Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=935335.msg18757831#msg18757831

Дрогобичанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:17

...

зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним


...

Мені здається фраза - шедевр  (tu)
В плані того що похоже так думають багато людей і в уряді також.


Останнє редагування: 5 вересня 2016 11:25:49 від Luxetenebris
   
Україна є й буде, але якою вона буде залежить не від патріотів, а від перелічених категорій.
   
Україна є й буде, але якою вона буде залежить не від патріотів, а від перелічених категорій.
(tu)
   
Неоднозначная фраза.
однозначна. принаймі автора характеризує
   
Десь так, бо всі перелічені - зазвичай космополітичні хомячки B-)
   
Десь так, бо всі перелічені - зазвичай космополітичні хомячки B-)

 :weep:
   
хороше речення. тобто патріот - це щось на кшталт професії або рівня підготовки.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=935335.msg18757831#msg18757831

Дрогобичанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:17

...

зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним

...

Мені здається фраза - шедевр  (tu)
В плані того що похоже так думають багато людей і в уряді також.

 Вышивата :weep:
   
Україна є й буде, але якою вона буде залежить не від патріотів, а від перелічених категорій.
Все зависит от того, что и кого автор понимает под патриотами.
Как показывает практика, многие вкладывают в это понятие диаметрально разные вещи.
На самом деле патриотизм и профессионализм совсем не исключающие друг-друга понятия.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=935335.msg18757831#msg18757831

Дрогобичанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:17

...

зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним


патриоты - это как раз те кто живет в украине, работает на ее будущее и приносит украине деньги, даже несмотря на текущие условия.

В отличии от "патриотов" в кавычках, которые кроме криков "слава украине", вышиванок по праздникам и смолоскипных ход для украины ничего не делает.
   
Тепер потрібно дати визначення слова "патріот"
   
Все зависит от того, что и кого автор понимает под патриотами.
Как показывает практика, многие вкладывают в это понятие диаметрально разные вещи.
На самом деле патриотизм и профессионализм совсем не исключающие друг-друга понятия.
А шо тут розуміти? Патріот - це той, в кого однією з цілей в житті є зробити свою країну кращою.
   
Тепер потрібно дати визначення слова "патріот"
А вот это как раз очень трудно. Практически невозможно без всеобщего срача и проклятий во все стороны.
Это примерно как выбрать президента.
   
А шо тут розуміти? Патріот - це той, в кого однією з цілей в житті є зробити свою країну кращою.
нет.

патриот тот, кто делает все что может для этой цели. Можно хотеть и даже иметь цель - но ничерта толком не делать кроме болтовни и вышиванок по праздникам.
   
А шо тут розуміти? Патріот - це той, в кого однією з цілей в житті є зробити свою країну кращою.
А что, у кого-нибудь есть цель сделать свою страну наихудшей?
Просто все абсолютно по разному понимают что это значит и тем более как этого добиться.
   
Тепер потрібно дати визначення слова "патріот"

Негідник, що знайшов останній притулок.

Це не я. Це один лорд дав таке визначення :facepalm:
   
нет.

патриот тот, кто делает все что может для этой цели. Можно хотеть и даже иметь цель - но ничерта толком не делать кроме болтовни и вышиванок по праздникам.
Ок, згідний з поправкою
   
Це спроба вкотре поділити українців.
Тепер - за "дєдушкой Лєніним" - "гнілая інтєлігенція".
   
А что, у кого-нибудь есть цель сделать свою страну наихудшей?
Просто все абсолютно по разному понимают что это значит и тем более как этого добиться.
Пффф.. дофіга людей, яким пох, тільки вони та їх сім"я грає роль.
   
Негідник, що знайшов останній притулок.

Це не я. Це один лорд дав таке визначення :facepalm:
Такого не давали, там в оригіналі йшлося про те, що негідники часто прикриваються патріотизмом, а не про те. що патріоти - негідники. Таке перекручування - класичний приклад софізму.
   
А что, у кого-нибудь есть цель сделать свою страну наихудшей?
що цікаво - так.
є певна група політичних діячів, які можуть існувати лише в умовах занепаду. чим гірше - тим краще.
а решті, включно з багатіями, злодюжками (не політичними) і т.д. комфортніше в пристойній заможній країні. бо є що красти і кому продавати.
   
Пффф.. дофіга людей, яким пох, тільки вони та їх сім"я грає роль.
А это кстати тоже своя страна. Просто в несколько меньших границах.
А Вы видимо хотите ощастливить всех и сразу причем абсолютно безвозмездно?
   
Вищоосвітники-усі шпійони Кремля!!!! ;o
   
що цікаво - так.
є певна група політичних діячів, які можуть існувати лише в умовах занепаду. чим гірше - тим краще.
а решті, включно з багатіями, злодюжками (не політичними) і т.д. комфортніше в пристойній заможній країні. бо є що красти і кому продавати.
Вот таких нужно сразу нах. Зрадофилы кстати именно из этих будут.
   
Такого не давали, там в оригіналі йшлося про те, що негідники часто прикриваються патріотизмом, а не про те. що патріоти - негідники. Таке перекручування - класичний приклад софізму.

Я те ж впевненний, що не всі :facepalm1:
   
цікаво, от пінгвін Кириленко з точки зору автора - патріот чи ні? :)
   
опять хотите шобы сознание определяло бытие? вот ничему не учитесь, да.
   
цікаво, от пінгвін Кириленко з точки зору автора - патріот чи ні? :)
Мудак він.
   
зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам
я б добавив уточнєніє: панамським патрійотам..
всє остальниє патрійоти, как ужє ізвєсно всєм, "работают" на Кремлядь.. :first_mov:
   
хороше речення. тобто патріот - це щось на кшталт професії або рівня підготовки.
Ні, просто професіонал може бути патріотом а може і не бути. В другому випадку користі країні від нього буде пшик.
IT-шник непатріот наприклад буде спокійно співпрацювати з "Лайфньюз" чи "Звезда" за відповідний рівень оплати, IT-шник патріот в таке гівно ні за що не полізе.
   
опять хотите шобы сознание определяло бытие? вот ничему не учитесь, да.
А оно на самом деле все очень тесно связано между собой, как курица и яйцо.
Что или кто было первым?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=935335.msg18757831#msg18757831

Дрогобичанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:17

...

зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним

Можна подумати,  що  ІТ-шники, професіонали, вищеосвітники і їм подібні не можуть бути патріотами!

ЗІ. Відразу видно, що аФФтор фрази - махровий гуманітарій!
ЗЗІ. ТС, мабуть, також :)
   
Ви їпонулись в своєму бажанні відтрахати айтішніків. Дайте їм волю, і вони придумають як відбудувати україну
   
Україна є і буде завдяки саме патріотам-ІТ-шникам, патріотам-професіоналам, патріотам-вищеосвітникам і тощо

*fixed
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=935335.msg18757831#msg18757831

Дрогобичанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:17

...

зараз Україна є і буде завдяки саме патріотам а не ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним

...

Мені здається фраза - шедевр  (tu)
В плані того що похоже так думають багато людей і в уряді також.
+=============================================================================+
Довбні! Патріотами є "ІТ-шникам, професіоналам, вищеосвітникам і їм подібним"! На Грушевського були всі ці категорії людей. Чи ці довбні вважають що патріотизм - це привілея гуманітарія-ботаніка???
   
мимо :)
Та я ж не прицілювався (тому й написав - "мабуть") :)
   
Та я ж не прицілювався (тому й написав - "мабуть") :)
а от автор фрази - мабуть таки да
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія