Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

альтернатива НАТО (tu)

альтернатива НАТО  (tu)

оборонний союз антивакцинаторів (ОСА)

треба починати переговори про об'єднання зусиль, щоб дати здачі наступу вакцинаторів


   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

 :laugh:
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

а ось карта по відсотку повністю вакцинованих у Європі

   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

Я думаю, що існує певна кореляція між реальним рівнем освіченісті населення та рівнем щеплення.
Єдине, що мене дивує - рашка з білорусами. Скоріш за все, там тупо примус.
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

оборонний союз антивакцинаторів (ОСА)

треба починати переговори про об'єднання зусиль, щоб дати здачі наступу вакцинаторів


Показати зображення...

список стран с высоким риском распостранения полиовируса ( полиомиелит), куда входит из боль- мень цивилизованных стран только Украина  вообще трэшевый. читаешь и охреневаешь в каком соседстве мы оказались в еще одном оборонном союзе анитвакцинаторво (ОСА2). кому интересно:
Конго
Чад
Кения
попуа- новая гвинея
комерун
сомали
гвинея
Южный судан
Сирия
Йемен
Ангола
Цар
Джибути
Эфиопия
Гвинея бесау
Индия
Либерия
Мадагаскар
Мали
Мавритания
Мозамбик
Уганда
Бенин
Буркина-фасо
Конго
Код дивуар
Гаити
Индонезия
Нигер
УКРАИНА
ну и лидеры
Пакистан, Афганистан, Нигерия

Прекрасный список для домашних игр, наподобии: покажи где находится страна. Думаю у нас только Бенин быстро найду в Швейцарии или Израиле, с остальными будет сложно.
Почетный блин список, которым можно "гордиться".
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

 Це чорна мітка для зешлюхи і зескота
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

ЕБА-НАТО
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)


Вишуканий удар в solar plexus.
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

Скоріше, спроба пожартувати й підйїпнути частину співгромадян. :)
Якість жарту - то таке, справа смаку та рівню розвиненості.
Втім, стосовно підйопки є питання.

А що буде, як накласти зверху на цю "карту" мапу кількості нових захворювань в Європі?
Цікаво, які кольори тоді матимуть чемпіони з вакцинації. Типу Мальти, Латвії, Британії, Ісландії, Іспанії, Франції або Німеччини. ;o

Бо, якось непомітно проблему ковіда підміняють проблемою вакцинації.
Тобто, замість аналізувати й перейматися даними про нових захворілих та померлих від ковіду, дрочать на зростання омріяного відсотку таврованого поголів'я.
Наче, ціль не зупинити пандемію, а наколоти якомога більше людей експериментальними сумішами та заразом виявити як схильних до покори, так і готових натягти коричневі сорочки.
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

Не для того Зеленський до влади прийшов, щоб тупих гоїв вакцинувати. І не для того 73% його обра... стривайте, скільки в Україні невакцинованих?
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

Українці молодці. Борітеся, поборете.  (tu)
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

а ось карта по відсотку повністю вакцинованих у Європі

Показати зображення...
я обязан этому верить?
а в Крыму кто и как считал?
   
Re: альтернатива НАТО  (tu)

Еще в конце XIX века, по этнографическим наблюдениям тех лет, «считая болезни божьим наказанием за грехи, крестьяне переносят [болезни] с покорностью и в это время усерднее молятся Богу». «Важность санитарных мер осознаётся очень немногими, большинство относится к ним безразлично и даже несочувственно, считая дезинфекцию главной заразой». «При каждой болезни стремятся перепробовать все домашние средства, затем — средства родных и соседей. Потом везут больных к бабушкам и лекарям и только после этого, если положение становится хуже, везут в больницу, причем уверены, что больному лучше от этого не будет, но и «хуже то можа не сделают». Сами больные больниц остерегаются и просят лечить их дома, поскольку бытует мнение, что доктора лечат богатых, а бедных — морят».
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія