Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рік тому. Харків 27.02.2022

Рік тому. Харків 27.02.2022

   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

А тут закінчення їх покатушок по Харкову в той день
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

а камази вирвались, чи їх спалили? бо ніде не бачив, було видно тільки урал і розповідь як його зустріли
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

камази


навіщо палили?..
на хазяйстві знадобляться)
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

камази
навіщо палили?..
на хазяйстві знадобляться)
в перші дні ніхто цим не переймався, майже всю техніку яку можна було взяти, спалювали (чи досвіду не було, чи адреналін). але тут не принципово, цікаво чи пі7ари здохли чи ні
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Що найбільш приємно проста Харьковська ТРО раз`єбала елітний підрозділ ГРУ
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Що найбільш приємно проста Харьковська ТРО раз`єбала елітний підрозділ ГРУ
строковики-нацгвардійці роз"їбали танкову колонну
вони просто не знали, що коли на тебе суне 30 танків, треба боятись і бажано кудись ховатись - і влупили по них з того, шо було під рукою
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

строковики-нацгвардійці роз"їбали танкову колонну
вони просто не знали, що коли на тебе суне 30 танків, треба боятись і бажано кудись ховатись - і влупили по них з того, шо було під рукою
Какие б***ь танки в Харькове в Харьков ворвался только ДШБ я мне лень гуглить но он по-моему комбат называется уазик на стеройдах.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Що найбільш приємно проста Харьковська ТРО раз`єбала елітний підрозділ ГРУ
Там ще був Корд, 93я, СБУ
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Какие б***ь танки в Харькове в Харьков ворвался только ДШБ я мне лень гуглить но он по-моему комбат называется уазик на стеройдах.
під харковом не було жодного танку?
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Какие б***ь танки в Харькове в Харьков ворвался только ДШБ я мне лень гуглить но он по-моему комбат называется уазик на стеройдах.
Танки зупинили на окружній. Тигри у Лісопарку
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Там ще був Корд, 93я, СБУ

93я тогда работала на направлениях Гоптовка-Дергачи-Харьков Гоптовка-Русская Лозовая-Харьков.
А Корд на На севере Волчанск - Страый Салтов - Харьков
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

під харковом не було жодного танку?

У меня через колхоз БТГ прошла. Но не далеко.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

під харковом не було жодного танку?
Oryx почав рахунок спаленої кацапської техніки з т72 на харківськії окружної. Він сам про це написав три дні тому
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

93я тогда работала на направлениях Гоптовка-Дергачи-Харьков Гоптовка-Русская Лозовая-Харьков.
А Корд на На севере Волчанск - Страый Салтов - Харьков
У місті були резерви
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Танки зупинили на окружній. Тигри у Лісопарку
Около Экопарка фельдмана. Но все таки не в Харькове.  в Харьков ворвался только ДШБ
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

А вот кто проебал направление Стрелече-Тишки-Северная Салтовка это вопрос.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022
HSM

Oryx почав рахунок спаленої кацапської техніки з т72 на харківськії окружної. Він сам про це написав три дні тому
там було відео гарне з паленими танками , далеко шукати
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Коли над містом літали кацапські літаки та були обстріли, сірени оповіщення не працювали. Перше повідомлення тривоги було по радіо 106.1. У мене є запис. Моторошно...
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Коли над містом літали кацапські літаки та були обстріли, сірени оповіщення не працювали. Перше повідомлення тривоги було по радіо 106.1. У мене є запис. Моторошно...

Да ладно работало в около пяти меня разбудила жена говорит взрывы.  Около 6-ти позвонила мать работает серена что случилось? матюгальник на перекрестке ленина и новгородской на здании химчетатам всю жизь был. Второй на здании ХИРЕ
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Там ще був Корд, 93я, СБУ
92-га. танчик їх розібрав русачків у школі
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

ще фото-відео 27.02.22

   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

“Він врятував Харків”: як співробітник “Облавтодору” допоміг знищити колону окупантів
Оборона Харкова вже увійшла в історію, в тому числі — ліквідація прориву російського спецназу в місто 27 лютого 2022 року. Саме після нього на деяких харківських вулицях на довгий час невідійманою частиною пейзажу стали згорілі бронеавтомобілі росіян “Тигр”. Вважалося, що саме після цього штурму російські війська зрозуміли, що їх спроба взяти місто з наскоку провалилася та швидкої перемоги тут у них не буде.

Однак мало хто знає, що 2 березня, через тиждень після початку російського вторгнення в Україну, був ще один момент, коли доля Харкова буквально висіла на волосині. Величезна 20-кілометрова колона російської техніки йшла в напрямку міста, дійди вона до нього — швидше за все, Харків би впав.

Того дня ситуацію переламали українські артилеристи та бійці ТРО. А проявив ініціативу та скоординував їх — простий співробітник “Облавтодору”.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Справа випадку

Ілля — переселенець родом з Донецька, який змушений був покинути рідне місто ще у 2014 році. Спочатку 17-річний хлопець поїхав до Львова, але через два з половиною місяці вирішив перебратися на схід, як він сам каже — ближче до дому. Так Ілля опинився в Харкові.

Тут молодий чоловік закінчив вуз, почав працювати та жив так до моменту, поки росіяни не вирішили “захистити російськомовних” по всій Україні, почавши повномасштабне вторгнення.

Другого березня Ілля планував покинути місто, проте втрутився випадок.

“Перебуваючи вдома, я мав доступ до камер відеоспостереження, які стояли на дорогах загального користування. А через камери засік величезну колону російської техніки, яка заходила з боку Бєлгородської області. Мені тут же спала на думку ідея передати нашій місцевій теробороні та надати відеодокази”, — розповів Ілля.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

“БК вибухав до ночі”

Військові, за його словами, спочатку поставилися до оповідача підозріло, але все змінилося, коли вони своїми очима побачили, як російська колона протяжністю близько 20 кілометрів рухається від кордону з рф по шосе в бік міста.

“Я все розумію. Довіряти абсолютно нікому не можна в таких ситуаціях… Ну, я показав їм камеру відеоспостереження в онлайн-режимі, вони побачили, що дійсно заходить техніка, я дав координати… а далі справа була за ними”, – спокійно розповідає він.

Як з’ясувалося, про величезну колону ніхто не знав, розповідає військовослужбовець Олексій, який і зустрів Іллю на блокпосту. Спершу бійці не могли повірити своїм очам.

“Я зв’язуюся з артилерією, кричу, що на нас колона пре. Вони запитують, Ти впевнений? “Та я на них прямо зараз дивлюся онлайн!”, – згадує боєць.

по цій зсилці відео колони
https://www.newsroom.kh.ua/ua/news/vin-vryatuvav-harkiv-yak-spivrobitnik-oblavtodoru-dopomig-znishiti-kolonu-okupantiv?fbclid=IwAR1XmnLx6Q1d6rSFwSO9bM1JcJz6bYQYXmVEB1iDe-FTP-t1eCqWg4NWr4c

Через деякий час окупанти помітили камеру та повалили стовп, на якій вона була встановлена. Але потрібні координати вже були отримані. Незабаром за справу взялася артилерія двох бригад ЗСУ.

“Працювали по ним години три. БК вибухав до самої ночі, перебили дуже багато техніки. Незабаром колона розділилася, на Харків ніхто не пішов, – каже Олексій. – Якби вони дійшли до міста — нас би просто здуло. Виходить, цей хлопець врятував Харків”.

Сам Ілля себе героєм не вважає, каже, що всю роботу виконали артилеристи, а він просто трохи допоміг. Молода людина вважає, що так на його місці вчинив би кожен.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

...
дякую, дмхз
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Молодець хлопець. Гарна розповідь  [ua] Дякую захисникам Харкова.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

2019-го полковник Громадський пішов на пенсію, швидко знайшов роботу в охоронній фірмі. Проте передчуття небезпеки «великої війни» не залишало його — і він витрачав чимало особистого часу на підготовку майбутніх захисників як інструктор курсу «Не панікуй! Готуйся!» У квітні 2021-го став співзасновником «Штабу оборони Харківщини» — об’єднання громадських та політичних структур, що мало на меті сприяння формуванню підрозділів тероборони. Він не встиг втілити усіх своїх задумів — але й те, що зробив, від 24 лютого завдало чималої шкоди ворогу, і врятувало від смерті багатьох патріотів України.

Зранку 24 лютого, прибувши на позиції, полковник Громадський одразу ж провів нараду із лейтенантом Громадським, яка відрізнялася від звичайних передбойових нарад тим, що тут син доповідав обстановку батьку, чинний офіцер — військовому пенсіонеру…

Близько 12:00 оборонці П’ятихаток відбили атаку ворожого передового загону, знищивши дві ворожі машини і десяток «асвабадітелей». Невдовзі по позиціях спробували відбомбитися рашистські літаки, але їхні ФАБ-500 шкоди не завдали.

Уночі, близько 22:00, відбувся новий бій з підрозділом рашистів, що наступав, який був коротким: за допомогою РПГ-22 «Муха» та стрілецької зброї з 30 метрів було знищено тягач МТ-ЛБ, дві установки «Град» та вантажівку з боєприпасами, окупанти втратили 26 осіб, ще двох (зокрема командира роти) гвардійці захопили у полон. Вони виявилися військовослужбовцям и 200-ї мотострілецької дивізії, номер якої був справді зловісним — майже вся вона полягла під Харковом…

Син згадував, що Громадський-старший під час бою перебував на лівому фланзі позиції, відстрілюючись з кулемета, а Євгеній підтримував його з автоматичного гранатомета. Олег В’ячеславович відступив останнім, вивозячи на власному джипі залишки зброї та боєкомплекту — але дорогою його машина потрапила під залп рашистських «градів»…

Оце Людина.
Таким треба ставити памятники.
І сина виховав - Героя України.
https://armyinform.com.ua/2022/09/17/polkovnyk-oleg-gromadskyj-razom-iz-synom-pryjnyav-pershyj-bij-i-zahystyv-harkiv/
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

Какие б***ь танки в Харькове в Харьков ворвался только ДШБ я мне лень гуглить но он по-моему комбат называется уазик на стеройдах.

   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

https://www.youtube.com/watch?v=zWHCJzIMh4M
Ну да в сам Харьков кац-танки не пустили.
   
Re: Рік тому. Харків 27.02.2022

https://www.youtube.com/watch?v=zWHCJzIMh4M
Це відбулось у перший день, 24 лютого. Ми з подругою стояли на вулиці біля дороги і дивились на чорний густий дим звідти в повні непонятці, що може горіти з таким чорним димом.
Вдома вже прочитала, що там сталося і така гордість була за наших хлопців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія