Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

всім велолюбителям) армійський швейцарський велосипед 1994 року . (tu) хотеть

коштує 13,295 долл

https://www.ebay.com/itm/20-solid-Swiss-Army-Bikes-Military-Bicycles-Condor-93-Fahrrad-Velo/183726523848?hash=item2ac6f445c8:g:l~4AAOSwpUVchomO

за 20 велосипедів. тобто десь 640 долл за штуку.

Останнє редагування: 26 лютого 2020 04:45:51 від Aelit
   
єдине що тут мені не подобається так це ободна гідравліка. вел для вояк має бути максимально ремонтнопридатним в польових умовах. а якщо переб.є чи переріже гідролінію гальм - і ти залишився без гальм . тросик то хоч звязати можна та й замінити набагато легше.  а гальмівних можливостей тросивих вібрейків достатньо
   
Що, вони на армійські роллс-ройси не нацарювали?
Що за армія така?
   
Сидуха копия вела Украина образца 1970го года.
Да и многое в дизайне тоже сходно. Кроме выката руля и гидравлики,
которая как по мне там лишняя по причине уязвимости.
   
всім велолюбителям) армійський швейцарський велосипед 1994 року .  хотеть
В Швейцарії така армія, що їм тільки на роверах і їздити.
   
Сидуха копия вела Украина образца 1970го года.
Да и многое в дизайне тоже сходно. Кроме выката руля и гидравлики,
которая как по мне там лишняя по причине уязвимости.
))) це вел україна просто класичний - копія європейсьих лісапетів першої половини минулого століття
   
В Швейцарії така армія, що їм тільки на роверах і їздити.
Таааа, ващє нема у Швейцарії армії сухопутної))))))  :gigi:
   
Таааа, ващє нема у Швейцарії армії сухопутної))))))  :gigi:

ну. куди їм до найбоєздатнішої. на хамерах,в тактичних окулярах . з тепловізорами . і все рівно результат "-" територій

альо
. тема не про армію. тема про велосипед
   
Зачем в армии велосипед? Чтобы драпать было удобней?
   
Зачем в армии велосипед? Чтобы драпать было удобней?

швейцарська армія не драпає.

швейцарія гірська країна де велосипед дуже часто бува єдиним придатним колісним транспортом для гірських стежок. ну і кулемет і патрони чи ще щось легше і швидше перевозити на велосипеді ніж на собі.

та й в історії були велосипедні війська - піхота на велосипедах в євро арміях - і звязківці виористовували велосипед.

швейцарська армія і на велосипедах армія. а не будемо показувати пальцями і хамеризація  армією не зробила
   
куплю собі . 650 долл це шара. якщо знайду за таку ціну один . чисто щоб був
   
Есть хороший фильм о датчанах. Рота пулемётчиков на великах
   
В Швейцарії така армія, що їм тільки на роверах і їздити.
одна з найпотужніших армійських систем світу. Більшість особового складу живуть звичайним мирним життям, але в разі вОйни точно знають в який бункер мають з'явитися негайно. Велосипед, до речі, не найгірший спосіб оперативно дістатися до свого танка, літачка чи кулеметика)))
   
одна з найпотужніших армійських систем світу. Більшість особового складу живуть звичайним мирним життям, але в разі вОйни точно знають в який бункер мають з'явитися негайно. Велосипед, до речі, не найгірший спосіб оперативно дістатися до свого танка, літачка чи кулеметика)))

Лишилося мало.
Довести цю тезу на практиці.
   
Зачем в армии велосипед? Чтобы драпать было удобней?
Американці в Афгані юзали  такий собі Paratrooper  і не сильно драпали  :-)o

   
Мій новий вельчик на роботу їздити, куб катманду ... взяв пару тижнів назад ...






   
Лишилося мало.
Довести цю тезу на практиці.
Вони не раз доводили.
   
Американці в Афгані юзали  такий собі Paratrooper  і не сильно драпали  :-)o

Показати зображення...

Он ещё и складной, оказывается



Надежный, износостойкий хардтейл Montague Paratrooper 18 стал настоящей легендой бездорожья, благодаря которой велосипедисты получают массу позитивных эмоций от самой экстремальной езды. Точное рулевое управление, плавное переключение скоростей, чувствительные дисковые тормоза гарантируют уверенность при движении по горной местности. Складная конструкция рамы позволяет легко перевозить велосипед в багажнике автомобиля или в пригородном транспорте.

 

Основные преимущества модели:

 

 27 доступных скоростных режимов, которые легко переключаются даже на спусках и подъемах благодаря системе Shimano;
 Грузоподъемность до 130 кг позволяет перевозить вещи и снаряжение;
 Складывание рамы за 20 секунд;
 Колеса 26’’ на покрышках Kenda Kinetics, которые обеспечивают надежное сцепление с дорогой при любых погодных условиях;
 Удобное сиденье анатомической формы для комфорта в самых длительных поездках;
 Эффективные амортизаторы.
   
одна з найпотужніших армійських систем світу. Більшість особового складу живуть звичайним мирним життям, але в разі вОйни точно знають в який бункер мають з'явитися негайно.

Не може бути , ніяка армія або й армійська система , потужною , за відсутності щоденних вправ у військовій майстерності .

Воно що вище надрукував , стосуєцця усіх без виключення прохвесійних навичок , котрі роками накопичуюцця , тобто десь за десяток років у середньому , досягають рівня "майстер" , а тому цитоване вважаю - інформаційним міфом невідомого походження та призначення , що вже не раз чув/читав .
   
цитоване вважаю - інформаційним міфом невідомого походження та призначення , що вже не раз чув/читав .
Далеко в Гугл посилати не буду, ось досить свіжий текст просто тут, на Правді:
www.eurointegration .com.ua/articles/2019/10/23/7102149/index.amp

Я особисто чув про це досить давно від добре інформованих військових, а в 2013 році пересвідчився і на власні очі.
   
Далеко в Гугл посилати не буду, ось досить свіжий текст просто тут, на Правді:
www.eurointegration .com.ua/articles/2019/10/23/7102149/index.amp

Я особисто чув про це досить давно від добре інформованих військових, а в 2013 році пересвідчився і на власні очі.

Я стосовно "знають до якого бункера з'явитись" маю власне уявлення , а не почуте , бо колись теж мав "мобілізаціонноє прєдпісаніє" , тобто знав де місце збору у випадку - якшо шось .

Але вояком , прохвесійним вояком , а не гарматним мнясом , я від знання місця збору ніяк не стану , навіть якшо і антамата у хаті триматиму , охвіційно , як ото про тих швейцарців чутки пишуть/розповідають .

Прохвесійність , як і у будь-якій іншій роботі , це набагато ширше та глибше , тобто осяжніше , ніж - знання місця збору та "антамат у хаті" .

Чі то московицькою свдомістю чі якоюсь іншою , що кожен чоловік - одразу і вояк , той міф про швейцарську армію , формувавсь/виник , не буду стверджувати , як і наполягати , що мої уявлення абсолют .

Я лише погодюсь , що тая армія швейцарська - якнайкраще екіпірована - тАк .

Але екіпіровкою , зброєю , майном військовим , тра іще і вміти користатись - прохвесійно , тобто найбільш ехвективно із найменшою витратою часу та енергії виконувати завдання .

А , вже звиняйте , сидячі вдома і навіть регулярно змащуючи антамата (теж вдома) , відчуття військової майстерності виникне хіба що ув уяві , того хто вдома сидить .   І навіть віськові збори періодичні не врятують ситуйовіну . )
   
Але екіпіровкою , зброєю , майном військовим , тра іще і вміти користатись - прохвесійно , тобто найбільш ехвективно із найменшою витратою часу та енергії виконувати завдання .
Я вас розумію. Ваші сумніви обгрунтовані.
Я ж на власні очі бачив ті їхні бункери, фрагменти цивільних споруд, що фактично є військовими об'єктами: мости, дороги-злітні смуги, високогірні об'єкти ПВО і т.д. Зовні виглядає все дуже організовано. Сумнівів у їх військовій підготовці  не маю, теж дещо бачив особисто. А щодо мотивації, то навіть ви, думаю, погодитеся, що швейцарці мають що захищати і, будьте впевнені, будуть робити це злагоджено і професійно.
   
Я стосовно "знають до якого бункера з'явитись" маю власне уявлення , а не почуте , бо колись теж мав "мобілізаціонноє прєдпісаніє" , тобто знав де місце збору у випадку - якшо шось .

Але вояком , прохвесійним вояком , а не гарматним мнясом , я від знання місця збору ніяк не стану , навіть якшо і антамата у хаті триматиму , охвіційно , як ото про тих швейцарців чутки пишуть/розповідають .

Прохвесійність , як і у будь-якій іншій роботі , це набагато ширше та глибше , тобто осяжніше , ніж - знання місця збору та "антамат у хаті" .

Чі то московицькою свдомістю чі якоюсь іншою , що кожен чоловік - одразу і вояк , той міф про швейцарську армію , формувавсь/виник , не буду стверджувати , як і наполягати , що мої уявлення абсолют .

Я лише погодюсь , що тая армія швейцарська - якнайкраще екіпірована - тАк .

Але екіпіровкою , зброєю , майном військовим , тра іще і вміти користатись - прохвесійно , тобто найбільш ехвективно із найменшою витратою часу та енергії виконувати завдання .

А , вже звиняйте , сидячі вдома і навіть регулярно змащуючи антамата (теж вдома) , відчуття військової майстерності виникне хіба що ув уяві , того хто вдома сидить .   І навіть віськові збори періодичні не врятують ситуйовіну . )
Это программиста нужно готовить пять лет. Солдат прекрасно обучается и за три месяца. А регулярные двухнедельные сборы не дадут забыться навыкам никогда. Не нужно этого пафоса.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія