Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко - Зеленскому: Ждем вас на корпоративах со своим пианино

Чтобы там Юля не отвечала ЗЕ, свои голоса за арест ПЕСа она насыпет с лихвой. Непонятна радость шоколадного екзила
Они считают иначе. Юля кагбе сейчас должна заключить пакт с кнуром и победить Зеленого. А дальше они еще не решили. Пока они сошлись на том, что лучшего гэтьмана, чем бессарабский гений нет во всей вселенной. Шо делать с Юлькой они еще не решили.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 21:10:58 від SOUTH BLOOD
   
Скока лет пианистке?

   
   Ну, если свыне поджарить жопу, то она поскачет не хуже того оленя. Правда,недалеко и недолго. А уж  визгу будет-любой олень обомлеет.
Та поскачет. Но грация не та. Да и вонь не оленья.
   
Главзебил в очередной раз продемонстрировал незамутненность разума и хамство, нарвался на ответку и заработал врага на ровном месте. А теперь представте себе как он будет вести переговоры с Хуйлом, который подонок, но при этом далеко не дурак.
   
   Не, свинота, вы чё радуетесь? Мы промеж себя разберёмся. Дело кончится тем, что вам прилетит и от нас, и от зелёных. Вам ещё никто ничего не забыл, рано расслабились...


бгггг
чего чего ?)
вы максимум что зубоскалить на квартале можете
спецы по уклонению от армии

и интересно,
из этих мордоворотов кварталовских
кто-то вообще служил в армии ? что, нима лохов, да ?
вот так и все остальное ...
   
НЕ. Это была не ошибка, а осознанное отторжение старых "элит" и их методов. И назад к ним возврата уже не будет. Будет или тотальный срач всех против всех, или появится кто-то еще новей.
У нас еще ни разу не вернулся в политику тот, кто обосрался. Дрыщ, Мороз, Симоненко, Витренко, Янукович. Теперь вот Педя.

Ну и продолжатель дела  - Зеленский, тут ты прав...
   
Та поскачет. Но грация не та. Да и вонь не оленья.
   Звыняйте, других оленей у нас для вас нет...
   
Юлька не пробачить цьому ідіоту.
   
Чтобы там Юля не отвечала ЗЕ, свои голоса за арест ПЕСа она насыпет с лихвой. Непонятна радость шоколадного екзила
Аха, і підставиться? Юля не дура.
   
Ну и продолжатель дела  - Зеленский, тут ты прав...
А вот тут поглядим. Пока не вижу фатальных ошибок, но и достижения не велики. А с шашкой на танки уже давно не ходят - все происходящее пока больше похоже на подготовку. К чему пока тоже не ясно.
   
Ви тільки один одного у кривавій битві не повбивайте, шкода такий цирк втрачати.

А я навпаки, сподіваюсь, що таки одне одного повбивають, і звільнять місце.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 21:22:19 від авжеж
   
   Звыняйте, других оленей у нас для вас нет...
Отакое от?? 8-:  Страх господень.


   
Ну как же не иснуе? Ты вот первая. И вас таких тут целое стадо. То, шо вы прикидываетесь баранами, ничего не меняет. :gigi:
Ти заглянь під шконку, там в тебе ще ціле стадо злобних кнурів. Кажу ж, роби щось з головою, поки не пізно. Бо залишитесь удвох з миросею кнуростурбованими.
Щодо мене, я - категорично проти повернення пороха в верхні ешелони влади, і тим паче не маю на це ніяких сподівань. Максимум - міг би бути міністром ЗС, і то звісно не при нинішньому "керівництві" країни.
   
Мы промеж себя разберёмся.

хто б сумнівався
та й дійсно, нічого ж не сталося, ну опустило хамло стару шкапу - мілиє бранятся толька тєшацца
обтекли, обсохли, чи ж уперше
   
Ти заглянь під шконку, там в тебе ще ціле стадо злобних кнурів. Кажу ж, роби щось з головою, поки не пізно. Бо залишитесь удвох з миросею кнуростурбованими.
Щодо мене, я - категорично проти повернення пороха в верхні ешелони влади, і тим паче не маю на це ніяких сподівань. Максимум - міг би бути міністром ЗС, і то звісно не при нинішньому "керівництві" країни.
Тебе советовать делать шось с макитрой не буду - дело безнадежное, а пересадку пока не освоили.   :facepalm: Каким только "министром" кнур не был.
   
Ну а трамблер говорит шо свыней нет. Думает если свыню назвать оленем, то она так и поскачет. :facepalm1:
Не спотворюй нік, болєзний. В мене вже нема моральної перестороги щодо доповідей, дякуючи твоїм сослуживцям.
   
Тебе советовать делать шось с макитрой не буду
Правильне рішення. Залишки глузду збереглись, значить.
   
Не спотворюй нік, болєзний. В мене вже нема моральної перестороги щодо доповідей, дякуючи твоїм сослуживцям.
Да мне насрать на твои "моральные" пересторогы, чмошник. Когда гнида говорит о морали это в наш век уже почти нормально.
   
Правильне рішення. Залишки глузду збереглись, значить.
БГГГ. О тебе этого не скажешь.
   
Чтобы там Юля не отвечала ЗЕ, свои голоса за арест ПЕСа она насыпет с лихвой. Непонятна радость шоколадного екзила
само собой.
в них заруба по землі.
там такого в деталях понаписували, що одразу можна вішати авторів закона і голосувальщиків за нього.

але страшне те, що закон направлено не на розвиток і підтримку власного фермерства, а на підтримку агрокорпорацій.

у Мілованова питють - звідки взялася гранична цифра землі в одні руик в 213 тис.га ??
А воно чесно так відповідає - Так єта,  в нас є корпорації, які успішно працюють і платять нам податки -це багато податків до бюджету, які мають приблизно саме стільки в аренді.
Типу як же ми їх можемо образити?

 :facepalm1:
   
Юлька неперевершена в опозиційному стані :)
Юля і у владі -найефективніший державник.

кращих за неї просто не було у України.

   
Юля і у владі -найефективніший державник.

кращих за неї просто не було у України.

кто Юля? Та она популистка.
   
   Не, свинота, вы чё радуетесь? Мы промеж себя разберёмся. Дело кончится тем, что вам прилетит и от нас, и от зелёных. Вам ещё никто ничего не забыл, рано расслабились...

улькануті кловани погрожуть

страшно аж жуть  :weep:

Ви не відволікайтесь. Бубочкина черга відповідати. Чекаємо  :beach:
   
следим за ногами )))) - Батл
трохи ліріки - великолепньіе Чичо Фрумболі і Хуана



Останнє редагування: 19 листопада 2019 22:06:08 від эЛКа
   
Чтобы там Юля не отвечала ЗЕ, свои голоса за арест ПЕСа она насыпет с лихвой. Непонятна радость шоколадного екзила

а що, в нас вже люля сотоваращі видає дозвіл на арешт? Ти диви, я завжди думала, що це прокуратура  ;o

пс: ви б поменьше про це тринділи, бо бумеранг - він такий. Папочку на люлю портнушка теж має, і свій термін в Качанівці вона не досиділа.
   
Звичайна пикировка: зєлі не сподобалось що Юля пішла в оппозицію ,вирішив зачепити  та отримав відповідь, шоколадним свиням не турбуватись  і збирати речі для відпочинку на жовтих водах.
   
Звичайна пикировка: зєлі не сподобалось що Юля пішла в оппозицію ,вирішив зачепити  та отримав відповідь, шоколадним свиням не турбуватись  і збирати речі для відпочинку на жовтих водах.
Шось похожее было с "борщем из чебурашки"?
   
а що, в нас вже люля сотоваращі видає дозвіл на арешт? Ти диви, я завжди думала, що це прокуратура  ;o

пс: ви б поменьше про це тринділи, бо бумеранг - він такий. Папочку на люлю портнушка теж має, і свій термін в Качанівці вона не досиділа.
нарід не хоче посадки Ю він хоче посадки По і Зе повинен відробити цей мінімум. B-)
   
Шось похожее было с "борщем из чебурашки"?
та да раз в 9 місяців Зе і Ю обмінялись шпильками а в порохоботів вже далекосяжні висновки :laugh:
   
та да раз в 9 місяців Зе і Ю обмінялись шпильками а в порохоботів вже далекосяжні висновки :laugh:
Надежды дедушек питают..  :D
   
нарід не хоче посадки Ю він хоче посадки По і Зе повинен відробити цей мінімум. B-)

Свої хворобливі фантазії чого там хоче нарід залиште при собі.
   
Мадуровна здається погано вже чує.
Зе зразу сказав що йде на один термін, а вона на що розраховувала, що з "МІЛФою української політики" хтось про щось буде домовлятися?
Скільки у неї "штиків" у Раді? 25? Ото нехай сидять там у покер грають, менше шкоди країні завдадуть.

Зеблан тихіше підстрибуй, не довго тобі ще вийопуватися. Вашим зеблам Юля все по ділу сказала.
   
Можна із своїм піаніно

   
нарід не хоче посадки Ю він хоче посадки По і Зе повинен відробити цей мінімум. B-)
Народ вже хоче посадки Зе.
   
Можна із своїм піаніно

Показати зображення...
ти відбираєш хліб дідуся, нахабно так, прямо з рота))))
   
Юля і у владі -найефективніший державник.

кращих за неї просто не було у України.
Ні, вона популістка їй ніколи не була державником. Не її.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 22:31:54 від Agni
   
Да мне насрать на твои "моральные" пересторогы, чмошник. Когда гнида говорит о морали это в наш век уже почти нормально.
В тебе є якісь причини так до мене звертатись, убоге? Ні? Ок, відповіді в тому ж стилі не дочекаєшся, зараз в бані скучно, такі дні насичені пішли.
 :dopovid:
   
А я навпаки, сподіваюсь, що таки одне одного повбивають, і звільнять місце.
Не час ще. На пусте місце прийдуть ригі.
   
Ні, вона популістка їй ніколи не була державником. Не її.
Хіба бути державником це не популярно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія