Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Германия откроет рынок для украинских заробитчан (tu)

Германия вслед за Польшей намерена вскоре упростить процедуру трудоустройства для граждан государств, не входящих в состав ЕС.

Если упрощенная процедура трудоустройства для иностранцев будет принята, это значительно изменит распределение украинских трудовых мигрантов в Европе, считают эксперты. Во-первых, множество украинцев переедут на работу в Германию из Польши. Во-вторых, к ним присоединяться те, кто работает в России. Ну и конечно, множество наших сограждан, не имеющих возможности найти достойную работу дома. При этом общий поток трудовой миграции вырастет.

«Уже сейчас наблюдается активизация немецких работодателей. Если раньше, в лучшие времена, вакансий из Германии у нас было не более сотни, то сейчас их в несколько раз больше. Это направление никогда не входило даже в пятерку популярных направлений для трудоустройства, сейчас же Германия передвинулась в тройку и приблизилась к Польше и Чехии. Много польских агентств отправляет работников через Польшу по командировочным в Германию. За что работников часто ловят и депортируют. Видимо, сейчас немецкие власти решили их легализовать понимая, что от них все равно никуда не деться», — заметила в разговоре с UBR.ua hr-эксперт портала rabota.ua Татьяна Пашкина.

Оклады в Германии в среднем выше, чем в Польше в 2-3 раза, особенно это касается неквалифицированной и сезонной работы. Если украинец на сезонной работе в Польше зарабатывает в среднем 600 — 800 евро, то в Германии он может получить уже 1400 — 1600 евро в месяц.

http://hvylya.net/news/digest/germaniya-otkroet-ryinok-dlya-ukrainskih-zarobitchan.html
   
От і добре

У німців є чому вчитись, вміють вони і працювати і організувати процес роботи.
   
хвыля?  как источник ?
   
Бізнесюкам пристебнути ремені безпеки! Скоро в них персоналу взагалі не залишиться!  :lol:
   
Бізнесюкам пристебнути ремені безпеки! Скоро в них персоналу взагалі не залишиться!  :lol:
:weep:

ну звідси вже і так здриснули усі хто могли
то хіба польскому стрімкому економічному зростанню остаточно настає каюк
   
було б супер. ше б ЮК и Iрландiю. але тут є певний нюанс-мінус. останні дві - це ті країни, в яких хочетья залишитися жити.
   
Бізнесюкам пристебнути ремені безпеки! Скоро в них персоналу взагалі не залишиться!  :lol:
(tu) 
І це чудово
Я іншого стимулу боротися за робітників не знаю
Може нарешті побачимо власників мафів за касою?
   
хвыля?  как источник ?
UBR как источник подойдёт?
   
(tu) 
І це чудово
Я іншого стимулу боротися за робітників не знаю
Може нарешті побачимо власників мафів за касою?
   Ні, не побачимо. Побачимо пусті МАФи. І не тільки МАФи. Пусті міста та села України теж побачимо. А з ними-порожній Пенсійний Фонд... :(
   
:weep:

ну звідси вже і так здриснули усі хто могли
то хіба польскому стрімкому економічному зростанню остаточно настає каюк

Нє, ше не всі... По-перше - щороку є випускники шкіл. По друге - ну от я днями йду готову біометрику забирати. Хтось з Польщі здрисне на шваби, а я може на його місце поїду.

А може здійсниться найстрашніший кошмар Кияші - бізнесюки будуть працездатних пенсів в дупцю цьомати, щоб вони вакансію заповнили...  :lol:
   
хвыля?  как источник ?
5-й канал и "голос Украины" такие новости обходят стороной. :D
   
   Ні, не побачимо. Побачимо пусті МАФи. І не тільки МАФи. Пусті міста та села України теж побачимо. А з ними-порожній Пенсійний Фонд... :(

а хто ж боронити україну буде?
ворог не спить
   
було б супер. ше б ЮК и Iрландiю. але тут є певний нюанс-мінус. останні дві - це ті країни, в яких хочетья залишитися жити.


вже давно хотів запитати чому не залишилась,  але мав 3 по 999 а після них ще довічне.

   
с восточой германии в западную уехало 2 миллиона, и германия не пропала, с польши уехали и польша не пропала, с эстонии уехали и эстония не пропала,

и украина не пропадёт. А знаете почему? потому шо много возвращается, мало кто выдерживает западный темп жизни.

   
Нє, ше не всі... По-перше - щороку є випускники шкіл. По друге - ну от я днями йду готову біометрику забирати. Хтось з Польщі здрисне на шваби, а я може на його місце поїду.
ога а потім за нелегальну працю отримає депортацію та заборону на вїзд на 10 років  :weep:
   
ога а потім за нелегальну працю отримає депортацію та заборону на вїзд на 10 років  :weep:

Чувак, прочитай стартпост. Німеччина відкриває сій ринок праці для заробітчан. Тобто з Польщі здриснуть на шваби ЛЕ-ГАЛЬ-НО!!!
   
тошо бабця Меркель Украину не бросит то понятно, немцам рабочие руки нужны ,

вот токо когда  и на каких условиях. Климкин не хочет поехать и заняться своей работой? может посол жопу оторвёт?
   
в цьому є щонайменше один позитив. молодь має стимул вчити європейські мови. тепер німецька.
   
Дело хорошее , но шансы получить работу в Германии реально только у айтишников и других технарей с английским для начала. Потом все равно потребуют немецкий. Строители , медсестры итп - гансам проще брать поляков , чехов, болгар.
   
було б супер. ше б ЮК и Iрландiю. але тут є певний нюанс-мінус. останні дві - це ті країни, в яких хочетья залишитися жити.

Які причини такого бажання? Сусіди поїхали рік назад в Ірландію, то просто виють від клімату. Я, наприклад, роозлядав би Іспанію/Італію/Португалію, як місце, де хочтеься залишитися.
   
Чувак, прочитай стартпост. Німеччина відкриває сій ринок праці для заробітчан. Тобто з Польщі здриснуть на шваби ЛЕ-ГАЛЬ-НО!!!
ну так хто у пшекландії залишиться якщо до німеччини можна буде легально їхати?

хіба вуйки яким з дому до пана 50 кілометрів через кордон тре проїхати
   
ну значит заробитчане теперь будут не 11 миллиардов переводить, а 21 , Грося наверно до потолка пругает, гривна спасена
   
Ірландія - з 1841 по 1901  чисельність населення зменшилась з  8 млн. 178 тис. до  всього 4 млн. 459 тис.

У нас в 1 і 2СВ, громадянську і голод, потім Голодомор, а потім ще й голод післявоєнний + колективізація і червоний терор комуняк - з 1914 по 1947, за всього 33 роки  було вбито і померли в муках десятки МІЛЬОНІВ українців.

А тут стоїть виття, що України згине від виїзду на заробітки живих/здорових людей?!

 8-:
   
Писец , радостито скольо: фопы за кассами) а кто пенсионный наполнять будет, дятлы ?
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

Які причини такого бажання? Сусіди поїхали рік назад в Ірландію, то просто виють від клімату. Я, наприклад, роозлядав би Іспанію/Італію/Португалію, як місце, де хочтеься залишитися.
То тільки під час першої зими, потім звикнуть
   
То тільки під час першої зими, потім звикнуть

в кінці травня, коли ми вже валялися біля басейну з морозивом, вони скидали фотки прогулянки в парку - в пухофичках ходили :)
   
Ринок праці у німців це надійно і стабільно. Правда арабів  багато, як можливих конкурентів.
Наіпати, чи невиплатити зп в принципі неможливий факт.

Мінімалка 9 євро (~ 300 грн  за год ).
German minimum hourly wage bumped up for 2017
The minimum wage in Germany has risen to 8.84 euros ($9.79) per hour, up by 34 cents.

   
Як я вже писав, східноєвропейські країни заманюють українців до себе, видають їх за біженців і показують Меркельші, що мовляв не треба нам негрів і арабів, уже все зайнято. Меркельша вирішили вибити з під них стільчик ногою - забере до себе всіх українців і скаже полякам та чехам ставати в чергу за неграми і арабами  :lol:
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

По спирали...

   
Наскільки зрозумів йдеться про спрощення на працеалаштування для спеців без вищоі освіти. Перемовини по тому питанню йшли під час коаліційноі угоди. Зрозуміло то стосується претендентів з різних краін поза уніі а не лише украінців.

Як будуть зміни: хєрцліх вількомен :)

Справа непогана хоча б в тому що украінці трохи вникнуть в тему щоденного життя в фатерлянді і не будуть тупо переводити тутешні зп слюсаря чи касира на гривні. Трохи вникнуть куди гроші йдуть. Перевірять на власному досвіді чи буде вистачати на нормальне життя 1300-1500є в місяць. І чи варто вчити для того роками мову і винаймати теж роками кімнату щоб зрозуміти що Украіна не така вже й погана краіна.

Писи. Айтішнікам соціальщикам і алєгархам що тепер живуть серед німців вищенаписане ігнорувати.
   
Наскільки зрозумів йдеться про спрощення на працеалаштування для спеців без вищоі освіти. Перемовини по тому питанню йшли під час коаліційноі угоди. Зрозуміло то стосується претендентів з різних краін поза уніі а не лише украінців.

Як будуть зміни: хєрцліх вількомен :)

Справа непогана хоча б в тому що украінці трохи вникнуть в тему щоденного життя в фатерлянді і не будуть тупо переводити тутешні зп слюсаря чи касира на гривні. Трохи вникнуть куди гроші йдуть. Перевірять на власному досвіді чи буде вистачати на нормальне життя 1300-1500є в місяць. І чи варто вчити для того роками мову і винаймати теж роками кімнату щоб зрозуміти що Украіна не така вже й погана краіна.

Писи. Айтішнікам соціальщикам і алєгархам що тепер живуть серед німців вищенаписане ігнорувати.
Жити на різниці цін непогано. Десь в прикордонному польському містечку і їздити на роботу до Німеччини
   
вже давно хотів запитати чому не залишилась,  але мав 3 по 999 а після них ще довічне.
бо в мене була студентьска віза, а взагалі тоді хотіла в штати. але засмоктала міщанська трясина тут. а зараз і можливості і бажання нема. хіба що десь узбережжі Флоріди пів-року жити там(взимку), а в теплу пору року тут. але там ціни на нерухомість сильно виросли. щось я провтикала з цим.

оцей юніт в кінці 2015р. був проданий за 130К$. а зараз вже його оцінка  - 314К$. там правда ХОЕ не вказане.
https://www.zillow.com/homes/recently_sold/43359910_zpid/1-_beds/0-200088_price/0-796_mp/25.983807,-80.103969,25.970883,-80.123195_rect/15_zm/1_fr/

   
Писець мені і таким як я з пенсією у 60-65$. Навіть бабки на базарах задруть ціни на власну огородину, яйця, м'ясо домашніх птиць, тварин.
   
.
   
Писец , радостито скольо: фопы за кассами) а кто пенсионный наполнять будет, дятлы ?
Та фопи його не наповнюють майже
   
Які причини такого бажання? Сусіди поїхали рік назад в Ірландію, то просто виють від клімату. Я, наприклад, роозлядав би Іспанію/Італію/Португалію, як місце, де хочтеься залишитися.
я по можливостям асиміляції з місцевим неселенням і його сприйняттю. не могла би жити в країні в свому вузькому закритому мірку. а клімат, то таке. так, в Ірландії він гірше ніж в Англії, але на то не звертаєш уваги. з південної Йвевропи в Італії б жила. в Португалії не знаю, бо не була.
   
Наскільки зрозумів йдеться про спрощення на працеалаштування для спеців без вищоі освіти. Перемовини по тому питанню йшли під час коаліційноі угоди. Зрозуміло то стосується претендентів з різних краін поза уніі а не лише украінців.

Як будуть зміни: хєрцліх вількомен :)

Справа непогана хоча б в тому що украінці трохи вникнуть в тему щоденного життя в фатерлянді і не будуть тупо переводити тутешні зп слюсаря чи касира на гривні. Трохи вникнуть куди гроші йдуть. Перевірять на власному досвіді чи буде вистачати на нормальне життя 1300-1500є в місяць. І чи варто вчити для того роками мову і винаймати теж роками кімнату щоб зрозуміти що Украіна не така вже й погана краіна.

Писи. Айтішнікам соціальщикам і алєгархам що тепер живуть серед німців вищенаписане ігнорувати.
ну біли воротнички давно но блау карте можуть влаштовуватися в німеччині
тепер і інші підтягнуться

ну то ж спрощення не тіки для жопомиїв яки завершили хіба гаутшюлле
   
в кінці травня, коли ми вже валялися біля басейну з морозивом, вони скидали фотки прогулянки в парку - в пухофичках ходили :)
а ірландки тодлерів взимку в морі таляпають і роздягненими на вулицю виводять. шкільна форма в дівчат взимку(!) - коротка плісована спідничка, жакет і гольфи на голі ноги. взимку в паби і клаби йдуть в бсоніжках з голими ногами і коротких топіках, хлопці в сорочках з короткими рукавами. :laugh:
   
а хто ж боронити україну буде?
ворог не спить
    А мы ворога обдурим. Смоемся все в Польшу, Чехию, Германию. А то и в Канаду, чего уж там мелочиться? Прийде ворог-а нас нема.Вот ему облом будет...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія