Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка - найвеличніша країна світу 8-)

Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

МАГА МАГАГА МАГАГАГАГАГАГА!!!
 X(

Абабагаламага
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Розумні люди все ще розуміли 10+ років тому (книга 2014 року).

Показати зображення...

Second Edition? З поправками? То давай вже останню редакцію.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Абабагаламага

 (tu)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

так це було проявом насильства. Маленьке насильство відкрило вікна Овертона - шлях до більшого насильства - війни.

Ну, якщо вам подобається насильство. Не забудьте, що воно може бути проти вас.
Тебе тримали за руки чи за жабри?)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

так це було проявом насильства. Маленьке насильство відкрило вікна Овертона - шлях до більшого насильства - війни.

Ну, якщо вам подобається насильство. Не забудьте, що воно може бути проти вас.
мене ніхто не примушував вакцинуватися
 може тому що я не прикоритник
і шантажувати мене відсуненням від корита без вакцинації дуже важко
 бо я і так без корита
але сам я не вакцинувався бо пофігіст і ідейні антиваксери мене смішать
 особливо ті які плачуться що хтось їх насильно вакцинував - цих явно коритом шантажували або брешуть
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

мене смішать ... ті які плачуться що хтось їх насильно

Воно працює отак:

Вам було смішно, коли насилля застосовували проти когось але як насилля щастосують проти вас особисто, вам смішно не буде.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Чесно кажучи, деякі номінації, де США посідає перше місце не дуже приємні. :(

   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Чесно кажучи, деякі номінації, де США посідає перше місце не дуже приємні. :(

Показати зображення...
Згоден - рональд макдональд- вселенське зло
Америка загниває)
Скоро вашей амєрікє кірдик)
А у ніх нєгров лінчуют)
Мєтро грязноє
Бомжи в Каліфорнії)
Наркомани)
Все перерахував?)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Неврівноважені диванні істерички за декілька днів перейшли від екстатичного стану штурму Митищ з дивану, кави в Криму та шинкування "кацапського ІПСО" віртуальною шабелькою до тотальної зради того ж самого "кацапського ІПСО" та янкофобної риторики масштабів, на які з заздрістю дивляться найупортіші ватники з коментарів у ТГ-каналі Симоньян.
   
штати цікава країна
як і Японія - це інший світ
ніби ті самі люди, дороги, будівлі, але ні
старому українцю комфортніше в постсовку, молодшому  в Європі
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Америка велична у всьому, як у перемогах так і у поразках..



   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Згоден - рональд макдональд- вселенське зло
Америка загниває)
Скоро вашей амєрікє кірдик)
А у ніх нєгров лінчуют)
Мєтро грязноє
Бомжи в Каліфорнії)
Наркомани)
Все перерахував?)

Не знаю. Я взагалі в США ні разу не був.

Чи можна довіряти тому, що показують в ютубі?
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Америка велична у всьому, як у перемогах так і у поразках..

Одне чергується з іншим, як біла смужка і червона на прапорі США.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

штати цікава країна
як і Японія - це інший світ
ніби ті самі люди, дороги, будівлі, але ні
старому українцю комфортніше в постсовку, молодшому  в Європі

Шкода,  що українцям комфортніше десь на чужині а не в Україні:(
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Не знаю. Я взагалі в США ні разу не був.

Чи можна довіряти тому, що показують в ютубі?
Не можна
Насправді ніякої Америки нема, як і космосу - є тільки Віта поштова і Шепетівка)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Шкода,  що українцям комфортніше десь на чужині а не в Україні:(
Сракомиям і мийщикам клозетів комфортніше дійсно на заході - вони там чистіши, це правда
Ще божевільним там комфортніше і бомжам)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Сракомиям і мийщикам клозетів комфортніше дійсно на заході - вони там чистіши, це правда
Ще божевільним там комфортніше і бомжам)

Натякаєте на те, що звичайні люди в Україні живуть гірше, як сракомиї і божевільні на Заході?
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Натякаєте на те, що звичайні люди в Україні живуть гірше, як сракомиї і божевільні на Заході?
Ніт
Сракомиі тут живуть гірше
Звичайні люди тут живуть краще
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Звичайні люди тут живуть краще

Ніколи не чув від звичайних людей, що їм тут краше, як в Європі.

Чи ви натякаєте на корупціонерів, депутатів, крадіїв. Ну так тут їм краще,  з вами згідний. Але то не звичайні люди.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

А то як почитати деяких дописувачів, то Америка вже всьо.

бо потенційно вона таки вже всьо,  настає ера Китаю та параду диктатур під їх протекторатом
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Чи можна довіряти тому, що показують в ютубі?
Нічому не можна, крім офіційних каналів комунікації чинної влади.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Ніколи не чув від звичайних людей, що їм тут краше, як в Європі.

Чи ви натякаєте на корупціонерів, депутатів, крадіїв. Ну так тут їм краще,  з вами згідний. Але то не звичайні люди.
То чому ті люди не в Європі, якщо їм тут гірше ніж там? Мазохісти?)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

То чому ті люди не в Європі, якщо їм тут гірше ніж там? Мазохісти?)

Причин є багато.

Хтось боїться змін, хтось не хоче вчити мову, комусь не дають візу, когось не випускають, у когось немає здоров'я.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

бо потенційно вона таки вже всьо,  настає ера Китаю та параду диктатур під їх протекторатом

В 2022 таке говорив президент нашого північносхідного сусіда.

Може просто Америка взяла таймаут перед новим раундом?
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Та хз. Такому дурню як я, то в Європі було б гірше
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Причин є багато.

Хтось боїться змін, хтось не хоче вчити мову, комусь не дають візу, когось не випускають, у когось немає здоров'я.
І чиї це проблеми?)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
Ale

Та хз. Такому дурню як я, то в Європі було б гірше
З моїм расизмом в Європі мене б мабуть спробували посадити)
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Може просто Америка взяла таймаут перед новим раундом?

скоріш за все просто обісралась
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

про що тема?
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Америка поступово всьо, як не дивно, приблизно з завершення Другої світової, коли геополітика сформувалась у вигляді двополярного протистояння США з союзниками проти СРСР з союзниками. Активна територіальна експансія США за великим рахунком завершилась у першій чверті 20 ст. - Іспано-американська війна, Бананові війни. Потім плато - посилення економічно-культурної експансії, політика "доброго сусіда".
'Дві світові війни (чи як кажуть деякі неортодоксальні історики - одна велика з тривалим перемир'ям) знищили епоху панування Європи в світі і США довелось віддуватись за весь Захід. І вдавалось це зі змінним успіхом. Корею вдалось врятувати лише частково - острівець в оточенні диктатур. Покинутий французами та британцями Індокитай не врятували - В'єтнам, Лаос та Камбоджа віддані комуністам. На Близькому сході важко, але замінили Британію. Але це складний процес - загальне зниження впливу з синусоїдами всередині. От знищення СРСР дало оманливе уявлення про беззаперечне царювання та розквіт, але за великим рахунком провальна війна з тероризмом знов повернула до реальності. І це об'єктивні причини: збільшення населення за межами золотого мільярда та зменшення технологічної прірви. Колись було сотня білих з гарматами та рушницями проти двох тисяч тубільців зі списами та луками, а зараз ті ж самі білі проти 20 тисяч тубільців з трішки гіршими гарматами та рушницями. Ось американці вирішили окуклитись за парканом - спокій вдома важливіше демократії на іншій півкулі. Може, недалекоглядно, а може й ні - з Китаю поки що гегемон не віриться.

Просто через вузькість україноцентричного погляду "моя хата з краю, я тихо мирно пораюсь у своєму городі, нікому не заважаю", склалась ілюзія, що всесильний паладин в одну мить став ссикливою мишею. А це складний тривалий процес, який ще довго буде тривати. І поки що незрозуміло, що це - трансформація, затухання чи суміш. Ще багато країн будуть покладатись на Захід з різним успіхом. Он Вірменія та Молдова вже.

Останнє редагування: 15 квітня 2024 12:17:13 від Drake
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

З моїм расизмом в Європі мене б мабуть спробували посадити)
Ти тупий жирний смуглий уeбан, таких в европі повно  :lol:  расіст чорнобривий  :weep:
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

За кілька років китайська економіка випередить американську... Але американці які самі створили цього монстра тепер сидять в своїй бульбашці і не розуміють як так сталося...  :facepalm:
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

про що тема?

Про ІПСО.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Вам було смішно, коли насилля застосовували проти когось але як насилля щастосують проти вас особисто, вам смішно не буде.
яке ще насильство
ти пручався а а тебе медбрати скрутили і насильно вкололи вакцину чи що
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

За кілька років китайська економіка випередить американську... Але американці які самі створили цього монстра тепер сидять в своїй бульбашці і не розуміють як так сталося...  :facepalm:
https://www.youtube.com/watch?v=5-N2Chb_NrE
Колись американська випередила британську. А коли британці завойовували Могольську імперію, ВВП індусів був оціночної в 5-7 разів вищий за британський. А китайців ще вдвічі вищий за моголів.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)



А тим часом кацапи в Африці також "нарощують присутність":



Російські військові інструктори прибули до Нігеру в середу (10 квітня) на літаку, завантаженому військовим обладнанням, повідомило державне телебачення Нігеру RTN у четвер (11 квітня), посилаючись на угоду між хунтою та президентом Росії Володимиром хуйло щодо посилення співпраці.

Були показані кадри військового вантажного літака, який розвантажує спорядження, а люди в уніформі стояли поруч, і сказали, що Росія погодилася встановити протиповітряну систему в Нігері.

Після державного перевороту в липні 2023 року військова хунта, яка захопила владу в Ніамеї (столиця Нігеру), вигнала звідти французькі та європейські сили та вийшла з регіонального блоку Економічного співтовариства західноафриканських держав. Як і хунти в сусідніх Малі та Буркіна-Фасо, вона також зміцнила військові зв’язки з Росією.

Високопоставлені чиновники російського оборонного відомства, включаючи Юнус-бека Євкурова, заступника міністра оборони Росії, також відвідали країну та зустрілися з лідером хунти в останні місяці.


   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

А тим часом кацапи в Африці також "нарощують присутність":
Я писав про це тут і рік, і два тому. Істерички, які зараз тут виють "все пропало", тоді зверхньо писали, кого цікавлять чорнодупі і незабаром той Вагнер утилізуємо.
   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)

Цитата: Bogkuz link=topic=1140359.msg27881511#msg27881511 date= :) :)  1713118728
МАГА МАГАГА МАГАГАГАГАГАГА!!!
 X(


 :)

   
Re: Америка - найвеличніша країна світу  8-)
HSM

Не можна
Насправді ніякої Америки нема, як і космосу - є тільки Віта поштова і Шепетівка)

Плюс В Димерка

Кума про штати - інший світ , ув принципі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія