Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

блть какой же ты нелепый...
А коода мужик лезет драться- это гормональный всплеск? Он может его контролировать?антибабские форумы превратили тебя в смешного дурачка
Это просто практическое подтверждение народной мудрости "яке їхало -таке здибало"
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня не має чоловічого відповідника. Про берегиню зазвичай говорять голосно й пафосно. І найчастіше ‒ чоловіки, раз на рік, коли жінкам треба отримати тюльпанчик чи нарізати ковбасу на бутерброди. Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця? А вас колись називали Берегинею?


https://www.facebook.com/povaha.org.ua/videos/241534797729323
Стисло: образ берегині ОБМЕЖУЄ ЖІНОК материнством, домом та жертовністю, а також відкидає їхні рівні права та можливості.
Цікаво, випадково то не Кадра тих, хто ролика зробив, теж встигла "Берегинею" закумарити?
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Сила женщины в ее слабости,но всяким бодипозитианым тюленям этого не понять в силу чисто физиологических причин
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Сила женщины в ее слабости,но всяким бодипозитианым тюленям этого не понять в силу чисто физиологических причин
Є всякі жінки і всякі чоловіки. Сильні і слабкі, вольові і тряпки, лідери, тюфяки, паразити, зрадники і т.д.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

блть какой же ты нелепый...
А коода мужик лезет драться- это гормональный всплеск? Он может его контролировать?антибабские форумы превратили тебя в смешного дурачка

 Не плутайте придурь із боротьбою за першість(главенство).
 У Вас і без форумів клепки не було.
 З форумами то стало кричущим. B-) 
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

 Підкаблучники знов співають свою улюблену пісню "зате жінки більш стабільні".
 При цьому не зможуть назвати жодного предмету власного побуту, придуманого і виробленого виключно жінками. :D
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

При цьому не зможуть назвати жодного предмету власного побуту, придуманого і виробленого виключно жінками.

Я трохи допоможу:

Цитувати
Джозефіна Кокрейн (англ. Josephine Cochrane нар.8 березня 1839 — пом.3 серпня 1913) — американська винахідниця, донька інженера й онука Джона Фітча, конструктора першого американського пароплава. Розробила й побудувала в 1886 році першу механізовану посудомийну машину. За переказами, бувши засмученою тим, що предмети з родинного порцелянового сервізу б'ються в процесі миття, вона заявила: «Якщо ніхто не збирається винаходити посудомийну машину, я займуся цим сама!» (англ. «If nobody else is going to invent a dishwashing machine, I'll do it myself!»[4]).

28 грудня 1886 року вона отримала патент на свій винахід, а 1893 року представила свій винахід на всесвітній виставці у Чикаго, де отримала приз за «найкращу механічну конструкцію». Чутка про це росповсюдилася і незабаром Джозефіна Кокрейн почала отримувати замовлення від ресторанів і готелів у Іллінойсі. Масове виробництво машин на заводі розпочалось у 1897 році.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Не плутайте придурь із боротьбою за першість(главенство).
 У Вас і без форумів клепки не було.
 З форумами то стало кричущим. B-) 
не путать? тюрьмы переполнены теми кто не может гормональные всплески контролтровать. но ты же непокобелим
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Підкаблучники знов
та цить ви!  :weep:
Бо зараз припрецця і почнеться злива.. :weep:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

"Слуга народу" запускає новий рух "Зе!Жінки"
Цитувати
Джерело: голова партії Олександр Корнієнко, якого цитує сайт партії

Пряма мова: "У межах руху "Зе!Жінки" депутати парламенту та місцевих рад, а також прихильники партії працюватимуть над посиленням політичної участі жінок, становленням рівних прав і можливостей в Україні та реалізацією національної політики з гендерної рівності, зокрема урядової програми "Партнерство Біарріц", ініційованої першою леді України".
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

не путать? тюрьмы переполнены теми кто не может гормональные всплески контролтровать. но ты же непокобелим

 Раденька що дурненька.

 Мінять настрій у залежності від менструального циклу - це і є некерованість поведінки, залежна від гормонального стану. :punish:

 Чоловіча агресія має іншу природу. :punish:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

та цить ви!  :weep:
Бо зараз припрецця і почнеться злива.. :weep:

 Буде ще одна ілюстрація неадекватності матрон.
 І тільки. ;)
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Мрійник, тебе що жінки образили?

Плюнь і відпусти... Бо ти реально діч несеш.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Мрійник, тебе що жінки образили?

Плюнь і відпусти... Бо ти реально діч несеш.
А тебе, Тіммі, жінки не ображають, бо ти і близько до них не підходиш!
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А тебе, Тіммі, жінки не ображають, бо ти і близько до них не підходиш!
Ти пробувала?))) :weep:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?



Люстра... :gigi:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А як на мене, то з виразом/ образом  Берегині/ Храницильницы домашнего очага все справедливо...    колись від однієї жінки похилого  віку, навченої досвідом сімейного життя, почула, що " сім'я існує рівно скільки, скільки жінка вважає потрібним її зберігати,  за неї боротися,  робити вигляд в її існуванні (є різні варіанти)..      тому і берегиня, що тут ще пояснювати? :shuffle:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ви бачили, щоб берегиня ставала головою ради директорів, отримувала Нобелівку чи кубок, як найкраща гонщиця?
Маргарет Тетчер
Марія Склодовська Кюрі
Гонщиця Еллі Найс
 :)
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Моя баба свого чоловіка обожнювала, як він скаже так і буде, що сильно злило її сестру. Але чоловік для неї був святе... Хоча він мав деякі бзики, в хаті може не бути хліба але цігаретлики (куриво має бути). Воно всьому його слухала... 

Але от таку дічь як тут жінки говорять за Берегиню, у неїб очі на лоба полізли.  :bueee:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

https://youtu.be/KazLcCn_Sxg
Люстра... :gigi:

Таки геніально, браво Антіну Мухтарському  :)
Ніби і не згадав ні словом свою бувшу, москворотяцьку курву Сніжану , а достав таки  до печінки  :D 
Чекаємо на відповідь... :weep:

Останнє редагування: 18 квітня 2021 08:30:59 від ценительница алей
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

От тепер от оцініть всю глибину свідомості і мудрості отої поради мого дідо, який казав  коли я на навчання в інституті від'їздила: " ти ж тільки москаля нам  не привези!" 
Правильно казав, бо кожна українка - берегиня,  не тільки сім'ї, а і  свого роду берегиня також....     [ua]
А з москалями який то вже рід, сльози... :facepalm1:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня - прекрасний український образ. Не треба його чіпати, нівелювати і опошлювати, згадуючи фупівських матрон.
Бо це один з методів боротьби з усім українським, яка зараз відбувається.
Думай-те...  головов.  :aggressiv: 
 :-G

Останнє редагування: 18 квітня 2021 10:42:48 від ЛАРТА
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Берегиня - прекрасний український образ. Не треба його чіпати, нівелювати і опошлювати.
Бо це один з методів боротьби з усім українським, яка зараз відбувається.
Думай-те.
А мені більше подобається образ Кума, типово український і дуже правдивий про жінок.

Немає тут чого соромитись... Такі вже є.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ще за совка у 1987 р (це якраз почалось трішки перебудовуватися) у книжковому магазині з'явилася книжка Василя Скуратівського "Берегиня".
Це було ЯВИЩЕ! Книжка про українське, з шуфляди. Бігом передавалося з уст в уста - біжіть купуйте, поки не зняли з продажу. І біглося і купувалося. Дехто вперше почув таке слово, бо воно заборонялося!
Берегиня - це святе. Українське святе.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 10:42:03 від ЛАРТА
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

https://youtu.be/KazLcCn_Sxg
Люстра... :gigi:
Тимко-дурко, це тобі отого хочеться, але - зась. Через тарганяки в твоїй голові. Є люди, які тії таргани виводять. Звернися, поки не пізно
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

От тепер от оцініть всю глибину свідомості і мудрості отої поради мого дідо, який казав  коли я на навчання в інституті від'їздила: " ти ж тільки москаля нам  не привези!" 
Правильно казав, бо кожна українка - берегиня,  не тільки сім'ї, а і  свого роду берегиня також....     [ua]
А з москалями який то вже рід, сльози... :facepalm1:
(tu) Добрі слова Ваш дідо заронив. У нас то був елемент обов'язкового виховання. Не дай Бог.  ;)
Справжня українка розуміє значення слова Берегиня, що воно трепетне і не залежить ні від кар'єрності, ні від фемінізму, який теж вже зуміли опошлити.
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Тимко-дурко, це тобі отого хочеться, але - зась. Через тарганяки в твоїй голові. Є люди, які тії таргани виводять. Звернися, поки не пізно
Як там твої пальці?  :weep:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Як там твої пальці?  :weep:
Ну хто б казав про пальці... :laugh:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ну хто б казав про пальці... :laugh:

Я так розумію ціцьок у тебе зясь, тому мені нецікаво. :acute:  :beee:

Останнє редагування: 18 квітня 2021 10:59:01 від TimmiApostolMS
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Я так розумію ціцьок у тебе зясь, тому мені нецікаво. :acute:  :beee:
Береш на слабо? Та тут ніхто тобі груди не покаже, не той форум... :laugh:
Все картинками перебиваєшся, а життя йде :facepalm1:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

образ ОБМЕЖУЄ

 8-:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

(tu) Добрі слова Ваш дідо заронив. У нас то був елемент обов'язкового виховання. Не дай Бог.  ;)
Справжня українка розуміє значення слова Берегиня, що воно трепетне і не залежить ні від кар'єрності, ні від фемінізму, який теж вже зуміли опошлити.

Абсолютно...  можна бути відомим лікарем, дизайнером, архітектором чи  успішною бізнесвумен,  і одночасно берегинею..    одне одному на заваді ніяк не стоїть, насправді..     можна навіть без чоловіка бут берегинею роду, що часто і буває, на жаль:(

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:21:59 від ценительница алей
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Раденька що дурненька.

 Мінять настрій у залежності від менструального циклу - це і є некерованість поведінки, залежна від гормонального стану. :punish:

 Чоловіча агресія має іншу природу. :punish:
одна природа. Просто ты не способен признать свою неправоту
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

«Прикрий срамоту!» п‘єса в стилі епохи Відродження

Уявіть. Лагідний вечір у сонячній Флоренції. Художня майстерня. Перед полотном з пензлем у руці велично стоіть сам Леонардо да Вінчі.


Йому позує дівчина, вбрана як Марія - Божа мати, яка годує прекрасне немовля. Все це пронизане духом таїнства, італійським сонцем і торжеством життя.
Аж тут в майстерню входе прибиральниця, назовем її Ізольда Чезарівна і починає кричать на всю хату:
А Матір Божа, стид-то який!!! Кардинала тобі в конклав!!! Понарожали, понавивалювали!!!
Ізольда Чезарівна прудко підскакує до моделі і накидає на неї і дитину кусок тканини в рожеві котики.
На,дитино! Прикрийся! Зара і спеціяльний одяг є, он моя кума має магазина у Міланє, всього 500 лір! Ти глянь, яке гарне, які шовчики, дишаща ткань - це Турція, 100 % хлопок!

За Ізольдою в майстерню заходе помічник художника, назовем його Г‘андоніо.
Г‘андоніо: сил моїх нема дивитись на ці варикозні сисяндри. Мене одкровєнно бєсят мамки, які вивалюють свої принади на людях. Лєо, друже мій! Грудь красіва якщо вона підтягнута, та якщо це реклама борделю. А не це от. Кстаті, пішли в театр, там сьогодні виступає кабаре іностранне «Голі цицьки». В програмі - голі цицьки!

За Г’андоніо в майстерню заходить поважна матрона, мати Г’андоніо.
Поважна матрона, до Г’андоніо: О, вже взулося в тухлі, і знову всю ніч буде десь шлятися, чипірадло!
Тут матрона баче модель.
Матрона: О темпера, о морєс! В мої часи такого не було! Я викормила десятьох, но тако не позволяла собі! Шо, не можна дома покормить? Або одлить молока от телиці і з амфори покормить дитя, щоб не смущать прілічне товариство?! Зовсім показились, а хай Бог милує!

Входить гламурна італійська чіка.
ГІЧ: Лєо, я хочу шоб ти мене тако намалював: я томно возлєжу на канапі з ниточкою замість трусів посеред ж@пи, на якій виблискують хтиво краплі дорогоцінної олії ... ця картина в моєм палаццо має набрать велику кількість вподобайок від товариства вельмишановного...
О Боже і все папство римське! Це шо мої цнотливі очі бачать?! кусочок циці, яку нещасна безсоромна ця ришіла дать своїй дитині, щоб її нагодувать? Який сором!!! Ганьба!!!
Червоніючи, чіка полишає майстерню.

Вечоріє. Леонардо хоче встигнуть на кабаре і до гламурної чіки, тож пише картину, користуючись порадами друзів. Особливо йому вдаються рожеві котики на турецькому простирадлі Божої матері, яким та цнотливо прикрила себе і дитя.

   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Береш на слабо? Та тут ніхто тобі груди не покаже, не той форум... :laugh:
Все картинками перебиваєшся, а життя йде :facepalm1:
Як всі нормальні дописувачки можна прислати в приват, вайбер чи пошту, чи ти хочеш всім показати? :gigi:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

Ще за совка у 1987 р (це якраз почалось трішки перебудовуватися) у книжковому магазині з'явилася книжка Василя Скуратівського "Берегиня".
Це було ЯВИЩЕ! Книжка про українське, з шуфляди. Бігом передавалося з уст в уста - біжіть купуйте, поки не зняли з продажу. І біглося і купувалося. Дехто вперше почув таке слово, бо воно заборонялося!
Берегиня - це святе. Українське святе.
Саме так. Пам'ятаю і цю книгу і його ж "Покуть".
 
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

А як на мене, то з виразом/ образом  Берегині/ Храницильницы домашнего очага все справедливо...    колись від однієї жінки похилого  віку, навченої досвідом сімейного життя, почула, що " сім'я існує рівно скільки, скільки жінка вважає потрібним її зберігати,  за неї боротися,  робити вигляд в її існуванні (є різні варіанти)..      тому і берегиня, що тут ще пояснювати? :shuffle:
Та зрозуміло, що це поняття має право бути.
Не зважаючи на те, що на цих сторінках його штучно переведено до якоїсь комічно-шизифренічної категорії
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?



БерИгиня. :blush2:
   
Re: П'ятничне. Що не так з Берегинею?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія