Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Граблі на Майдані (Про мінору)

Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

У мене тої слави, як гуталіну, хай ще у Вашингтоні про мене поголосять, переживу.

шо там Вашингтон, тобі в Москві аплодують
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

шо там Вашигтон, тобі в Москві аплодують
Що ж поробиш, глобалізм, недоліки всесвітньої слави.
І це я переживу.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ми знаємо.
Ми писемні.
виходячи з назви гілочьки таки не знаєте.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

а коровка через "о" ))
а ви клован - взагалі не правельний. :beee:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

виходячи з назви гілочьки таки не знаєте.
Хіба я є топікстартер, моя ти люба?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Хіба я є топікстартер, моя ти люба?
:gigi: та хіба ж я саме до тебе зверталася, коханий?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

а ви клован - взагалі не правельний. :beee:

 :king2:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

іМХО... От якщо Вас муляють люди за національною ознакою , а всі негаразди нещасної України Ви перекладаєте на жидів , (а кравчуки ,кучми , ющенки , януковичи для України - це саме те , що треба)...

...от Вам слова (і головне - дії) самої жидістої із всіх жидів  Голди Меір :

...«…Если вы хотите построить ту страну, куда будут возвращаться её сыновья и дочери, если вы хотите построить страну, откуда уезжать будут только в сезон отпусков, если вы хотите построить страну, у которой не будет чувства страха за будущее, то сделайте всего лишь два шага:

1) Приравняйте коррупцию к измене родине, а коррупционеров — к предателям вплоть до седьмого колена…

2) Сделайте три профессии самыми высокооплачиваемыми и уважаемыми. Это — военные, учителя и врачи…

И самое главное работайте, работайте и работайте, потому как никто, кроме вас, не защитит вас, никто не накормит вас, кроме вас самих, и ваша страна нужна только вам и больше никому. Когда это станет не просто словами и простым лозунгом, а станет образом вашей жизни, значит, вы добились своего…»

...от хоч би на 50% виконати...і Вас осяє , що зовсім не в жидах справа... :D
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

:gigi: та хіба ж я саме до тебе зверталася, коханий?
Вибач, друже, яле ж ти цитувала саме мене, моя ти бубочка...
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Простите, у Вас есть доверенность от большей части киевлян на обустройство Майдана, или вы выиграли тендер на консалтинг в его обустройстве? Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?
А чому тільки киян, це ж столиця України.
Треба було голосувалку прикрутити, щоб дізнатися суспільну думку. Хоча я і так її знаю.
Дискутуйте, до вечора час ще є.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Вибач, друже, яле ж ти цитувала саме мене, моя ти бубочка...
лапуля, то ще треба розібратися, хто кого в 11:57 цитував.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

іМХО... От якщо Вас муляють люди за національною ознакою , а всі негаразди нещасної України Ви перекладаєте на жидів , (а кравчуки ,кучми , ющенки , януковичи для України - це саме те , що треба)...

...от Вам слова (і головне - дії) самої жидістої із всіх жидів  Голди Меір :

...«…Если вы хотите построить ту страну, куда будут возвращаться её сыновья и дочери, если вы хотите построить страну, откуда уезжать будут только в сезон отпусков, если вы хотите построить страну, у которой не будет чувства страха за будущее, то сделайте всего лишь два шага:

1) Приравняйте коррупцию к измене родине, а коррупционеров — к предателям вплоть до седьмого колена…

2) Сделайте три профессии самыми высокооплачиваемыми и уважаемыми. Это — военные, учителя и врачи…

И самое главное работайте, работайте и работайте, потому как никто, кроме вас, не защитит вас, никто не накормит вас, кроме вас самих, и ваша страна нужна только вам и больше никому. Когда это станет не просто словами и простым лозунгом, а станет образом вашей жизни, значит, вы добились своего…»

...от хоч би на 50% виконати...і Вас осяє , що зовсім не в жидах справа... :D


  якась ця твоя Голда антісімітічєская - пропонує весь прихильники певної політсили ОП оголосити "ізмєннікамі" і "карупціонєрамі"...
 
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А мені не потрібні кремлівські підхвостні та провокатори та антисемітська навлоч на вулицях мого міста!

  тю, так всі ці "єврейські кангрєси" це все тільки за кремлівські гроші,

   у них навіть їхній холокостний музей за хуйлячі гроші...

   чи мо' ти пропонуєш і його розвалити?




 
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А чому тільки киян, це ж столиця України.
Треба було голосувалку прикрутити, щоб дізнатися суспільну думку. Хоча я і так її знаю.
Дискутуйте, до вечора час ще є.

шо буде увечері? сільраду будуть палити?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Простите, у Вас есть доверенность от большей части киевлян на обустройство Майдана, или вы выиграли тендер на консалтинг в его обустройстве? Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?

  де рішення міськради про встановлення цього МАФу?

   хто за  нього проголосував?

   де хоч якийсь документ з дозволом про встановлення?

   хто його підписав?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

лапуля, то ще треба розібратися, хто кого в 11:57 цитував.
І хто кого, моя ти киця?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

сільраду будуть палити?
Сінагогу.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

шо буде увечері? сільраду будуть палити?
Та щось буде. Одні пишуть "Скільки можна чекати", другі кричать "Не чіпайте, бо Хуйло нападе", треті обіцяють всесвітню славу у Вашингтоні.
Я у роздумах. Що порадиш?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

То сьогодні на майдані нацдружини та демсокира будуть палити мінору?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

То сьогодні на майдані нацдружини та демсокира будуть палити мінору?
Так. І їсти халу.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Так. І їсти халу.
І пончики обіцяли роздавати.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

І пончики обіцяли роздавати.
Печиво від Нюланд!
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Та щось буде. Одні пишуть "Скільки можна чекати", другі кричать "Не чіпайте, бо Хуйло нападе", треті обіцяють всесвітню славу у Вашингтоні.
Я у роздумах. Що порадиш?

думай ще
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Сінагогу.

можуть запідозрити цей, як його, антисемітизм, о!
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

думай ще
То ми ж нікуди не поспішаємо.
   
Re: Граблі на Майдані

Тепер мусульмани , православні та католики щось повинні щось притарабанити і поставити поруч .Буде дуже цікаво .
Слушно!

А що. було б цивільно, по-нашому, скинутись та замовити МАФ на 3-4 виходи, де замість "продукти", перукарня за 60 грн" та "все по 10 грн" будуть вивіски - "Католицький костел", "Православна церква", "Протестантська кірха" тощо...і всі будуть задоволені і більше 2 не влізе по епідемічній квоті)) :D

   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

у них навіть їхній холокостний музей за хуйлячі гроші...

...це - що за...? 8-:

...згадую , читала в новинах , що в цьому році на 9 травня , т.звана, "русская улица", як завжди атакувала мерію Хайфи з проханням зробити 9 травня вихідним і дозволити зробити в Хайфі демонстрацію і мітинг...і там , дійсно, саме в вихідні були багатолюдні мітинги і демонстрації... 
Мерія Хайфи ввічливо відмовила (бо "достали!")
...а в моєму місті , розказувала знайома з мерії, один пенсіонер з Хуйлостану , реально "достал" заммера проханням виділити приміщення і зробити в місті музей Жукова , як всесвітнього висвободителя від фашизму...
...ввічливо "послали"...  :facepalm1:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

шо буде увечері? сільраду будуть палити?
Віталік з ребе запалить ще одну свічку на менорі.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Віталік з ребе запалить ще одну свічку на менорі.
О котрій годині, не підкажеш?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

І пончики обіцяли роздавати.

...О, суфганиет - це такий смак!!!!  Я за тиждень кожен день замість обіду , і на завтрак , і ввечері до чаю...встигаю наїстися на цілий рік...при чому в різних завжди в різних пекарнях , щоб порівнювати , де смачніші і там скоштувати ще раз... (tu)

   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

...це - що за...? 8-:

...згадую , читала в новинах , що в цьому році на 9 травня , т.звана, "русская улица", як завжди атакувала мерію Хайфи з проханням зробити 9 травня вихідним і дозволити зробити в Хайфі демонстрацію і мітинг...і там , дійсно, саме в вихідні були багатолюдні мітинги і демонстрації... 
Мерія Хайфи ввічливо відмовила (бо "достали!")
...а в моєму місті , розказувала знайома з мерії, один пенсіонер з Хуйлостану , реально "достал" заммера проханням виділити приміщення і зробити в місті музей Жукова , як всесвітнього висвободителя від фашизму...
...ввічливо "послали"...  :facepalm1:

  добрі приклади, якби і в Києві міська влада так само уважно слідкувала за хуйловцями то не було б і цієї хуйлячої провокації з незаконним встановленням МАФу на Майдані...
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

  добрі приклади, якби і в Києві міська влада так само уважно слідкувала за хуйловцями то не було б і цієї хуйлячої провокації з незаконним встановленням МАФу на Майдані...
Зловимо увечері Віталіка за шкірку, розпитаємо про дозволи.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

І хто кого, моя ти киця?
ну, точно не я, мій зайчику.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Та щось буде. Одні пишуть "Скільки можна чекати", другі кричать "Не чіпайте, бо Хуйло нападе", треті обіцяють всесвітню славу у Вашингтоні.
Я у роздумах. Що порадиш?
спали хуйла у вашингтоні.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

...О, суфганиет - це такий смак!!!!  Я за тиждень кожен день замість обіду , і на завтрак , і ввечері до чаю...встигаю наїстися на цілий рік...при чому в різних завжди в різних пекарнях , щоб порівнювати , де смачніші і там скоштувати ще раз... (tu)

Показати зображення...
стісьняюсь спгасіть про твою вагу.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

виходячи з назви гілочьки таки не знаєте.
То мається на увазі мінорний лад... :shuffle:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Зловимо увечері Віталіка за шкірку, розпитаємо про дозволи.

змусьте знести
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

То мається на увазі мінорний лад... :shuffle:
а, ну, тоді такі да, все правельно напесано.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

змусьте знести
Десь так. Спочатку по хорошому.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Зловимо увечері Віталіка за шкірку, розпитаємо про дозволи.


  най пояснить чому не провели громадські слухання,

  - скільки коштує цей МАФ і скільки грошей з міського бюджету витрачено на встановлення,

   чи передбачені такі витрати в міському бюджеті?

    якщо гроші не бюджетні, хай скаже звідки вони надійшли - перегляд платіжок вкаже на сам хуйлостан або на інші хуйлячі джерела...
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія