Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А шо то сьогодні за покіс?

Re: А шо то сьогодні за покіс?

порохоботів постріляли трохи

Традиційно перед Різдвом в Україні масово ріжуть свинят :)
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Бокстер сам просил его забанить и посылал всех подряд,но ему почему-то дали только 3 месяца.Волька сегодня тоже берега потерял
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А ты по ебалу не боишься получить?
Я ні.
А у тебе "здоров'я" не вистачить.
Я вже пропонував одному "старпьору" тут "за базар" в реалі відповісти.
Пам'ятаєш срань таку, кулеметника "южаніна"? Гівнюк злився в очерети...
Я так зрозумів Спорту знову пора "біту розчехляти" бо деякі особливо борзі порошки "перейшли межу".
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

хто би сумнівався, що допис торкне саме найзапекліших хамів та хейтерів.

по обзиванню - пруф в студію, поки час маєш.

по іншому -  :dopovid:


зи. біда, кого в нас дітей навчати пускають... :facepalm1:
от і виростає потім...
Та ти ще й брехливе, падло?! Гаразд, напомню: після мого тут бану назавжди Бичихою, коли я тільки зареєструвався на ПУФі, була твоя фраза: "воно ж з УПячки!"
І не тобі, мразото, мене оцінювати. Пшлонах...
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

пруф, хворе.
пруф, поки тебе не забанили за систематичні особисті образи в мою адресу.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

ще б "еміговську срань" постріляли.
Ага...
Что с форюа сюда прилезла...
Да, Мичиган?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

ванья, а правду говорят,
что ты из Ростова на Дону вещаешь?

Він кацаписько.
А звідки пише то інша справа
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Я ні.
А у тебе "здоров'я" не вистачить.
Я вже пропонував одному "старпьору" тут "за базар" в реалі відповісти.
Пам'ятаєш срань таку, кулеметника "южаніна"? Гівнюк злився в очерети...
Я так зрозумів Спорту знову пора "біту розчехляти" бо деякі особливо борзі порошки "перейшли межу".

Можу начистити тобі пику.
А з Давідом ми домовимось як завжди мирилися ;)
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Можу начистити тобі пику.
А з Давідом ми домовимось як завжди мирилися ;)
ти можеш хіба за хер себе вкусити
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Странно...а за что Гремлин? Я сегодня тут всю ночь из-за бессонницы дурака валять -ничего оскорбительного от нее не заметила. Что произошло-то?
Ну зато Корова с Татьяной Мирославовной как ни в чем не бывало себя чуйствуют, и никакие слепни их не кусают.
та й ти явно засиділася на форумі зі своїми тупими провокаціями
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Я ні.
А у тебе "здоров'я" не вистачить.
Я вже пропонував одному "старпьору" тут "за базар" в реалі відповісти.
Пам'ятаєш срань таку, кулеметника "южаніна"? Гівнюк злився в очерети...
Я так зрозумів Спорту знову пора "біту розчехляти" бо деякі особливо борзі порошки "перейшли межу".
Ну в рожу плюнуть тебе я смогу,  и пощечину зарядить тоже. Пятак расквасить конечно же твой не получится,  я ж не Корова, я женщина мелкая.
Но ты тут лишнего наговорил,  товарищ.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

ти можеш хіба за хер себе вкусити

Нє такого не можу.
А пику тобі начистити запросто бо ти ворог України.
А ми такого не прошаємо.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Странно...а за что Гремлин? Я сегодня тут всю ночь из-за бессонницы дурака валять -ничего оскорбительного от нее не заметила. Что произошло-то?
Ну зато Корова с Татьяной Мирославовной как ни в чем не бывало себя чуйствуют, и никакие слепни их не кусают.

Бо вони штабні.
Зрозуміло чому ?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та й ти явно засиділася на форумі зі своїми тупими провокаціями
Вааааууу...
Вот это да. Забыла спросить тебя,  что мне делать.
Да заигнорь меня, и все дела.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А ты по ебалу не боишься получить?
фу, яке ж воно бруднюче  :bueee:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

пруф, хворе.
пруф, поки тебе не забанили за систематичні особисті образи в мою адресу.
:lol:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

фу, яке ж воно бруднюче  :bueee:
Аж жуть.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Вааааууу...
Вот это да. Забыла спросить тебя,  что мне делать.
Да заигнорь меня, и все дела.
так і я наче теж тебе не питала, що мені робити, а між тим ти чомусь ініціативно здійняла лай
чи ти тут намагаєшся зіграти роль паханші?
то я тобі зразу скажу - нічого у тебе не вийде, надто ти дріб"язкова
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?
RSP

Удивляюсь,  почему ты на плаву.
Впрочем, уже не удивляюсь)

Тому що на провокаторів не дуже реагую.
Не звертаю увагу на виття різних мерзотних порохоботів яким не вдається мене спровокувати на відповідь у їх стилі, стараюся виконувати правила форуму.
Я розумію що для багатьох це дивно, особливо для тих у кого правило одне - "форум це хор Швондера".
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

так і ж наче теж тебе не питала, що мені робити, а між тим ти чомусь ініціативно здійняла лай
чи ти тут намагаєшся зіграти роль паханші?
то я тобі зразу скажу - нічого у тебе не вийде, надто ти дріб"язкова
Не,  мне твои лавры ничему.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

так і ж наче теж тебе не питала, що мені робити, а між тим ти чомусь ініціативно здійняла лай
чи ти тут намагаєшся зіграти роль паханші?
то я тобі зразу скажу - нічого у тебе не вийде, надто ти дріб"язкова
Тебя пытаются спровоцировать. Для восстановления (по их пониманию) равновесия.  ;)
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Аж жуть.

Не зривайся. Вони тебе на бан поофокуть
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Тому що на провокаторів не дуже реагую.
Не звертаю увагу на виття різних мерзотних порохоботів яким не вдається мене спровокувати на відповідь у їх стилі, стараюся виконувати правила форуму.
Я розумію що для багатьох це дивно, особливо для тих у кого правило одне - "форум це хор Швондера".
педрюки зараз надміру знервовані, розлючені, збиті з панталику
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Тебя пытаются спровоцировать. Для восстановления (по их пониманию) равновесия.  ;)

О бригадир опирішів ашмодей засвітився.
Как пагодка в Масквє ?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Тебя пытаются спровоцировать. Для восстановления (по их пониманию) равновесия.  ;)
та я бачу, що ця натіві натужно шастає за мною слідом повсюди намагаючись хоч за п"яту вкусити :laugh:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

педрюки зараз надміру знервовані, розлючені, збиті з панталику
добре шо  хуліюки спокійні, як удави


Пристайко ліквідував департамент в МЗС, який займався протидією загрозам з боку Росії 

На зміну йому буде працювати звичайний відділ РФ з вивчення територіальних питань. В даному випадку слід підкреслити, що зміни стосуються не тільки назви департаменту, змінюється вся суть його роботи. Фактично розпадається вся координаційна робота з вироблення ефективної протидії Росії.

"Загрози РФ немає. Це вписується в загальну нову політику влади Зеленського. РФ друг, партнер, мір, дружба, поступки та "просто перестати стріляти". Буквально все що стосується протидії РФ — масово ліквідовується. Всі структури. Всі люди, що могли б чітко та одностайно сказати своє слово проти Росії усуваються з посад", - заявив Смолій.

"Абсолютно зникли з порядку денного слова про перемогу, про агресора, про війну, про відповідальність за агресію. Вони вітають одне одного з Новим роком, вони "вирішують" долю беркуту та терористів, вони не бачать різниці між назвами вулиць та національною ідеєю. Далі питання: вони бачать взагалі себе в Україні? Чи існує для них така держава? Чи це лише територію для заробляння грошей на "Папіках" та "кварталах"?"- додав експерт.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та я бачу, що ця натіві натужно шастає за мною слідом повсюди намагаючись хоч за п"яту вкусити :laugh:
А за ней, героически держась за подол семенит "Бандеровец" :laugh:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А за ней, героически держась за подол семенит "Бандеровец" :laugh:
я би сказала - підлабузницьки  :laugh:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Правильно роблять дівчата.
дівчата? це про кАрову з вимям повним гівна?
 :lol:
дівчиною ця кало-ферична істота була десь 20 Великих Сонць і 50кг тому.

дівчиною я би ше умовно міг назвати Мирослав з Тигриками, хоча там у кожної
свої крупні таргани бігають. як не на грунти порохофобії так на грунті юлефілії.
Що зробиш, ФУП концентрує малахольних як лінза світло.

   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Тебя пытаются спровоцировать. Для восстановления (по их пониманию) равновесия.  ;)
От Правды я получила предупреждение за коверканье вашего ника. Поэтому постараюсь быть максимально вежливой и воспитанной,  чуточку отпустив свои донбасяцкие удила.

Как там ваши говорят:  среди тех, кто голосовал против Порошенко, очень мало тех,  кто голосовал за Зе.
Надеюсь,  вы прочитали топик несколько повыше? Там, где пост Мичигана, где он ставит знак равенства между теми,  кто за Зеленую жабу не голосовал и теми, кто голосовал за рыгов и Срануковича?
Простите,  но я как лицо,  никогда ни за ПР,  ни тем более за Педрыча не голосовавшее,  прямо задействованное в происходящих событиях в стране и пострадавшее от военных действий,  этого ни принять ни простить не могу.
За это я и в морду дам.





Останнє редагування: 3 січня 2020 22:57:18 від nativi
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та я бачу, що ця натіві натужно шастає за мною слідом повсюди намагаючись хоч за п"яту вкусити :laugh:
Мирослава,  я тебя прошу, ЗАИГНОРЬ меня!  Тебе сразу здесь легче будет дышать.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Мирослава,  я тебя прошу, ЗАИГНОРЬ меня!  Тебе сразу здесь легче будет дышать.
не переймайся, я витримаю
про себе потурбуйся
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Та ти ще й брехливе, падло?! Гаразд, напомню: після мого тут бану назавжди Бичихою, коли я тільки зареєструвався на ПУФі, була твоя фраза: "воно ж з УПячки!"
то що там? пруфу немає? і не було? ай-яй... то хто ж тут брехливе?

   
Re: А шо то сьогодні за покіс?
RSP

педрюки зараз надміру знервовані, розлючені, збиті з панталику

Погано. В принципі і серед них багато досить таки нормальних людей, які чомусь одуріли і вважають що світ зійшовся клином на цьому брехунові.
Інша справа це професійні порохоботи які працюють над створенням позитивного  іміджу цієї свині, яка в принципі є самою шкідливою свинею в українській владі, тому що використала в принципі патріотичні почуття народу  щоб сісти на шию українців. Яка зуміла розвести народ як наперсточник розводить лохів.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

От Правды я получила предупреждение за коверканье вашего ника. Поэтому постараюсь быть максимально вежливой и воспитанной,  чуточку отпустив свои донбасяцкие удила.

Как там ваши говорят:  среди тех, кто голосовал против Порошенко, очень мало тех,  кто голосовал за Зе.
Надеюсь,  вы прочитали топик несколько повыше? Там, где пост Мичигана, где он ставит знак равенства между теми,  кто за Зеленую жабу не голосовал и теми, кто голосовал за рыгов и Срануковича?
Простите,  но я как лицо,  никогда ни за ПР,  ни тем более за Педрыча не голосовавшее,  прямо задействованное в происходящих событиях в стране и пострадавшее от военных действий,  этого ни принять ни простить не могу.
За это я и в морду дам.
Так Лексеи же министр Януковича? И основатель сей славной Партии Регионов? Так шо в морду давать вроде и не за что. Просто он называет вещи воими именами, а ВЫ(я очень вежлив) стыдливо опускаете эти факты и сводите все к одному Януковичу. Некорректно, однако. B-)
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Так Лексеи же министр Януковича? И основатель сей славной Партии Регионов? Так шо в морду давать вроде и не за что. Просто он называет вещи воими именами, а ВЫ(я очень вежлив) стыдливо опускаете эти факты и сводите все к одному Януковичу. Некорректно, однако. B-)
Знов за рыбу гроши. ..
Это уже неинтересно. Это с Мирославовной Татьяновной обсудите, или с Мичиганом.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Ну в рожу плюнуть тебе я смогу,  и пощечину зарядить тоже. Пятак расквасить конечно же твой не получится,  я ж не Корова, я женщина мелкая.
Но ты тут лишнего наговорил,  товарищ.
Ти до мене не дотягнешься при всьому бажанні :lol:
У мене зріст 198 см B-)
А що саме я наговорив?
Про порохо-ботоферми?
Так це вже common knowledge на рівні ДержДепу США.
Помпео про них навіть згадував.
Пороху "дуже настирливо" рекомендовано припинити це "копіювання ольгінської маячні".
Подивимося чи подіє попередження.


Останнє редагування: 3 січня 2020 23:08:00 від Michigan
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

використала в принципі патріотичні почуття народу  щоб сісти на шию українців
так само чинять волонтери-20-відсотків
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

не переймайся, я витримаю
про себе потурбуйся
Дякую,  сонечко. Мені тут добре))  Майже як вдома))
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Погано. В принципі і серед них багато досить таки нормальних людей, які чомусь одуріли і вважають що світ зійшовся клином на цьому брехунові.
Інша справа це професійні порохоботи які працюють над створенням позитивного  іміджу цієї свині, яка в принципі є самою шкідливою свинею в українській владі, тому що використала в принципі патріотичні почуття народу  щоб сісти на шию українців. Яка зуміла розвести народ як наперсточник розводить лохів.
+1
можливо, нездійснений запит на потребу мати ікону, ідола ?
на жаль, ми у цьому плані недалеко від коцапів відірвалися
і всі ці століття згубного ординського впливу на менталітет нашого народу ще довго даватимуться взнаки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія