Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Цитата: Яна Зінкевич
Яна Зінкевич
17 год  ·
Прошу репосту!
УВАГА!
Так як усіх бійців кого ми планували (а це понад 300 осіб) - ми уже подали, і Мінстерство їх поступово розглядає, я прийняла рішення взяти додаткову групу 100-150 бійців, та також допомогти з оформленням.
Тому якщо вам потрібна допомога з оформленням, або ви знаєте тих бійців добровольців, кому це потрібно, звертайтесь до мене в особисті повідомлення. (Це стосується добровольців, саме нелегалізованих підрозділів - УДА, ДУК, ОУН і т.д.
Нагадую обмеження цього закону:
Перебування в зоні бойових дій і безпосередня участь в бойових задачах - понад 30 днів.
Громадянство ролі не грає, можуть отримувати іноземці.
Участь в бойових діях в проміжку від квітня 14 до 23 лютого 2018.
Наголошую, що по кожній людині я питатиму підтвердження штабів відповідних підрозділів.
І моє особисте обмеження, по я не готова допомагати:
Наявність кримінальних справ, що стосується злочинів проти людяності та злочинів, що стосуються незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотиків.
На щастя це величезна рідкість, зазвичай бійці дуже доброчесні. Але на всяк випадок фіксую цю умову.
Особливу увагу зверніть будь ласка бійці таких підрозділів: (бо майже всіх ваших побратимів я вже подала, тому хочу повністю завершити по цих підрозділах питання)
Рота Рембо
ОЛПЗ Волинь
ОЛПЗ Вольф
ОЛПЗ Чорний Туман
Браконьєри
Військова розвідка УДА
А також ми обговорили з Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії та визначились. Бійці Аратти, що воювали в 14-15 роках - звертайтесь до мене. Бійці, що воювали в 16-18 роках звертайтесь на штаб батальйону. Ми вирішили розділити між собою, щоб встигнути допомогти більшій кількості наших бійців. (Але якщо і до мене з Аратти звертатимуться за необхідності 16-18 рр, нічього проти немаю).
Також зверніть будь ласка увагу бійці Роти вогневої підтримку 5 батальйону (командир Самітник). Ваш підрозділ я також хочу охопити повністю. Звертайтесь!
Слава Україні!
   
ані сражались за виплати))) ( щоб не загубилось- це має бути в профільній гілці)

"
Трохи свіжих атошних побрезеньок :gigi:
птах Сорока [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 13:31
IP/Host: ---.enet.vn.ua
Автор ігнорується
Вчора  повернувся чувак з ООС (до речі  абревіатура «ООС» не прижилася, усі проміж собою так  й називають «АТО»)
Трохи накатили по соточці, розповів він мені побрехеньок.  Одразу скажу, шо не гарантую шо він не припиздів. Адже ніхто так багато не  прибріхує, як рибалки так вояки.

Каже, шо на передку практично не стріляють.  Сєпарам впадло, хіба якшо набухаються, а нашим впадло відповідати, бо дофуя треба відписок-відмазок писати. Те, шо когось там десь підстрілять, на це взагалі всім пофуй, бо порівняно з тим що було  у тому ж самому 2018 році – зараз повний розслабон.  Звісно шо ДРГ з обох боків працюють іноді, одне-одному влаштовують «прикрі самогубства», це типа тема для упоротих, хто «зовсім без войнушки жити не може».  Але  90% шо з нашого боку, шо з сєпарського - пофуїстично відбувають трудодні.

Щоб вояки дуже на одному  місці не засиджувалися, не обрастали усякими палєвно-корупційними зв’язками, керівництво час від часу робить невеликі локальні ротації поміж ділянок. Зольди це називають, «командири як та собака, робити нєфуй шо – яйця  собі лиже».

Ті хто шустріші – намагаються робити собі якийсь гешефт – «дещо привезти-завезти», ті хто не шустріший -  мутять собі законно ніфуйову зарплату. Домовляються  на місці у військоматі, щоб їх направили разом з бригадою, яка їде до АТО, відповідно зарплата зростає з 10-12 до 18-20 штук. Тусують в АТО півроку, а далі повертаються додому, щоб стати на біржу. Виймають з біржі допомогу, а вона відносно ніфуйова, ба півроку була ж нормальна зарплата.  А після того знову рішають, щоб їх направили до АТО. Але таке катить зі старими контрактниками.  Якщо з цивілки людина прилазить на контракт – то там треба  певний термін (наче 3 роки)  відторбити, тому новачки з цивілки не дуже хочуть вписуватися.

Політичні настрої на передку – усім на все насрати:  «Все одно наша держава бандитсько-мусорська,  й ніхто там зверхи ніфуя нічого не змінить в принципі. А так хоч гради на голову не сипляться, зарплата капає, до пенсії роки йдуть». Тому й відношення до Зелепня скоріше позитивно-нейтральне.

У підсумку, моє імхо, треба з цим ООС якось завершувати, або  підсилити двіж, або згортати. Бо  це тупо викидання бабла без ніякої користі, зважаючи на те що кількість «атошників-героїв»  скоро зрівняється з кількістю «ліквідаторів ЧАЕС»."

   
)))))))))
Они сражались за родину виплати
.  -"
 :dopovid: на тебя, подонок
   
[/URL][/img]

Ирландец стреляет из рогатки в британский броневик, Дерри, август 1969 года.
   
Показати зображення...
Королевство маловато ? Разгуляться негде ?
Нахера ты и в эту ветку гадишь ?
Придурок.
   
https://www.ukrmilitary.com/2021/02/persha-cherga.html?m=1
Як й очікувалось депутати планують зменшити пільги більшості атошникам
   
https://www.ukrmilitary.com/2021/02/persha-cherga.html?m=1
Як й очікувалось депутати планують зменшити пільги більшості атошникам
Пожалуй соглашусь с этими поправками. Самое правильное это компенсация.
Выплатили и забыли. А так это рассадник коррупции.
И вообще - на войну шли не из-за льгот.
   
Пожалуй соглашусь с этими поправками. Самое правильное это компенсация.
Выплатили и забыли. А так это рассадник коррупции.
И вообще - на войну шли не из-за льгот.

ще раз кажу. словам вірити не можна. вірити можна лиш діям, результатам  і руху коштів. - люди - брехливі ниці істоти)

продублюю ще раз пост нашого славного фупчика - з моїм мікрокоментарем

ані сражались за виплати))) ( щоб не загубилось- це має бути в профільній гілці)

"
Трохи свіжих атошних побрезеньок :gigi:
птах Сорока [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 13:31
IP/Host: ---.enet.vn.ua
Автор ігнорується
Вчора  повернувся чувак з ООС (до речі  абревіатура «ООС» не прижилася, усі проміж собою так  й називають «АТО»)
Трохи накатили по соточці, розповів він мені побрехеньок.  Одразу скажу, шо не гарантую шо він не припиздів. Адже ніхто так багато не  прибріхує, як рибалки так вояки.

Каже, шо на передку практично не стріляють.  Сєпарам впадло, хіба якшо набухаються, а нашим впадло відповідати, бо дофуя треба відписок-відмазок писати. Те, шо когось там десь підстрілять, на це взагалі всім пофуй, бо порівняно з тим що було  у тому ж самому 2018 році – зараз повний розслабон.  Звісно шо ДРГ з обох боків працюють іноді, одне-одному влаштовують «прикрі самогубства», це типа тема для упоротих, хто «зовсім без войнушки жити не може».  Але  90% шо з нашого боку, шо з сєпарського - пофуїстично відбувають трудодні.

Щоб вояки дуже на одному  місці не засиджувалися, не обрастали усякими палєвно-корупційними зв’язками, керівництво час від часу робить невеликі локальні ротації поміж ділянок. Зольди це називають, «командири як та собака, робити нєфуй шо – яйця  собі лиже».

Ті хто шустріші – намагаються робити собі якийсь гешефт – «дещо привезти-завезти», ті хто не шустріший -  мутять собі законно ніфуйову зарплату. Домовляються  на місці у військоматі, щоб їх направили разом з бригадою, яка їде до АТО, відповідно зарплата зростає з 10-12 до 18-20 штук. Тусують в АТО півроку, а далі повертаються додому, щоб стати на біржу. Виймають з біржі допомогу, а вона відносно ніфуйова, ба півроку була ж нормальна зарплата.  А після того знову рішають, щоб їх направили до АТО. Але таке катить зі старими контрактниками.  Якщо з цивілки людина прилазить на контракт – то там треба  певний термін (наче 3 роки)  відторбити, тому новачки з цивілки не дуже хочуть вписуватися.

Політичні настрої на передку – усім на все насрати:  «Все одно наша держава бандитсько-мусорська,  й ніхто там зверхи ніфуя нічого не змінить в принципі. А так хоч гради на голову не сипляться, зарплата капає, до пенсії роки йдуть». Тому й відношення до Зелепня скоріше позитивно-нейтральне.

У підсумку, моє імхо, треба з цим ООС якось завершувати, або  підсилити двіж, або згортати. Бо  це тупо викидання бабла без ніякої користі, зважаючи на те що кількість «атошників-героїв»  скоро зрівняється з кількістю «ліквідаторів ЧАЕС»."
   
Трохи свіжих атошних побрезеньок
Это во-первых.
Во-вторых что значит "або  підсилити двіж, або згортати" ?
Нельзя ли конкретней ?
   
Генштаб відповідатиме на всі запитання про мобілізацію в інтернеті.
Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України створила сторінку на сервісі питань і відповідей Spring.me
 "Мобілізація: питання та відповіді. Генеральний штаб ЗСУ"http://new.spring.me/#!/user/mobilization/timeline/responses


Пожалуйста, добавляйте список или исправляйте информацию!
Андреас,  Serg, Capitain Cubs, stargooner, Bund, Неравнодушный, У-гу, ex_edc , Странник,  arhex (?) , Максим Козуб, Финикс, alvigo, Diesel_L2, Людина, Geo, Фахівець, Президентская Гвардия, Naim, д-р Стравинский, Іванов Іван, Dmitriy_ , dacko2, Чандос, Martyn, LEGO, BESIK, Leo_poLD, ded_vova, владимир_днепр, Десантник  - воевали или воюют в настоящий момент

в ближайшем будущем уходят на войну или проходят муштру в учебке
LampoGaz, Фантом, MG42, entp_ , котовчанка,  Аффтар,  Олег, Бату-Хан

======================================================================================================

ребята, дорогие, родимые!! оставьте кому-нибудь свои контакты. ПОЖАЛУЙСТА!
Андреас - знают многие
Serg - ?
Capitain Cubs - есть
stargooner - есть (ксеня)
Bund - есть
Неравнодушный(?) - есть
У-гу - можно выйти через грека и туя
ex_edc - есть
Странник - вия, соня, таддей
arhex - ?
Финикс - есть
Максим козуб - есть, + kozub.in.ua, personal.kozub.in.u a (открытый доступ)
alvigo - "Контакты у пары-тройки фупчегов есть" + акк передан на хранение жене
BESIK - есть
владимир_днепр - есть (игорь_днепр)
Іванов Іван - ?
Dmitriy_ - ?
dacko2 - ?
Чандос - ?
Martyn - ?
LEGO - ?
Leo_poLD

ded_vova - есть
LampoGaz - ?
Фантом - наверное через тигру, Гаррина
MG42 - есть
entp_ - есть
котовчанка - есть
Президентская Гвардия - ("брат знает логин-пароль")
Аффтар - есть
Олег - есть
Geo - есть
Людина - есть
д-р Стравинский - есть (Дій)
Бату-Хан

Ми продовжуємо цикл "Шмакі-бум", Дякуювам за це
Шмакі-бум! https://detonator.site/viina/ukrainskii-bezpilotnik-znishchiv-rosi/html/amp
   
продовжуймо нашу постійну рубрику "героям слава"

https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/12/7300310/

До лікарні у Новограді-Волинському потрапив 9-річний хлопчик з діагнозом наскрізне вогнепальне поранення спини. Поліція підозрює знайомого батька дитини в умисному тяжкому тілесному ушкодженні.
Джерело: Відділ комунікації поліції Житомирської області
Деталі: Пораненого хлопчика у тяжкому стані відразу госпіталізували до реанімаційного відділення.
Спершу вважалося, що подія нібито сталася на березі місцевої річки. Проте пізніше поліція дізналася, що дитину поранили в її домі. Під час обшуків вилучили кулю 9мм та речові докази.
Встановлено, що до поранення дитини може бути причетний киянин-військовослужбовець, знайомий батька, який приїхав напередодні.
Відкрито справу за статтею "Умисне тяжке тілесне ушкодження".

   
   
- новини про умисну підстрелену українським воїном світла і бабла українську 9 річну дитину - вчора її екстренно привезли в київ.


слава україні
героям слава

Україно!
Свята Мати Героїв,
Зайди до серця мого!
За Твою славу,
За Твої Святі Ідеї!

Щоб віра моя була гранітом,
Щоб росли завзяття, міць,
Будуємо собор Української держави!

Слава Україні!
Слава нації!
Україна понад усе!

Україно!
Свята Мати Героїв,
Зійди до серця мого!
За Твою славу,
За Твої Святі Ідеї!

Нехай душа моя у тобі відродиться,
Славою твоєю опроміниться!
Страху нехай не знає,
Не знає, що таке вагання!

Скріпи мій дух, загартуй волю,
Щоб сміло йшов я в бій!
Щоб віра моя була гранітною,
Щоб зросла завзяття, міць!

Свята, Могутня, Соборна!
Слава Україні!
Героям слава!
Слава нації!
Смерть ворогам!
Україна понад усе!
Україна понад усе!
   
о. вже почали відмазувати воїна світла і бабла)

героям слава

На Житомирщині затримали військовослужбовця, який напередодні завдав важке вогнепальне поранення 9-річному хлопчику.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Було встановлено, що до завдання дитині вогнепального поранення причетний житель м. Києва, військовослужбовець, знайомий батька, який приїхав напередодні. Попередньо, подія сталась унаслідок необережного поводження зі зброєю. У ході невідкладного обшуку в його автомобілі були виявлені та вилучені зброя, у тому числі автоматична, різнокаліберні боєприпаси та вибухонебезпечні речовини», - розповів начальник ГУНП області Юрій Олійник.



вже "необережне поводження зі зброєю" а вчора  ще було "Встановлено, що до поранення дитини може бути причетний киянин-військовослужбовець, знайомий батька, який приїхав напередодні.
Відкрито справу за статтею "Умисне тяжке тілесне ушкодження"."

а от з чим "захисники" найбоєздатніші але без війьскових рішень - їздять один до одного в гості

   
Зроджені великої години )
   
інколи модирація таки буває потрібна
(дофуя аелітра)
   
Капитан ВСУ разработал схему выдачи УБД без фактического пребывания военнослужащих в зоне ООС. Так, пользуясь тем, что с октября 2020 года его воинская часть дислоцируется в районе проведения ООС, командир роты за 40 тысяч гривен дописывал в ротацию военных. Оперативники задокументировали несколько десятков военнослужащих, которые по документам должны были быть на передовой линии обороны, а на самом деле находились у себя дома. Капитана задержали "на горячем" в городе Новомосковск во время получения денег от подчиненного военнослужащего.


Из телеги Черговий ООС
   
Капитан ВСУ разработал схему выдачи УБД без фактического пребывания военнослужащих в зоне ООС. Так, пользуясь тем, что с октября 2020 года его воинская часть дислоцируется в районе проведения ООС, командир роты за 40 тысяч гривен дописывал в ротацию военных. Оперативники задокументировали несколько десятков военнослужащих, которые по документам должны были быть на передовой линии обороны, а на самом деле находились у себя дома. Капитана задержали "на горячем" в городе Новомосковск во время получения денег от подчиненного военнослужащего.


Из телеги Черговий ООС

ЗЮкоманда у дії, добре що аваков за сраку взяв зе аферистів.
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

.
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Зараз відріплять,
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Куїв недолугий важніше!
   
Ми продовжуємо цикл "Шмакі-бум", Дякуювам за це
Шмакі-бум! https://detonator.site/viina/ukrainskii-bezpilotnik-znishchiv-rosi/html/amp
Добрый вечер.
Давно не заходил сюда. А что значит знак вопроса напротив меня? А вернулся оттуда ещё в 2016, всё ок.
   
Чи залишились на форумі діючі атошники, котрим й нині актуальна ця гілка?
   
Чи залишились на форумі діючі атошники, котрим й нині актуальна ця гілка?
Іноді переглядаю. Доки йде війна, ця гілка не втратить своєї актуальності.
   
Чи залишились на форумі діючі атошники, котрим й нині актуальна ця гілка?

Так.
Дивлюсь кожного разу
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Чи залишились на форумі діючі атошники, котрим й нині актуальна ця гілка?
Так. Актуальна
   
Так. Актуальна

 [ua]
   
Як у Швейцарії, щоб прості люди мали право зберігати стрілецьку зброю, отримувати військовий вишкіл і у разі військової загрози мати можливість вливатися у діючі підрозділи і боронити свою область, місто, село...Або організовувати оборону, не зважаючи на дії кадрових військових?

Зрештою, люди мають право не тільки "здатися" і "жити під окупацією", а й боронити свою землю, оселю, у нас же демократія

Бо складається враження, що такі ініціативи у нас гасяться ворожою агентурою, яка боїться звичайної людини, що озброєна?

Останнє редагування: 1 квітня 2022 00:14:09 від Amid
   
Я вже кілька разів про це писав. В кожному селі є мисливці, як правило з них формують добровільну народну варту. Лишилось в кожному райцентрі зробити кімнату з старими калашами та макаровими, та раз в півроку - вишкіл та стрільби. У випадку агресії - роздати зброю, буде така партизанщина що кацапам не позаздриш.
   
в одному з передмість Києва точно є, люди періодично збираються, тренуються
   
Я вже кілька разів про це писав. В кожному селі є мисливці, як правило з них формують добровільну народну варту. Лишилось в кожному райцентрі зробити кімнату з старими калашами та макаровими, та раз в півроку - вишкіл та стрільби. У випадку агресії - роздати зброю, буде така партизанщина що кацапам не позаздриш.
Н у так, недаремне штатівське прислів'я: "Пан Кольт зробив людину вільною і рівноправною"...Тобто, хто озброєний -той не боїться! Тілько калаші - не централізовано зберігати, а в кожного члену тероборони...
   
ЗЕ-бубочки дуже сцять тероборону. Тому саботують... Воно краще піде Х...йлу робити...приємно...
   
Я вже кілька разів про це писав. В кожному селі є мисливці, як правило з них формують добровільну народну варту. Лишилось в кожному райцентрі зробити кімнату з старими калашами та макаровими, та раз в півроку - вишкіл та стрільби. У випадку агресії - роздати зброю, буде така партизанщина що кацапам не позаздриш.

а есть еще спортсмены - каратисты, борцы, боксьори
та цим можна и взагали без зброи

кацапам не позаздриш  (tu)
   
Кожна область-одна бригада(4 тис.чол). 6 стрілецьких батальйонів в кожній. якщо каци посунуться-бригади тер.оборони будуть укомплектовуватися по разнарядці. такі-то -мають дати стільки-то. або відловлять.
   
ЗЕ-бубочки дуже сцять тероборону. Тому саботують... Воно краще піде Х...йлу робити...приємно...
Слуйайте, а що Пороху не дозволяло її створити? з 2014 по 19 роки?Особливо, з огляду на чисельність військ ймовірного супротивника та наших і його войовничу риторику?

Останнє редагування: 5 грудня 2021 10:51:19 від Компанійська варта
   
а есть еще спортсмены - каратисты, борцы, боксьори
та цим можна и взагали без зброи

кацапам не позаздриш  (tu)
вони поки тренуються у закритих комплексах,отримують платню і беруть замовлення на охорону від народу протизаконних будівництв...Зрешто ю, якщо забудови зупиняться у воєнний час - тоді можна, хоча як правило вони - прихильники антимайданів та Совка...може, крім галичанських?
   
Слуйайте, а що Пороху не дозволяло її створити? Особливо, з огляду на чисельність військ ймовірного супротивника та наших і його войовничу риторику?
=====================================
 При Пороху армія зростала як на дріжжах! Не все встигалося,але б при Пороху зараз би теорборона була б на висоті. Досить вже на Пороха кивати. Три роки ЗЕлень лише тирила та не сподобилася практично ні на одне оборонне замовлення. Про що мова?!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія