домой и ты тут чужой .
Ты срыгнул в Израиль но там ты нах никому не нужен, так ты припёрся а мой родной город и говоришь что б я тикал и я здесь чужой, а не пошёл бы ты в куй дружечек ватнокрымский.
   
Re: Почему они не бояться?

Ответ таков:
На выборах решает всё избиратель.
 Смотрите не обосритесь.
Как когда то вы голосованием предали щенко избрав президентом януковича, так и сейчас, не променяйте порошенко на мразь какую.

Охендовский аплодирует стоя.
   
Re: Почему они не бояться?

Тому що все треба робити системно. 
За чотири роки 70% ватного пенсіонерського скота, залишаючись ватниками, вже не піднімуть гасло "хуйло, ввєді!". І це гиганський плюс Порошенко.
Чекаємо на вибори, або їх зрив, внаслідок активізації антидержавницьких елементів, криміналітету, агентури Кремля, саботажників та розкрадачів.
 І вовки псів розірвуть, і вовкодави нарешті м'язи розімнуть і йобані вівці проголосують як треба нам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія